Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Sveikos visos naujoje temeleje gossip.gif

user posted image

Naujokes, norincios i musu albumiuka, prasom kreiptis i senbuves smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 24 rugsėjo 2009 - 19:53
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 21:08)
Mano plaukai riebus, tad esu priversta juos apskritai plauti vesesniu vandeniu, tokiu per viduriuka - nei karstu, nei siltu, bet po tokiu jau visa maudydamasi drebeciau biggrin.gif O pabaigoje perlieju paty plauka ( jokiu budu ne galva, nes galima saltesniu oru ir persalti) beveik lediniu vandenuku. Man tikrai padeda smile.gif O del to kontrastinio duso, tai labiau manau tinkama kunui ir odos stangrinimui g.gif
Papildyta:
Siaip kaip tik, su kuo mazesniu % dazai, tuo geriau kimba y plauka. Tai augaliniu 1,8% juk berods smile.gif Grazi spalvyte visai, tik atrodo pakausis ties atauginejanciomis saknimis isryzejes, ar cia gal toks apsvietimas g.gif
As tai kai pries sviesa pavartau savo plauka prisijuokt galima. Virsus visiskai sviesus, y baltuma, o jeigu paverciu kur nors toliau link vidinio sluoksnio, tai kokie 5 cm ryzo plauko doh.gif  Jau kaip nusibodo tokios terliones cool.gif
Papildyta:
Parduotuvese, kurios prekiauja kirpyklos reikmenimis ir plauku prieziuros priemonemis, dazais 4u.gif  O kuriam mieste reiketu tiksliau? 4u.gif

Nu va,isaiskino siandien ax.gif Neoksidaciniai ,t.y tonuojantys dazai,dazomi su 1,9 - 2,7 kremoksidais,kitaip dar vadinami augaliniai,jie neisiskverbia i plauka,o ji aplimpa.uz tai greiciau ir nusiplauna mirksiukas.gif
Atsakyti
Su naujais namuciais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(carela @ 2009 09 24, 22:27)
Nu va,isaiskino siandien ax.gif Neoksidaciniai ,t.y tonuojantys dazai,dazomi su 1,9 - 2,7 kremoksidais,kitaip dar vadinami augaliniai,jie neisiskverbia i plauka,o ji aplimpa.uz tai greiciau ir nusiplauna mirksiukas.gif

Tai va, kad nusiplauna ax.gif

As pagalvojau, kad jei kiekviena menesi dazysiu visus plaukus su augaliniais padarysiu daugiau zalos, nei dazant tik saknis su mazai amonjako turinciais dazais, o per visa ilgi dazant i metus karta, ar reciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 24 rugsėjo 2009 - 21:31
QUOTE(carela @ 2009 09 24, 22:27)
Nu va,isaiskino siandien ax.gif Neoksidaciniai ,t.y tonuojantys dazai,dazomi su 1,9 - 2,7 kremoksidais,kitaip dar vadinami augaliniai,jie neisiskverbia i plauka,o ji aplimpa.uz tai greiciau ir nusiplauna mirksiukas.gif


Kaip ydomiai g.gif Nes man augaliniai kazkaip tikrai ilgiau issilaiko ant plauko, o ilgalaikis dazas per kelias savaites atsiplauna. Gal cia priklauso nuo to, kaip smarkiai isbalintas plaukas ir pazeistas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 24, 21:30)
Su naujais namuciais  4u.gif
Papildyta:

Tai va, kad nusiplauna  ax.gif

As pagalvojau, kad jei kiekviena menesi dazysiu visus plaukus su augaliniais padarysiu daugiau zalos, nei dazant tik saknis su mazai amonjako turinciais dazais, o per visa ilgi dazant i metus karta, ar reciau  g.gif

As sau tonuoju kiekviena karta dazydama,nieko blogo nepastebejau.
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 24, 22:30)
As pagalvojau, kad jei kiekviena menesi dazysiu visus plaukus su augaliniais padarysiu daugiau zalos, nei dazant tik saknis su mazai amonjako turinciais dazais, o per visa ilgi dazant i metus karta, ar reciau  g.gif


Tai jeigu taip geriau laikosi, tai aisku, pas mane kai isimta spalva su milteliais tai as jau seniai nebraukiu per visa ilgy, bet pries tai, labai greit atspalvis issiplaudavo nuo viso plauko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 21:40)
Kaip ydomiai g.gif  Nes man augaliniai kazkaip tikrai ilgiau issilaiko ant plauko, o ilgalaikis dazas per kelias savaites atsiplauna. Gal cia priklauso nuo to, kaip smarkiai isbalintas plaukas ir pazeistas? g.gif

taip priklauso,plius kuo mazesniu oksidantu dazai,tuo ilgiau laiko,cia apie oksidacinius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 22:08)
Mano plaukai riebus, tad esu priversta juos apskritai plauti vesesniu vandeniu, tokiu per viduriuka - nei karstu, nei siltu, bet po tokiu jau visa maudydamasi drebeciau biggrin.gif O pabaigoje perlieju paty plauka ( jokiu budu ne galva, nes galima saltesniu oru ir persalti) beveik lediniu vandenuku. Man tikrai padeda smile.gif O del to kontrastinio duso, tai labiau manau tinkama kunui ir odos stangrinimui g.gif



del kuno stangrinimo zinau biggrin.gif bet kazkur perskaiciau, kad ir plaukams kazkas gero, ar galvos odai g.gif
mano plaukai irgi labai riebaluojasi, kas diena plaunu, tai jei sakai padeda tas saltas vanduo, tada reikia ir man praktikuoti toliau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 09 24, 22:41)
As sau tonuoju kiekviena karta dazydama,nieko blogo nepastebejau.

