Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Ar galetu atsakyti tos, kurios dazesi Keune 1517, ar po kiek laiko jie nenusiplaus, neliks ryza spalva? (Zinau, kad pilkas atspalvis nusiplauna). Nes dabar dazau Loreal Preferance 10.21, tai gaunasi labai grazi spalva, bet po kokiu 2 savaiciu nusiplauna ir lieka purvini, ryzi:/ Ir dar gal kas bandete Keune 1000? Nes irgi labai grazi spalvyte atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 14:04)
Sveikos blondines, seniai pas jus buvau, atostogavau  ax.gif
begsiu siandien rinktis dazus, nezinau ko noriu  doh.gif


Kaip suprast nezinai? 4u.gif Atspalvy nori keist? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 15:01)
Kaip suprast nezinai? 4u.gif  Atspalvy nori keist? smile.gif


Aha, noriu kitokio truputi smile.gif
tokio labaiu i ruduma, ne pilkuma..
Ir del dazu galvoju, gal rinktis geriau is tu beamoniakiniu, maziau plaukams pakenks..
Atsakyti
pirma kart nusidaziau sruogom o jau jauciu kaip galai siausiasi visi tokie sausi blink.gif ar nereiks pasigailet man kad nusprendziau vel blondintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 15:16)
pirma kart nusidaziau sruogom o jau jauciu kaip galai siausiasi visi tokie sausi  blink.gif ar nereiks pasigailet man kad nusprendziau vel blondintis  unsure.gif


as jau dabar gailiuosi, kad norejau sviesiu plauku lotuliukas.gif doh.gif doh.gif galejau is raudonu savo dazytis kaip nors rudai is karto ir viskas..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 15:17)
as jau dabar gailiuosi, kad norejau sviesiu plauku  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif  galejau is raudonu savo dazytis kaip nors rudai is karto ir viskas..


tai jei JAU gailiesi tai dazyk iskart rudai
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 15:22)
tai jei JAU gailiesi tai dazyk iskart rudai


Tai kai JAU gailiuosi, tai kelias zinutes pries ir parasiau, kad noriu kazkokio rudo atspalvio
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 15:29)
Tai kai JAU gailiuosi, tai kelias zinutes pries ir parasiau, kad noriu kazkokio rudo atspalvio


as supratau kad tik atspalvio bet ne spalvos
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 16:07)
as supratau kad tik atspalvio bet ne spalvos


Nu noriu tamsiai blondiniskos kazkokios, kur buna i ruduma.. nes dabar dazydavau i pilkuma, kuris aisku nusiplaudavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 16:14)
Nu noriu tamsiai blondiniskos kazkokios, kur buna i ruduma.. nes dabar dazydavau i pilkuma, kuris aisku nusiplaudavo  biggrin.gif


hmm idomu kokia tu cia spalva isivaizduoji , nes man tai iskart mintyse kazkokie medaus atspalviai kuriu ne reklamoj graziu nesu macius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 13, 16:17)
hmm idomu kokia tu cia spalva isivaizduoji , nes man tai iskart mintyse kazkokie medaus atspalviai kuriu ne reklamoj graziu nesu macius  g.gif


nu pvz man labai grazi sita spalva
user posted image
Atsakyti
oi tai jau cia visai neblondine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 13 spalio 2009 - 15:35