Įkraunama...
Įkraunama...

Tuberkuliozė

Idomu ar kalbame apie ta pati gydytoja, nes klausiau ir seseliu ar nera vedejo..atsakymas- nera, anksciau buvo o dabar galima sakyti tas mano gydytojas vadovauja cia..as guliu treciame aukste chirurginiame..jis savo paciantu neatiduoda..i sita skyriu tiek is antakalnio tiek is kitur atvezami zmones kuriems reikia operaciju ar tai drena statyti..mano kolege turi pazinciu sveikatos apsaugos ministerijoje ir jeigu jis dar kaip sakant nesiskaitys su zodziais bus imtasi veiksmu..P.S vedeja (moteris) turi antras aukstas... beja varciau savo ligos istorija ir maciau, kad pliusas man uzaugo is skyscio 12-08 ir gydytojas nieko nepranese, skrepliu trys lapeliai yra ir visur parasyta RAB bakteriju nerasta, rasta bakterija patikrinta ir parasyta kad visiems 5vaistams jautri...kai pagulde kraujo nusedimas buvo 79, o 12-11 dare tai paliko 44, CRB nuo 50 paliko iki 30..kraujyje padideje monocitai iki 9,8 ir limfocitu 0,99 yra, gal tai reiskia i sveikimo puse?
Papildyta:
P.S kaip as suprantu kad kas buvo t.y. kokia tuberkulioze suzinosiu tik isejus lauk ir atradus gera pulomologa kuris man viska paaiskins,..su tuo daktaru snekejo mano mama,tetis,vyras tai visiems skirtingai aiskina tik atrodo kad laaabai spalvas sutirstina..labiausiai bijau tos operacijos ir nematau sios ligos pabaigos t.y. sviesos tunelio gale, toks jausmas kad niekada nepasveiksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kar0lina88 @ 2015 12 28, 22:23)
Idomu ar kalbame apie ta pati gydytoja, nes klausiau ir seseliu ar nera vedejo..atsakymas- nera, anksciau buvo o dabar galima sakyti tas mano gydytojas vadovauja cia..as guliu treciame aukste chirurginiame..jis savo paciantu neatiduoda..i sita skyriu tiek is antakalnio tiek is kitur atvezami zmones kuriems reikia operaciju ar tai drena statyti..mano kolege turi pazinciu sveikatos apsaugos ministerijoje ir jeigu jis dar kaip sakant nesiskaitys su zodziais bus imtasi veiksmu..P.S vedeja (moteris) turi antras aukstas... beja varciau savo ligos istorija ir maciau, kad pliusas man uzaugo is skyscio  12-08 ir gydytojas nieko nepranese, skrepliu trys lapeliai yra ir visur parasyta RAB bakteriju nerasta, rasta bakterija patikrinta ir parasyta kad visiems 5vaistams jautri...kai pagulde kraujo nusedimas buvo 79, o 12-11 dare tai paliko 44, CRB nuo 50 paliko iki 30..kraujyje padideje monocitai iki 9,8 ir limfocitu 0,99 yra, gal tai reiskia i sveikimo puse?
Papildyta:
P.S kaip as suprantu kad kas buvo t.y. kokia tuberkulioze suzinosiu tik isejus lauk ir atradus gera pulomologa kuris man viska paaiskins,..su tuo daktaru snekejo mano mama,tetis,vyras tai visiems skirtingai aiskina tik atrodo kad laaabai spalvas sutirstina..labiausiai bijau tos operacijos ir nematau sios ligos pabaigos t.y. sviesos tunelio gale, toks jausmas kad niekada nepasveiksiu verysad.gif



Tikrai pasveiksi. Bet tai gali trukti net iki metu laiko. Kitka parasiau i az.
Atsakyti
gal zinote per kiek laiko uzmusama TB jeigu yra atvira forma? as geriu daugiau nei 1,5 men vaistus ar ji jau uzmusta?
Atsakyti
QUOTE(Kar0lina88 @ 2015 12 31, 12:17)
gal zinote per kiek laiko uzmusama TB jeigu yra atvira forma? as geriu daugiau nei 1,5 men vaistus ar ji jau uzmusta?

siaip kaip aiskino gydytojai, kad po 2sav jau nebeskleidi bakteriju, tik aisku gydymas pacios tuberkuliozes iki puses metu visas. o jum iskart pasake forma kad atvira?
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2016 01 04, 12:52)
tik aisku gydymas pacios tuberkuliozes iki puses metu visas.


Nuo pusės iki 2 metų pats gydymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 01 04, 15:21)
Nuo pusės iki 2 metų pats gydymas smile.gif

o jum atspari tbc?
Papildyta:
yra kam buve kad vaistus isdestytu gerti kelis kartus dienoj, ne visus is karto? as gydausi namie, pykino, tai gydytoja liepe isdestyti gerima 3kartus dienoj po valgio, is susitvarke, ar buvo kam dar taip kad ne visus is kart?
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2016 01 04, 15:26)
o jum atspari tbc?



