Įkraunama...
Įkraunama...

Kondensuotas pienas

prasau gelbekit,esu uzsienije irnoriu pasigaminti tingini betnerandu kondencuoto pieno.gal zinote keip ji pasigaminti paciai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:46
Sveika smile.gif , kažkur buvau skaičiusi, kad reikia stiklinės pieno ir stiklinės cukraus, viską pavirti, tik nežinau kiek laiko. Pati nebandžiau, bet turėtų gautis bigsmile.gif .
Atsakyti
laba diena, man vis kirba mintis, kaip pasidaryti kondensuotą pieną, gal kas bandėte?
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 29, 15:29)
laba diena, man vis kirba mintis, kaip pasidaryti kondensuotą pieną, gal kas bandėte?


Pieną pakaitinti su cukrumi (jei nori saldinto) mirksiukas.gif arba yra receptukas su pieno milteliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 29, 15:29)
laba diena, man vis kirba mintis, kaip pasidaryti kondensuotą pieną, gal kas bandėte?

Aha, esu bandžiusi. Na, man truputį sukrekekėjo, bet vis tiek nerealiai skaniai gavosi thumbup.gif Vačia įlįsk pačioj pradžioj aprašyta tiksliai, ką reik daryt. Labai geras būdas sunaikinti tonas naminio pieno biggrin.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
o is pirktinio pakelinio pieno gaunasi? g.gif ar cia tik su naminiu virti galima?
Atsakyti
Va cia du receotukai kondensuoto pieno mirksiukas.gif
http://www.supermama...p;#entry1785390
Atsakyti
Dar turiu užsislėpusi receptą su pieno milteliais, jų galima nusipirkti Marijampolės pieno konservų fabrike (na, tas pats kur gamina Rududu ir t.t.) arba Delonoje, Vilniuje. Daugiau nežinau kur... Štai receptas rusų kalba Pati nebandžiau, bet idėja labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 08 21, 10:20)
o is pirktinio pakelinio pieno gaunasi? g.gif  ar cia tik su naminiu virti galima?

Baisu, kad tas pienas pirktinis gabaliukais nesuvirtu t.y nesugistu ar kazkaip panasiai g.gif man taip buvo, tai jau geriau nusiperku dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2010 08 24, 13:33)
Baisu, kad tas pienas pirktinis gabaliukais nesuvirtu t.y nesugistu ar kazkaip panasiai  g.gif man taip buvo, tai jau geriau nusiperku dabar biggrin.gif

tai va ir as pasimokiau doh.gif ,vadinasi pirktinis pienas kaltas ne as tongue.gif isvada-tik naminis gaminimui tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 08 24, 15:03)
tai va ir as pasimokiau doh.gif ,vadinasi pirktinis pienas kaltas ne as tongue.gif  isvada-tik naminis gaminimui tinka ax.gif

O taip smile.gif nes manau ta pati piena perkam biggrin.gif nors gal su lietuvisku pirktiniu pienu turetu gautis g.gif
Atsakyti