Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(furyy @ 2009 11 01, 22:21)
daug perskaičiau, nu bet nieko nesuprantu aš su tais peroksido procentais cry.gif  blush2.gif
anksčiau dažydavau plaukus parduotuviniais dažais, dabar nusipirkau Keune 9,32 lygtai. Turiu keune kremoksida 6% ir iš eurokoso pirktą 9%-firmos neatsimenu, bet rašo profesional. Esu blondinė bet ne balta. Dabar šaknys ataugę ir reiktų dažyt. Natūrali spalva mano-lietuviška pilka.
Noriu patarimų kaip nusidažyti plaukus su šiais dažais, kokiu proc. skiesti geriau g.gif prieš pora savaičių bandžiau dažyt su jais, bet nepavyko. Šaknys šiek tiek pašviesėjo, o likusi plaukų spalva liko nepakitusi (šieninė). taigi, kaip nusidažyt, kad spalva būtų vienoda, ir bent jau matytųsi kad dažyta, kaip tonuot g.gif 
4u.gif
Papildyta:
o kokia čia spalvytė, man labai wub.gif user posted image

nu ir klausimų pridaviau blush2.gif

Sveika,prasom placiau.Kaip dazei?Kokiu santykiu skiedei dazus?Su kokiu proc peroksido?Kiek laikei dazus?
Atsakyti
Va, mėginu įdėti savo spalvą, bet kad blykstė kažkaip iškraipo doh.gif atrodau beveik baltapūkė (ir dar dryžuota lotuliukas.gif ), o taip toli gražu nėra biggrin.gif
Pamėginsiu dar dieną, prie natūralios šviesos nufotkint, kad būtų realiau ax.gif

Ir atsiprašau už dideles foto, bet taip geriau matosi blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Fire grazi spalvyte 4u.gif Nepamenu, kokiais dazais ir numeriuku dazai? Gal ir perlo spalvyte? Pabandyk dar kada dienos sviesoj nusifotkinti mirksiukas.gif Siaip as ir is savo nuotrauku pastebejau, kad vos ne kiekvienoj nuotraukytej vis skirtingas atspalvis plaukuciu ax.gif
Atsakyti
Labai grazus plaukuciai ir spalva superine mirksiukas.gif
Atsakyti
wou Fire, kokie gražūs plaukai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(carela @ 2009 11 02, 01:48)
Sveika,prasom placiau.Kaip dazei?Kokiu santykiu skiedei dazus?Su kokiu proc peroksido?Kiek laikei dazus?

na, dažiau visą galvą. Skiedžiau Keune 9.32 dažus 1:1(taip parašyta instrukcijoj), pyliau 6% kremoksiją, truputį įpyliau 9%, tepiau šaknis. Praėjus 40 min. sudrėkinau plaukus ir išmozojau visą galvą. Dar palaikiau kokia 15 min.
Tai šaknys nusidažė vos vos, o likę plaukai visai ne schmoll.gif
Atsakyti
fire ,įmesk dar foto ,nespėjau pamatyt
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 11 02, 17:53)
wou Fire, kokie gražūs plaukai thumbup.gif
Papildyta:

na, dažiau visą galvą. Skiedžiau Keune 9.32 dažus 1:1(taip parašyta instrukcijoj), pyliau 6% kremoksiją, truputį įpyliau 9%, tepiau šaknis. Praėjus 40 min. sudrėkinau plaukus ir išmozojau visą galvą. Dar palaikiau kokia 15 min.
Tai šaknys nusidažė vos vos, o likę plaukai visai ne schmoll.gif

Visu pirma dazyti sviesiai jau sviesius plaukus,t.y galus su 6,9,12 proc kremoksidu NEGALIMA (nebent tai atlieka meistras,ir esant butinybei)
Galus galima tik tonuoti su max 3 proc.
6 proc peroksido tavo plaukams yra per mazai,reikia 9 proc.
Dazai dazu nesviesina.Jei tavo galai yra tamsesnes dazytos spalvos,su dazais to tamsumo nenuimsi.
Dar kalusimas,kokius keunes dazus turi?kaip vadinasi ir kokios spalvos tutele?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 03, 15:36)
fire ,įmesk dar foto ,nespėjau pamatyt


Aha
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 11 03, 19:11)
Visu pirma dazyti sviesiai jau sviesius plaukus,t.y galus su 6,9,12 proc kremoksidu NEGALIMA (nebent tai atlieka meistras,ir esant butinybei)
Galus galima tik tonuoti su max 3 proc.
6 proc peroksido tavo plaukams yra per mazai,reikia 9 proc.
Dazai dazu nesviesina.Jei tavo galai yra tamsesnes dazytos spalvos,su dazais to tamsumo nenuimsi.
Dar kalusimas,kokius keunes dazus turi?kaip vadinasi ir kokios spalvos tutele?

na mano plaukai šiuo metu kaip šienas spalvos doh.gif , o keune tinta color 9.32 va tokia
user posted image
tai gal dar reikia šviesint?
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2009 11 03, 20:52)
na mano plaukai šiuo metu kaip šienas spalvos doh.gif , o keune tinta color 9.32 va tokia
user posted image
tai gal dar reikia šviesint?

Na 9.32 ir yra tokia kaip sieno spalva.Tai 9 sviesumo,t.y sviesi blondine.3 yra auksas,2 yra perlamutras.Jei sudejus viska i kruva gaunasi sviesios blond spalvos pasaltintas auksas.Snekant zmoniu kalba sieno spalva 4u.gif
O kokio tono tavo naturalus plaukai?niekada kirpeja neminejo?6 ar 7 ar dar koks? ax.gif
Tikrai saknim tau reiktiu MIN 9 proc.O galam 3 proc,arba dar geriau yra keunes semi color dazai neoksidaciniai,skiedziasi 1,9 proc ryskalu.Man atrodo tikrai yra numeriukas 9.32.galam 15 min.
O cia ta spalva pati sugalvojai dazyti?Ir kokio realiai tu varianto nori galutinio?Kokiu numeriuku dazei pries tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 03 lapkričio 2009 - 21:24
norėjau Droge nusipirkt Dzintars balzamo ,bet nebuvo ir sakė ,kad nebeprekiaus šita produkcija ,kur dar būna pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 04, 15:48)
norėjau Droge nusipirkt Dzintars balzamo ,bet nebuvo ir sakė ,kad nebeprekiaus šita produkcija ,kur dar būna pirkt?


Cia kur plauku augimui?
Atsakyti