Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų logopedai Londone, Jungtinėje Karalystėje

Sveikos mamytės 4u.gif

Užvedžiau šią temą nes nerandu niekur čia jokios informacijos apie logopedus Anglijoje (Londone). Esu vedusi vaiką pas anglų logopedą bet man nepatiko jos siūlomas darbas, ir beto neesu užtikrinta ar tai pagelbės, nes ir taip į anglišką darželį eina penkias darbo dienas pilną laiką o kalbėti sklandžiai nemoka, bet su lietuvių dar prasčiau, todėl būtų įdomu pasidalinti mintimis ir informacija kaip čia geriau daryti. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai sakyčiau, kad dar per anksti panikuoti, dar vaikas jūsų gan mažas.. Tokio amžiaus vaikai dažnai dar viena kalba labai jau sklandžiai nešneka, o jūsų vaikiukas juk dvikalbis.
O šiaip tai labai įdomi tema 4u.gif
Atsakyti
as ir turiu tokia beda, maniskis prastokai kalba lietuviskai, suprantu tik as ir mb nes daug neaiskiu kitiems zodziu smile.gif o visus multikus ziuri anglu kalba, tai matau kad angliskus taria geriau nei lietuviskus... bet va su lietuviu kalba prastai, labai prastai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke: 23 rugsėjo 2009 - 19:15
Siaip nelabai aiski temos autores problema - jei vaikas turi sunkumu su kalba, tai logopedo pagalbos tikrai nereiktu atsisakyt - pageretu ne tik anglu, bet ir lietuviu kalbos aiskumas. Vaikai daugiau anglisku zodziu moka, dazniau juos kartoja tai ir aiskiau juos taria. O kad lietuviskai kalbetu, tai uzsiimti daug reikia - kalbet namuose tik lietuviskai , knygutes lietuviskas skaityt ir tt , ir pramoks vaikuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
su knyguciu skaitymu kol kas beda pvz.pas mus smile.gif jis isplesia knygas man is ranku, ir numeta... knygutes neidomios... kalbam namuose tik lietuviskai... bet kalba vistiek prastokai... o del uzsiemimo, kalbam, tariames, visad klausineja kas cia, domisi... ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(coliuke @ 2009 09 23, 20:55)
su knyguciu skaitymu kol kas beda pvz.pas mus  smile.gif  jis isplesia knygas man is ranku, ir numeta... knygutes neidomios... kalbam namuose tik lietuviskai... bet kalba vistiek prastokai... o del uzsiemimo, kalbam, tariames, visad klausineja kas cia, domisi... ir t.t.


Mano sunui ir 3 metai,tai ir jis dar labai neaiskiai kalba. Bet jei kalba vystosi (jungia zodzius , sakinius) tai viskas tvarkoj, isaiskes ta kalba, ir lietuviu, ir anglu mirksiukas.gif Prades eiti i mokykla ir mokytojai nukreips pas logopeda, jei bus kazkokiu problemu. O del knyguciu, tai yra tokie zodziai kaip NEGALIMA ir REIKIA thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *liolia*: 23 rugsėjo 2009 - 23:57
QUOTE(coliuke @ 2009 09 23, 17:14)
as ir turiu tokia beda, maniskis prastokai kalba lietuviskai, suprantu tik as ir mb nes daug neaiskiu kitiems zodziu  smile.gif  o visus multikus ziuri anglu kalba, tai matau kad angliskus taria geriau nei lietuviskus... bet va su lietuviu kalba prastai, labai prastai  smile.gif


va va 4u.gif ir as sakau lygiai taip pat vyksta ir multikus ir darzelyje anglu kalba per krastus liejasi bet kalbeti nemoka, net suregzti paprasciausio sakinio nemoka kaip pvz : mama noriu gerti ar mama paduok masina ir panasiai, sako ma car (atseit suprask ji kad jis nori masinos) arba ma balis (nori zaisti kamuoliu), tas pats ir su lietuviu doh.gif Kalbame su vyru namie su juo tik lietuviskai, skaitome knygeles lietuviskai, pasakojame lietuviskai ir nieko doh.gif toks jausmas kad kazkas galvyteje uzklijavo ta neurona kuris sujungia informacija doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*liolia* @ 2009 09 23, 19:29)
Siaip nelabai aiski temos autores problema - jei vaikas turi sunkumu su kalba, tai logopedo pagalbos tikrai nereiktu atsisakyt - pageretu ne tik anglu, bet ir lietuviu kalbos aiskumas.  Vaikai daugiau  anglisku zodziu moka, dazniau  juos kartoja tai ir aiskiau juos taria.  O kad lietuviskai kalbetu, tai uzsiimti daug reikia - kalbet namuose tik lietuviskai , knygutes lietuviskas skaityt ir tt ,  ir pramoks vaikuciai  mirksiukas.gif


4u.gif na persiprasau kad neaiskiai parasiau nes matosi kad panikuoju ir nezinau ka daryti blush2.gif Mano tema kaip surasti gera logopeda dvikalbi Londone ar Anglijoje, gal jis ar ji padetu man isnarplioti sita beda, nes tikrai jauciamas atsilikimas ka ir patvirtino ta angle logopede, bet beda ta kad man jos nepatinka siulymas mano sunui kisti dar viena kalba - zenklu kalba, juk tada jis mokes tik jais ir naudotis, o kam to reikia juk jis nera kurcianebylys, todel ir abejoju jos pagalba, nes kai pasakiau kad jam namie kalbu ir lietuviskai ir isverciu angliskai, tai ji man sako nekalbeti is vis angliskai nes as vistiek taip gerai anglu nemoku jam paaiskinti nes as ne angle blink.gif tai gerai bet as irgi nezinove zenklu kalboje tai kodel as tokia galiu jau mokinti cia tas pats kaip ir anglu kalbos atzvilgiu g.gif

