Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

mane taip pat labai neramina, kad tiek nenusisekusiu operaciju unsure.gif ... kad nebutu, kad gailesiuos poto, planuoju po nauju, sake ramiai jokiu sportu 3 men po jos... o as tokia, kad tikrai po 3 men noresiu vel rimtai sportuoti, o to labai bijau...nes intensyvus judejimas gali tik pakenkti, juk reikia mazdaug metu nosytei sugyti..reikia gerai apsarstyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(morkinne @ 2009 11 04, 14:45)
Sveikos merginos,
Gal zinote kiek trunka pirmoji gydytojo konsultacija?Uzisrasiau ir pas Kaikari ir pas Viksraiti ta pacia diena,galvoju ar spesiu sulakstyti smile.gif
p.s siame forume as naujoke  4u.gif

Čia turbūt priklauso nuo chirurgo, bet panašiai apie 30min smile.gif


Fragolina labuka 4u.gif
Norėjau paklaust, ar tu dabar mokėjai už konsultacijas pas Vitkų? Aš savo apsilankymą nukėliau lapkričio pabaigai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausrie @ 2009 11 04, 15:51)
mane taip pat labai neramina, kad tiek nenusisekusiu operaciju unsure.gif ... kad nebutu, kad gailesiuos poto, planuoju po nauju, sake ramiai jokiu sportu 3 men po jos... o as tokia, kad tikrai po 3 men noresiu vel rimtai sportuoti, o to labai bijau...nes intensyvus judejimas  gali tik pakenkti, juk reikia mazdaug metu nosytei sugyti..reikia gerai apsarstyti g.gif

Ausrie, man leido sportuoti po mėnesio, tik labai lengvai. Kadangi aš ėjau į baseiną, tai liepė ir įtvarą kartu užsidėt dėl saugumo. Šiaip, manau, praėjus 4-6 mėn, jei gerai jautiesi, gali normaliai sportuoti. Tačiau jei užsiiminėji profesionaliu sportu, tai panašiai apie metus, rodos, rekomenduojama palaukti. Bet galiu ir klysti smile.gif
O dėl nepasisekusių op, tai mano nuomonė yra, kad jeigu galima nesidaryt, tai geriau ir palikt viską ramybėje arba susirasti patikimą chirurgą (tikriausiai ne LT). Visos viliamės, kad "va jau man tai taip nebus" ir baisu, kai tenka nusivilti unsure.gif Pesimistiškai aš čia kažkaip blush2.gif
Atsakyti
aiku, kai reikalas iki manes priejo, tai visu nuotaikos pesimistiskos doh.gif
anksciau kiek skaitydavau sia tema, kazkaip teigiamu emociju daugiau, kur kas daugiau, buvo.... g.gif

na gal Kita ines dziaugsmo greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 11 04, 15:58)
Čia turbūt priklauso nuo chirurgo, bet panašiai apie 30min smile.gif
Fragolina labuka 4u.gif
Norėjau paklaust, ar tu dabar mokėjai už konsultacijas pas Vitkų? Aš savo apsilankymą nukėliau lapkričio pabaigai ax.gif

Sveikute 4u.gif
Nieko nekainavo konsultacijos...saunuole,kad uzsirasei,butinai nueik,ir vsk pasakyk kas nepatinka,ir klausk paaiskinimo kodel ten tas anas mirksiukas.gif lai imasi atsakomybes!
Isties nuotaikos pesimistines....pati tokiomis db gyvenu doh.gif guodzia tik tai kad per revizine nebelauzys kaulo,todel dedu viltis ,kad nosyte sugis lygiau! Beje visos nuejusios i konsultacija klauskit chirurgo ar verta operuotis ar nebus blogiau nei yra,prasykit atvirumo,juk jie zn ka daro ir turi kruva pavyzdziu!
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 04, 16:19)
aiku, kai reikalas iki manes priejo, tai visu nuotaikos pesimistiskos  doh.gif
anksciau kiek skaitydavau sia tema, kazkaip teigiamu emociju daugiau, kur kas daugiau,  buvo....  g.gif

na gal Kita ines dziaugsmo greitai smile.gif

Ka jau tada man sakyti, mano op po savaites smile.gif unsure.gif Ir taip bijau, net youtube nieko neziuriu, o cia dar nepatenkintu mergaiciu tiek padaugejo unsure.gif Kaip ant adatu as...
angelinka, sekmes tau 4u.gif
Kita, kaip tau sekasi?
Idomu, ar niekam nebuvo taip, kad chirurgas pats pasake, kad cia tik kompleksai, kad nieko nereikia tai nosytei daryti? Ar tikrai reikia, kaip Fragollina raso, pacioms viska traukti ir prasyti atvirumo (nors tai turetu buti savaime suprantamas dalykas)
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 04, 13:25)
kazkoks kosmaras!
tai kiek cia tu nevykusiu operaciju!  blink.gif
kaip zadejau, imeciau savo nuotraukas kur naturali ir kur planuojama po op. Bet Viksraitis siusdamas nuotraukas pasake, kad tai yra tik " mazdaug " taip, ir kad snerves bus mazesnes ir maziau islinkusios  smile.gif
Siandien pasiziurejua, gal ir nieko visai  blush2.gif
Labai lauksiu kitu nuomoniu.
Tik labai nesmagu, kad spuogas yra iskiles, kaip tycia  doh.gif


