Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 09 29, 12:00)
Kaip gražu ir išradinga thumbup.gif O tų apsaugėlių šonus siuvai rankomis jau uždėjusi ant lazdelių ar pačią lovytę ardei, kad būtų galima užmauti? g.gif

nei tas, nei tas biggrin.gif siuvau apsaugeles masina, ir prisiuvau raistelius prie kiekvienos, tiksliau jau siudama apsaugele isiuvau raistelius i ja, tada ateini ,apvynioji apsaugele aplink lazdele ir raisteli graziai apsuki, paprasta ir laikosi ir nereikia lovytes ardyt, jei isplaut nori biggrin.gif Bandziau pora apsaugeliu su lipukais pasiuti, nes pirktines su lipukais, bet man pasirode per astrus tie kampukai lipuku prie kuriu prilimpa ta svelnesne dalis, tai galvoju, gal nesaugu bus vaikiukui, apsidraskys dar, tai perdariau i raistelius.. smile.gif is pradziu norejau aprist raisteliais, bet man pasirode, kad labai apsikraus surisimu mazgais, nes kiekvienai apsaugelei reikia 3 raisteliu, o as norejau kad neissiryskintu taip tas uzrisimas, tai isradau savo buda biggrin.gif nezinau ar cia aiskiai aprasiau, kad butu aiskiau, as galiu nufotografuot kaip atrodo pati apsaugele ir kaip raisteliai apsisuka, jeigu idomu kam.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asvi.: 29 rugsėjo 2011 - 18:47
QUOTE(asvi. @ 2011 09 29, 19:44)
nezinau ar cia aiskiai aprasiau, kad butu aiskiau, as galiu nufotografuot kaip atrodo pati apsaugele ir kaip raisteliai apsisuka, jeigu idomu kam..  ax.gif

Aš tai kol kas nebeturiu kam tokių grožių siūti blush2.gif , bet tolimesnei ateičiai - būtų tikrai įdomu, nes nieko panašaus nesu mačiusi, o ir šiose dviejose nuotraukose taip dailiai atrodo, kad net neįtartum jokių raištelių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 09 29, 18:23)
Aš tai kol kas nebeturiu kam tokių grožių siūti blush2.gif , bet tolimesnei ateičiai - būtų tikrai įdomu, nes nieko panašaus nesu mačiusi, o ir šiose dviejose nuotraukose taip dailiai atrodo, kad net neįtartum jokių raištelių. g.gif

atsiprasau, kad taip ilgai atrasinejau.. nu bet vakare tik prisimenu ir vis galvoju ryt nufotografuosiu, kai vaikai pietu miego uzmigs, o kita diena vaikai uzmiega, einu valgyt daryt, dar ka ir is galvos iskrinta.. ir vel tik guldamasi i lova prisimenu blush2.gif doh.gif nu bet pagaliau nufotkinau. Idesiu dvi foto, kaip pati apsaugele atrodo ir kaip as ja uzdedu.
user posted image
va cia parodyta kaip raisteliai isiuti. Na tiesiog is vidaus, is vieno sono iseina. Kadangi as dejau naturalu medvilnes pluosta, tai man ji reikejo persiut, kad nesusigumbuotu skalbiant, tai as istikro dejau medvilne ta tarp dvieju ruzavu medziagos gabaliuku ir persiuvau viska(jauciu su sinteponu kokiu paprasciau butu). O tada emiau persiuta gabaliuka, tada ta geltona medziagyte, juos sudejau gerom pusem i vidu, dejau raistelius tarp ju, kad jie liktu viduj tarp dvieju medziageliu, o man tik galiukai kysotu, ir apvariau aplink tris sienas, apacia pasilikau nesusiuta, tada isverciau i geraja puse ir graziai apacia nusiuvau. Va taip gavau tokia apsaugele.
O cia kaip uzdeta. Salia kita atsukau, kad matytusi, kaip visa atrodo su tais apsuktais raisteliais. Kas raisteli po zingsneli. Tikiuosi aiskiai blush2.gif
user posted image
pirmoj rodau kuria linkme suku, per viduri matosi kaip is virsaus prakisu i apacia ir tada tiesiog ta galiuka dar karta per virsu uzkisi. biggrin.gif tada pasuku i sona tarp groteliu ir nei is priekio, nei is lovytes vidaus nesimato taip labai tie sujungimai..

