Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

Ir man idomu pasidare kaip galima investuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule26 @ 2010 04 12, 15:04)
Ir man idomu pasidare kaip galima investuoti smile.gif


Pasiskaitinekit foruma lietuvauzsienyje.com, ten neseniai kazkas sia tema buvo nuoroda idejes. Berods, investuoti reikia nuo 100 tukst. USD ir sukurt minimum 10 darbo vietu, taciau jei is tikruju tas domina, pasieskokit oficialios informacijos, nes as sia tema tik aki uzmeciau, nesigilinau ir iki galo neskaiciau, taigi, pakonsultuot negaleciau.
Atsakyti
QUOTE(Saule26 @ 2010 04 12, 15:04)
Ir man idomu pasidare kaip galima investuoti smile.gif


Na investuot, tai reikia rimtai - jei LT tokiu pinigu yra, tai manau apie kelimasi i JAV ne minciu neturi kilt (nebent jau nebera kur LT investuoti ir norisi plestis).

Man kazkodel neatidaro namuose uscis.gov puslapio, bet atrodo konkreciai si nuoroda yra del investavimo: USCIS Cia bus ir kiti ZK gavimo budai smulkiau aprasyti.

Jei trumpai, tai reikia investuot $1 000 000 arba bent $500 000 ir sukurt arba islaikyt ne maziau nei 10 kvalifikuotu darbo vietu. Ir investicija daryt ten, kur didelis nedarbas ar kaimo vietoves. Zodziu, tokiu budu kursi darbo vietas, investuosi ten, kur mazai kas investuoja ir tuo nusipelnysi ZK. ax.gif Tiesa, tokiu budu ju skiriama po 10 000 per metus (i ta skaiciu skaiciuojasi ir to investuotojo seimos nariai, kurie gauna ZK).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 13 balandžio 2010 - 01:20
Labas merginos. Noreciau jusu pagalbos. Gal yra gyvenanciu lietuviu Ohajuje? kodel klausiu?
galvojame keltis is NJ i OH.Kaip manote ar neklystam?Lauksiu komentaru.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif siuo metu studijuoju magistra LT, taciua mastau apie antra, bet jau JAV, ziurinejuosi universitetus, noreciau bandyti gauti kazkoki finansavima, nes studijos pakankamai brangios. gal kas zinote ar stojant i magistra yra lengviau gauti finansavima? o pabaigus mokslus ar galeciau pretenduoti, kad likti JAV? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 05 06, 05:34)
Sveikos  4u.gif  siuo metu studijuoju magistra LT, taciua mastau apie antra, bet jau JAV, ziurinejuosi universitetus, noreciau bandyti gauti kazkoki finansavima, nes studijos pakankamai brangios. gal kas zinote ar stojant i magistra yra lengviau gauti finansavima? o pabaigus mokslus ar galeciau pretenduoti, kad likti JAV?  4u.gif


magistrui finansavima yra lengviau gauti negu bakalaurui, ypac jei tu tiksliuke. Visokios teises, verslo studijos ir t.t. kur kas sunkiau.

Baigus mokslus, turesi metus laiko OPT card - per ta laika galesi susirasti darbdavi, kuris sutiktu padaryti tau darbo viza, tada gali pasidaryt darbo viza, is kurios paskui jei darbdavys sutiks zalia korta.
Atsakyti
QUOTE(Rugegele @ 2010 04 14, 06:39)
Labas merginos. Noreciau jusu pagalbos. Gal yra gyvenanciu lietuviu Ohajuje? kodel klausiu?
galvojame keltis is NJ i OH.Kaip manote ar neklystam?Lauksiu komentaru.


Kodel NJ nepatinka? Na, jei as rinkciausi, tai tikrai likciau NJ (kur dabar ir esu thumbup.gif )... Kodel i Ohio butent? Kiek zinau, pigesnis state'as, nes pazistami persikele butent del to, kad ten nama pigiau galima nusipirkti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 05 06, 05:34)
Sveikos  4u.gif  siuo metu studijuoju magistra LT, taciua mastau apie antra, bet jau JAV, ziurinejuosi universitetus, noreciau bandyti gauti kazkoki finansavima, nes studijos pakankamai brangios. gal kas zinote ar stojant i magistra yra lengviau gauti finansavima? o pabaigus mokslus ar galeciau pretenduoti, kad likti JAV?  4u.gif



Pashmirinek cia ir gal ka susizinosi smile.gif
http://ioni.fafsa.co...ll-_-5050636994


http://www.fafsaonline.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Connecticut: 07 gegužės 2010 - 05:52
QUOTE(MichGirl @ 2010 05 06, 20:49)
magistrui finansavima yra lengviau gauti negu bakalaurui, ypac jei tu tiksliuke. Visokios teises, verslo studijos ir t.t. kur kas sunkiau.

Baigus mokslus, turesi metus laiko OPT card - per ta laika galesi susirasti darbdavi, kuris sutiktu padaryti tau darbo viza, tada gali pasidaryt darbo viza, is kurios paskui jei darbdavys sutiks zalia korta.



QUOTE(Connecticut @ 2010 05 07, 06:51)



Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Kadangi mamytės viską zinote, tikiuosi kad ir man padėsite. Turiu klausimą: jei žmogus iš usa nori apsilankyti Lietuvoje, ar jam reikia kažkokių vizų ar gali tiesiog atskristi ir apsistoti..? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrytea @ 2010 05 08, 15:45)
Sveikos. Kadangi mamytės viską zinote, tikiuosi kad ir man padėsite. Turiu klausimą: jei žmogus iš usa nori apsilankyti Lietuvoje, ar jam reikia kažkokių vizų ar gali tiesiog atskristi ir apsistoti..? 4u.gif


Nereikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 08, 16:10)



Ačiū smile.gif
Atsakyti