Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

bet kaip keista kažin nuo ko tai priklauso.man jau nuo pirmos apsilankymo dienos siulė eiti mokytis g.gif
Atsakyti
man ir nuo pirmos dienos siule mokytis, as manau, kad priklauso nuo tarpininkes labai
Atsakyti
Manau, kad taip, priklauso nuo tarpininkes ir jei ta konkrecius kursus sakykim nesuranka greitai grupės, tai gali pasiulyti ir eiti mokytis iškarto.
O šiaip, tai pirmiausia kursus gaus ta, kuris ilgiausiai prastovėjęs bus DB.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 05, 00:23)
O šiaip, tai pirmiausia kursus gaus ta, kuris ilgiausiai prastovėjęs bus DB.

Ir taip pat privalo siūsti iš pirmųjų eilių pas ką mažamečiai vaikai iki aštuonių metų,jeigu neklystu. O pas mane maža dukrytė.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2009 09 05, 09:46)
Ir taip pat privalo siūsti iš pirmųjų eilių pas ką mažamečiai vaikai iki aštuonių metų,jeigu neklystu. O pas mane maža dukrytė.

taip tai ir vienas is prioritetų.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2009 09 05, 09:46)
Ir taip pat privalo siūsti iš pirmųjų eilių pas ką mažamečiai vaikai iki aštuonių metų,jeigu neklystu. O pas mane maža dukrytė.

as jusu vietoj ten ant koju pakleciau visus, taip ir nauduojasi tais, kas tyli ir susitaiko su visko
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 09 05, 11:35)
as jusu vietoj ten ant koju pakleciau visus, taip ir nauduojasi tais, kas tyli ir susitaiko su visko

Matyt taip ir reikėjo daryti.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 09 05, 10:35)
as jusu vietoj ten ant koju pakleciau visus, taip ir nauduojasi tais, kas tyli ir susitaiko su visko

Ka tu ten pakelsi ant koju, visada taip buvo, kad pirmiausia gauna mamos kurios augina viena vaika iki 8 metu, kas ilgiausiai birzoj prastovejo, kas visai jokios specialybes neturi.
Ech pries veja nepapusi.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 05, 16:36)
Ka tu ten pakelsi ant koju, visada taip buvo, kad pirmiausia gauna mamos kurios augina viena vaika iki 8 metu, kas ilgiausiai birzoj prastovejo, kas visai jokios specialybes neturi.
Ech pries veja nepapusi.

Tai vat,kad ir auginu mažametį vaiką,o kursų taip ir nesulaukiau.
Atsakyti
tai ar matot klad butent apie tai eina kalba, kad pagal viska ji pagal visus prioritetut turetu jau seniausiai gaut kursus, bet........... beje man sake, kad geriau norint i kursus ilgiau prastovet DB bet eina ir tos, kurios vos tik uzsiregistruoja DB .
Atsakyti
Žodžiu merginos, nesuprasi išties kam pirmiausia skiriami tie kursai.
Aš ir dabar galvoju kokius kursus eiti, jei jau norėčiau nuo spalio,. tai pirmadieni konsultantei turiu pranešti, kad noriu į kursus.Bet turbūt dar neisiu nuo spalio, dar galvosiu.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 09 05, 20:54)
tai ar matot klad butent apie tai eina kalba, kad pagal viska ji pagal visus prioritetut turetu jau seniausiai gaut kursus, bet........... beje man sake, kad geriau norint i kursus ilgiau prastovet DB bet eina ir tos, kurios vos tik uzsiregistruoja DB .

o sakyk lankomumas grieztas ten?kiek ilgiausiai trunka pasakitos?
Atsakyti