Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaikiška patalynė
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lepsnele
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 13, 15:55)
kokiu matmenu pataliukai ir kokiu norite apsaugeliu, pilnu ar pusiniu? kokiu paminkstinimu: porolono ar sintepono? kokio aikscio apsaugeles?
kisenelem paprastai turetu pakakti medziagos likuciu, na gal dar kitos spalvos gabaliuko.
kiek audinio reikia dar priklauso nuo pacio audinio, t.y. kaip eina rastas, ar i ilgi, ar i ploti.
man taip pat reiketu EPS granuliu. Senukuose yra, bet maisas 120Lt doh.gif ziurint koks ten kiekis ju, tai man gal ir puses uztektu unsure.gif  jei rasite kur pigiau - pasidalinkite mirksiukas.gif

va, EPs galima isigyti ir cia EPS granules=polisterio granules; o as pasisiuvau su grikiniu uzpildu... tik pavargau, kol jo radau - bet, uzsispyrimas pasirodo, duoda rezultatu lotuliukas.gif
*dika*
QUOTE(Ti_Na @ 2012 03 16, 21:53)
Paklode ir pagalve, pas mane standartine  140x70 (atrodo  blush2.gif ) 40x60
Apsaugeliu noreciau pilnu, o su kokia medziaga tai net ir nzn (siaip gal nesvarbu). Apsaugeliu aukscio negaliu pasakyt, nes nzn. Bet kad tiktu kai lovytes dugnas pakeltas auksciausiai.
O del kisenes tai noretusi kad butu patogu padet ten pampius, krema, serveteles ir pan.gerai butu gauti kokia schema  (aisku jei tokia yra)  ax.gif
*

sveika, geriausias patarimas - pasiimk popieriaus lapa ir pasibraizyk 4u.gif pasidaryk brezinuka audiniui ,kurio plotis 1.50 m ir audiniui 2.20m plocio.
tada prie turimu pataliuku ism. pridek po 5 cm. laisvumui, paklode i sonus platesne daryk, kad po ciuzinuku uzsikistu (ar ba geriausiai su guma daryk )
apsaugeles buna 30-35 cm. x aplink lovyte ir + 10-15 cm. laisvumui (nes pastorinus su sinteponu ar tai porolonu sumazes ) kad lengviau butu siuti siuk kiekvienam sonui atskira apsaugele (t.y ne visa aplink lovyte )
kisenelei taip pat i ploti ~+5cm. (pagrindui) o kisenes issikirpk platesnes, virsuje prisiuk guma, apacioje suklostuosi ,ir bus pustos kiseneles 4u.gif
sekmes 4u.gif
p.s. perkant audini, nepagailek keliu lt. daugiau ir pirk storesni ne "merlini" ( klausk aud. gramaturos)
Buttuke
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 16, 22:32)
va, EPs galima isigyti ir cia EPS granules=polisterio granules; o as pasisiuvau su grikiniu uzpildu... tik pavargau, kol jo radau - bet, uzsispyrimas pasirodo, duoda rezultatu lotuliukas.gif
*

kad tiksliai nezinau kokio kiekio man reik. atrodo brangoka

ka siuvotes?
Lepsnele
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 18, 13:48)
kad tiksliai nezinau kokio kiekio man reik. atrodo brangoka

ka siuvotes?
*

Dėl kiekio - tai kazkus buvau uzskaičiusi, kad parduoda po maisa, (200ltr).
Vieneto kaina - 70 Lt. nezinau, vizualiai kiek tai butu blush2.gif

Siuvausi tokia pagalve nestukem, kaip zappy yra. Tik maniske gavosi siek tiek mazenes - bet ir puiku, nes as pati mazute, tai pasisiuvau pagalve savo ugio lotuliukas.gif
Buttuke
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 18, 21:48)
Dėl kiekio - tai kazkus buvau uzskaičiusi, kad parduoda po maisa, (200ltr).
Vieneto kaina - 70 Lt. nezinau, vizualiai kiek tai butu blush2.gif

Siuvausi tokia pagalve nestukem, kaip zappy yra. Tik maniske gavosi siek tiek mazenes - bet ir puiku, nes as pati mazute, tai pasisiuvau pagalve savo ugio  lotuliukas.gif
*

gal galit foto pasidalint? ax.gif

as irgi noriu tokios pagalves, bet is EPS, kad butu lengvute. Toje nuorodoje, kur idejot, ir yra tie 200 litru, bet pagalvei gal per daug g.gif na gal vaikiskam sedmaisiui dar uztektu g.gif nzn, gal reik pabandyt uzsakyt pas juos.

