Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

QUOTE(dincikas @ 2006 01 02, 20:17)
O kaip tu laikaisi, LiP?



Nekaip,bandau visokiais budais save raminti smile.gif Nenoriu raminanciuju gerti,bet,kad pas gydytoja reikes apsilankyti,tai faktas.
Mintys visokios negeros lenda,negaliu ju atsikratyti.Vis galvoju,bijau susirgti veziu ar kt. ligomis,vis mastau,kaip mirsiu.Ai,nzn,dar gerai,kad jau darbe sedziu.Ir mazajai sia savaite labai daug repeticiju ir tuoj spektaklis bus Siemens arenoje,sausio 5 d. Tai per repeticijas matau visokias zvaigzdes,tai kaip ir linksmiau.Beje,dukros kosmarus sapnuoja.Viena sapnavo,kad as ziuriu pro viena langa, o mama pro kita.O mazoji sianakt sapnavo,kad mociute isprotejo.Idomu,gal kas zino,ka galetu tas pirmasis sapnas reiksti?
O siaip tai jau baimes buti namuose nera.
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2006 01 03, 04:24)
Laikykis Adis 4u.gif Stiprybės tau. Mes irgi su nerimu laukiam sausio mėnesio tyrimų. Kuo labiau diena artėja, tuo labiau nervuojamės. O dar šventės savijautą pablogino (visoks nesveikas ir per didelis maisto kiekis; alkoholis ir pan.), bet laukiam , kad tyrimų diena praeitų kuo greičiau ir nerimas dingtų.

Kurią dieną taviškiui numatytas vizitas ?
Maniškis kolkas puikiai jaučiasi. Tik vis paskauda jam kurį nors šoną ... bijau unsure.gif

adis, kaip tau sekasi ?
Atsakyti
Lip,stiprybes tau,laikykis.As ir pati sunkiai kovoju su mintim,kad paveldejau is mamos vezi,skaiciuoju ,kada susirgo,kada mire,sau viska taikau,zinau ,kad labai blogai,bet tarsi laukiu to,esu isitikinus,kad taip ir bus.Nervuoja tos cistos mane,tai padideja,tai sumazeja,tai pamaudzia.Sakiau pati prasysiu,kad operuotu,nes psichologiskai nepanesu.Operacijos irgi bijau,nes manau,kad po jos isgirsiu diagnoze,kurios bijau.Vienu zodziu,kaip tu sakai ,pastoviai bijau.Kazkas sake,kad minciu galia beribe.Gal pasistengiam galvot pozityviai.Juk nebutinai mes ta vezi paveldejom.Viskas bus gerai,Lip,ir tau,ir man,ir visoms cia besilankancioms.Tik palaikykim vieni kitus,juk kartais taip nedaug reikia.
Atsakyti
Sveiki merginos smile.gif
Skaičau tema nors pati ir nesergu (tfu tfu). Siracusaparaše yra nuoroda kaulu čiulpu trasplantacijos klausymu, tai mane labai sudomino manau kad tapsiu donoru.
Žaviuosi jusu stiprybe 4u.gif .Linkiu visoms ir jusu artimiesems seikatos, stiprybes kovojant su šita liga.
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 01 04, 15:29)
Sveiki merginos smile.gif
Skaičau tema nors pati ir nesergu (tfu tfu). Siracusaparaše yra nuoroda kaulu čiulpu trasplantacijos klausymu, tai mane labai sudomino manau kad tapsiu donoru.


Skorpiosa, respect thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip smagu, kai vis daugiau zmoniu susidomi donoryste. 1 zmogus - 1 sancu daugiau mirksiukas.gif aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LiP @ 2006 01 03, 14:04)
Nekaip,bandau visokiais budais save raminti smile.gif Nenoriu raminanciuju gerti,bet,kad pas gydytoja reikes apsilankyti,tai faktas.
Mintys visokios negeros lenda,negaliu ju atsikratyti.Vis galvoju,bijau susirgti veziu ar kt. ligomis,vis mastau,kaip mirsiu.Ai,nzn,dar gerai,kad jau darbe sedziu.Ir mazajai sia savaite labai daug repeticiju ir  tuoj spektaklis bus Siemens arenoje,sausio 5 d. Tai per repeticijas matau visokias zvaigzdes,tai kaip ir linksmiau.Beje,dukros kosmarus sapnuoja.Viena sapnavo,kad as ziuriu pro viena langa, o mama pro kita.O mazoji sianakt sapnavo,kad mociute isprotejo.Idomu,gal kas zino,ka galetu tas pirmasis sapnas reiksti?
O siaip tai jau baimes buti namuose nera.


LiP, visom mum turbut ateina tokiu blogu minciu, ypac jau serganciom unsure.gif va kad ir po Nauju metu, nuvaziavom su seima i kaima (i ji nuvaziuojam kokius 3k/metus), ir visa laika tokia negera nuojauta jutau, kad esu ten paskutini karta verysad.gif Nu net nzn is kur tokia mintis, siaip visada tvirtai laikausi, bet va uzejo ir tada dar baisiau pasidare.
Na bet nusiraminau, itikindama save, kad cia reiskia, jog kita karta i ji nuvaziuosiu jau su nauju krauju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Kurią dieną taviškiui numatytas vizitas ?