Man kirpeja patare geriau tik saknis dazyt mirksiukas.gif Nes pas mane ir plauku - velnias zino kiek blush2.gif Paciai sunku graziai nusidazyt, o kirpykloj brangu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 24, 22:42)
Tai jeigu taip geriau laikosi, tai aisku, pas mane kai isimta spalva su milteliais tai as jau seniai nebraukiu per visa ilgy, bet pries tai, labai greit atspalvis issiplaudavo nuo viso plauko g.gif

As taip itariu, kad mano naturalus plaukas sviesesnis nei tavo mirksiukas.gif todel ir spalva geriau isisavina g.gif Jauciu, jei pabandyciau sviesint su milteliais, tai vaiksiociau baltapuke thumbup.gif Labai grazu man balti, balti plaukuciai, bet tuomet reiketu ir soliariumo atsisakyt ir sukuosena pakeist ax.gif Jau ir dabar i soliariuma beveik neinu blush-anim-cl.gif nes man nieko nera baisiau, kaip susvilusi blondine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 09 24, 23:10)
As taip itariu, kad mano naturalus plaukas sviesesnis nei tavo  mirksiukas.gif  todel ir spalva geriau isisavina  g.gif Jauciu, jei pabandyciau sviesint su milteliais, tai vaiksiociau baltapuke  thumbup.gif  Labai grazu man balti, balti plaukuciai, bet tuomet reiketu ir soliariumo atsisakyt ir sukuosena pakeist  ax.gif Jau ir dabar i soliariuma beveik neinu  blush-anim-cl.gif nes man nieko nera baisiau, kaip susvilusi blondine  doh.gif


As soliariume nebesilankau nuo tada, kai ten nebedirbu biggrin.gif nes man graziausias derinys tai sviesus plaukai ir balta oda, nes tikrai isskirtinai atrodo, aisku pas mus dar tik po truputely pradeda prigyti tai, kad balta oda tai yra grazu, o ne buvimas lavonu biggrin.gif biggrin.gif Mano naturalus plaukas nera tamsus, apie 7, bet turiu daug raudono pigmento ir vis gaunasi y ryzuma, su kuo bedazyciau. Netgi su milteliais pablukinus vistiek liko atspalvis doh.gif Bet aisku plaukams sveikatos, oj kaip nepridejo schmoll.gif Ech, jeigu buciau tiek visko zinojus pries pradedant sviesint, tikrai buciau normalia plauku apimti ir ilgy issaugojus, o dabar bizyte turiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 24, 22:54)
del kuno stangrinimo zinau biggrin.gif bet kazkur perskaiciau, kad ir plaukams kazkas gero, ar galvos odai  g.gif
mano plaukai irgi labai riebaluojasi, kas diena plaunu, tai jei sakai padeda tas saltas vanduo, tada reikia ir man praktikuoti toliau  bigsmile.gif


Tik kartoju, galvos odos su lediniu neperliek, as pora kartu bandziau tai vos neisprotejau, kaip galva skaudejo ir sloga iskart pasigavau, bet buna dar ir baisiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 25, 09:52)
As soliariume nebesilankau nuo tada, kai ten nebedirbu biggrin.gif  nes man graziausias derinys tai sviesus plaukai ir balta oda, nes tikrai isskirtinai atrodo, aisku pas mus dar tik po truputely pradeda prigyti tai, kad balta oda tai yra grazu, o ne buvimas lavonu biggrin.gif 

As soliariume lankiausi pries 4 metus ir palaikinejau idegi apie pora metu, paskui meciau... dabar vel apie metai laiko kaip einu, bet nelabai kas psakytu, kad as soliariumu lankytoja blush2.gif Kiekviena karta kai nueinu i soliariuma ir paprasau 8 ar 7 minuciu, man siulo maziau biggrin.gif nes galvoja, kad pirma kart atejus ....
Kaip priaugau daug svorio blush2.gif mano kunas daug graziau atrodo ideges, o ne baltas ax.gif
Baltas kunas ir balta veido oda lb grazu wub.gif Taciau balta oda daug labiau reikia priziureti.

QUOTE(Egliukasz @ 2009 09 25, 09:52)
Mano naturalus plaukas nera tamsus, apie 7, bet turiu daug raudono pigmento ir vis gaunasi y ryzuma, su kuo bedazyciau. Netgi su milteliais pablukinus vistiek liko atspalvis doh.gif Bet aisku plaukams sveikatos, oj kaip nepridejo schmoll.gif Ech, jeigu buciau tiek visko zinojus pries pradedant sviesint, tikrai buciau normalia plauku apimti ir ilgy issaugojus, o dabar bizyte turiu doh.gif

Mano naturalus 8 mirksiukas.gif O ar turiu ryzo pigmento, tai nzn ... pvz mano seses naturalus 9 numeriukas, taciau kai ji sviesinosi savo plaukucius, po pirmo dazymo vis tiek ryzuteliai gavosi ax.gif:

Man plauku apimtis nuo dazymo nemazeja. Taciau visada galvodavau, kad jie pas mane labai sausi, butent nuo dazymo g.gif O pasirodo ne schmoll.gif Kai buvau atsiauginus naturalius savo plaukucius, jie vis tiek man veldavosi ir buvo beveik tokio pat sausumo ax.gif

Nezinau kaip kitoms merginoms, bet man plaukai labai veliasi nugaroj blush2.gif Turiu nuolat sukuotis (per diena kokius 5 kartus), o jei tik papuolu i koki baliu ir pamirstu nulekt i wc pasisukuot, vakare reikia ispeshti puse plauku doh.gif Galvoju gal koki verpeta nugaroj turiu g.gif
Atsakyti