Įkraunama...
Įkraunama...

Boso diena

Sveikos, matau ne aš viena suku galvą, ką dar sugalvoti blush2.gif viskas jau išbandyta ir atrodo banalu blush2.gif Galvoju krizė, tai gal padaryti tik tortą su užrašu ir gėlių blush2.gif
Atsakyti
Aš galvoju padaryti diplomą bosui, bet noriu ką nors įdomiau užrašyti, man tos šefo taisyklės jau labai nuvalkiotos atrodo (ŠEFAS visada teisus ir t.t.)
Atsakyti
sveiki,

Norėčiau pasidalinti ir pasirinkti minčių Boso dienai.Kuo galime pradžiuginti savo šefą.Dalinkimės mintimis... 4u.gif
Atsakyti
Idėja
user posted image

user posted image

šefo žodynas (be cenzūros)
Gilios mintys apie šefus, iš serijos: Šefas visada teisus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 13 spalio 2009 - 12:26
Padaryt boso sampana, ty atikete pagamint..
Atsakyti
O mes padarysim rytoj taip: kadangi musu imone turi rezervuotas parkavimo vietas, kur yra uzrasas "UAB XXX", tai mes padarem nauja lentele "UAB XXX BOSAS" ir aptversim ta boso viecike STOP juosta, kad visi matytu, kieno ten vieta new_russian.gif ir dar gal geliu iteiksim smile.gif
Atsakyti
O mes bosams (turim 2) darom kino teatrą, su popkornais, kokakola ir gultais vietoj kedžiu. Kai viskas praeis papasakosiu plačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš su pasiūlymu boso dienai. Galima nupirkti bosui botagėlį[čia pratesiant kilimėlio temą] blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(regutė @ 2009 10 15, 22:45)
Aš su pasiūlymu boso dienai. Galima nupirkti bosui botagėlį[čia pratesiant kilimėlio temą] blush2.gif

biggrin.gif žinai, tą botagėlį ant to kilimėlio įvairiai panaudoti galima biggrin.gif
Atsakyti
O mes nupirksim boso mėgstamą pyragą ir riešutėliais šokolade išdėliosim užrašą MŪSŲ BOSUI. Išvirsim kavos, arbatos, visi susirinksim ir pasibūsim rolleyes.gif

Bus skanu, pigu ir iš širdies mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
turiu bėdą lotuliukas.gif mane įpareigojo sugalvoti sveikinimo žodžius bosui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na aš vis už sveikinimo žodžius atsakinga, bet kai tokia proga neturiu jokių minčių SOS SOS SOS PAGALBOS
Mūsų bosas labai nuostabi moteris, būkit geros pagelbėkit
Atsakyti
Musu boso laukia toks tortas rolleyes.gif
user posted image

Viduje varskės tinginys pagal Sonatina ir Philadelphia surio kremas (3 pakeliai issukti su 2/3 puodelio cukraus pudros ir 1a.s. vaniles)
Atsakyti