Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų lakai

Sveikos mergaites wink.gif
neradau tokios temos, tad noreciau paklausti, kokius plauku lakus naudojat ir rekomenduotumet? koki stipriausios fiksacijos plauku laka esat naudojusios? mano plaukai ilgoki, vis nerandu pakankamai stiprios fiksacijos, ilgai laikancio plauku lako...


Atsakyti
Nerandu dar nieko geresnio uz profesionalius wella high hair lakus.Yra ir ultra stiprios fiksacijos,gaila,kad bet kur nenusipirksi.Paciai idomu,kur nusipirkti ju ne taip brangiai Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 17 gruodžio 2009 - 13:23
Aš naudoju Keune plaukų laką
Atsakyti
Koki laka rekomenduotumet garbanoms uzfiksuoti,bet kad nekibdytu?
Atsakyti
gal bandet CHI Enviro Flex Hold Hair Spray? Apskritai kaip sitos firmos plauku lakai?
user posted image
Atsakyti
smile.gif wella naudojau super stipru, bet mano plaukam nebuvo pakankama stiprus
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
retokai naudoju, si perku gal 3karta Elnett Satin Very Volume Extra Strength Hairspray, neapsunkina plauko, nesulipina, man tinka
user posted image
Atsakyti
Man geriausiai patinka got2b Megalomania lakas ir putos.
Atsakyti
Aš naudoju Wellos profesionalios linijos laką. na o jei reikia labai stiprios fiksacijos perku margaritos stiprios fiksacijos su alaus mielių ekstraktu. man jis patinka, kad iš tiesu nesausina plauko, suteikia blizgesio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AndraR: 23 kovo 2010 - 22:44
MAN TAIP PAT PATS PAČIAUSIAS WELLOS PROFESIONALIOS LINIJOS LAKAS IR PUTOS DIDINANTYS PLAUKŲ APIMTĮ thumbup.gif IŠBANDŽIAU TIKRAI LAAAABAI DAUG IR NIEKO GERESNIO NERADAU.TIKRAI TIK GAILA ,KAD NEDAUG KUR YRA PIRKTI.TURBŪT TIK DIDŽIUOSIUOSE MIESTUOSE g.gif O GAL MATĖT IŠ KUR GALIMA BŪTŲ PARSISIŲSTI?
Atsakyti
aš kadangi lakus naudoju tik per šventes, į juos brangiai neinvestuoju.
turiu MARGARITA user posted image
blogesnio tikriausiai ieškodama nesurasčiau doh.gif plaukus sulipina, baisiai smirdi.
o geriausias man TAFT hairspray for damage hair . nesulipina, neblogas kvapas, kiek blizgesio prideda ...
Atsakyti