Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - 4

QUOTE(valentinuke @ 2010 01 18, 11:40)
ALACKA33-oho kaip pasidarbavai thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
Na o cia mano keli darbeliai mirksiukas.gif

user posted image

user posted image


Grazuciai wub.gif
Alacka fainos smulkmeneles ir labai siltos
Atsakyti
Visu darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif

Pasirodau ir as su savo tapkytem blush2.gif
user posted image
Atsakyti
ARMI06- aciuks.gif 4u.gif

LOREMI-labai grazios tapkytes thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Alacka,
thumbup.gif kiek gi daug priraizgei! Šilta, praktiška ir gi labai dailu!! Ypač tos pyniuotos wub.gif

Valentinuke,
kaip puošnu. Man kojinytės ypač thumbup.gif

Loremi,
elegantiškai riužavybiniai mergaiški bačiukai.
Atsakyti
visoms pagirymai didziausi super pasidarbavot, viskas ale riuzava tematika wub.gif

o as rodau savo bernuzelio tapciukus po namus lakstyt bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2010 01 18, 21:28)
visoms pagirymai didziausi super pasidarbavot, viskas ale riuzava tematika  wub.gif

o as rodau savo bernuzelio tapciukus po namus lakstyt  bigsmile.gif





O gal butu galima siu sauniu tapkuciu aprasyma gauti ax.gif ?
Atsakyti
Ačiū mergaitei, įdėjusiai kaubojiškų batukų lietuvišką aprašymą.
Jau pirmieji baigti ir visai vykę gavosi.Tik gal reikia iš kietesnių siūlų megzti,arba kiečiau megzti, nes nelabai išlaiko formą pastatyti ax.gif
Atsakyti
Loremi, fantastiški batukai wub.gif
Shura, vat tokių šaunių tapukų man irgi reikėtų sūnėnui, kai į svečius ateina apauti, gal pasidalintum schemute? Patinka man tokie thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, na pagaliau ir aš galiu pasigirti pirmosiom kojinytėm, anksčiau maniau kad megzto kojines tai jau čia aukštasis pilotažas, o pasirodo....
user posted image
Papildyta:
tiesa, vos nepamiršau, didelis didelis dėkui Sigutei***, nes kojinytes mezgiau pagal jos vaizdinę medžiagą. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 01 19, 10:38)
Sveikos, na pagaliau ir aš galiu pasigirti pirmosiom kojinytėm, anksčiau maniau kad megzto kojines tai jau čia aukštasis pilotažas, o pasirodo....
Papildyta:
tiesa, vos nepamiršau, didelis didelis dėkui Sigutei***, nes kojinytes mezgiau pagal jos vaizdinę medžiagą. Ačiū 4u.gif

Puikiai thumbup.gif kojinytės kaip profesionalės! Aš irgi už kojinytes dėkinga SM ir Sigutei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 19, 10:40)
Puikiai thumbup.gif kojinytės kaip profesionalės! Aš irgi už kojinytes dėkinga SM ir Sigutei biggrin.gif

ačiū 4u.gif dabar jau tiek užsikabinau, sūnaus kojinytė, kol kas tik viena, ebt jau šiandien bus ir antra blush2.gif
user posted image
Atsakyti
SHURA-labai idomus tapcei,ir taip gražiai ant kojites žiurisi thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti