Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

QUOTE(Siracusa @ 2006 03 10, 10:55)
Sveikos  bigsmile.gif

grizau vakar is Vln su gerom ziniom  clap.gif  padare biopsija, nuskausmino vietiskai, tai nerealu, negalejau patiket, kad skausmas toks palyginus mazas  thumbup.gif aisku jauciau, kaip is pacio kaulo trauke, bet palyginti su pernai... tai liux. ir taip greit thumbup.gif gal santariskese jie tiesiog labiau pasipraktikave jas daryt, ir gulejau ant pilvo, o ne ant sono, tai mazesne tikimybe sujudet biggrin.gif
zodziu ciulpuose jokios blastu krizes ner yahoo.gif liga ir toliau letinej fazej  yahoo.gif tai pagersiu dbr Hydria, kad numusti trombus ir leukus, nes interferono 3men iki transplantacijos negalima vartot. Donoras kaip ir rastas, bet uztruks iki 3men menesiu, kol viska susiorganizuos, nes toli jis gyvena. na bet esme, kad viskas super, nuotaikos geros, spesiu gal dar bakalaurini parasyt g.gif clap.gif

Jėga,sveikinu iš visos širdies :sutinkuKol nesirgau,nežinojau, koks tai yra džiaugsmas.Žodžiais neišsakysi... toks įspūdis,tarsi skrendi,o aplink tik džiaugsmas ir jokio rūpestėlio...Kaip vaikystėj.Kad iš visų sulauktume tokių naujienų.Džiaugiuos labai,labai 4u.gif
Atsakyti
Siracusa, nuostabu, sveikinu, džiaugiuosi, sėkmės Tau.
Atsakyti
Įsijaučiau...Šiandien taip pat galiu tik girtis,nors ir ginekologė pasakė,kad esu jumoristė(kas čia tokio,visos Amerikoj išsimeta kiaušides ir geria ramiai hormonus-kas čia tokio?)Ačiū,sakau.Turėjau 4 narkozes,jei dar tai jau geriau būsiu su kiaušidėm lotuliukas.gif Tada paėmė tep.gimdos kakleliui ištirti,tada turėjau malonumą pas rytietį akuš.-ginekologą(vaginal.echoskopija).Sako:kuo nors skundžiatės?Ne.Na,pas jus viskas tiesiog super thumbup.gif Gana girtis...Dabar parašysiu,ką manau paskaičius jūsų atsiliepimus apie sidabraž.-greičiausiai neteisingai paruošė,jei vos galų neatidavė.Galima ir ramunėlių perdozavus apsirgt.Čia gi nuodingas augalas,o jo užpylus degtine ir palaikius 1 sav.jei išgersi gurkšnį,ištiks infarktas blink.gif Taigi,merginos,negerkim visko,viena ausim nugirdus ir iš akies užsipylus.Yra labai tiksli dozė(aš gi vaikus girdau.SAVO VAIKUS mirksiukas.gif )Galiu pasakyt,kad ta dozė stebėtinai maža-toks mažučiukas kamštelis,kur vaistinėse spirito buteliukus užkemša.Toks kamštelis sutrintos šaknies verdamas 1 val.1-am litre vandens,tada geriama atskiedus pienu.Pirmą sav.santykiu1/3stiklinės nuoviro,2/3pieno.3 kartus prieš valgį.O vėliau skiedžiam per pusę ir geriam per dieną 4 kartus,po 100 gr.Jau pripratau gerti,vietoj kavos.O kad pradžioj ir aš blogai jaučiausi,bet mane perspėjo,kad taip ir turi būti.Tas blogumas toks,kaip nestuke.gif lotuliukas.gif Bet tik kelioms dienoms lotuliukas.gif Ypač kai varo strumą.Pas ką yra probl.Tai gali net sukarščiuot,bet paskui viskas praeina.Na,aš ne daktarė,taip aiškino g.gif
Atsakyti
QUOTE(selika @ 2006 03 10, 19:57)
Taigi,merginos,negerkim visko,viena ausim nugirdus ir iš akies užsipylus.Yra labai tiksli dozė(aš gi vaikus girdau.SAVO VAIKUS mirksiukas.gif )Galiu pasakyt,kad ta dozė stebėtinai maža-toks mažučiukas kamštelis,kur vaistinėse spirito buteliukus užkemša.Toks kamštelis sutrintos šaknies verdamas 1 val.1-am litre vandens,tada geriama atskiedus pienu.Pirmą sav.santykiu1/3stiklinės nuoviro,2/3pieno.3 kartus prieš valgį.O vėliau skiedžiam per pusę ir geriam per dieną 4 kartus,po 100 gr.Jau pripratau gerti,vietoj kavos.O kad pradžioj ir aš blogai jaučiausi,bet mane perspėjo,kad taip ir turi būti.

Dėkui, selika wub.gif . Einu vykdyt pioneers.gif biggrin.gif . O tau ir visoms jums linkiu kuo daugiau tokių džiaugsmingų postų. Sveikit, gykit. Sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Selika, as tai moterytei dar neskambinau, bet pvz. jei as jai pasakyciau, kadman reikia tos saknies del guzelio skydliaukej, ar ji man paruostu viska tiksliai, ar paaiskintu kaip gerti? Ar galima aplamai ja pasitiketi?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2006 03 10, 22:08)
Selika, as tai moterytei dar neskambinau, bet pvz. jei as jai pasakyciau, kadman reikia tos saknies del guzelio skydliaukej, ar ji man paruostu viska tiksliai, ar paaiskintu kaip gerti? Ar galima aplamai ja pasitiketi?

Ta moteris yra labai sena,ji mane išklausė,davė patarimų ir popierius,kur parašytos dozės.Tik tiek.Dar pasakė,kad yra išgydžius vaikus nuo kraujo vėžio,kitų ligų.Ką aš žinau,kiek tos teisybės,bet mano mamos kaimynė jau gulėjo ant patalo,o dėka tos žolininkės moteris pasitaisė,aktyviai dirba.Tai kažkaip ir patikėjau.Dar sakė,kad patys medikai,profesoriai pas ją atvažiuoja.Ten ji ir kitokių žolių turi.Mano sūnulis jau 10 metų,o dažnokai lovą naktim prišlapindavo.Pagirdžiau jos pamokinta Juodgalvėle.Tfu,tfu,tfu...Arba čia sutapimas(tipo "išaugo")arba...Galvok žmogau kaip nori.Šiaip tai kam jai senatvėj užsiiminėt nesąmonėm,juk nei pinigų neima,nei ko,nežinau...kiekvieno valia rinktis
Atsakyti
QUOTE(selika @ 2006 03 10, 19:09)
Jėga,sveikinu iš visos širdies :sutinkuKol nesirgau,nežinojau, koks tai yra džiaugsmas.Žodžiais neišsakysi... toks įspūdis,tarsi skrendi,o aplink tik džiaugsmas ir jokio rūpestėlio...Kaip vaikystėj.Kad iš visų sulauktume tokių naujienų.Džiaugiuos labai,labai 4u.gif


aha, tikrai, kol nesergi, nesupranti.. Tiek laimes, kad neimanoma apsakyti yahoo.gif panasiai kaip tada, kai suzinai, kad nestuke.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes, pavasari ir zinios geros smile.gif bigsmile.gif dare mamai echoskopija visu vidaus organu siandien - be pakitimu. o Svarbiausia tai kraujas. Pries chemoterapija Ca 125 buvo 179, o dabar 13!!! Taigi itelpa i normas ir sumazejo 94 proc. Ir dar 3 kursai liko, tai dar mazes. Imant pasaulines statistikas su tokiais rodikliais paprastai 5 metus isgyvena 95 proc, kai siaip apskritai bendras isgyvenamumo rodiklis su tokia stadija yra 2-3 metai ir tik 15 proc is vis 5 metus isgyvena. Zodziu viltys pas abi ne tik kad atgijo bet ir isbujojo, sakiau prisigertume abidvi is dziaugsmo - bet rytoj chemoterapija smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu su gerais rezultatais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2006 03 14, 16:00)
Sveikutes, pavasari ir zinios geros smile.gif  bigsmile.gif  dare mamai echoskopija visu vidaus organu siandien - be pakitimu. o Svarbiausia tai kraujas. Pries chemoterapija Ca 125 buvo 179, o dabar 13!!! Taigi itelpa i normas ir sumazejo 94 proc. Ir dar 3 kursai liko, tai dar mazes. Imant pasaulines statistikas su tokiais rodikliais paprastai  5 metus isgyvena 95 proc, kai siaip apskritai bendras isgyvenamumo rodiklis su tokia stadija yra 2-3 metai ir tik 15 proc is vis 5 metus isgyvena. Zodziu viltys pas abi ne tik kad atgijo bet ir isbujojo, sakiau prisigertume abidvi is dziaugsmo - bet rytoj chemoterapija smile.gif  biggrin.gif

Puiku,džiugu girdėti.Bet kokios jūs šaunuolės,kad mane kas taip tikrintų-po pirmos chemijos schmoll.gif O po trečios vos galų neatidaviau,tai susimylėjo skirt echo.O kad kokį markerį padarytų,tai išsireikalavau tik po spindulių.Ir tai žiūrėjo kaip į kvaišą-ką,gal supranti ką nors,kad prašai...Gal pati medikė?... g.gif Na,taip ir toliau sėkmingai gykit,juk žengia medicina į priekį...Įveiksim visos tą bestiją drinks_cheers.gif Tiesa,pati pridaviau CEA tyrimą ir CA-15-3.Po mėnesio laukiu atsakymų.Net neabejoju,kad bus puikūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selika @ 2006 03 14, 19:18)
Puiku,džiugu girdėti.Bet kokios jūs šaunuolės,kad mane kas taip tikrintų-po pirmos chemijos schmoll.gif O po trečios vos galų neatidaviau,tai susimylėjo skirt echo.O kad kokį markerį padarytų,tai išsireikalavau tik po spindulių.Ir tai žiūrėjo kaip į kvaišą-ką,gal supranti ką nors,kad prašai...Gal pati medikė?... g.gif Na,taip ir toliau sėkmingai gykit,juk žengia medicina į priekį...Įveiksim visos tą bestiją drinks_cheers.gif Tiesa,pati pridaviau CEA tyrimą ir CA-15-3.Po mėnesio laukiu atsakymų.Net neabejoju,kad bus puikūs 4u.gif

