Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - 4

Valentinuke, miela sulaukti pagyrimo iš tokios tapukų meistrės kaip tu smile.gif Ačiū
Atsakyti
Ligvita - kokie linksmučiai tapukai!
Atsakyti
dėkui merginos už pagyrimus, aš irgi taip sakau - visų darbeliai čia nuostabūs, nes atlikti su meile ir šiluma thumbup.gif
Atsakyti
nu batukai masiniukai neturiu zodziu super
Atsakyti
Kadangi gaunu daug prasymu paaiskinti kaip mezgasi vieni ar kiti baciukai, tai siu batuku aprasyma
user posted image

idejau stai cia
Pirmieji batukai

user posted image
O margiuku aprasymas
gyvena cia
Atsakyti
kiek groziu cia visokiu pas jus, kadangi arteja svenciu metas, tai sugalvojau savo seimynai tapkiu prinerti, tik vat nerandu suaugusiu tapkiu schemos, gal kuri gali man pagelbeti, nes kaledu senis jau nori virbalus i rankas imti, isanksto dekoju..
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2009 12 11, 11:22)
kiek groziu cia visokiu pas jus, kadangi arteja svenciu metas, tai sugalvojau savo seimynai tapkiu prinerti, tik vat nerandu suaugusiu tapkiu schemos, gal kuri gali man pagelbeti, nes kaledu senis jau nori virbalus i rankas imti, isanksto dekoju..



http://club.osinka.r...5378?&start=795
Pasiziurek cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai einu darbuotis
Atsakyti
Va noriu parodyti savo mazyciui kojinytes. Bus padetos po Kaledu eglute. Nors is tikruju jau taip ir dabar norisi jas uzdeti.. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Mano kaubojinuku variantas wub.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos auksarankes,

pasirodau ir as niekuo neipatingom, bet siltom kojinytem blush2.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 12 11, 22:05)
Mano kaubojinuku variantas  wub.gif

user posted image


nuostabus baciukai, nu ir as buvau sugalvojusi paduka vienos spalvos o auliuka kitos ir vis neprisiruosiu numegzt drinks_cheers.gif
Atsakyti