o jus gal galit parodyt ar papasakot kaip siuvot rolleyes.gif

tikiuosi nebaus nieks uz offtopic'a, nesinori naujos temos kurs ax.gif
Lepsnele
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 18, 23:03)
gal galit foto pasidalint? ax.gif

Ok, ryt idesiu foto mirksiukas.gif

gal žinogte, kur pirkti klijuote? kalbu apie tokia, kur dedama lovelėje ant ciuzinio, seilinuku blogoji puse tokia klijuote padengta... g.gif
Buttuke
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 19, 23:12)
Ok, ryt idesiu foto mirksiukas.gif

gal žinogte, kur pirkti klijuote? kalbu apie tokia, kur dedama lovelėje ant ciuzinio, seilinuku blogoji puse tokia klijuote padengta...  g.gif
*

nezinau, bet ir man aktualu butu ax.gif
Lepsnele
Idedu savo pasiutos pagalves 3 foto. Pagalve - 3foto
Buttuke
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 20, 21:37)
Idedu savo pasiutos pagalves 3 foto. Pagalve - 3foto
*

nu super thumbup.gif
noriu is as tokios. mes abi liepinukes mirksiukas.gif o ji su uzvalkalu?
o kiek uz grikius mokejot? nors as lengvesnes noreciau ax.gif
Lepsnele
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 20, 21:44)
nu super thumbup.gif 
noriu is as tokios. mes abi liepinukes mirksiukas.gif o ji su uzvalkalu?
o kiek uz grikius mokejot?  nors as lengvesnes noreciau ax.gif

Aha, abi nestuke.gif ... Ne, kol kas cia tik inpiliniam audiny. Neprisiruošiu užvalkaliuko pasiūti - bet kadangi nuo kitos sav jau buviu atostogose - pasisiusiu...
Vyrą siunčiau pirkti grikių - tai jis man ir nesake, kiek mokejo...bet itariu ne daug - jei butu buvus kosmine kaina - butu pabumbėjęs lotuliukas.gif
AUSRELINA
gal galėtume parašyti kur Vilniuje galima nebrangiai nusipirkti audinio vaikiškiems pataliukams, kaip tik rytoj važiuosiu į Vilnių. Šiandien Šiauliuose užėjau į audinių parduotuvę tai 1 m kaina 17,50, manau kad gan brangu, nes noriu ir pataliukų ir apsaugėlių ir baldakimo biggrin.gif
Lepsnele
QUOTE(AUSRELINA @ 2012 03 21, 15:35)
gal galėtume  parašyti kur Vilniuje galima nusipirkti audinio vaikiškiems pataliukams

As perku cia visus audinius Audiniai
Buttuke
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 21, 19:30)
*

as irgi is cia perku.

Gariunuose siek tiek pigiau.
AUSRELINA
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 21, 20:09)
as irgi is cia perku.

*

labai ačiū, o Griūnuose, kokiu adresu ten parduotuvė, kažkoks pastatas, ar kažkas kaip rasti...
Lepsnele
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 21, 21:09)
as irgi is cia perku.

*

buvau ir as Gariunuose, bet mane ten nervino - kazkoks bardakas... o toj audiniu parduotuvej - man labai fainiai... viska matai aiskiai - audiniu pavadinimai, sudetis...
O Gariunuose... Kadangi as pradedanti siuvejele - savamoksle, tai man reik, kad viskas butu surasyta juodu ant balto bigsmile.gif
Buttuke
QUOTE(AUSRELINA @ 2012 03 21, 21:13)
labai ačiū, o Griūnuose, kokiu adresu ten parduotuvė, kažkoks pastatas, ar kažkas kaip rasti...
*

didele geltona palapine, uzrasyta, berods, 'siuvimo medziagos' ar pan.

QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 21, 22:08)
buvau ir as Gariunuose, bet mane ten nervino - kazkoks bardakas... o toj audiniu parduotuvej - man labai fainiai...  viska matai aiskiai - audiniu pavadinimai, sudetis...
O Gariunuose... Kadangi as pradedanti siuvejele - savamoksle, tai man reik, kad viskas butu surasyta juodu ant balto bigsmile.gif
*

nu jo, ten tikrai bardakas, be to, vaikisku audiniu pasirinkimas mazesnis, o kaina 2lt mazesne. Siaip i garus vaziuociau jei daug medziagos reiktu, pvz. kaip pirkom audinius uzuolaidoms(ne vienam langui).
AUSRELINA
labai ačiū už patarimus, į Gariūnus nuvažiavau per vėlai, kol apvažinėjau visus gydytojus Vilniuje, ten jau buvo užsidarę, tada nuvažiavau į Manto gatvės parduotuvę, kaip supratau prie Kalvarijų turgaus, nu ten tai audinių rojus, nusipirkau šv. gelsva 100 proc medvilnę su meškiukais, plotis 2,2, o metro kaina tik 11,00 lt. biggrin.gif
AUSRELINA
gal kas nors galite patarti, kokių matmenų turi būti baldakimas, ta prasme ilgio ir pločio, nes dar neturiu lovytės o noriu pasisiūti. Ir apie apsaugėles norėčiau taip pat išmatavimų, norėčiau galvugalį tokios užapvalintos o šonuose iki pusės lovytės ilgio, bet nežinau kokio jos turi būti aukščio kiek raištelių reikia?
Buttuke
QUOTE(AUSRELINA @ 2012 03 29, 10:19)
gal kas nors galite patarti, kokių matmenų turi būti baldakimas, ta prasme ilgio ir pločio, nes dar neturiu lovytės o noriu pasisiūti. Ir apie apsaugėles norėčiau taip pat išmatavimų, norėčiau galvugalį tokios užapvalintos o šonuose iki pusės lovytės ilgio, bet nežinau kokio jos turi būti aukščio kiek raištelių reikia?
*

jei baldakimo uzuolaideles bus galvugalyje, tai paprastai uztenka 1,5 m aukscio ir ~2m plocio.
apsaugeles dazniausiai siuvu 30cm aukscio. galvugalio paaukstinimui butu gerai zinoti lovytes dugno auksciausia padeti. raisteliu, manau, uztektu kampuose ir ties galvugaliu per vidury virsuje mirksiukas.gif
pati dar lovytes neturiu, tai negaliu net apytiksliai pasakyti
*dika*
QUOTE(Buttuke @ 2012 03 29, 12:20)
jei baldakimo uzuolaideles bus galvugalyje, tai paprastai uztenka 1,5 m aukscio ir ~2m plocio.
*

jaugu del grozio tai taip, o jai apsauga nuo vabzdziu, tai reitu aplink lovyte ir dar koki metra uzmest mirksiukas.gif , ir ziurint kurioje vietoje stovas, jai per viduri lovytes tada uztenka 150 -165 (o aplink 360+1=4.60) 4u.gif
user posted image
o apsaugeles 30-35 cm. , prie galvos 50-55 cm. ax.gif ziurint kokia lovyte, standartinese buna ~7 cm. tarpelis tarp grotu
user posted image
AUSRELINA
labai ačių už informaciją, biggrin.gif o gal galite pasakyti iš kokio audinio siūnate kad baldakimas toks permatomas, nes aš neapsisprendžiu kokį daryti, ar tokį kaip visa patalynė ar peršviečiama, man jūsų labai gražus, toks lengvai krentantis. ir dėl apsaugėlių, ar poroloną dėjote į vidų, ar mašina persiūna jį?
*dika*
QUOTE(AUSRELINA @ 2012 03 30, 07:50)
labai ačių už informaciją,  biggrin.gif  o gal galite pasakyti iš kokio audinio siūnate kad baldakimas toks permatomas, nes aš neapsisprendžiu kokį daryti, ar tokį kaip visa patalynė ar peršviečiama, man jūsų labai gražus, toks lengvai krentantis. ir dėl apsaugėlių, ar poroloną dėjote į vidų, ar mašina persiūna jį?
*

