Įkraunama...
Įkraunama...

Boso diena

QUOTE(adatiene @ 2012 10 15, 11:13)
help.gif
Gal galite pasidalintikokiais žodžiais kuriais sveikinate savo bosus
Gavau įpareigojimą paruošti sveikinimą, bet man galva neišneša verysad.gif  ką šia proga sakyti g.gif
Pasidalinkyte mintimis labai prašau  blush2.gif

Na mes pernai labai šauniai pasveikinom, su kažkieno čia skelbta idėja su karpiu, o kadangi mūsų bosas mėgėjas pašūkauti ir šiaip labai emocianalus žmogus, tai palinkėjom pasimokyti iš karpio ramybės, tylos ir susikaupimo biggrin.gif, humorą suprato, liko nustebintas sveikinimo orginalumo, tik išvadų nepadarė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 spalio 2012 - 10:39
QUOTE(Lyžuka @ 2012 10 15, 12:38)
Na mes pernai labai šauniai pasveikinom, su kažkieno čia skelbta idėja su karpiu, o kadangi mūsų bosas mėgėjas pašūkauti ir šiaip labai emocianalus žmogus, tai palinkėjom pasimokyti iš karpio ramybės, tylos ir susikaupimo biggrin.gif, humorą suprato, liko nustebintas sveikinimo orginalumo,  tik išvadų nepadarė  lotuliukas.gif


Tai pas mus kažkaip viskas be jumoro verysad.gif , man nepatinka. Dovanomis rūpinasi vieni, bet jos irgi be jumoro. O mane įpareigojo psveikinimą paruošti, bet aš nieko rimto nesugalvoju, visokie bajariukai į galvą lendą biggrin.gif Mūsų bosė rimta ponia ir nelabai prie jumaro verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adatiene: 15 spalio 2012 - 11:49
QUOTE(adatiene @ 2012 10 15, 12:48)
Tai pas mus kažkaip viskas be jumoro verysad.gif , man nepatinka. Dovanomis rūpinasi vieni, bet jos irgi be jumoro. O mane įpareigojo  psveikinimą paruošti, bet aš nieko rimto nesugalvoju, visokie bajariukai į galvą lendą  biggrin.gif Mūsų bosė rimta ponia ir nelabai prie jumaro verysad.gif

Tai belieka jums pasveikinti kaip per koki jubiliejų palinkėti neblėstančios energijos, gerų idėjų, optimizmo nu tipo tokia linkme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 10 15, 14:09)
Tai belieka jums pasveikinti kaip per koki jubiliejų palinkėti neblėstančios energijos, gerų idėjų, optimizmo nu tipo tokia linkme smile.gif


Tai aš irgi apie tai galvoju verysad.gif , bet kaip neįdomu ir nuobodu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2012 10 15, 13:16)
Tai aš irgi apie tai galvoju verysad.gif , bet kaip neįdomu ir nuobodu gun_bandana.gif

Bet stebiuosi kodėl pas jus visi tokie rimti, gi diena tai humoristinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 10 15, 15:02)
Bet stebiuosi kodėl pas jus visi tokie rimti, gi diena tai humoristinė smile.gif


Toks jau kolektyvas lotuliukas.gif verysad.gif
Atsakyti
Na pasigirkit kaip sveikinot? ax.gif
Atsakyti
sveikos,
pasigirsiu:)
as uzsakiau tokia dovanele:
kokoso riesutas isgraviruotas lazeriu kieciausiam bosui.. labai graziai atrodo ir bus dovana puiki, musu kolektyvui patiko.. smile.gif dar nepasvaikinom, nes gris tik po pietu..
bet manau liks nustebes..
Atsakyti
O mes padovanojom http://www.knyguklub...o rustybes.html ir butelį brendžio su 'dirbtine " etikete smile.gif
Atsakyti
O mano mintis kaip pasveikinti BOSĄ buvo štai kokia http://public.fotki....-19-18-jpg.html
Dar ant stalo puikavosi gėlių kompozicija ir sveikinimas visos įmonės vardu.
O kitam savo bosui tai apvyniojom jo darbo stalą folija, tai iš pat ryto buvo labai linksmas, labai nustebęs bei patenkintas. Visą dieną taip prasėdėjo sidabrinėje darbo vietoje bigsmile.gif Vėliau nuo visos įmonės buvo įteikta dovana - keliose dėžėse (principas dėžė dėžėje) supakuota BOSO produkcija ir įrėmintos BOSO taisyklės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asia05: 16 spalio 2012 - 20:52
QUOTE(asia05 @ 2012 10 16, 21:50)
O mano mintis kaip pasveikinti BOSĄ buvo štai kokia http://public.fotki....-19-18-jpg.html
  Dar ant stalo puikavosi gėlių kompozicija ir sveikinimas visos įmonės vardu.
O kitam savo bosui tai apvyniojom jo darbo stalą folija, tai iš pat ryto buvo labai linksmas, labai nustebęs bei patenkintas. Visą dieną taip prasėdėjo sidabrinėje darbo vietoje bigsmile.gif  Vėliau nuo visos įmonės buvo įteikta dovana - keliose dėžėse (principas dėžė dėžėje) supakuota BOSO produkcija ir įrėmintos BOSO taisyklės. smile.gif

Tai čia kaip suprantu Raudona aguona suverta? Orginalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2012 10 17, 18:11)
Tai čia kaip suprantu Raudona aguona suverta? Orginalu  thumbup.gif


Tai kad ten trijų rūšių saldainiai suverti smile.gif miglė, rikis ir capuccino. O šiaip galima kabinti įvairius saldainius. Manau prikolnai atrodytų ir triufeliai, ir čiulpiami saldainiukai
Atsakyti