Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

QUOTE(Kristuks @ 2009 02 18, 14:00)
O kur tokių sudygsniuotų audinių daugiausia rasti? sakykim, jei Kaune...smile.gif
Ir ačiū už patarimus.... 4u.gif

nežinau apie Kauno parduotuves nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kemppinele @ 2008 12 01, 15:01)
va ir as pasistengiau smile.gif apsaugeles didesnes,nes mazytes jau turime,cia kai jau lovyte nusileis ax.gif
user posted image

o kur pirkot tokia grazia medziagyte?nuostabiai graziai atrodo.. wub.gif
QUOTE(Dryžuota @ 2009 02 18, 16:16)
ir as bandysiu siuti pataliukus savo ziogeliui. juk pavasaris - stebuklu metas  wub.gif . as savo medziagele pirkau gariunuos, spalvyte super, pasirinkimas milziniskas o ir kaina nesikandzioja. juoinga tik tai, kad esu siuvusi tiek kiek reikejo mokykloje. tai visai nieko nebepamenu. bet kazkaip galvoju, kad atsisedus prie mamos siuvamosios tiesiais siules pasitreniravusi suraitysiu. o gal kokios special siulkes ten? dvigubos ar kazkaip. nes isivaizdavau, kad susiuvi, tada apmetai ir isverti. gal klystu?? labai laukciau atsakymu i az  blush2.gif  atsiprasau uz tokius kvailus klausimus... net susigedau..

o kokios gariunuose dabar medziagytes kainos? ax.gif
sveikos mamos 4u.gif nusprendziau ir as pasisiuti maziui pataliuku... ax.gif ir niekaip nezinau nuo ko pradet... doh.gif gal galetu man dano mama padeti....? blush2.gif ypac kaip paklode pasiuti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donata87: 19 vasario 2009 - 15:50
QUOTE(Donata87 @ 2009 02 19, 15:50)
o kur pirkot tokia grazia medziagyte?nuostabiai graziai atrodo.. wub.gif

o kokios gariunuose dabar medziagytes kainos? ax.gif
sveikos mamos 4u.gif nusprendziau ir as pasisiuti maziui pataliuku... ax.gif ir niekaip nezinau nuo ko pradet... doh.gif gal galetu man dano mama padeti....? blush2.gif ypac kaip paklode pasiuti... ax.gif

sveikute saunu kad nusprendei pasiuti pataliukus pati jei kyla klausimu rasyk i az padesiu kuom tik galesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dano_mama*: 19 vasario 2009 - 16:20
Dano mama, prašysiu ir aš, kad man paaiškintum kaip siūti paklodėlę su guma 120x60 lovytei ir apsaugėles blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Donata87 @ 2009 02 19, 15:50)

o kokios gariunuose dabar medziagytes kainos? ax.gif

nuo 8 lt/m 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleksiuke: 21 vasario 2009 - 08:41
QUOTE(Aleksiuke @ 2009 02 21, 09:40)
nuo 8 lt/m 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
labas na tai kur tie groziai laukiu nesulaukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.
O as vakar pasiuvau va tokia kaldryte - vokeli, greitai isbandysim ar patogus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 02 25, 14:11)
Sveikutes.
O as vakar pasiuvau va tokia kaldryte - vokeli, greitai isbandysim ar patogus smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif koks grazutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 02 25, 14:11)
Sveikutes.
O as vakar pasiuvau va tokia kaldryte - vokeli, greitai isbandysim ar patogus smile.gif


K_margo, labai labai gražus! Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
O jūs tikros šaunuolės, man turbūt net tiesios siūlės nepavyktų padaryt, o ką jau kalbėt apie tokius grožius.
Atsakyti
Jau paruosiau savo leliui lovyte smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 09 kovo 2009 - 13:32