Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

QUOTE(Eddie_1 @ 2010 07 28, 12:19)
USA jega, bet kad kazka ten pradeti savo, reikia pragyventi bent 2-3metus, kad isisvaziuoti i ju ritma ir kultura.
Dauguma Emigrantu ppradeda nuo visisko nulio. Statybos, dazymai, valymai, senuku ir vaiku prieziura, CDL ( tolimu reisu vairuotojai ). O toliau kaip kas prasimusa....
O svarbiausia tai, kad ir ka ten bedirbtum, ten gyvensi laisviau nei cia uzdirbdamas 4K i rankas


Va cia auksiniai zodziai! Kazkaip daugelis lietuviu "amerikonu" nenoretu su tuo sutikti itariu doh.gif Juk pas juos viskas brangu, o koks benzinas brangus! O mokesciai kokie! Toks jausmas, kad mes cia, vargo peles, nieko nemokam ir pas mus viskas laabai pigu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


vargsu, badaujanciu ir vos gala su galu sudurianciu amerikoj irgi pilna jeigu ka.
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2010 07 29, 08:45)
Va cia auksiniai zodziai! Kazkaip daugelis lietuviu "amerikonu" nenoretu su tuo sutikti itariu doh.gif  Juk pas juos viskas brangu, o koks benzinas brangus! O mokesciai kokie! Toks jausmas, kad mes cia, vargo peles, nieko nemokam ir pas mus viskas laabai pigu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



..Na nezinau kaip sunku ten JAv, bet man baisu but i LT gryzt- net nebegaliu suprasti kaip lietuvaiciai Lietuvoje isgyventi vis dar sugeba..LT yra labai "uzdara" ir kol tokia bus - nieko gero savo pilieciams negales pasiulyti...Kieno deka jus manot JAV pasieke vias tas savo aukstumas...tikrai ne vietiniu indenu deka... lotuliukas.gif ..atsakymas- internacionalumas...(tikiuosi tinkama zodi panaudojau)...

...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 29, 09:24)
vargsu, badaujanciu ir vos gala su galu sudurianciu amerikoj irgi pilna jeigu ka.

bet ten gal uztenka mokytojos atlyginimo uz sildyma (tik uz sildyma) susimoket. man pvz LT reikia 2 mano atlyginimu, kad 1 men uz sildyma susimoket doh.gif doh.gif doh.gif kas per gyvenimas LT? as jau visa sirdim nekenc.. LT. pas mane patriotizmo yra 0. vyras buvo didelis patriotas ir todel nepasilikom USA. dabar keliais parsliauztum abu jei galetume verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 07 29, 05:47)
bet ten gal uztenka mokytojos atlyginimo uz sildyma (tik uz sildyma) susimoket. man pvz LT reikia 2 mano atlyginimu, kad 1 men uz sildyma susimoket  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kas per gyvenimas LT? as jau visa sirdim nekenc.. LT. pas mane patriotizmo yra 0. vyras buvo didelis patriotas ir todel nepasilikom USA. dabar keliais parsliauztum abu jei galetume  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


nebutina lyginti sildyma prie sildymo, yra kiti dalykai kurie cia brangesni, tai tas ant to gaunasi. Bet aplamai paemus eiliniu mokytoju atlyginimus, tai jie ir LT ir JAV labi jau panasiai (t.y. mazai) uzdirba. O dar jei gyvena truputi brangesniuose miestuose tai is vis tada.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 29, 19:47)
nebutina lyginti sildyma prie sildymo,  yra kiti dalykai kurie cia brangesni, tai tas ant to gaunasi. Bet aplamai paemus eiliniu mokytoju atlyginimus, tai jie ir LT ir JAV labi jau panasiai (t.y. mazai) uzdirba. O dar jei gyvena truputi brangesniuose miestuose tai is vis tada.

taip taip. LT su USA vos ne vienas prie vieno, bet kazkodel lietuviai bega i USA kaip is skestancio laivo, o amerikieciai sedi savo laive. tai gal paaiskintumet? g.gif mane nervoja kai zmones sako kad USA yra blogai. tai ko patys issikrautet? kad gyventumet taip pat? netikiu ir netikesiu schmoll.gif
Atsakyti
Kam taip apsiputot iškart ir į kraštutinumus pult. Buvo tik pasakyta, kad JAV mokytojai irgi ne prūdus uždirba, kai kurie taip pat vos galą su galu suduria. Ir tam visiškai pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 07 29, 14:05)
taip taip. LT su USA vos ne vienas prie vieno, bet kazkodel lietuviai bega i USA kaip is skestancio laivo, o amerikieciai sedi savo laive. tai gal paaiskintumet?  g.gif mane nervoja kai zmones sako kad USA yra blogai. tai ko patys issikrautet? kad gyventumet taip pat? netikiu ir netikesiu  schmoll.gif

niekas juk nesako,kad boga,o tik sako ,kad irgi dirbti reiks ir kazkokiu stebuklu nesitiketi,nes paskaicius kai kuriuos postus atodo,kad zmones issivaizduoja jog viskas cia ant auksinio padeklo padeta bus,o po kiek laiko ta pacia svajoniu saly peiks ir aiskins, kad tai tas, tai anas negerai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 29 liepos 2010 - 21:46
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 07 29, 15:05)
taip taip. LT su USA vos ne vienas prie vieno, bet kazkodel lietuviai bega i USA kaip is skestancio laivo, o amerikieciai sedi savo laive. tai gal paaiskintumet?  g.gif mane nervoja kai zmones sako kad USA yra blogai. tai ko patys issikrautet? kad gyventumet taip pat? netikiu ir netikesiu  schmoll.gif