Aš ko gero doh.gif doh.gif doh.gif , nu nemoku pasižiūrėti kaip kas atrodo. Gal padėtumėt blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Desert @ 2009 11 04, 16:51)
Ka jau tada man sakyti, mano op po  savaites  smile.gif unsure.gif  Ir taip bijau, net youtube nieko neziuriu, o cia dar nepatenkintu mergaiciu tiek padaugejo  unsure.gif Kaip ant adatu as...
angelinka, sekmes tau  4u.gif 
Kita, kaip tau sekasi?
Idomu, ar niekam nebuvo taip, kad chirurgas pats pasake, kad cia tik kompleksai, kad nieko nereikia tai nosytei daryti? Ar tikrai reikia, kaip Fragollina raso, pacioms viska traukti ir prasyti atvirumo (nors tai turetu buti savaime suprantamas dalykas)

Chirurgai iš to darosi pinigus-todėl tai yra tik mūsų reikalas-baimės taip pat. Čia dar turbūt sėkmės reikalas, o ir tiems kuriems pavyksta SUPER nera reikalo būti šiuose tinklalapiuose (man taip atrodo), todėl ir yra čia tiek nenusisekusių op.
Tikėk, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
[ Idomu, ar niekam nebuvo taip, kad chirurgas pats pasake, kad cia tik kompleksai, kad nieko nereikia tai nosytei daryti? Ar tikrai reikia, kaip Fragollina raso, pacioms viska traukti ir prasyti atvirumo (nors tai turetu buti savaime suprantamas dalykas)
[/quote]


manes net nebande atkalbineti g.gif
iskarto prie reikalo priejo, o ir darbo sake bus nemazai, juk nebereikalo atvira darys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elin @ 2009 11 04, 16:56)
o ir tiems kuriems pavyksta SUPER nera reikalo būti šiuose tinklalapiuose (man taip atrodo), todėl ir yra čia tiek nenusisekusių op.

Klysti smile.gif Šios temos labiausiai lankomos tų, kurios planuoja arba ką tik pasidarė korekcijas. Pati pastebėjau, jog einant laikui vis rečiau čia užsuku, nes paprasčiausiai nebėra taip aktualu, kaip buvo, kai planavau op. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, jog kažkurioje temoje buvo pasipylę nemažai neigiamų atsiliepimų iš merginų apie Vikšraitį po jų operacijų, kurios, nepaisant to, kad nepatenkintos rezultatu, čia senai nebesilanko. Todėl tikrai negalima sakyti, jog čia ateina tik tos, kurioms kažkas blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 10 04, 16:52)
o mane labiausiai erzina, kad kai nuvaziuoji pas kokius giminaicius, kurie seniai mate mane, tai visi kaip vienas sako " na ir sudziuvus, tik nosis likus"  doh.gif   doh.gif  taigi neliks greit ir tos nosies, idomu ka tada sakys  lotuliukas.gif

Va del tokiu zodziu tai as vis dazniau ir dazniau pagalvoju,kad reikia kazka daryt unsure.gif Bet jei darysiu , tai turbut nesakysiu....nes atsiras melejonai zmoniu kurie bandys atkalbinet ..

Oj..kriu blush2.gif Sveikos,mergaites. Vis skaitau skaitau jus...o niekad nepasisakau blush2.gif Kai tvirtai nuspresiu keist, tai butinai snekesiu...ir daug biggrin.gif Dabar tik tyliai dziaugiuosi ir nerimauju uz Jus ir su Jumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 04 lapkričio 2009 - 17:34
Matau, artimiausiu metu ne viena op nusimato smile.gif Visoms labai nuoširdžiai linkiu sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Merginos, tik būkit geros, nepradinkit po to, papasakokit kaip sekėsi.
FRAGOLINA, ar tau jau pasakė datą?

Man tai neramu kodėl nepasako kada op - aš jau psichologiškai viskam pasiruošusi, tai ta nežinia pradeda erzinti. Nusiteikiau, kad viskas bus gerai, net nenoriu pagalvoti kas bus jei nepavyks. Žinoma, nepavykusių op kiekis oi kaip neramina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 02, 22:37)

kam, mergaites, is jusu dare atvira? kaip tas randelis? taip baisu, kad susitariau del datos Op, o dabar noriu smukti i krumus  verysad.gif


Man dare atvira. Rando pasaliniai zmones visai nepastebi, o dabar, praejus 3 men., as ir pati jo beveik nematai - nebent labai gerai isiziuret reikia. Taip kad - del to nebijok bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Katka @ 2009 11 02, 22:56)
Įdomu, ar kam nors vaizdas prieš op nuotraukose ir galutinis rezultatas po op sutapo? Kai man parodė nuotraukas pieš op kaip galėtų atrodyti, tai po op net į tą pusę nebuvo panašu  lotuliukas.gif

Supranti, su kompu neiseina tiksliai isgaut norimo rezultato. Man, pvz., net menkiausi vedziojimai pele sudarydavo netenkintina rezultata. Tada dr. atspausdino mano foto ir piese kaip bus - kelis variantus.
Siaip, man dabar mano nosis net biski grazesne nei maketavo su kompu ax.gif
Atsakyti
As sia savaite buvau konsultacijos (po 3,5 men. po op.) ir man dr. suleido spec. vaistu, kurie biski uzpilde buvusios kupreles vieta. Dabar mano nosis idealiai tiesi biggrin.gif Tik sie vaistai veiks apie 2 men... Dabar labai grazi nosis biggrin.gif Kaip ir norejau wub.gif
Atsakyti