Įkraunama...
Įkraunama...

Tuberkuliozė

QUOTE(Aldagr @ 2015 12 15, 17:45)
Bronchoskopijos metu ir paima skreplius, nes ne visi moka ispjauti skreplius, atrodo lyg ju nebutu. Sutinku, kad nebutina daryti bronhoskopija. Man tai visai normaliai ta procedura praejo, bet kai kurie guodesi, kad tikrai ne kas


drinks_cheers.gif
O bronchoskopijos jausmas, sakyčiau, kaip skęstum.
Atsakyti
QUOTE(Aldagr @ 2015 12 15, 18:45)
Bronchoskopijos metu ir paima skreplius, nes ne visi moka ispjauti skreplius, atrodo lyg ju nebutu. Sutinku, kad nebutina daryti bronhoskopija. Man tai visai normaliai ta procedura praejo, bet kai kurie guodesi, kad tikrai ne kas


Buna kad zmogus kosti sausai, tai ir daro bronchoskopija. Vilniuje visiems be isimties dare; jau klausiu o kam; pradejo aiskinti visaip. Pasakiau ne.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 12 15, 18:21)
Buna kad zmogus kosti sausai, tai ir daro bronchoskopija. Vilniuje visiems be isimties dare; jau klausiu o kam; pradejo aiskinti visaip. Pasakiau ne.



Kada turėtų dingti temperatūra po vaistų vartojimo? Man dar yra pleuroje kazkokia "košė" ir gydytojas pasake kad sausio vidury darya rengena ir jai ji dar bus tada operacija...taciau daugiau pajudėjus man sukyla temperatūra iki 37.4,po to nukrenta,vaistus geriu nuo 11-11...ar tai normalu?
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti, ar gydantis dar ilgai prakaituojama? Jau daugiau kaip pusantro menesio praejo nuo gydymosi pradzios, o as tiek diena, tiek nakti prakaituoju
Atsakyti
QUOTE(Aldagr @ 2015 12 15, 16:51)
Gydausi jau namie. Ligonineje isbuvau 16 dienu. Ir tai man jau ilgokai. Po dvieju savaiiu padare kraujo tyrimus, vaistus organizmas prieme normaliai, tai juos ir geriu namie. Tik va, dar vis kosiu. Kazin ar po 40 dienu gydymosi tai normalu. Kad nustatyti liga, man atliko ivairius tyrimus, tame tarpe ir KT. Kad yra TBC parode bronhoskopija. Beje, ligonineje gulejo ne viena moteris, kurioms TBC nustate med. komisijos metu

as irgi issiprasiau gydytis i namus, man buvo labai prastai toj ligoninej del aplinkos ir tt. didelis stresas. kaip jus ar lengvai isleido po 16dienu?
kokia forma dar nezinojot kai isleido? kaip jum sekas namie? kokio rezimo laikotes? ar visad gulite ar kaip? g.gif
Aplamai, po kiek laiko geriant vaistus nebeskleidi bakteriju?
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2015 12 20, 20:44)

kaip jum sekas namie? kokio rezimo laikotes? ar visad gulite ar kaip?  g.gif




Aš namie gydžiausi 2 mėnesius. Laikiausi tinginio režimo - t.y. buitį pilnai buvo perėmę vyras ir artimieji, bet ne tik gulėjau - ir sėdėjau biggrin.gif Buvome Druskininkuose, ten pasivaikščiojimai, grynas oras, jokių spec. procedūrų nesidariau, nesportavau.
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2015 12 20, 20:44)
as irgi issiprasiau gydytis i namus, man  buvo labai prastai toj ligoninej del aplinkos ir tt. didelis stresas. kaip jus ar lengvai  isleido po 16dienu?
kokia forma dar nezinojot kai isleido? kaip jum sekas namie? kokio rezimo laikotes? ar visad gulite ar kaip?  g.gif
Aplamai, po kiek laiko geriant vaistus nebeskleidi bakteriju?



Labai jums pavydziu..pas mus nėra net kalbos apie namus sad.gif daug nejudeti būtų sunku,nes namie yra 2men dukryte
Atsakyti
QUOTE(Kar0lina88 @ 2015 12 20, 21:02)
Labai jums pavydziu..pas mus nėra net kalbos apie namus sad.gif daug nejudeti būtų sunku,nes namie yra 2men dukryte


Klausyk gydytojų, išsigydysi, pasveiksi - dukrytei svarbiausia sveika mama šalia 4u.gif mirksiukas.gif Liūdna, sunku, bet dabar jau kitaip nebus. Savaitgaliais išleidžia?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 20, 21:48)
Aš namie gydžiausi 2 mėnesius. Laikiausi tinginio režimo - t.y. buitį pilnai buvo perėmę vyras ir artimieji, bet ne tik gulėjau - ir sėdėjau  biggrin.gif Buvome Druskininkuose, ten pasivaikščiojimai, grynas oras, jokių spec. procedūrų nesidariau, nesportavau.


Man lb idomu kaip jus gydetes 2men, nes tik po 2 ateina galutinis atsakymas ar tikrai rasta tbc sukeleju. Mano pirmi tyrimai nerode, kad sergu ir po tyrimu as isejau us ligonines. Pasakiau kad gulsiuos kai bus galutiniai rezultatai ir bus nustatytas jautrumas antibiotikams.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 12 20, 23:29)
Man lb idomu kaip jus gydetes 2men, nes tik po 2 ateina galutinis atsakymas ar tikrai rasta tbc sukeleju. Mano pirmi tyrimai nerode, kad sergu ir po tyrimu as isejau us ligonines. Pasakiau kad gulsiuos kai bus galutiniai rezultatai ir bus nustatytas jautrumas antibiotikams.


4 mėnesius ligoninėje gulėjau smile.gif Neaiškiai parašiau - 4 mėnesius gulėjau ligoninėje, o paskutinius 2 mėnesius - namie.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 21, 00:38)
4 mėnesius ligoninėje gulėjau  smile.gif Neaiškiai parašiau - 4 mėnesius gulėjau ligoninėje, o paskutinius 2 mėnesius - namie.

Sory, gal ir nesupratau. Tada aisku.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 12 20, 23:12)
Klausyk gydytojų, išsigydysi, pasveiksi - dukrytei svarbiausia sveika mama šalia  4u.gif  mirksiukas.gif  Liūdna, sunku, bet dabar jau kitaip nebus. Savaitgaliais išleidžia?



Neišleidžia...sad.gif viliuosi kad bent šventėms išleis tik kad labai abejoju...
Atsakyti