Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - 4

Aciu 4u.gif Man ir paciai labai patiko smile.gif Kazkaip gerai isejo ir nesunku megzti biggrin.gif
Atsakyti
as matuoju taip kai mezgu kojines.pamatuoju ta vieta iki kur bus kojine, apimti. tada uzmetu akis ant virbalu mazdaug kiek man atrodo, istraukiu 1 virbala tada su liniuote matuoju istempus ar sutampa su reikiamu skaiciu. paskui jei reikia uzdedu dar arba nuimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 11 11, 14:05)
noriu paklaust kiek akiu uzdet kojinytems ? noriu numegzti 3-6men maziukui, dar dedavau 32akis 0-3men leliukui. o kiek vyresnem det ?

32 akis dėjau megzdama vilnones kojines savo metinukei su porą mėn

tavo vietoje pridėčiau kokias geras 8 akis ir bus thumbup.gif


audronele man labai patiko Tavieji ale kaubojiški bačiukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 11 lapkričio 2009 - 19:31

user posted image

Kojinytes mergytei ,tautinem sokiui mirksiukas.gif
Atsakyti
kadangi prasidejo kaubojiniu batuku mada cia temoje rodau ir as saviskius,nu labai mane jie suzavejo,gaila nemaciau ju kai sunus mazas buvo,super baciukai,
user posted image
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2009 11 12, 15:31)
kadangi prasidejo kaubojiniu batuku mada cia temoje rodau ir as saviskius,nu labai mane jie suzavejo,gaila nemaciau ju kai sunus mazas buvo,super baciukai,
user posted image

blyn neberandu schems šitų batų, kažkur gi buvo g.gif super batukai
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2009 11 12, 14:31)
kadangi prasidejo kaubojiniu batuku mada cia temoje rodau ir as saviskius,nu labai mane jie suzavejo,gaila nemaciau ju kai sunus mazas buvo,super baciukai,
user posted image



Sveiki,

labai grazus batukai smile.gif gal galetumet ju schemute i az atsiusti arba kristina.butminaite@gmail.com?
Atsakyti
Armi06 labai dailučiai bateliai 4u.gif o čia maniškiai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kribut @ 2009 11 12, 14:49)
Sveiki,

labai grazus batukai smile.gif gal galetumet ju schemute i az atsiusti arba kristina.butminaite@gmail.com?

as irgi noreciau gaut schemute i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2009 11 12, 15:52)
  o čia maniškiai

super tapkytės wub.gif ir spalvos liuks thumbup.gif
noriu paklausti, kaip nutaikyti kvadratų dydį, kad gautųsi pagal kojos dydį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man-patinka-tyla: 12 lapkričio 2009 - 15:58
4u.gif ARMI06
Labai grazus batukai thumbup.gif wub.gif wub.gif

DARKMIND- tapkytes thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Tie kaubojiski batukai tokie fainuoliai wub.gif . Buciau ir as dekinga jei kas parodytu schemute. Bet jei neklystu, ji buvo batuku tik schemuciu temoje g.gif . Seniai beziurejau blush2.gif

DarkMind, tapkutes zavios, labai puikiai atrodo ant koju 4u.gif
Atsakyti