Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

QUOTE(TauRe @ 2006 01 27, 20:35)
Mano vyras SVEIKAS  yahoo.gif Ir pilnos narkozės nedarė, susitarė dėl vietinės  thumbup.gif  Žodžiu skreidom padebesiais. Mergaitės, linkiu jums visoms patirti tokį džiaugsmą  wub.gif

Sveikinu 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2006 01 27, 19:57)
Mano vyrui darė chemo tiesiai į šlapimo pūslę (ten augliai buvo). Jokių pašalinių poveikių nejautė, ką jaučia gavę į veną. Bet mes Amerikoje gydomės, čia gal kiek kitaip. Mums daktaras aiškino, kad nėr reikalo nuodyti viso organizmo, kai galima padaryti viską vietoje. Tikiuosi jis buvo teisus ir šiandieniniai rezultatai bus džiuginantys  wub.gif


Lietuvoje daro irgi tiesiai į šlapimo pūslę... Tėtis gauna vaistus į pilvo raumenis, jm prostatos vėžys.
TAURE - sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 28 sausio 2006 - 11:48
QUOTE(adis @ 2006 01 27, 23:37)
Labas Vi, labai prašau nevadink, mūsų, sergančiųjų, nelaimėliais, jau nepirmą kartą užkliūna tavo toks išsireiškimas. Mes tik ligoniukai, neuždėk mus tokio anspaudėlio. Šiap ačiū už tavo pastangas dalintis žiniomis ir informacija. smile.gif



Adis, atsiprašau, jei žodžiu „nelaimėlis“ prikėliau nemalonias mintis – ateityje pasistengsiu jo vengti. Tačiau aš šį žodį naudoju tam, kad praretinti tokių žodžių, kaip liga, vėžys, onkologija ir pan., naudojimą. Jie man gerklėn stačiai įkiša akmenį, nes pernelyg daug šiais žodžiais pažymėtos skaudžios patirties prisikaupė. Poryt bus mano brolio 26-tos mirties metinės. Jis mirė nuo vėžio, nesulaukęs 29-tojo gimtadienio. Ir dar bent 10 žmonių – giminaičių, klasiokų, bendradarbių ar gerų pažįstamų, kurie buvo mano gyvenimo dalis (Neklausk, kam skambina varpai...), išėjo dėl šios ligos. Naudoju šį žodį dar ir todėl, jog stengiuosi kalbėti apie šią bėdą ironiškai. Kad ne taip baisu būtų. O baisu man – ne tas žodis... Čia ne vieną kartą buvo klausiama, kam sunkiau būna užgriuvus šiai bėdai – susirgusiam ar artimiesiems. Šito nepasversi. Galvojau, jog esu pakankamai stipri tai atlaikyti, tačiau mano sveikata, susikrovus lagaminus, išėjo „pas kitą“, tarus, - „Kai nusiraminsi, galbūt grįšiu...“. Tai reiškia – atia forever, t.y. negrįš gyvatė. g.gif Maniškis išoriškai laikosi palyginus šauniai, tačiau žinau, jog kartais paverkia. Be to, tai jau ne tas žmogus, kurį iki šiol pažinojau. Tiesą sakant, iš to žavaus, protingo ir stipraus vyriškio mažai kas beliko. O kai pagalvoji, jog ir to, kas liko, gali tuoj netekti... verysad.gif
Sorry, už silpnybės valandėlę. Mes dar tik bandome prisitaikyti prie to, kaip yra. Tikiuosi, kad pavyks ir bus lengviau.
Mane visada žavėjo tavos stiprybė, mokėjimas paguosti kitą bei rasti tam tinkamiausius žodžius. Esi čia man, ir manau daug kam, pavyzdžiu, tad privalai pasveikti, bet nepalikti šios sielos kertelės. smile.gif Kaip sekasi „šviestis“? Ar jauti kokias pasekmes? Kaip matau į ligoninės biblioteką jau nepavyksta prasprūsti. Ar tiesiog nesinori?
O dėl informacijos teikimo... Nežinau, ar verta už tai dėkoti. Ši informacija mane labai slegia. Neįsivaizduoju, kaip šitą žinojimą ištveria gydytojai. Kartais geriau nežinoti...

TauRe, pavydžiu, ne tas žodis! Bet ir džiaugiuosi, nors esu lietuvė... Gerai atšvęskit! drinks_cheers.gif

Visoms sėkmės!