Nu jei dar kas neaisku, klauskit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asvi.: 08 spalio 2011 - 17:07
QUOTE(asvi. @ 2011 10 08, 17:57)
Nu jei dar kas neaisku, klauskit  biggrin.gif

Ačiū, labai vaizdžiai nufotografuota 4u.gif ir ko gero tikrai prašktiška visai mažam kūdikėliui, bet manau gan greitai mažyliui raištukų atmazgymas gali tapti itin mėgiamu užsiėmimu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 08, 17:03)
Ačiū, labai vaizdžiai nufotografuota 4u.gif ir ko gero tikrai prašktiška visai mažam kūdikėliui, bet manau gan greitai mažyliui raištukų atmazgymas gali tapti itin mėgiamu užsiėmimu. g.gif

Na matai, pas mane jie ant mazos loveles, kuri tinkama geriausiu atveju iki 6 men., dazniausiai maziau, tai netikiu, kad rupes dar tas biggrin.gif o ir didesniam jauciu nelabai rupetu, nes vaikiukai - papugiukai, dazniausiai mus atkartoja, o jei nematys kaip dedi ir ten krapstai, tai kazin ar patys krapstys smile.gif tuo labiau jei nesimatys uz kur patraukt reikia. O siaip galiu pasakyti, kad tie raisteliai laiko tvirtai ir ne taip paprasta juos atmazgyt. smile.gif cia turint leliuka galima idomumo delei viena pasisiut ir paziuret kaip jis reguoja ir ar krapsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 08 20, 11:44)
Net keista rasti tokį prieš metus rašytos žinutės komentarą. biggrin.gif Visgi jo esmės nesupratau. Yra toks liaudiškas posakis: šoki per šunį, šok ir per uodegą. O patalynei skirtų audinių pločiai būna ne juokingi - nebent jau tos kokybės norisi daugiau, nei patalynei... unsure.gif


na viskas labai paprasta kai kas skaito visa tema atejes naujai paskaityti ir pakomentuoja, kai kas ilekia su klausimu nieko neskaites ir tikisi atsakymo cia ir dabar.
Komentaras toks todel, kad esu laaaaaabai daug visokiausiu audiniu ciupinejusi, ir labai dideli ispudi paliko dizaineriu vardus turinti medvilne: Alexander Henry, Robert Kaufman. Fantastika audinukas, galima skalbti 90, dziovinti dziovykleje poveikis praktiskai nulinis. Neblunka, susitrauke ~3 proc. Nesiburbuliuoja. Patikrinta pacios asmeniskai nes is tokios siuvome daugkartines sauskelnes kurios skalbiamos kasdien. Pvz:

user posted image - man tiesiog nuostabi.
daugiau
http://www.robertkau...s/ready_set_go/

as kalbejau kad butent sitos medziagos plotis 1,10, kad buna didesniu plociu tikrai zinau.
O kalbant apie kokybe patalynei siandien teko pabuvoti Merkuritos patalynes pristatyme - vilnone patalynes kaina yra keturzenklis skaicius smile.gif nemanau, kad nesvarbu kur miegam, juolab mazam vaikui, o ypac kai Ferreti patalyne tikrai ne is pigiuju. Mielosios nejaugi siuvame tik del to, kad paciam pasigaminti pigiau? O kaip grozis, iskirtinumas, kokybe? Kelias mamas uzsienietes pazystu - net nerusiuoja skalbiniu, nes tiesiog vieni kitu nenudazo skirtingu spalvu, nes kokybiskos medziagos. Zodziu toks mano poziuris.

QUOTE(asvi. @ 2011 09 28, 18:52)
Sveiki mamukai,

skaitinejau ir as pries pora menesiu sita temele, nes uzsimaniau savo pupai pataliukus pasiuti.. Prasidejo viskas nuo maziuko dekucio, tada sugalvojau kad ir uzuolaidos reikia, ir bamperiuku, galiausiai pasiuvau ir pagalveles uzvalkaliuka, tai gavosi visas komplektas biggrin.gif va pasirodau: user posted image user posted image


apsaugeles tikrai fainutes, as targete tokias maciau smile.gif manau kalciau plastikines spaudes uzsegimams, pigu ir greitai pasidaro ir nereikia virveliu risti. Plastikinemis spaudemis KAM firmos tikrai pasitikiu is tu paciu medziaginiu sauskelniuku nei viena per pusmeti neiskrito smile.gif Aisku kiekvienam pagal galimybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraciuxzx: 09 spalio 2011 - 18:49
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 10 09, 19:45)
O kalbant apie kokybe patalynei siandien teko pabuvoti Merkuritos patalynes pristatyme - vilnone patalynes kaina yra keturzenklis skaicius smile.gif nemanau, kad nesvarbu kur miegam, juolab mazam vaikui, o ypac kai Ferreti patalyne tikrai ne is pigiuju. Mielosios nejaugi siuvame tik del to, kad paciam pasigaminti pigiau? O kaip grozis, iskirtinumas, kokybe?