ko tu cia purkstauji ir nervuojiesi, nesupratau... ar as kada sakiau, kad man cia blogai... man gerai - neturiu kuo skustis... o issikrausciau cia tikrai ne uzdarbiauti, bet mokytis ir gauti issilavinima pirmoj vietoj, per jauna dar buvau, kad apie kazkokius uzdarbiavimus galvot ir labai lygint kur cia geriau apsimoka pinigine prasme. o mokytis cia labiau patiko, paskui atsirado didele meile gyvenime, kuriam LT gyventi be sansu butu, nu tai taip ir tesiasi gyvenimas cia - o ne todel, kad cia uz sildyma apsimoku, o LT jau nebeapsimokeciau. Ka as tau sakau, kad cia pilna yra vargstanciu zmoniu, tie patys tavo mineti mokytojai praktishkai i vidutine klase vos isipaiso su savo mazom algom, todel daugelis dar papildomus darbelius turi, kas kavinese kokiose, kas vaikams privacias pamokas, kas auklem po pamoku dirba ir t.t. O gatvese benamiu ir ubagaujanciu cia kaip ir LT yra daug, jie tokie patys amerikieciai kaip ir Bill Gates tik matyt jiems maziau pasiseke. Yra ir LT puikiai gyvenanciu, kurie pasiruose taip pat nervintis kaip jus cia ir irodinet jums priesingai, kad LT gyvenimas geras ir grazus - kiekvienas ziuri daugiausia is savo varpines. Bet tokie pasakymai, kad kiekvienas amerikietis gyvena geriau uz kiekviena lietuvi tai jau yra niekas kitas tik kvailas stereotipas.. sorry... pasigooglink kada statistika idomumo delei, kiek amerikieciu gyvena zemiau skurdo ribos... dar geriau pravaziuoti reiketu kada pro maziau tarp turistu ir imigrantu populiarias valstijas ir mazesnius ju miestelius, kurie merdi lygiai taip pat kaip ir lietuvishkieji.... butu kitokia amerika turut siek tiek, negu ja isivaizduoja uzsienieciai.
Atsakyti
nieko as neuzsiputoju, bet jau nervas ima kai daug zmoniu teigia, kad usa nieko gero doh.gif kaip as sakau jei ten butu tas pats kas LT, niekas nevaziuotu (nekalbu apie mokymasi). amerikoj maciau ir mazu ir dideliu miestu mirksiukas.gif maciau ir turtuoliu ir vargsu... ir tikrai nesitikiu kad ten pinigai auga ant medziu lotuliukas.gif bet su teiginiu, kad ten tas pats kas LT - nesutinksiu. ten neuzdirba tas - kas nedirba, o LT nera net dirbti galimybes siuo metu daugumai zmoniu blink.gif MANO nuomone, amerikoje nera tas pats kas LT
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 07 30, 00:54)
nieko as neuzsiputoju, bet jau nervas ima kai daug zmoniu teigia, kad usa nieko gero  doh.gif kaip as sakau jei ten butu tas pats kas LT, niekas nevaziuotu (nekalbu apie mokymasi). amerikoj maciau ir mazu ir dideliu miestu  mirksiukas.gif maciau ir turtuoliu ir vargsu... ir tikrai nesitikiu kad ten pinigai auga ant medziu  lotuliukas.gif bet su teiginiu, kad ten tas pats kas LT - nesutinksiu. ten neuzdirba tas - kas nedirba, o LT nera net dirbti galimybes siuo metu daugumai zmoniu  blink.gif  MANO nuomone, amerikoje nera tas pats kas LT



tai o kas cia sake, kad "usa nieko gero" ir kad "ten tas pats kas LT", kad sitaip nervintis reikia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 07 29, 07:24)
vargsu, badaujanciu ir vos gala su galu sudurianciu amerikoj irgi pilna jeigu ka.


Bet dazniausiai jie dirbti nenori, todel ir yra vargsai rolleyes.gif O cia vargsai del to, kad darbo nera..Zinoma, visokiu ir cia yra, bet..JAV gali eiti kad ir senius priziureti, ar i valymus, jei jau galo su galu nesuduri. O cia net nera tokiu darbu ir turbut niekada nebus blink.gif
P.S. negalvokite, kad cia raso tie, kurie nebuve JAV ir nemate, koks ten gyvenimas, ka galima dirbti, kiek uzdirbti ir kiek viskas kainuoja mirksiukas.gif Jei nieko nezinociau, is viso i si foruma nelysciau. O dirbti reikia visur - ar tai JAV, ar tai LT 4u.gif Tiesa, as jau susitaikiau su tuo, kad DAUGUMA lietuviu-amerikonu niekada neprisipazins, kad jiems puiku gyventi JAV ir gryze i LT (atostogu) nori kuo greiciau is cia sprukti namo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ne viena toki pazystu ax.gif
Atsakyti