Atsakyti
Vi, atleisk, man tiesiog nesinorėjo būti nelaimėle. Man neteko nieko pažinti sergančių vėžiu. Mūsų skirtinga patirtis. Kai paaiškinai situaciją geriau tave supratau, bet nelaimėlis tai žmogus, kuriam nesiseka, kurį aplenkia sėkmė, tai kaip tada sveikti? Gal vadinkime tiesiog ligoniukais, ligoniukai pasveiksta. Nelaimėliai man asociavosi su pasmerktais žmonėmis, aišku tu tokios potekstės tam žodžiui nesuteikiai, tai jau mano problema smile.gif
Liga nedraugė, bet ir nepriešė, priimu ją kaip likimo siųstą išbandymą. Kaip gyvenimo pamoką, stebiu pasaulį ir save lyg iš šono, keičiuosi ir tikrai ne į bloga. Atsirado daugiau meilės, tolerancijos ir pakantumo, buvau labai smulkmeniška, baigiu ir šios ydos atikratyti. Įgijau daugiau drąsos ir pasitikėjimo bei tikėjimo.
Kaip man sekasi?
Vilniuje atlikti tyrimai nepatvirtino HER receptorių, jų yra, bet ne tiek, kad gaučiau Herceptiną. Negausiu gero ir labai išgirto, o gal išreklamuoto vaisto, bet yra kita pusė, patikėjau, kad mano augliukas gal bus ne toks piktas, be to, garsiojo Herceptino poveikis - nevisiems 100 procentų.
Man įtaria metastazes į odą krūties rando vietoje, tai jau prilygsta tolimosioms metastazėms, situacija šiek tiek blogėja, bet tik tiek. Spinduliavimas daro savo juodą darbą, naikina suvėžėjusias ląsteles. To iš šio gydymo ir laukiu. smile.gif Gydanti gydytoja užsimena ir apie galimą antąjį chem. ciklą. Kad vėliau tokia informacija nebūtų šaltas dušas.

Dėl ašarų, leiskime sau ir artimiesiems paverkti ir jūs, mūsų ramsčiai (artimieji, dukros, žmonos, vyrai, tėvai) retsykiais su mumis kartu paverkite. Bet tik trumpai ir nedažnai. smile.gif Būna taip, kad net neverkiu, o kaukiu, trumpa akimirka ir vėl kylu. Ką duos mano sielvartas? Ar būsiu stipresnė ir sveikesnė? išeinu į sniegą, į šaltį, suku suku ratus apie klinkas ir grįžtu vėl blaivi ir pasitikinti. Negalvoju apie save kaip apie didelį, nepagydomą ligonį, nematau savęs bejėgės ir sužlugdytos. Taip gali būti, bet šią akimirką, šią akimirką aš namie su vyru ir vaikais. Ką tik perbėgau per parduotuves, puošiuos, džiaugiuos tuo, ką duoda ši diena.

Dar apie ašaras. Verkiu, ypač, kai apkabina ir glamonėja vyras, pačiomis intymiausiomis minutėmis paplūsta ašaros, suvokiu, kad nebūsiu tokia, kokia buvau. Bet esu čia gyva ir mylima, laiminga. Todėl žodis nelaimėlis ir užkliuvo man, atleisk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 28 sausio 2006 - 16:41
Begalines tau stiprybes ir sekmes Adis 4u.gif ....net asara nubraukiau cray.gif
Atsakyti
Jus fantastiskos..........jus visoms mums pavyzdys.........
Myliu jus jusu net nepazindama wub.gif - stiprybes ir sveikatos jums bei jusu artimiesiems 4u.gif
Atsakyti
Adis 4u.gif tavo vidus labai grazus wub.gif jo nesunaikinti net piktajam.
Atsakyti
Adis,tu saunuole 4u.gif Tokiu zmoniu negali iveikt net ziauriausi isbandymai.Tikek ir lauk stebuklo,nes stebuklas jau tai,kad moki suvokt ir priimt,tai kas duota.Meilei nera nei amziaus,nei ribu,nei mirties.Mylek gyvenima ir dziaukis juo su savo seima.Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2006 01 28, 16:39)
Dar apie ašaras. Verkiu, ypač, kai apkabina ir glamonėja vyras, pačiomis intymiausiomis minutėmis paplūsta ašaros, suvokiu, kad nebūsiu tokia, kokia buvau. Bet esu čia gyva ir mylima, laiminga.


Adis wub.gif Tu tikrai labai stipri wub.gif O paverkiam mes visos blush2.gif
del ligos verkiau tik keleta kartu, paskutini - visai neseniai. Nu laukiu as to donoro kaip nzn net ko, bet ir baime yra didziule. Visada ateina mintis, o kas, jeigu.. cry.gif zinau, kad sunkiausia bus isvaziuot, atsisveikint su savo angeleliu, sirdis plysta pagalvojus kaip reiks ilgai nematyti kudikio verysad.gif Na bet del jos gi ir kabinuosi i gyvenima, Ji man dbr svarbiausia wub.gif

Nepasiduokit nono.gif visos esam kartu ir visos jau sveikstam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 01 29, 23:11)
Nepasiduokit nono.gif  visos esam kartu ir visos jau sveikstam  bigsmile.gif


Taip, buvimas kartu labai daug duoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 30 sausio 2006 - 00:06
QUOTE(TauRe @ 2006 01 27, 21:35)
Mano vyras SVEIKAS  yahoo.gif Ir pilnos narkozės nedarė, susitarė dėl vietinės  thumbup.gif  Žodžiu skreidom padebesiais. Mergaitės, linkiu jums visoms patirti tokį džiaugsmą  wub.gif


Oi, kaip gerai tokias zinias girdeti drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Is karto viltis nubunda: o gal ir mums pasiseks
Atsakyti
Labai sveikinu TauRe su gerais rzultatais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Adis linkiu ir toliau tokios begalinės stiprybės kovojant su liga 4u.gif Nuostabiai parašėte, reiks vyrui paskaityt, nes moterims lengviau išsiverkti, pasiguosti nei vyrams, urie viską laiko viduj. Dabar atsirado daug baimių ir tai trikdo mūsų gyvenimą, bet gal viskas po truputį užsimirš g.gif
Atsakyti