Pagalvojus, kiek pasaulyje žmonių kasdien miršta iš bado, visai įmanoma audinius perkant ir ne už keturženkles sumas jaustis gyvenant gražiai, išskirtinai ir kokybiškai...
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 09, 21:18)
Pagalvojus, kiek pasaulyje žmonių kasdien miršta iš bado, visai įmanoma audinius perkant ir ne už keturženkles sumas jaustis gyvenant gražiai, išskirtinai ir kokybiškai...


Ne kainoje esme. Tai tik pavyzdys, kiek gali kainuoti. Vilna brangi, todel patalyne is jos brangi. Juolabiau su sidabro pluostu. Taip pat ir bambukas. O kalbant apie kinijoje gaminamus audinius, kurie nublunka po 3-4 skalbimu, is 2,20 plocio palieka 2,10 po pirmo skalbimo ir susitraukia dar kelis cm sekanciais kitais skalbimais...ir kai visai neaisku kuo buvo nudazyta...na kiekvienam rinktis.
Globalines problemos visada isliks aktualios, bet tai nereiskia, jog as visa savo atlyginima turiu aukoti . Po dukters auginimo gariunuose pirkta patalyne nebent grindims sluostyti tegalejau panaudoti. O is kokybiskos medvilnes visus 3 vaikus su 2 komplektais buciau galejusi uzauginti ir dar vaiku vaikams liktu. Juolab rastai tikrai nesenstantys.
Tiesiog ne tuo aspektu interpretavote mano posta. Tikrai nesu is tu zmoniu, kuriems materialus dalykai tokie kaip automobilis ir t.t. yra labai svarbus atributai, padedantys kazka pademonstruoti. Tai tebuvo pavyzdys, nors mastant kad lovoje praleidziame 3-dali gyvenimo, ir nuo to priklauso kaip pailsesime tikrai nenugincijamas faktas.
Bet vien tai, jog kazka gamindama idedu savo darba stabdo nuo nekokybisku zaliavu pasirinkimo, kai paskui norisi nagus nusigrauzti, nes visas darbas suniui ant uodegos. Kiekvienas turi teise pasirinkti, as tiesiog pateikiau pvz ir tiek, nieko neagituoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 10 09, 17:45)
apsaugeles tikrai fainutes, as targete tokias maciau smile.gif manau kalciau plastikines spaudes uzsegimams, pigu ir greitai pasidaro ir nereikia virveliu risti. Plastikinemis spaudemis KAM firmos tikrai pasitikiu is tu paciu medziaginiu sauskelniuku nei viena per pusmeti neiskrito smile.gif Aisku kiekvienam pagal galimybes.

matai, tu jau labiau visam tame reikale patyrus, as buvau pagalvojus apie tas plastikines spaudes, bet kadangi sitam reikale visai zalia esu, tai garbes zodis neismaniau, kaip ten jos isideda ir kur man ju ieskoti blush2.gif biggrin.gif bet tikrai daryciau su jomis, jei ismanyciau kaip, manau simta kart butu paprasciau.. Nes Dieve Dieve kiek laiko uztruko pasiuti virs 100 raisteliu doh.gif o ir medziagos tikrai daug nuejo.. gal tu uzvestum ant kelio,kur tu spaudziu ieskoti ax.gif as tik niekaip neisivaizduoju kaip ten jos isideda mastau.gif
O del medziagytes kokybes pritariu 100%. As irgi leliukui siuvau, is pradziu galvojau siusiu pati, nes bus pigiau, bet ir i dekucio vidu dejau 100% medvilne ir i apsaugeles 100% naturalu medvilnini pluosta, nors prie ju gi leliukas nesiliecia, bet norejau viso tik naturalaus ir medziagytes siunciausi vienas is usa, nes norejau ryskiu su meskuciais ir but tikrai, kad nedazys ar kitaip kaip nenueis, nors ir nebuvo brangi medziaga lyginant su UK kainom, bet galutinis variantas man gavosi dvigubai brangesnis nei buciau pirkus jau padarytus pataliukus biggrin.gif o dar kiek darbo idejau.. kad ir nelabai vykusiai kaip pirma kart, bet vistiek, dabar taip miela guldyt pupa i savo patalus.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 10 10, 01:35)
matai, tu jau labiau visam tame reikale patyrus, as buvau pagalvojus apie tas plastikines spaudes, bet kadangi sitam reikale visai zalia esu, tai garbes zodis neismaniau, kaip ten jos isideda ir kur man ju ieskoti  blush2.gif  biggrin.gif bet tikrai daryciau su jomis, jei ismanyciau kaip, manau simta kart butu paprasciau.. Nes Dieve Dieve kiek laiko uztruko pasiuti virs 100 raisteliu  doh.gif  o ir medziagos tikrai daug nuejo.. gal tu uzvestum ant kelio,kur tu spaudziu ieskoti  ax.gif as tik niekaip neisivaizduoju kaip ten jos isideda mastau.gif
O del medziagytes kokybes pritariu 100%. As irgi leliukui siuvau, is pradziu galvojau siusiu pati, nes bus pigiau, bet ir i dekucio vidu dejau 100% medvilne ir i apsaugeles 100% naturalu medvilnini pluosta, nors prie ju gi leliukas nesiliecia, bet norejau viso tik naturalaus ir medziagytes siunciausi vienas is usa, nes norejau ryskiu su meskuciais ir but tikrai, kad nedazys ar kitaip kaip nenueis, nors ir nebuvo brangi medziaga lyginant su UK kainom, bet galutinis variantas man gavosi dvigubai brangesnis nei buciau pirkus jau padarytus pataliukus biggrin.gif o dar kiek darbo idejau.. kad ir nelabai vykusiai kaip pirma kart, bet vistiek, dabar taip miela guldyt pupa i savo patalus..  wub.gif



