Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

QUOTE(Aurosoma @ 2010 02 21, 09:08)
Labas visoms mamytems.

Na pirmiausiai nesusilaikysiu, reklama to aloe tokia slyksti, kad norisi isjungti kompiuteri. Sorry, bet zmones diskutuoja, o ji ta pati ir ta pati, savo ta buteliuka garbina  doh.gif


Ne aloe jum cia kaskokia... o alveo..... Aloe jus galit parduotuvej uz 3Lt nusipirkti... o sitas dalikas 175Lt kainuoja.... taigi nereikia painiuoti cia....
Atsakyti
QUOTE(NinaV @ 2010 02 21, 12:22)
Ne aloe jum cia kaskokia... o alveo..... Aloe jus galit parduotuvej uz 3Lt nusipirkti... o sitas dalikas 175Lt kainuoja.... taigi nereikia painiuoti cia....

nesvarbu pavadinimas, svarbu, kad zmones Jums sako jog nepatinka kai taip afisuojate savo produkta, per daug ikyriai, o Jums tas pats, vistiek ta pati darote. Juk tai ne Jusu asmenine tema, cia renkasi daug zmoniu, o Jus erzinate su savo ispusta reklama. suprantu, kad krize ir norisi uzsidirbti, bet nepraraskim orumo.
Atsakyti
Aurosoma, jusu atveju neblogi butu Fostprint.
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 14, 21:07)
Turiu klausimuka  blush2.gif Maniskis MB be perstojo valgo sokolada  doh.gif Kazkur girdejau, kad jei valgo sokolada, truksta kazkokio elemento organizmui ir kad tokiu atveju reikia gerti kazkokius maisto papildus/vitaminus su tuo elementu  rolleyes.gif Bet nepamenu, ka toki  unsure.gif Gal kuri esate susidurusios? blush2.gif

chromo
Atsakyti
ĮDOMU AR BANDĖT KAŽKAS NAUDOTI THERA-MAX VITAMINUS? Ir kokie jūsų atsiliepimai? Verta investuoti, ar... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2010 02 15, 19:41)
o kaip jums TONUSSAN ? ar padejo kam nors nuo mieguistumo ?

Lucero, man tonussanas labai trumpą laiką gelbėjo(kol kavos negėriau), o šiaip jis toks momentinis- kelioms valandoms poveikis... Juolab, kad turint aukštesnį spaudimą jis nerekomenduotinas, o ir šiaip kontraindikacijų yra ax.gif O poveikis tikrai nėra toks, kad išgėrus piliulką gali kalnus nuversti smile.gif Pasiskaityt kontraindikacijas internete ir jeigu tau tas piliulkas galima gerti- išmėgink, nes kaina nesikandžioja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 21 vasario 2010 - 22:56
Sveikutes 4u.gif

gal galite patarti kokius man papildus naudoti. lb slenka plaukai, veidas isbertas spuogais, ko gyvenime neturejau, krenta svoris... verysad.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 09, 15:24)
O as noreciau rasti nors viena issamu oficialu  formakologini komentara, ta prasme, kad pakonsultuotu situ visu maisto papildu: Amway, Tianshi ir panasus sudeti koks nepriklausomo  sertifikuotos laboratorijos formakologas ar ju grupe. Kike "daviausi" po ineta, apart paciu platintoju jokio kito komentaro ir jokio kito psl.
Arba tiesiog per mazai ieskojau ir neradau. Bet visviena  laaaabai noreciau paskaityti.

P.S. Ca+Mg+D - tokia sudeti Amway gamina tik ji nera skirta europos rinkai, i europos rinka papuola Ca + ma + liucerna (biloginis priedas).

