Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI


Šypsena..
Ji nieko nekainuoja,bet tiek daug gali..
Ji trunka akimirksni,bet atminty išlieka amžinybe..
Nė vienas nėra toks turtingas,kad apsieitu be jos..
Nė vienas nėra toks vargšas,kad negaletu sau jos leisti..
Širdžiai ji suteikia laimės ir yra neginčijamas draugystės ženklas..
Tai atgaiva pavargusiam,padrąsinimas nusivylusiam ir geriausia priemonė nuo pykčio!

Šypsenos negalima nei nupirkti,nei paskolinti..
Vertingiausia ji būna tada,kai ją dovanoji pats arba gauni dovanu!
Nepamirškime šypsotis




user posted image

user posted image

user posted image

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema
Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema






P.s. Atsiprasau jei kas ne taip gavos ax.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos mamytes,gal kuri susiduret su odontologe ale gaidyte is kmuk ax.gif ar gali buti,kad ji naglai lupa pinigus is klientu g.gif ,situacija tokia,kad mano 14m dukrai sudejo breketus,kaina 5000lt,tik po sudejimo pasake,kadangi sakandis pas mergaite netaisiklingas,tai kazkur po pusmecio dar reikes uzdeti breketus ant galiniu 2 virsutiniu,ir 2 apatiniu dantuku,ir reiks moket dar 2000lt doh.gif ,si men.mergaite turi pas ja eiti breketu priverzimui,kalba pradzioj buvo kad tai kainuoja kazkur 100lt,as jai paskambinau,pasakiau kad mergaite ateis viena,ir kiek man jai pinigeliu iduoti ax.gif ,tai pasake kad 180lt g.gif ,nes atseit nemato dabar situacijos,gal kokia vielike reikes keisti ir t.t. nezinau,bet man susidare tokia nuomone,kad ji labai uzsikelusi kainas,nes kiek paziurejau,net privaciose klinikose,tie beligaturiniai breketai kainuoja vie2000-2300 nam zandikauliui schmoll.gif
Atsakyti
O manes niekur nera angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(mamka35 @ 2009 09 19, 09:48)
4u.gif sveikos mamytes,gal kuri susiduret su odontologe ale gaidyte is kmuk ax.gif ar gali buti,kad ji naglai lupa pinigus is klientu g.gif ,situacija tokia,kad mano 14m dukrai sudejo breketus,kaina 5000lt,tik po sudejimo pasake,kadangi sakandis pas mergaite netaisiklingas,tai kazkur po pusmecio dar reikes uzdeti breketus ant galiniu 2 virsutiniu,ir 2 apatiniu dantuku,ir reiks moket dar 2000lt doh.gif ,si men.mergaite turi pas ja eiti breketu priverzimui,kalba pradzioj buvo kad tai kainuoja kazkur 100lt,as jai paskambinau,pasakiau kad mergaite ateis viena,ir kiek man jai pinigeliu iduoti ax.gif ,tai pasake kad 180lt g.gif ,nes atseit nemato dabar situacijos,gal kokia vielike reikes keisti ir t.t. nezinau,bet man susidare tokia nuomone,kad ji labai uzsikelusi kainas,nes kiek paziurejau,net privaciose klinikose,tie beligaturiniai breketai kainuoja vie2000-2300 nam zandikauliui schmoll.gif

doh.gif nu tikrai tokiom kainom dainuoja,tai sakes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka35 @ 2009 09 19, 08:48)
4u.gif sveikos mamytes,gal kuri susiduret su odontologe ale gaidyte is kmuk ax.gif ar gali buti,kad ji naglai lupa pinigus is klientu g.gif ,situacija tokia,kad mano 14m dukrai sudejo breketus,kaina 5000lt,tik po sudejimo pasake,kadangi sakandis pas mergaite netaisiklingas,tai kazkur po pusmecio dar reikes uzdeti breketus ant galiniu 2 virsutiniu,ir 2 apatiniu dantuku,ir reiks moket dar 2000lt doh.gif ,si men.mergaite turi pas ja eiti breketu priverzimui,kalba pradzioj buvo kad tai kainuoja kazkur 100lt,as jai paskambinau,pasakiau kad mergaite ateis viena,ir kiek man jai pinigeliu iduoti ax.gif ,tai pasake kad 180lt g.gif ,nes atseit nemato dabar situacijos,gal kokia vielike reikes keisti ir t.t. nezinau,bet man susidare tokia nuomone,kad ji labai uzsikelusi kainas,nes kiek paziurejau,net privaciose klinikose,tie beligaturiniai breketai kainuoja vie2000-2300 nam zandikauliui schmoll.gif


jooo... biski brangiai.. as uz beligaturinius mokejau 2700 uz abu zandikaulius.. cia zalgirio klinikoj.. ir uz vizitus apie 100 moku, viena karta tik 200 sumokejau..
Atsakyti
labukas. ar man vaidenasi ar tikrai pas mane parasyt kad tik virsu turiu? g.gif
Atsakyti
uzBAIGIAM SENAJA TEMA,PASKUI CIA RASOME doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 20, 16:27)
uzBAIGIAM SENAJA TEMA,PASKUI CIA RASOME doh.gif

