Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Aciu merginos uz komplimentus blush2.gif flirt.gif
Angelinka ir tu jau greitai galesi dziaugtis naujaja nosyte, tikiu viskas bus gerai bigsmile.gif
Blogyte, saunu, kad mano rezultatai ikvepia pasikeitimams smile.gif
Tikrai esu laiminga del nosies op, galiu pozuoti is visu pusiu, negalvojant, kaip iseisiu biggrin.gif ir bet kokias sukuosenas nesioti, viskas dabar tinka, nebera del ko kompleksuoti bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, duokit kas albumo nuorodą į AŽ, ką? Ir save įkelčiau, ir į jūsų pasikeitimus paveizočiau smile.gif
Kažkaip daug kas man sako, kam tau reikia, nesąmonė, nu o vat aš negaliu su ta nosim susigyvent doh.gif
Atsakyti
Kita, tikrai labai graziai atrodai, o nosyte tikrai nuostabi! Labai dziaugiuosi del taves, ir be galo pavydziu! biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif Archideja,tik dabar pamaciau,ir tavo nosis tikrai gerai gavosi!Vat matosi tikrai gerai Viksraitis dirba ir jau nebedaro visoms vienodu anciuko nosiu,patirtis daro savo.

Labai laukiu Fragollinos,idomu ar jai ten Vitkus sutvarke,ka pridirbo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 11 18, 18:58)
Jau imeciau, ka tik nusifotkinau  bigsmile.gif
Lauksiu komentaru  ax.gif

Kita, labai grazu, tau labai tinka thumbup.gif
Cia suleidus geli, kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2009 11 18, 20:09)
thumbup.gif Archideja,tik dabar pamaciau,ir tavo nosis tikrai gerai gavosi!Vat matosi tikrai gerai Viksraitis dirba ir jau nebedaro visoms vienodu anciuko nosiu,patirtis daro savo. 

Aciu ax.gif , tas foto ka tik istryniau ir idejau naujas: 3,5 men. pries ir po gelio suleidimo (ant sios net zymes matosi vietos, i kur suleido). Ta, kur suleido geli, man yra beveik ideali smile.gif Reikejo dar biski daugiau jo suleist...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Archideja: 18 lapkričio 2009 - 19:59
Archidėjos ir Kitos nosytės labai gražios.

Aš irgi savo pridėjau, laukiu komentarų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2009 11 18, 21:03)
Archidėjos ir Kitos nosytės labai gražios.

Aš irgi savo pridėjau, laukiu komentarų  blush2.gif

Manau,kad ner labai blogai,grazi panele.Galbut biski kreivoka pertvara,ja tikrai sutvarkytu ir manau nieko kito keisti tikrai nereikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Archideja @ 2009 11 18, 19:57)
Aciu ax.gif , tas foto ka tik istryniau ir idejau naujas: 3,5 men. pries ir po gelio suleidimo (ant sios net zymes matosi vietos, i kur suleido). Ta, kur suleido geli, man yra beveik ideali smile.gif Reikejo dar biski daugiau jo suleist...

Gražiai Vikšraitis atlieka nosyčių koregavimus 4u.gif o man ir prieš gelio suleidimą gražiai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2009 11 18, 21:03)
Archidėjos ir Kitos nosytės labai gražios.

Aš irgi savo pridėjau, laukiu komentarų  blush2.gif

Man normali tavo nosis smile.gif O 3 foto is virsaus tu is vis labai graziai atrodai su savo nosim, t.y. ji tau tinka. Ji taves tikrai nebjauroja schmoll.gif Aisku, galima apie 1 mm nuimt kuprele - bet ar verta del tiek? Vis tiek tavo atveju bendras vaizdas nuo to nepasikeis, manau.
O is priekio matosi kreivumas, bet juk, isskyrus pasa, tu niekur priekiu nesifotkini? Be to, nuotraukose visada defektai labiau isryskeja, nei naturoj. Visi zmones asimetriski. Net pas manekenes zurnalu nuotraukose dabar jau pastebiu kreivumus biggrin.gif Pas mane pries op. buvo nosies asis kreiva (tai matesi tik ant foto) del kreivos pertvaros. Po op. si kreivuma panaikino, uztat atsirado kitas. Bet as del to nepergyvenu, nes niekas realybej to nepastebi, o ir man nemaiso smile.gif
Tavo atveju irgi gali but panasiai: noresi panaikint viena nezymu defekta, po op. jis bus panaikintas, bet gali atsirast kitas. As tavo vietoje nieko nedaryciau, gyvenciau sau patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Archideja: 18 lapkričio 2009 - 20:19
KIta, wub.gif wub.gif wub.gif
kad man taip pasisektu kaip tau pasiseke... blush2.gif
reikia kiba veztis tavo nuotrauka pries op? lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū, iš tikrųjų, labai už nuomones, jas labai vertinu. man net pats MB sako "TAU TO NEREIKIA!!!", o aš vis randu sau prie ko prisikabinti blush2.gif reikia gerai viską apgalvoti, ilgiau pas jus pasiskaityti apie viską, nes kažkiek ir išgąsdino, kad poto gali būti blogiau unsure.gif
Atsakyti