be problemu. Spaudes ir replems joms ideti yra parduodamos www.kanapinisir bambukinis.lt reples tai brangokos, bet jeigu rankdarbiai vilioja bus reikalingos visada. O spaudziu isigijus 1000 vnt kainyte gaunasi po 10 ct vnt uz komplekta. Jeigu maziau - ~15-18 ct/komplektukas (buna savaites akcijine preke tai galima ir reikiamos palaukti)(ji kaip ir metaliniu spaudziu sudaro 4 dalys).

Joooo 100 raisteliu doh.gif doh.gif doh.gif saunuole...kazin ar tiek buciau kantrybes turejus...turbut buciau pasirinkus reikiamos spalvos kantavimo juostele, bent kirpti nereiktu (o Kauno Aleksoto siuvimo reikmenu parduotuveje po 80 ct MEDVILNINE kantavimo juostele bigsmile.gif na jeigu kam info reikia smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 10 10, 07:55)
be problemu. Spaudes ir replems joms ideti yra parduodamos www.kanapinisir bambukinis.lt reples tai brangokos, bet jeigu rankdarbiai vilioja bus reikalingos visada. O spaudziu isigijus 1000 vnt kainyte gaunasi po 10 ct vnt uz komplekta. Jeigu maziau - ~15-18 ct/komplektukas (buna savaites akcijine preke tai galima ir reikiamos palaukti)(ji kaip ir metaliniu spaudziu sudaro 4 dalys).

Joooo 100 raisteliu  doh.gif  doh.gif  doh.gif saunuole...kazin ar tiek buciau kantrybes turejus...turbut buciau pasirinkus reikiamos spalvos kantavimo juostele, bent kirpti nereiktu (o Kauno Aleksoto siuvimo reikmenu parduotuveje po 80 ct MEDVILNINE kantavimo juostele bigsmile.gif na jeigu kam info reikia smile.gif)

oi kaip aciu uz info 4u.gif parasei, kad brangokos reples ir iskart pagalvojau, kad 200-300lt biggrin.gif o ten ne tokios ir brangios smile.gif Paziurejau pas mus UK kaina ta pati, tai man jauciu is cia labiau apsimoka pirkti, nes pristatymas nieko nekainuos. tik cia neradau tokio grazaus tu spaudziu pasirinkimo, bet tiesa pasakius dar labai mazai ir ziurejau.. Bet kai atrasiu laisvo laiko pc, reiks pasiieskot, man visai praverstu tos spaudes su znyplem ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2011 10 12, 02:13)
oi kaip aciu uz info  4u.gif parasei, kad brangokos reples ir iskart pagalvojau, kad 200-300lt biggrin.gif o ten ne tokios ir brangios smile.gif Paziurejau pas mus UK kaina ta pati, tai man jauciu is cia labiau apsimoka pirkti, nes pristatymas nieko nekainuos. tik cia neradau tokio grazaus tu spaudziu pasirinkimo, bet tiesa pasakius dar labai mazai ir ziurejau.. Bet kai atrasiu laisvo laiko pc, reiks pasiieskot, man visai praverstu tos spaudes su znyplem ax.gif aciu  4u.gif

dar galima lipukus prisiūti ir siuvimas būtų daug paprastesnis, o lipukai nebrangiai išeina..''jysk" e akcijinių pirkau metras apie 0,30 cnt. dar galima žiūrėti gariūnuose, kam patogiau, arba,, danesoj" Vilniuj ir lipukų ir knopkių, ten pigiau.
Atsakyti