Tai, kad maniškis šią savaitę turi gydytojui paskambint. jau praeitą kartą išgirdo klausimą " kur buvai dingęs?", o dabar vėl istorija kartojas, neskuba skambint gydytojui, neskuba daryt tyrimų... g.gif

Tikiuosi, kad šie metai bus geresni mums visoms, bus mažiau ligų ir lankymosi gydymosi įstaigose 4u.gif
Atsakyti
Grįžtu pas jus, buvau užsukus apie senelį pasiguost... Ką, gi, dabar močiutės broliui vėžį diagnozavo - na vyrišką, prostatos, ir šlapimo pūslę jau užgriebęs. Urologoas prognozavo, kad gydys hormonais, žiūrėsim, pirmadienį pas onkologus. Kadangi kol kas namie laisviausia ir jauniausia, tenka pastoviai po tokias įstaigas lakstyti doh.gif
Tikiuosi, kad neguldys operacijai jokiai, nes jam su atmintim prastai, vėl tektų kiaurą parą prie jo budėti ir aiškinti, kad jis po operacijos, kaip urologiniam verysad.gif
Stiprybės jums laikantis prieš žnypliuotąjį wub.gif
Atsakyti
Stiprybės Siracusa - būtinai nuvažiuosi ir būtinai su nauju krauju 4u.gif Nuoširdžiausiai tau to linkiu wub.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais Metais, su Naujom Viltim, būkim stiprios ir jokių šunybių mums šie metai neiškrės 4u.gif biggrin.gif
QUOTE(boruzelee @ 2006 01 03, 19:42)
As ir pati sunkiai kovoju su mintim,kad paveldejau is mamos vezi,skaiciuoju ,kada susirgo,kada mire,sau viska taikau,zinau ,kad labai blogai,bet tarsi laukiu to,esu isitikinus,kad taip ir bus.
Vienu zodziu,kaip tu sakai ,pastoviai bijau.Kazkas sake,kad minciu galia beribe.Gal pasistengiam galvot pozityviai.Juk nebutinai mes ta vezi paveldejom.


Boruzele.. su tokiom mintim pati sau graba ruošiesi blink.gif Eik ir tvarkykis, jokių diagnozių tau dar nėra, o rizika susirgti paveldimu vėžiu tokia pati kaip ir rūkyti ir kelti plaučių vėžį schmoll.gif Nėr jokių tikslių nustatymų- vieno vėžio geno niekas neatranda, o kai atras- ras kaip jį neutralizuoti ax.gif

Svarbiausia atsikratyk tokių minčių!!! Nes aš galvoju kad sau išsikalbėjau tokias ligas g.gif todėl nuo šiol stengiuosi atsikratyti visų graužačių, o su Naujaisiais Metais dar ir naują gyvenimą pradedu wub.gif drinks_cheers.gif

Lip- viską gydo laikas... Apkabink savo dukreles su mano linkėjimais ramiai užmigt.

Adis- Viskas bus gerai su chemija, Nebijok, daug kas ją turi, daug kas ją perneša ir dargi sėkminga pabaiga po to šviečia tongue.gif

Šviesele- man tas pats.. nesirodau visai, neskambinu gydytojai, bet žinau ką ji man pasakytų- tu? viskas gerai? nu tai gerai, netrukdyk.. žodžiu- rūpiniesi pats savimi. Palaikyk vyrą ir stenkitės gyventi sveikai.

Taure- kažkas jau pasakė kad su trumpa gyvneimo linija pragyveno 104m... Pritariu.. o be to, gal nežinodami ne į tą ranką žiūrėjot? Prigimtinė ranka- kairė, o dešinę patys kuriame mirksiukas.gif mirksiukas.gif taigi, pas mane abu delnai visiškai skirtingi.. bet linijų pradžios vienodos.. vadinasi kuriu savo gyvenimą, kovoju užjį ir gyvensiu dar šimta metų thumbup.gif

Siracusa- linkiu tau naujo kraujo wub.gif akcija tikrai veikia, o gydytojas tavo tai tikrai nepėsčias.. gali ir širdelė sustot po tokių prognozių- nerasim.. bet palaukim mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu,lepune.As visiskai tau pritariu ir stenksiuos mastyt tik apie gerus dalykus.Bukit sveikos ir laikykites 4u.gif
Atsakyti
Šią savaitę išsipildė viena mūsų svajonė thumbup.gif Dabar laukiam vizito pas gydytojus ir tikimės, kad pagrindinė svajone irgi išsipildys. O tada mausim kur nors gerai atšvęsti drinks_cheers.gif
Mergaitės, nosytes aukštyn bigsmile.gif

adis, nelaikyk mūsų nežinioje g.gif
Atsakyti