Įkraunama...
Įkraunama...

Visų laikų bestseleriai

Remarkas"Triumfo arka" wub.gif ir visos kitos jo knygos,jis toks artimas mano dūšiai....
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2005 11 04, 22:59)
Iš lietuvių man labai patinka Donaldas Kajokas thumbup.gif


Man irgi thumbup.gif dar pridėčiau J. Kunčino "Tulą" mirksiukas.gif Iš "vaikiškų" mylimos knygos - R.Bredberio "Pienių vynas" ir T Kapotte "Kiti balsai, kiti kambariai". Selindžerio "Devyni apsakymai".
O toliau, - toks kalnas literatūros, kad bijau ką nors išskirt. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Vienareiksmiskai Selindzerio apsakymai. Skaityciau ir skaityciau..
Atsakyti
galeciau dar keleta kartu skaityt Grafa Montekrista, o Alchemikas nuostabiausia knyga is visu blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš kas penkti metai perskaitau "Altorių šešėly" , įdomu ir pasilgstu aš jos ax.gif
Atsakyti
man tai "be seimos"(autorius uzkrito blush2.gif blush2.gif ) knyga kuria perskaiciau dar pradinese klasese, kol kiti tik paveiksliukus ziuredavo. Ir veliau gyvenime gal 10 kartu skaiciau ir gal dar tiek skaitysiu:)
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 12 21, 11:01)
man tai "be seimos"(autorius uzkrito  blush2.gif  blush2.gif )

Hector Malot
Atsakyti
O aš nemėgstu kelis kartus skaityti tų pačių knygų, nes norimų perskaityti sąrašas labai ilgas. Jeigu knyga užkabina, tai ilgam. Va tik "Altorių šešėly" skaičiau antrą kartą neseniai. Buvo įdomu pažiūrėti kaip dabartiniame amžiuje ši knyga pasirodys. Likau sužavėta. 4u.gif O šiaip patinka labai daug knygų. Net bijočiau ką nors išskirti ax.gif
Atsakyti
Jaunystėje skaičiau"anuomet mūsų namuose"Falados,be galo šilta ir jauki knyga...Prisiminiau,gal kad kalėdos,dabar dukrytė skaito..
Atsakyti
Maniau, kad viena aš čia ''Altorių šešėly'' fanė smile.gif . Ją aš skaitau laiks nuo laiko, bet ne visą nuo pradžios iki galo, o tam tikrus, tos dienos nuotaikos, gabalus.
Atsakyti
...kažkaip pradedu skaityti antrą kartą knygą ir jeigu jau žinau ,kas vyks toliau nebeskaitau...kažkaip neįdomu...
man labai patiko Tamaro Susanna "Eik,kur liepia širdis"...skaitai ir į širdį žodžiai tiesiai sminga...
dar labai patiko Iselin C.Hermann "Skubus paštas"...per porą valandų perskaičiau...lengvai skaitosi ir thumbup.gif
beje,labai artima knyga Ugnės Barauskaitės "Rytoj vėl reikės gyventi"...juokiausi daug...
Paulo Coelho...patinka man šitas rašytojas...skaičiau jo knygą "Vienuoliką minučių"...žiauriai gera...
"Alchemikas" irgi super...
dabar skaitau Irvingo "Sidro namų taisyklės"
beje,šiandien nusipirkau knygyne Audrinės Urbonaitės "posūkyje-neišlėk"..tai kai perskaitysiu Irvingo knygą,tada seks šios knygos eilė...pasakysiu atsiliepimus...
tai va visos mano knygos iš top sąrašo... smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors yra skaitęs Ernesto Seton-Thompsono „Rolfas giriose“?
Atsakyti