Įkraunama...
Įkraunama...

tarpas tarp priekinių dantų

laba diena smile.gif ,
labai prašau jūsų pagalbos. man 13 metų turiu tarpa tarp dantų kai buvom pas odontologę nusiuntė mane pas ortodontę, ortodontė pasakė kad reikia pasaitėlio operacija daryti. aš norėjau paklausti jei kas žinot kiek laiko trunka operacija?,kaip ji daroma?, ar po jos reikia nešioti ką nors nu ten kaip breketus ar pnš...?, kada to tarpo nebus jei padarys tą operacija?,ar kai padarys operacija nebus tarpų kitose vietose tarp dantų? ir ar jie nebus silpnesni? nes mano dantys ir taip silpnoki
labai prašau padėkit, nes labai bijau daryt tą operacija, bet to tarpo taip pat nenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(InD1 @ 2009 09 06, 09:59)
laba diena  smile.gif ,
labai prašau jūsų pagalbos. man 13 metų turiu tarpa tarp dantų kai buvom pas odontologę nusiuntė mane pas ortodontę, ortodontė pasakė kad reikia pasaitėlio operacija daryti. aš norėjau paklausti jei kas žinot kiek laiko trunka operacija?,kaip ji daroma?, ar po jos reikia nešioti ką nors nu ten kaip breketus ar pnš...?, kada to tarpo nebus jei padarys tą operacija?,ar kai padarys operacija nebus tarpų kitose vietose tarp dantų? ir ar jie nebus silpnesni? nes mano dantys ir taip silpnoki
labai prašau padėkit, nes labai bijau daryt tą operacija, bet to tarpo taip pat nenoriu  verysad.gif

InD1,tu tikrai sauni mergaite,sitiek daug tokiu svarbiu klausimu smile.gif .Bet esme yra tame,kad niekuomet nereikia bijoti klausti gydytojo,jai kas buna neaisku,nes kitaip lieki baisioje nezinioje ir nerime.Gaila,kad su sia problema neesu labai susidurusi,tai deja padeti niekuo negalesiu,bet tikiu,kad atsiras,kas tikrai kazka zino apie tokius dalykus.SEKMES!!! smile.gif
Beja,yra temute "Tarpas tarp priekiniu dantu" Kada pakirpti pasaiteli?" Nieko cia nerasoma labai daug,bet yra mamyciu,kurios tai dare savo vaikiukams ar buvo daroma joms pacioms.Gal tau ka nors daugiau papasakotu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykliuke: 06 rugsėjo 2009 - 12:28
Aciu, gal pades smile.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Operacija neilga ir neskausminga, nes suleidžia vaistų. Kartais užtenka labai nedaug "atkirpti" pasaitėlį nuo dantenų, kartais reikia daugiau jo išimiti. Susiuva po to. Reikia skalaut specialiais skysčiais burną kol sugyja. Šiaip nėra baisi procedūra, tik nemaloni.
Tarp kitų dantų tarpų neatsiras. Dantys silpnesni netaps.
Norint, kad užsidarytų tarpas tarp priekinių dantų, reikės nešioti breketus.
Atsakyti