Įkraunama...
Įkraunama...

Visų laikų bestseleriai

QUOTE(pupik @ 2011 09 14, 12:41)
Būtų labai įdomu, jei tą sąrašiuką įmestumet: labai įdomu pasižiūrėt, kas gavosi, labai  4u.gif


Nelabai jis kolkas ilgas... blush2.gif
Emily Bronte "Vėtrų kalnas"
Charlotte Bronte "Džeinė Eir"
John Irving "Našlė vieneriems metams"
Kolina Makalou "Erškėčių paukščiai"

Manau sąrašiukas galėtų turėt pratesimą, jeigu temutė atsigautu book.gif good.gif
Atsakyti
Joanne Harris "Gervuogiu vynas" labai gera knyga, skani kaip ir "Sokoladas". Taip pat visai neseniai skaiciau "Raitelis be galvos", neitiketinai sudomino, tiesiog ryte prarijau, nes jau buvau ja uzmirsusi nuo mokyklos laiku. Ziuriu daug kas giria "Be seimos" o pas mane lentynoj guli, butinai reikes atsivesti ax.gif
Atsakyti
Pacios, pacios mylimiausios -
Remarko ''Juodasis obeliskas''
Bulgakovo ''Meistras ir Margarita''
Platono ''Puota arba apie Meile''
Makalough ''Erskeciu pauksciai''
Sekspyro ''Otelas'' ir ''Makbetas''

Perskaiciau ir tebeskaitau daugybe knygu bet sitas galiu atsiversti bet kada,jos mielos,yra kur pakikenti ir kur rimtai pagalvoti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inevitable: 04 spalio 2011 - 01:47
As taip pat nuomones tokios, kad antra karta skaityti ta pacia knyga neapsimoka, juk tiek graziu kuriniu yra kuriuos reikia perskaityti, bet kelios knygos kurios man istrigo ilgam ir kurias tikrai dar karteli skaitysiu, tai yra "Viesnia is siaures", "Ciauskute" ir mano knygu topas tai knyga "Likimas" Sally Beauman, negalejau nuo jos atsitraukti thumbup.gif
Zinoma, mano perskaitytu knygu kiekis nera dar toks didelis, gal dar nuomone pakeisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2011 10 04, 17:30)
ir mano knygu topas tai knyga "Likimas" Sally Beauman, negalejau nuo jos atsitraukti thumbup.gif
.


thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Daivamm @ 2011 10 06, 19:05)

kol kas pati geriausia knyga kokia esu skaiciusi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(look @ 2011 10 06, 20:08)
LIKIMAS kol kas pati geriausia knyga kokia esu skaiciusi thumbup.gif

Atsakyti
BAKARDI,


parasiau AZ 4u.gif

Ir dar laiskeli noriu parasyti, bet perpildyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vannille: 30 lapkričio 2011 - 19:11
Henry James "Moters portretas"
Atsakyti
Na mano paskutines dvi perskaitytos knygos tai ''Žaidimas.Įsiliejimas į slaptą kabinimo specų bendruomenę" Jos beda tik ta , kad labai sunku ja gauti ir yra ziauriai brangi (beja, ji yra skirta specialiai vyrams) , o kita kuria tik siandien uzbaigiau ir likau suzaveta tai Harry Grey ''Karta amerikoje'' superine knyga! thumbup.gif
Atsakyti
Helena Mnišek "Raupsuotoji"
skaičiau n kartų........ Labai rekomanduoju 4u.gif
Atsakyti
Pati stipriausia ir yspudingiausia man knyga "Tukstantis sauliu skaisciu" Khaled Hosseini
Atsakyti
QUOTE(Foxė @ 2011 12 06, 18:35)
Henry James "Moters portretas"


Sutinku,labai puiki knyga
Atsakyti