baldakimas is uzuolaidinio aud.,tokio kreminio pagal pagrindo spalva ax.gif tik ne is organzos o tokio kaip ale tinklelis ,laidus orui (nerandu aud. foto niekur) o jai is to paties aud. ir dar aklinai uzdarius nuo vabzdziu tai pritruks oro mazajam ax.gif , apsaugeles jau daug ka sulaiko,nesivedina niekas kaip mazasis miega...
as dejau dviguba sintepona (toki storesni,kietesni turejau ) o galit ir paralona kokiu 2-3 cm. det, o persiut t.y. nupeltakiuot per virsu imanoma, tik reik padidint dygsnius gerokai (kad vietoi nekaltu adata ) 4u.gif
pataliukam ,kisenelei ,apsaugelei ir siek tiek baldakimui aud. sunaudojau apie 8 m. (150 plocio) ,uzuolaidos - 1.50 x 5m. 4u.gif
AUSRELINA
labai ačiū už patarimus, bandysiu ir aš blush2.gif
wetriuke
Sveikos darbininkeles 4u.gif gal galit man padeti, kiek pirkti medziagytes, jei ciuzinukas 120\60, kaldryte 120/90, pagalvytes 60/40, jei medziagytes plotis 1,50 ir jeigu butu 2,20m? aciu 4u.gif
AUSRELINA
gal kas galiteb patarti iš ko siuti neperšlampama paklotėlį, nežinau kokia medžiaga turi būti apačioje kad neperšlaptų g.gif
*dika*
QUOTE(Dukart*mama @ 2012 07 03, 20:44)
Vaje, kaip graziai karaliskai atrodo  thumbup.gif
*

4u.gif
na va ir viskas savo vietose rolleyes.gif
user posted image
perle70
mergaites, radau pas rusaites apsaugeles i lovyte, galbut kazkam bus naudingos
ikeliu nuoroda
apsaugeles
Rutele_S
perle70 gera nuoroda thumbup.gif

Sveikos mamytes. Atsikraustau ir as cia, nes prisireike kisenes ant lovytes galo bei apsaugeles, nes pirkausi pataliukus su pusinemis apsaugelemis, tai kol mazius gulejo ramiai tai gerai buvo o dabar kai eina ratais toj lovytej, noriu kad butu pilnos apsaugos biggrin.gif
Audinuka jau turiu. Pradesiu sakiau nuo kisenes, tik klausimas, pagrinda, kad butu neskystas, ir kartu kazkiek nuo vejo apsaugotu(lovyte netoli lango, tai noriu kad ir netrauktu i galvyte). Na turbut suprantat ka turiu omeny biggrin.gif Deti sintepona? Siuveja is manes pradedancioji savamoksle. Beje, gal kuri zinot kokio dydzio buna didziausi pampersai? Na kisene jiems pasidaryti kad tilptu biggrin.gif Ar tai kiseniu ismatavimus kokius nors standartinius turit? nors kiekviena siuva pagal save rolleyes.gif Gal kai prisiruosiu siuti, pasirodysiu
*Terra*
pakelkim sia tema, ikeliu savo darbeli jusu kritikai ax.gif user posted image
razinkele100
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja ax.gif

user posted image
perle70
QUOTE(razinkele100 @ 2012 10 01, 14:33)
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu  thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja  ax.gif

*

Puikus darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
*Terra*
Razinkele labai grazu

o cia sis tas vorisko paklode pagalve ir antklode- uzvalkalai:D user posted image
duokanka
Sveikos siuvejos 4u.gif Tikru grozybiu cia prisiziurejau. O as pradedu prarast vilti sad.gif Taip noriu papuost didzkio lova ir niekur nerandu medziagos su traktoriais. Gal turit kokiu ideju kur ja galima gauti? Matyt reiks is ebay siustis
va tokios ar panasios
Miera
QUOTE(duokanka @ 2012 10 12, 15:29)
Sveikos siuvejos  4u.gif Tikru grozybiu cia prisiziurejau. O as pradedu prarast vilti sad.gif Taip noriu papuost didzkio lova ir niekur nerandu medziagos su traktoriais. Gal turit kokiu ideju kur ja galima gauti? Matyt reiks is ebay siustis
va tokios ar panasios
*

Jei rasi- pasidalink info nes ir man aktualu 4u.gif Traktoriai, kranai ir kiti panašūs biggrin.gif
Jei nerasi- galima bandyt taisyt padėtį aplikacijomis, bet gal sudėtinga, jau reikia būt ne pradedančiajai biggrin.gif
vasaryte
QUOTE(Miera @ 2012 10 29, 17:32)
Jei rasi- pasidalink info nes ir man aktualu  4u.gif Traktoriai, kranai ir kiti panašūs  biggrin.gif
Jei nerasi- galima bandyt taisyt padėtį aplikacijomis, bet gal sudėtinga, jau reikia būt ne pradedančiajai  biggrin.gif
*