nemaciau juk kad sena napabaigta.
Atsakyti
unsure.gif tai va,per ta skubejima nepasiziurejau kur pigiau,dabar net nezinau ka daryti g.gif ,pervesti dukra pas kita ortodonta,bet ji jau su briketais,kazin ar kitas gyd.apsiimtu toliau ja priziureti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabado @ 2009 09 20, 23:44)
O mes buvome pavalgyti pas kiniečius, tai atrodo valgiau tik jūros gėrybių sriubytę, bet dabar pakramčius kažką kietesnio taip skauda, kad vaistukų reikia  doh.gif
Po kiek laiko Jums praėjo skausmas, kai įdėjo breketus?
O pasirodyti kur čia reikia? smile.gif

Maždaug per 4 dienas, bet būdavo užeidavo skaudėt kad ir po 2 savaičių doh.gif

QUOTE(tavolaime @ 2009 09 21, 00:53)
Labas vakarelis!
Na,man tai ziauriai isiskaudejo visi dantusikai doh.gif Nors po paverzimo jau praejo jau 10d...pasidare jie tooookie jautrus,kad siaubas... unsure.gif Ar tai normalu?
P.S.gal galetumete man, kas nors permesti plepuciu temos adresa i AZ....?Nu, niekaip negaliu rast blush2.gif
Dekui is anksto mirksiukas.gif

Normalu, man taip ne kartą buvo.. atrodo, veiksmas jau nebevyksta, o čia žiūrėk ima ir pradeda skaudėt unsure.gif

QUOTE(mamka35 @ 2009 09 21, 09:48)
unsure.gif tai va,per ta skubejima nepasiziurejau kur pigiau,dabar net nezinau ka daryti g.gif ,pervesti dukra pas kita ortodonta,bet ji jau su briketais,kazin ar kitas gyd.apsiimtu toliau ja priziureti unsure.gif

Pabandykit pasiskambint kitiems ortodontontams ir pasiklausinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 21 rugsėjo 2009 - 09:50
QUOTE(mamka35 @ 2009 09 21, 10:48)
unsure.gif tai va,per ta skubejima nepasiziurejau kur pigiau,dabar net nezinau ka daryti g.gif ,pervesti dukra pas kita ortodonta,bet ji jau su briketais,kazin ar kitas gyd.apsiimtu toliau ja priziureti unsure.gif

priema ir kiti gydytojai, bet ne taip lengvai.. reikia tik visus dokumentus turet, apie mergaites gydyma smile.gif pabandykit. turetu pavykt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes 4u.gif
as cia truputi pasimetus buvau tarp temu, bet dabar jau viska radau biggrin.gif
Shin aciu uz grazia nauja tema 4u.gif

Maciau plepejot apie skalavimo skyscius, man irgi Listerine patinka as kelis bandziau, visi stiprus, bet apsistojau ties violetiniu "Total care" vadinasi... irgi visada is kamstuko skalauju...
o dabar dar maciau reklamuoja nauja Listerine atseit irgi "Total care" bet jautriems dantukams... o man kaip tik vienas dantukas apacioj labai pajautrejo, tai turbut bandysiu ta nusipirkti
dar man labai patiko Aloe Dent skalavimo skystis, man kai tik breketus uzdejo gal po 2 savaiciu paraude buvo dantenos, tai su tuo paskalavau ir praejo (ten su alijosiaus ir arbatmedzio ekstraktais)
Papildyta:
QUOTE(mamka35 @ 2009 09 21, 07:48)
unsure.gif tai va,per ta skubejima nepasiziurejau kur pigiau,dabar net nezinau ka daryti g.gif ,pervesti dukra pas kita ortodonta,bet ji jau su briketais,kazin ar kitas gyd.apsiimtu toliau ja priziureti unsure.gif


sveiki, paskaiciau zinutes anoj temoj, atrodo tikrai brangu viskas... as turbut bandyciau nueiti pas koki kita gydytoja (bet pirma gal gauti kokiu rekomendaciju) ir paziureti kokios kainos tenai. tik tiek kad man atrodo dazniausiai reikia apie menesi palaukti konsultacijos... o po to pasikalbeti su savo gydytoja ir pasakyti savo problema ir alternatyvas... siaip ar taip ji jau nemazai us breketus "nulupo" is jusu galvojant kad zada dar 2000lt lupti kai klijuos papildomus breketus.. vadinasi vien uz breketus gausis 7000, kai kuriom merginom cia su visais vizitais ir gydymu kainuoja mazdaug tiek... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 21 rugsėjo 2009 - 10:15
QUOTE(natale @ 2009 09 19, 19:57)
O manes niekur nera  angel_sadangel.gif

ir mane kazkodel istryne cry.gif Vergine irgi, pamirstos mes abi angel_sadangel.gif sad.gif nono.gif smile.gif
Atsakyti