Viename is oficialiu tinklapiu, bent jau taip skelbiama jame,  preparato  Kordicepso nerekomenduoja vartoti vaikams jaunesniems kaip 5 metu, tuo tarpu SM-oje platintojai siulo ji naudoti vos ne nuo gimimo.... tai kaip cia is tiesu  g.gif

Apie Amway vitaminus skaitykit pačių Nutrilite gamintojų puslapy.
http://www.nutrilite.com/
Kol Lietuvoje nėra atstovybės, šie vitaminai ir nėra patvirtinti oficialiai. Aš negaliu būti objektyvus vertintojas, nes metai laiko esu versle, bet 7 metai kaip vartoju šiuos papildus ir geriausias jų įrodymas yra tai, kad mano dukra tikrai labai mažai valgo ir kol duodavau vitaminų iš vaistinės hemoglobinas buvo žemas, tada pradėjau jai duoti Nutrilite ir niekada Heboglobinas nebenukrenta žemiau normos.
Anytai buvo su širdim blogai, liepė pasidaryt kalio tyrimą, o ji sako, kad tikria bus geras, nes visą mėnesį vartojau daržovių koncentratą, ir tikrai kalio buvo norma. O pradėjus sirgti vartojam vadinamas "smūgines" dozes ir jei laiku spėjam, liga neįsismarkuoja. Nevadinu tai panacėja ar pan, bet kol kas man tai geriausi maisto papildai, kokius esu vartojusi.
Atsakyti
QUOTE(MysticWoman @ 2010 02 24, 17:35)
Sveikutes  4u.gif

gal galite patarti kokius man papildus naudoti. lb slenka plaukai, veidas isbertas spuogais, ko gyvenime neturejau, krenta svoris...  verysad.gif

aciu  4u.gif

tokiu metu laiku pasireiskia vitaminu ir mineralu trukumas.Labiausiai turetumete susirupinti del svorio kritimo,ypac jeigu nepakeitete savo gyvenimo budo ir mitybos iprociu.O nuo pirmuju priezasciu turetu padeti cinkas ir B grupes vitaminai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2010 02 24, 18:19)
Apie Amway vitaminus skaitykit pačių Nutrilite gamintojų puslapy.
http://www.nutrilite.com/
Kol Lietuvoje nėra atstovybės, šie vitaminai ir nėra patvirtinti oficialiai. Aš negaliu būti objektyvus vertintojas, nes metai laiko esu versle, bet 7 metai kaip vartoju šiuos papildus ir geriausias jų įrodymas yra tai, kad mano dukra tikrai labai mažai valgo ir kol duodavau vitaminų iš vaistinės hemoglobinas buvo žemas, tada pradėjau jai duoti Nutrilite ir niekada Heboglobinas nebenukrenta žemiau normos.
Anytai buvo su širdim blogai, liepė pasidaryt kalio tyrimą, o ji sako, kad tikria bus geras, nes visą mėnesį vartojau daržovių koncentratą, ir tikrai kalio buvo norma. O pradėjus sirgti vartojam vadinamas "smūgines" dozes ir jei laiku spėjam, liga neįsismarkuoja. Nevadinu tai panacėja ar pan, bet kol kas man tai geriausi maisto papildai, kokius esu vartojusi.

Nutrilite vitaminus ir maisto papildus irgi vartoju jau senai, noriu pasakyti del gelezes prieparato, yra tokie maisto papildai, mano vaikams visada buvo zemas hemoglobinas apie 101- 109, is vaistines prieparatai nepadejo, tai pradejom vartoti gelezi ir vit C., po 2 menesiu viskas susitvarke, hemoglobinas normos ribose. Dabar vartojome multivitaminus ir vit. C.
Atsakyti
Sveikos, gal esat bandžiusios pro vitality papildus? Norėčiau atsiliepimų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaites, pradejau skaityti Jusu pokalbelius ir galvoju pasidalinsiu savo mintimis smile.gif uzmaciau kalbas apie omega 3,6 ir 9 tas riebiasias rugstis smile.gif kaip tik visai neseniai pamaciau nauja reklama per TV, kazkoks naujoviskas maisto papildas flax oil vadinasi. Man patiko, kad jis ne gyvulines kilmes, o augalines smile.gif o dar ir visos tos rugstys viename. gal pravers? smile.gif
Atsakyti
Nei jis naujoviškas, nei ką 4u.gif - tai linų sėmenų aliejus. Svarbiausia tik, kad pagal riebiųjų rūgščių koncentraciją nei kiek nenusileidžia natūraliems žuvų taukų preparatams. O kaina gal 20% mažesnė.
Atsakyti