Siaip aciu kad rasote mamytes 4u.gif
Atsakyti
As nei is UK, ale is gretimos salos wink.gif Lankomes pas aire logopede jau antri metai. Pirmi ivertinimai buvo prasti (del zodyno skurdumo)... Dabar jau vejames bendraamzius, ale dar daug reik dirbti.... Maciau pas ja bukletuka su zenklu kalba maziem vaikam... Cia nauja sistema (berods delfi.lt rase enseniai apie tai, kad vaikai, kurie dar nemoka kalbet normaliai, zenklu kalba isreiskia savo norus....)... Mes si men pradejom kankint gramatika... Tai turim spalvotas korteles, ir pgl jas vaikas turi sakini sudeliot... Kad visos dalys butu, taisiklinga eiga... (ale musiskis vyresnis, nors... jus galit bandyt gi is 3 zodziu sakinukus daryt)....
Atsakyti
QUOTE(Andzia @ 2009 09 24, 20:41)
4u.gif na persiprasau kad neaiskiai parasiau nes matosi kad panikuoju ir nezinau ka daryti blush2.gif  Mano tema kaip surasti gera logopeda dvikalbi Londone ar Anglijoje, gal jis ar ji padetu man isnarplioti sita beda, nes tikrai jauciamas atsilikimas ka ir patvirtino ta angle logopede, bet beda ta kad man jos nepatinka siulymas mano sunui kisti dar viena kalba - zenklu kalba, juk tada jis mokes tik jais ir naudotis, o kam to reikia juk jis nera kurcianebylys, todel ir abejoju jos pagalba, nes kai pasakiau kad jam namie kalbu ir lietuviskai ir isverciu angliskai, tai ji man sako nekalbeti is vis angliskai nes as vistiek taip gerai anglu nemoku jam paaiskinti nes as ne angle blink.gif  tai gerai bet as irgi nezinove zenklu kalboje tai kodel as tokia galiu jau mokinti cia tas pats kaip ir anglu kalbos atzvilgiu g.gif

Sveika 4u.gif Jokiu neuronu vaikui tikriausiai niekas neuzklijavo, bet gerai, kad ieskote pagalbos, sprendimu mirksiukas.gif Nezinau, kaip del tos angles logopedes, gal vertetu bandyti ax.gif De zenklu kalbos aiskios nuomones neturiu, nes vaikas jau nera mazas is tiesu, ir gal jau nebutina g.gif O del to, ka paryskinau melynai, 100% sutinku su ja. Tik gal truputi del kitos priezasties - jus vaika dar labiau supainiojate, kur kokia kalba, kaip reikia su kuo kalbeti ir kada, bei kodel rolleyes.gif Reikia namie su vaiku kalbeti isskirtinai lietuviskai mirksiukas.gif Angliskai jis pats kalbes ir ismoks darzelyje, mieste ir pan. Zinoma, skaityti su juo, mokytis tarti zodziu jums reikia su juo, bet tik lietuviskai. O angliskai jau su juo kalba tobulinti gali logopede. Tikrai reiketu bandyti su ja padirbeti kartu ir ziureti po keliu menesiu, yra rezultatai ar ne. Jei ne, ka gi, bandyti ieskoti kitos logopedes ar iseities. Bet nesitikekite rezultatu is vaiko po savaites ar dvieju schmoll.gif Tai gana ilgas ir sudetingas procesas, o ir vaikutis dar nera labai didelis 4u.gif Mano nuomone yra tokia blush2.gif
Atsakyti
sako vaikams padeda kalba lavinti visokios smulkios detales, sakykim is makaronu isrinkti zirnius, ar klijuoti kokius ryzius, sako kai masazuoji pirsto pagalveles... galvoju pabandyti su Domu taip uzsiimti... bet neturiu as kantrybesas o jis neturi su manim doh.gif lotuliukas.gif nes as pradedu ka daryti, jis viska atima ismeto, o tada as prarandu kantrybe ir einam kiekvienas savo keliais... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Coliuke doh.gif hihihi.gif

Bet pirstuku (o jei tiksliau smulkiosios motorikos) lavinimas tikrai gali padeti vaikui vystytis. Ne tik kalbai, bet ir visapusiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar vartom knygute vardinu gyvunus jauciu kokius 4-5 kartus is eiles, nes vis vercia is naujo ir baksnoja ir sako kas cia kas cia... atsibodo man, sakau dabar tu man pasakyk, sakau kas cia, jis man sako kas cia lotuliukas.gif sakau domai tu pasakyk man kas cia ir vel rodau i bezdzione, jis su pirkstu i ta bezdzione rodo ir piktai i mane ziuredamas rekia visa galva KAAAAS CIAAA doh.gif lotuliukas.gif nu va taip va vyksta musu gyvunu pazinimas doh.gif biggrin.gif ne mama vaika mokina, bet vaikas mama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliuke: 25 rugsėjo 2009 - 10:39