Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

del kainu tokiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As cia gal ne visai i tema blush2.gif Bet noriu paklausti mamyciu ar naudojat tas neperslampamas paklodes kudikiams i lovyte? Skaiciau, kad kokosiniai ciuzinukai labai lengvai plaunasi, tai gal nereikia, geriau oda kvepuoja?
O i tema - gal matet kur Kaune pirkti tos neperslampamos medziagos paklodems? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2010 09 17, 09:54)
As cia gal ne visai i tema blush2.gif Bet noriu paklausti mamyciu ar naudojat tas neperslampamas paklodes kudikiams i lovyte? Skaiciau, kad kokosiniai ciuzinukai labai lengvai plaunasi, tai gal nereikia, geriau oda kvepuoja?
O i tema - gal matet kur Kaune pirkti tos neperslampamos medziagos paklodems? 4u.gif


as nusiperk u vaistinej vienkartiniu tu neperslampamu ir patiesiu
man bent jau labai gerai..kazkaip nesinori tos klijuotes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2010 09 17, 09:54)
Skaiciau, kad kokosiniai ciuzinukai labai lengvai plaunasi, tai gal nereikia, geriau oda kvepuoja?

Kažin ar gerai plaunasi - išploviau, tai dygliai kažkokie lįsti pradėjo, duria doh.gif ko gero reiks mesti lauk...
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už pasidalinimą patirtim 4u.gif

Vadinasi, kažką neperšlampamą reikės tiesti.
mama_gulbe, ačiū už idėją apie vienkartinius patiesalus, reiks pagalvoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2010 09 02, 10:31)
Jeigu kam reikia, tai radau kur galima nusipirkti visokiausiu storiu porolonu- Audejuje, ten kur medziagos audiniams yra parduodamos. Ir kaina man pasirode labai gera.  4u.gif

Klausimas truputį ne į temą, bet gal kas matėte, kokio didžiausio storio "Audėjuje" tie porolonai? Man reiktų išvis ne plokščio, o kubo formos. Ar išpjauna jie ten tokius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 29, 23:03)
Klausimas truputį ne į temą, bet gal kas matėte, kokio didžiausio storio "Audėjuje" tie porolonai? Man reiktų išvis ne plokščio, o kubo formos. Ar išpjauna jie ten tokius? g.gif


Apie Audėjų nežinau, bet neseniai pirkau Senukuose poroloną, tai ten ne tik to plono būna, kur mum tinka į apsaugėles, bet ir visokių kitokių formų pripjaustyta
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 09 30, 00:03)
Klausimas truputį ne į temą, bet gal kas matėte, kokio didžiausio storio "Audėjuje" tie porolonai? Man reiktų išvis ne plokščio, o kubo formos. Ar išpjauna jie ten tokius? g.gif

tokiu nemaciau, bet ir nepaklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BonBons @ 2010 07 20, 16:22)
Sveikos  4u.gif
Aš tokią kišenę pasisiuvau, tik dar lovytės neparsivežiau, tai ant komodos pakabinau  blush2.gif
user posted image


Labai pravercia tokie dalykiukai isvengti bardako thumbup.gif labai fainiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles wink.gif noreciau pasiteirauti kokio plocio medziagas parduoda vaikiskai patalynei? ax.gif ir gal zinote po kiek metras kainuoja salaia kalvariju turgaus toj parduotuveje ir gariunuose? smile.gif nes kaune bazej ziurejau tai po 10lt metras ir pamirsau ploti paziureti smile.gif aciu labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 10 21, 14:28)
Sveikos darbstuoles wink.gif noreciau pasiteirauti kokio plocio medziagas parduoda vaikiskai patalynei? ax.gif  ir gal  zinote po kiek metras kainuoja salaia kalvariju turgaus toj parduotuveje ir gariunuose? smile.gif nes kaune bazej ziurejau tai po 10lt metras ir pamirsau ploti paziureti smile.gif aciu labai  blush2.gif

Laba. Yra ir 2,2 m ir 1,5 (1,6) m. Kaina įvairi- nuo 5-6 lt/m (priklausomai nuo kokybės ir sudėties) iki 10-12 lt. Gariūnuose šiek tiek pigiau, bet pasirinkimas didesnis parduotuvėje. Bet reikėtų paskaičiuoti ar tau apsimoka važiuoti į gariūnus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2010 10 21, 16:56)
Laba. Yra ir 2,2 m ir 1,5 (1,6) m. Kaina įvairi- nuo 5-6 lt/m (priklausomai nuo kokybės ir sudėties) iki 10-12 lt. Gariūnuose šiek tiek pigiau, bet pasirinkimas didesnis parduotuvėje. Bet reikėtų paskaičiuoti ar tau apsimoka važiuoti į gariūnus mirksiukas.gif

Labai aciu wink.gif
tai va ziuriu ar apsimoka siuti nes maciua komplektai 40lt kainuoja smile.gif o siaip kraitelio reiks tai i gariunus ar siaip ar taip reiks vaziuoti smile.gif
Atsakyti