Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - 4

QUOTE(sii @ 2009 12 02, 16:12)
valentinuke tu saunuole,  thumbup.gif  taip greit mezgi. Labai faios kojnytes. Eisiu ir as susirasti siulu ir bandyti megzti iki keliu. Megziu sau tik nezinau gal reiketu ties blauzda paplatinti, o paskui susiaurinti. Gal tu gali patarti? g.gif


Na as ziuriu i siulu stori,sitas butent i apacia nuo virsaus seurina po viena aki ant kiekvieno virbalo,ir po to jau kaip kulna mezgeu dar dvi sumezgeu mirksiukas.gif bet ziurek pagal pati mezgima jai matisi kad labai platu tada paseurink mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, keliu cm tureciau megzti naujagymio kojinyciu padukus blush2.gif ???

Ar grynos vilnos kojinaites nebus per kietos vos gimusiam leliukui? gal reikia su paprastais siuliukais geriau, tada pats mezginys minkstesnis bus g.gif smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 12 02, 19:15)
Merginos, keliu cm tureciau megzti naujagymio kojinyciu padukus  blush2.gif ???

Ar grynos vilnos kojinaites nebus per kietos vos gimusiam leliukui? gal reikia su paprastais siuliukais geriau, tada pats mezginys minkstesnis bus  g.gif  smile.gif ?

vidutiniškai naujagimio pėdutė būna maždaug 9 cm, bet mažylis sparčiau auga pirmaisiais mėnesiais, tai aš megzčiau bent jau 10cm, tai nors kojinyčių užtektų porai mėn panešioti.

Siūliukus geriausiai būtų rinktis Merino vilnelę spec vaikučiams būna, ji tikrai nekanda ir galima numegztas iš tokių siūliukų kojinytės iš kart vilkti ant odelės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(P.ieva @ 2009 12 01, 14:48)
Sveikos  4u.gif
Pasirodau kokius isbandziau kedukus  smile.gif
Aciu uz  nuoroda Shurai  4u.gif

Prasom i sveikata 4u.gif
Kedukai super isejo thumbup.gif

o del naujagimiu kojinyciu ismieru turiu tokia lentele - http://radikal.ru/F/...e93a44.jpg.html

o siulai tai turetu buti kuo naturalesne vilna, ir kaip tik kad "kastu", tame ir efektas, tada masazuojasi peduteje esantys taskai, bent jau taip man aiskino vaiku gydytoja... bet aisku reikia atsizvelgti ir i tai kad yra zmoniu alergisku vilnai... taip kad cia jau labai individualus riekalas ...
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 12 02, 21:03)
vidutiniškai naujagimio pėdutė būna maždaug 9 cm, bet mažylis sparčiau auga pirmaisiais mėnesiais, tai aš  megzčiau bent jau 10cm, tai nors kojinyčių užtektų porai mėn panešioti.

Siūliukus geriausiai būtų rinktis Merino vilnelę spec vaikučiams būna, ji tikrai nekanda ir galima numegztas iš tokių siūliukų kojinytės iš kart vilkti ant odelės  mirksiukas.gif

QUOTE
o siulai tai turetu buti kuo naturalesne vilna, ir kaip tik kad "kastu", tame ir efektas, tada masazuojasi peduteje esantys taskai, bent jau taip man aiskino vaiku gydytoja... bet aisku reikia atsizvelgti ir i tai kad yra zmoniu alergisku vilnai... taip kad cia jau labai individualus riekalas ...

drinks_cheers.gif
naujagimiams kojynytes mauna ant nuogos kojytės, tada šliaužtukus, kaip jau Shura rašė, kad masažuotų ir rekomenduojama nešioti jas 10dienų. Vėliau visus batukus ir kojinytes dėl grožio ir šilumos tikrai megzčiau iš merino vilnos ar medvilnės 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Čia vienas mano naujų gaminių..... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lauginta super batukai 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi patiks mamytei pas kurią jau iškeliavo batukai...
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 12 02, 21:15)
Merginos, keliu cm tureciau megzti naujagymio kojinyciu padukus  blush2.gif ???

Ar grynos vilnos kojinaites nebus per kietos vos gimusiam leliukui? gal reikia su paprastais siuliukais geriau, tada pats mezginys minkstesnis bus  g.gif  smile.gif ?



user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 12 01, 11:11)
Gal kas turit suaugusių pėdos dydžių lentelę g.gif

Atsakyti
http://www.club-ruko.../noski_tab.html

CIA SUAUGUSIU ISMIEROS mirksiukas.gif
Papildyta:

http://avemeri.by.ru.../uzori/077.html
Atsakyti
Širdingai dėkoju bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti