Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

QUOTE(Giedruma @ 2012 03 09, 22:59)
Yra ten tu nuostatu del atsisakymo,tik kad jas suzinai netyciom,per aplinkui-viena is ju-jei augini vaika iki 8 metu,ir tau siulo pagal grafika nepalanku darba,ar toli vazineti reikia tai pilnai pasirodo jo atsisakyti gali.Bet sitai sugebejau suzinot po daugiau nei metu stovejimo birzoj,ir is  tokio "netycinio" visai ne i ta tema pokalbio  doh.gif

tai vat, kad niekas nieko nepasako kaip ir kas, o suzinai atsitiktinai cool.gif
Atsakyti
O gal kas esat baigia per birza pardavejos ar padavejos kursu? kaip sekes?smile.gif O dar norejau suzinoti.gal cia ne i tema, bet smalsu.. del socialines paramos. Gal kas gaunat? zinau tik tiek, kad nuo siu metu naujas istatymas jog nebereikia birzoje isstoveti puse metu, kad gauti socialine parama. Tiesa? bet man kaip aiskino kazkas jog reikia atidirbti viesus darbus??
Atsakyti
Gal galite man paaiškinti, ar galima paimti vairavimo kursus iš biržos? Bet mano statusas ne bedarbis, o "ieškantis darbo", kadangi studijuoju nuolatine forma. Jeigu tai įmanoma, įdomu kiek moka. Labai laukiu atsakymo, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labutis. Na kas girdeti apie LDB organizuojamus kursus? gal kuri jau ruosiasi joms? smile.gif ir dar.. as radau darbdavi, kuris po kursu 100% mane priima atlikti praktika, o del darbo dar nezino, sako siuo metu laisvu vietu nera, bet gal ateity bus. Tai ka daryti? jeigu priima tik praktika atlikti tai ar vistiek mane DB ims i kursus ar ne? aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotika117: 04 rugsėjo 2012 - 15:29
Laba, kokia galimybe gauti kursus jeigu turiu aukstaji issilavinima ir kaip pati konsultante sake jog bus labai sunku pagal mano specialybe rasti darba, nes labai mazai pasiulymu buna. Jei tokia galimybe butu, po kurio laiko galeciau tiketis kursu?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 09 04, 16:27)
Labutis. Na kas girdeti apie LDB organizuojamus kursus? gal kuri jau ruosiasi joms?  smile.gif ir dar.. as radau darbdavi, kuris po kursu 100% mane priima atlikti praktika, o del darbo dar nezino, sako siuo metu laisvu vietu nera, bet gal ateity bus. Tai ka daryti? jeigu priima tik praktika atlikti tai ar vistiek mane DB ims i kursus ar ne? aciu.


Darbdavys turi pasirasyti sutarti kad sutinka idarbinti metams atrodo. Galit tartis su darbdaviu kad priimtu pusei etato ar uz mazesne alga dirbti jei tikrai norit to darbo ir kursu.


QUOTE(Tiga @ 2012 09 05, 13:04)
Laba, kokia galimybe gauti kursus jeigu turiu aukstaji issilavinima ir kaip pati konsultante sake jog bus labai sunku pagal mano specialybe rasti darba, nes labai mazai pasiulymu buna. Jei tokia galimybe butu, po kurio laiko galeciau tiketis kursu?smile.gif


Susiraskit darbdavi kuris jus idarbintu po kursu. Nebedalina kursu dabar, reikia trisales sutarties, zodziu garantijos kad po kursu dirbsit pagal igyta specialybe.
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 09 06, 07:15)
Darbdavys turi pasirasyti sutarti kad sutinka idarbinti metams atrodo. Galit tartis su darbdaviu kad priimtu pusei etato ar uz mazesne alga dirbti jei tikrai norit to darbo ir kursu.
Susiraskit darbdavi kuris jus idarbintu po kursu. Nebedalina kursu dabar, reikia trisales sutarties, zodziu garantijos kad po kursu dirbsit pagal igyta specialybe.

Girdejau apie tai.. o lokia is to nauda darbdaviui? kuo galeciau motyvuoti? kad pirmasis darbas pagal specialybe ir uz tai gauna kazkiek pinigu jis?
Atsakyti
Ar kas nors galite pasakyti, kas šiuo metu gali gauti kursus?
Vieno miesto darbo biržoje sakė, jog kursus gali gauti tik tie, kurie neturi aukštojo mokslo diplomo, tik vidurinį. Kitam mieste pasakė, jog kursus gali gauti visi.
Tai kaip čia yra iš tiesų? Gal kur nors reikia kitur kreiptis, kad pasakytų, kaip yra iš tikrųjų?
Atsakyti
Sveiki. Kai eini pirma kart registruotis i LDB duoda uzpildyti anketa, gal kas turit arba zinot kur rasti? aciu labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 10 07, 09:40)
Sveiki. Kai eini pirma kart registruotis i LDB duoda uzpildyti anketa, gal kas turit arba zinot kur rasti? aciu labai. 4u.gif


Vietoj duoda pildyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 10 07, 09:40)
Sveiki. Kai eini pirma kart registruotis i LDB duoda uzpildyti anketa, gal kas turit arba zinot kur rasti? aciu labai. 4u.gif


pries einant internetu galima uzsiregistruoti
Atsakyti
labas visosms, skubu gauti jūsų patarimo. Situacija tokia, kad per darbo birža ketinu eiti kirpėjos kursus, viskas ten rodos neblogai iš pradžių, o tada nusiuntė pas tokią moterį kuri davė užpildyti popieriuką ir jau galėsiu eit. Tas popieriukas ir yra didžiausia bėda.
Žodžiu ten veiklos planas, turi apskaičiuoti savo busimas pajamas, nors dar net nesimokai, parašyti kur dirbsi ir kiek uždirbsi tiksliais skaičiais, tos kirpyklos kur dirbsi visas kainas, net įrankių ir priemonių, sanitarinius numerius ir pan. Dar tris konkurentus artimiausius turiu rast ir visa info apie juos, žodžiu.. . Kas blogiausia, nei viena kirpykla nesutinka man duoti šios informacijos, nes nežinia kur eina šitie duomenys. Ir šiaiip nelogiška, kaip aš galiu daryti sąmatas 36 mėnesių po kursų kas bus, jei aš dar net nesimokau, jokios logikos. Parodau šitą dokumentą kirpykloje ir iškart man atsisako padėt..
Ar kas nor ėjo ir pildė tuos nelogiškus popierius? Nes pasak tos moters, jei neužpildysiu šitų dokumentų ir jei užpildysiu blogai manęs nepaims į tuos kursus. Atvirai pasakius nesuprantu nieko.. SOS.
Tiesa, dar toji moteriškė davė numerį vienos kirpyklos kuri ale pagelbės man Bovary, tačiau pes skundai.lt tai yra pagrindinis veikėjas. Tai ir kyla įtarimas, kad kažkas čia ne taip.
http://www.skusk.lt/...ARY-beprotnamis

Tarėmės, jog pabaigus kursus privalėsiu įsigyti verslo liudijimą pusei metų, tai vienintelis isipareigojimas. O dabar čia nesuprantu ko jie nori..
Atsakyti