Man jokios nebėra smile.gif Gydžiausi pusę metų, bet gydymas trunka ne iki pusės metų, o nuo pusės iki dvejų metų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 01 04, 16:44)
Man jokios nebėra  smile.gif  Gydžiausi pusę metų, bet gydymas trunka ne iki pusės metų, o nuo pusės iki dvejų metų.


Kaip suprasti nuo puses metu, jeigu jau po 150 dienu gydymosi leidzia i darba, po 6 menesiu nuima visus vaistus. As apie atvejus, kai gydymas sekmingas.
Atsakyti
QUOTE(Aldagr @ 2016 01 04, 16:04)
Kaip suprasti nuo puses metu, jeigu jau po 150 dienu gydymosi leidzia i darba, po 6 menesiu nuima visus vaistus. As apie atvejus, kai gydymas sekmingas.


Nuo pusės metų ir reiškia, kad minimum gydymas trunka pusę metų, o ne iki pusės metų. Vaistus gerti turi pusę metų ir ne mažiau, t.y. gydaisi ne iki 6 mėnesių, o nuo 6 mėnesių ir tam tikrais atvejais ilgiau, nesvarbu, kad į darbą išeini, gydymo nenutrauki.
Atsakyti
QUOTE(Kar0lina88 @ 2015 12 28, 22:23)
Idomu ar kalbame apie ta pati gydytoja, nes klausiau ir seseliu ar nera vedejo..atsakymas- nera, anksciau buvo o dabar galima sakyti tas mano gydytojas vadovauja cia..as guliu treciame aukste chirurginiame..jis savo paciantu neatiduoda..i sita skyriu tiek is antakalnio tiek is kitur atvezami zmones kuriems reikia operaciju ar tai drena statyti..mano kolege turi pazinciu sveikatos apsaugos ministerijoje ir jeigu jis dar kaip sakant nesiskaitys su zodziais bus imtasi veiksmu..P.S vedeja (moteris) turi antras aukstas... beja varciau savo ligos istorija ir maciau, kad pliusas man uzaugo is skyscio  12-08 ir gydytojas nieko nepranese, skrepliu trys lapeliai yra ir visur parasyta RAB bakteriju nerasta, rasta bakterija patikrinta ir parasyta kad visiems 5vaistams jautri...kai pagulde kraujo nusedimas buvo 79, o 12-11 dare tai paliko 44, CRB nuo 50 paliko iki 30..kraujyje padideje monocitai iki 9,8 ir limfocitu 0,99 yra, gal tai reiskia i sveikimo puse?
Papildyta:
P.S kaip as suprantu kad kas buvo t.y. kokia tuberkulioze suzinosiu tik isejus lauk ir atradus gera pulomologa kuris man viska paaiskins,..su tuo daktaru snekejo mano mama,tetis,vyras tai visiems skirtingai aiskina tik atrodo kad laaabai spalvas sutirstina..labiausiai bijau tos operacijos ir nematau sios ligos pabaigos t.y. sviesos tunelio gale, toks jausmas kad niekada nepasveiksiu verysad.gif


Visada-tunelio-gale-yra-šviesa smile.gif
Man-teko-4m.-ištverti-gydymą-operaciją,tačiau-dabar-jau-senai-sveika
Šią-ligą-gydytis-reikia-begalinės-kantrybės-

O-pas-šitą-gydytoją-gulėjau-ir-ne-kartą.Įdomus-tipas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 05 sausio 2016 - 16:14
Labas, norėčiau sužinoti gal kas šita baisiai liga serga ir Anglijoje nes pati jau 3 savaitę kaip ligoninėje nustatytė plaučių TB sad.gif
Atsakyti
deja su apmaudu bet manes laukia operacija sad.gif plaucio nelies taciau reikia salinti "kose" kuri susidare pleuroje del joje buvusiu skysciu...po operacijos dar gydymas ligonineje 3men sad.gif 2 men leidziami vaistai )streptomicinas) ir 3men geriami vaistai ( ta pati chemija)...
kai gydytojas paklause manes kodel as jam nesakiau kad man skauda akis, atvirai jam pasakiau nes tyciojasi tai sulaikiau biski normalesnio bendravimo...vyras labai nepatenkintas gydytoju sake jeigu nebutu man operacijos skunda i ministerija tikrai rasytu..i pacias santariskes skunda neapsimoka rasyti nes kaip jis pats sake kad cia yra sistema ir varnas varnui i aki nebeda, plius dirketoriaus pavaduotoja sake kad reikia uzsideti stora dramblio oda ir kenteti
Atsakyti