Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

QUOTE(RutaC @ 2010 06 02, 09:49)
O gal kas bandete Dobbel Immunity? Cia, supratau, zuvu taukai... Perkant IKI, didele nuolaida dave. Dabar idomu, koks cia produktas... Verta pirkti?  g.gif


Bande mano vyras, naudoja iki siol. Ten kiek zinau yra koncentruoti žuvų taukai su padidintu vitamino D kiekiu. Taigi bendram organizmo sriprinimui labai liuks 4u.gif
Atsakyti
[quote=TerrorisTe69,2010 05 10, 00:08]
Aš po KT vartojimo ilgai negalėjau sulaukti mėnesinių (~3mėn), beto labai diegė krūtis.Ginekologė išrašė maisto papildų su kankvišų aliejumi (kadangi nebuvo akcentuota konkreti firma, tai rinkausi pigiausius tuo metu buvusius vaistinėje).

As irgi kas tris men. geriu nakvisu aliejaus kapsules. Sis aliejus turi labai daug, kas reikalinga butent moters organizmui.Man labai sunkus buna PMS, ir siaip labai skausmingos menesines.Tai sitie papildai kazkiek slopina blogus pojucius. Ginekologes irgi daznai rekomenduoja moterims profilaktiskai gerti sio augalo aliejaus papildu.
Atsakyti
Sveikos, mergaites, gal kuri vartojote ar zinote koki nerealu derinuka odai, plaukams ir nagams? Jauciu nuo saules susilpnejo plaukai. Gal yra kazkas specialiai vasarai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grretta @ 2010 06 08, 09:03)
Sveikos, mergaites, gal kuri vartojote ar zinote koki nerealu derinuka odai, plaukams ir nagams? Jauciu nuo saules susilpnejo plaukai. Gal yra kazkas specialiai vasarai? smile.gif

Man labai sustiprina Futura Silicea papildas thumbup.gif
Atsakyti
Hmmmm smile.gif dekui uz patarima. Niekada nebuvo problemu su plaukais, bet nuo saules issausejo. Kirpeja patare organizma is vidaus pastiprinti, kad galeciau dziaugtis plaukais, nagais tongue.gif


QUOTE(Magnifique @ 2010 06 08, 12:29)
Man labai sustiprina Futura Silicea papildas  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(grretta @ 2010 06 08, 09:03)

Vaistinėse yra tam gausus įvairių kompleksų pasirinkimas, bet verčiau susirinkti savo kompleksą iš atskirų komponentų - bus ir efektyviau, ir pigiau. Pirmiausia reikalingas biotinas bei ne ką mažiau svarbūs ir B grupės vitaminai, o konkrečiau tai B2, B5, B7 ir B15
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 06 09, 14:35)
Vaistinėse yra tam gausus įvairių kompleksų pasirinkimas, bet verčiau susirinkti savo kompleksą iš atskirų komponentų - bus ir efektyviau, ir pigiau. Pirmiausia reikalingas biotinas bei ne ką mažiau svarbūs ir B grupės vitaminai, o konkrečiau tai B2, B5, B7 ir B15



Reikes tada pasiziurineti kokiu nuolaidu vaistinese smile.gif Dekui uz patarima.
Atsakyti
As irgi jau kelis menesius geriu Futura Silica ir ojojoj kaip pagerejo viskas. Pradejom darytis remontus, tai nuo dulkiu issausejo plaukai, o nuo darbu ir chemijos stipriai pazeidziau nagucius verysad.gif Tai va nusipirkau tu vitaminu ir jau po poros savaiciu plaukai atsigavo, o nagai sustiprejo ir pradejo greiciau augti thumbup.gif O dabar dar maciau Eurovaistinej perkant Silica galima gauti dovanu Futura Chromas lieknejimui. Puikus derinukas vasarai biggrin.gif
Atsakyti
Laba mergaitės,
Nusipirkau artišoką gert. Gal kuri naudojot? Mane vis ta alergija kamuoja doh.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal turite atsiliepimu apie Tardyferon? gelezies preparata. butu idomu isgirsti nuomoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinote kuo skiriasi tas linu semenu aliejus ir zuvu taukai isskyrus tuo kad vienas augalines kilmes, kitas gyvulines
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2010 07 13, 21:32)
Gal zinote kuo skiriasi tas linu semenu aliejus ir zuvu taukai isskyrus tuo kad vienas augalines kilmes, kitas gyvulines


Polinesočiųjų riebalų rūgštys yra dviejų tipų – ilgų grandinių (α-linoleno rūgštis) ir labai ilgų grandinių (EPR – eikozapentaeninė rūgštis, DHR – dokozaheksaeninė rūgštis). α-linoleno rūgšties gamtinis šaltinis – augaliniai aliejai (sėmenų, graikinių riešutų, sojos). Pagrindinis EPR ir DHR šaltinis – žuvų taukai.
Žmogaus organizmas dalį maiste esančios α-linoleno rūgšties gali paversti EPR ir DHR. Visos šios rūgštys yra būtinos, nes jų reikia normaliam tinklainės ir smegenų funkcionavimui.
Naudingiausios sveikatai yra EPR ir DHR. Jei pakanka α-linoleno rūgšties, organizmas pats pasigamina trūkstamų EPR ir DHR.



Atsakyti