Mane tai nervina onkologiniam - jei nori "nemokamai" tyrimus pasidaryti tai ir lauk. Gal bus po 2 sav. rezultatas, o gal po menesio. O gal gydytoja visai nenores parodyti to rezultato. g.gif Ir net nesiteikia besinervinanciam zmogui paaiskinti kad galima tuos rezultatus greiciau gauti
Taigi mes pasidarem mokamai (35 Lt)- atsakyma gavom per 2 val. Nuejom nusisiepe pas daktare kad toji isisegtu i ligos istorija.
O vat butent - kai prasai tai tik tada ir gauni, kitu atveju niekas nieko is vis nedarytu. As irgi "pasiklausinejau" kaip ten su echoskopijom, sakau darykit dar ir magnetini smegenu rezonansa - tai vienintele vieta kurios dar is vis netyre, bet sito tai jau nedave, sake kad ten tikrai nebus nieko (nu gal ir nera bet is kur jie nepaziureje gali zinoti)
Dabar dar pradejau mastyti kad gal dar kokia mamograma reiktu - gi is kiausidziu tai dazniausiai tiesiai i krutis. Bet turbut ir taip jau i mane ten ziureti nebegali, tiek tos si karta, palauksiu kol bus kita chemija mamai, tada bandysiu "issidereti"
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2006 03 15, 14:51)
Mane tai nervina onkologiniam - jei nori "nemokamai" tyrimus pasidaryti tai ir lauk. Gal bus po 2 sav. rezultatas, o gal po menesio. O gal gydytoja visai nenores parodyti to rezultato.  g.gif Ir net nesiteikia besinervinanciam zmogui paaiskinti kad galima tuos rezultatus greiciau gauti
O vat butent - kai prasai tai tik tada ir gauni, kitu atveju niekas nieko is vis nedarytu. As irgi "pasiklausinejau" kaip ten su echoskopijom, sakau darykit dar ir magnetini smegenu rezonansa - tai vienintele vieta kurios dar is vis netyre, bet sito tai jau nedave, sake kad ten tikrai nebus nieko (nu gal ir nera bet is kur jie nepaziureje gali zinoti)
Dabar dar pradejau mastyti kad gal dar kokia mamograma reiktu - gi is kiausidziu tai dazniausiai tiesiai i krutis. Bet turbut ir taip jau i mane ten ziureti nebegali, tiek tos si karta, palauksiu kol bus kita chemija mamai, tada bandysiu "issidereti"


Taip yra, kad tyrimai papildo vienas kitą, deja jie nėra nė vienas 100%, be to dar tos nelemtos kvotos. Kiek žinau sergančiajam echoskopija gali skirti tik kas 3 mėn, kompiuterinę tomografiją kas 6 mėn. Magnetinis rezonansas išvis skiriams tik labai ypatingais atvejais. Profilaktikos tikslais mamograma kas 2 metus. Dar atliekamų tyrimų kiekis ir rūšis yra apriboti ligos stadijos ir agresyvumo. Kuo sunkesnė ligos eiga, tuo daugiau tyrimų. Žiūriu nelabai pasitikit jus gydančiais medikais, ne jau manot, kad sąmoningai jums neskiria būtinų vienų ar kitų tyrimų? Visuomet galima pasiklausti. Ką galima atlikti ir kodėl tas ar anas neatliekama? Tikrai išgirsite atsakymus. Jei neatsako, klauskite tol kol atsakys, neišvys gi jūsų. Turi paaiškinti kiekvienam žmogiukui suprantamai.
Mano atveju išgirtasis vėžio markeris nieko nerodė, norma, nors navikas buvo 5x4 cm. Mamograma taip pat pakitimų jokių. Metastazės odoje, gydytoja iš patirties pasakė ir jokių papildomų tyrimų, o kam jei plika akim matosi?
Kompiuterinė tomografija pati savaime yra kenksminga, rentgenas, scintigramos taip pat, reagentų kainos didelės, o mūsų valstybė, deja, nelabai turtinga, todėl ir atlieka tik tada, kai labai labai reikia.
Kitas kelias norint sulaukti ypatingo dėmesio, dalyvauti klinikiniuose tyrimuose, tada jums bus suteiktas padidintas dėmesys, net atsibos. Pvz. kraujo tyrimai, kas savaitę.

Dėl laukimo, gydymo spinduliais sergant tenka laukti 1-2 mėn. Gydantis gydytojas žino situaciją ir išanksto planuodamas gydymą, registruoja jus arba jūs pats registruojatės. Kaune per dieną spinduliuoja iki 60 ligoniukų. Nespėji apsirenkti, jau kitas žmogiukas eina, sesutės tekinom dirba. Simuliatorius apkrautas maksimaliai, aparatas taip pat. Eilės dirbtinai tikrai ten nesudaromos.
Ar normalu, kad reikia laukti ilgai tyrimų ir gydymo, aišku, kad nenormalu, bet bent mokami yra ir tai gerai.

Mamai ir mamogramą ir echoskopiją krūtų atlikti reikėtų, netgi būtinai.
Atsakyti