Kazkada maciau urmo bazej 5 sandely. As perku is tenai ivairias medziagas patalynei. Yra ir satinines medvilnes. Vaikisku irgi ivairiu buna.
Miera
QUOTE(vasaryte @ 2012 11 04, 15:27)
Kazkada maciau urmo bazej 5 sandely. As perku is tenai ivairias medziagas patalynei. Yra ir satinines medvilnes. Vaikisku irgi ivairiu buna.
*

Ačiū, bet man Kaunas nelabai pakeliui... Ieškosiu Gariūnuose mirksiukas.gif
Ice*tea
Sveikos siuvėjėlės,

Pradedu ir aš siuvimą nuo paprastų siuvinių. Norėjau paklausti, kiek cm satininės medvilnės palikti "ant susitraukimo" siuvant patalynei užvalkalus? 4u.gif
Kinderiukas
Laba diena , sakykite kur Kaune rasti dideli pasirinkika flaneliniu arba medvilniniu medziagu ? as noreciau pasisiuti vaikiska patalyne bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 21, 18:30)
*

o kur Kaune tokia parduotuve rasti blush2.gif
pupsiukelis123
QUOTE(razinkele100 @ 2012 10 01, 14:33)
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu  thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja  ax.gif

Koks mielas siuvinukas wub.gif puikiai pavyko pasiuti mirksiukas.gif
Kinderiukas
gal matet kur galima nusipirkti tokios medziagos patalynei ?
user posted image
^Braškytė^
Sveiki, gal matet kur Kaune butu galima nusipirkti medziagos su Disney personazas Minnie Mouse ir Mickey Mouse ?
kaskas panasaus wub.gif
user posted image
user posted image
irmulia
meginos, help.gif turiu klausimą toms, kas siuvate patalynę pačios, kaip dėl užvalkalų pagalvėms ir antklodei optimalaus dydžio nustatymo : ar reiktų bent 2 cm didesnius užvalkalus siūti ar tip top kokie yra pagalvės / antklodė išmatavimai? 4u.gif
Sisi
Irmulia, jei audinį išskalbsi prieš kirpimą, užteks po 1 cm pagalvėlėms palikti. Kaldrytei galima ir 2 cm laisvumą palikti, lengviau įvilkti bus, ypač jei kaldrytė storesnė mirksiukas.gif
Patalynę geriau išsimatuok, nepasitikėk tuo, ką rašo ant etiketės.
irmulia
o jei neturiu kada skalbti prieš audinio kirpimą? doh.gif kiek tada daug maž reiktų pridėti? žinau, kad audinukas ( jei tai nesintetinis ) susitraukia skalbiant... 4u.gif
Sisi
Tada bent jau pralygink su garais ir karštu lygintuvu.
Kiek trauksis labai sunku pasakyti, nematant audinio kokybės. Pagalvėlei gali palikt po 2cm laisvumo, kaldrai- po 3-5, žiūrint kokio dydžio ji bus. Na taip galima primesti, kad neskalbtas medvilninis audinukas kokius 5 proc. gali trauktis. Retesni ir daugiau, tankūs tiek gal ir nesitrauks.
irmulia
Ačiū, Sisi, 4u.gif čia gera mintis dėl pagarinimo ir lyginimo thumbup.gif

ok, bandysiu po 2 cm iš visų kraštų pridėti , ar čia turėjai omenyje po 1 cm nuo kiekvienos kraštinės?
Sisi
Čia iš viso, ne nuo visų kraštinių 4u.gif
irmulia
ok ,ačiū už patikslinimą 4u.gif pagalvę jau turiu (konkrečiau tai dėl pagalvės klausiau, bet ir bendrai patalynė aktualu, nes tokios kokios noriu LT nelabai randu schmoll.gif ) , dabar jai užvalkalą sukurpti beliko thumbup.gif
Liucija Devyndarbė
as siulem ir susitraukimui uzmetu 5-6 cm
angelelisane
as uzleidau po 3cm ir sustrauke labai net , kakziap kaldrai ne taip jauciasi kaip pagalvei , 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.