Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(katytee-kriste @ 2009 12 15, 15:10)
uzuojauta tau,beje del Jankuno,as jo klausiau ar mano kreiva pertvara kaip cia nustatys kad kreiva,sako jau per op ateis kitas dakt.ir paziures ar kreiva g.gif kodel jis man negalejo nustatyti kaip ir tau nesuprantu.



manau tik del to, nes as jau pasakiau tikslia data ir jau kaip sutarta op, o Jus manau ir paziures, kai jau tikslia data nuspresite 4u.gif gal jau apsisprendete?
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2009 12 15, 15:47)
manau tik del to, nes as jau pasakiau tikslia data ir jau kaip sutarta op, o Jus manau ir paziures, kai jau tikslia data nuspresite 4u.gif  gal jau apsisprendete?

noriu sulaukti vieno zmogaus kai gris is uzsienio pakalbeti apie visa tai,man svarbi jo nuomone,tai po naujuju ir nuspresiu.nes iki op datos sake maziausiai 10 dienu galima dar pranesti.o seip sakiau jei darysiuos tiktai sausio 19d.anksciau neiseina man g.gif
Atsakyti
beje Ausrie norejau taves paklausti ,o ka zadi taisyti savo nosiukui?gal kokiu pavyzdziu neseiti pas Jankuna?
Atsakyti
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 12 15, 23:43)
beje Ausrie norejau taves paklausti ,o ka zadi taisyti savo nosiukui?gal kokiu pavyzdziu neseiti pas Jankuna?



Noriu, kad nuimtu kuprele, truputuka pakeltu galiuka ir ji sumazintu, nes jis toks kaip uogele, apvalus..tai noriu, kad pasmailintu..Man patiko, kai atejau, daktaras sako: tai ko nori is tos nosies blush2.gif lotuliukas.gif ... taip juokas sueme..o pvz pamirsau doh.gif , tai kai po nauju metu vel eisiu sakiau nesiuosi Natalie Portman nuotrauka blush2.gif ..na man labai jos nosike patinka...ir dar gal Angelinos Jolie..user posted image
user posted image

o Jus gal ir turite koki pvz, kuris prie sirdies? 4u.gif
Atsakyti
Su tais nosyciu pavyzdziais, tai as kazkaip skeptiskai ziuriu. Galbut reiketu rasti tokia moteri, kuri butu panasi i jus (veido bruozai, forma, smakro linija ir kt.)
A. Joli nosyte tai daili labai thumbup.gif
Atsakyti
as irgi nesiausi kelis pvz.nes nemoku pati nusakyti kaip ta nosyte turetu atrodyti tai pasiziuriu pvz ir renkuosi mazdaug kas tiktu man.seip as asmeniskai nesiausi Blake Lively nuotraukas pries ir po jos nosies korekcijos.bet dar laiko turiu tai ieskausi dar geresniu gal variantu.
Atsakyti
mano veikda yra pailgas, toks smulkokas, tai speju man riesta netiktu, nors labai man jos grazios lotuliukas.gif ..manau tiesi...na bet as ir nepasitikiu nei tais maketais, manau daktaras padarys, kaip matys, kas man prie veido tinka 4u.gif
Papildyta:
na taip, nemanau , kad padarys tip mtop, nes ir veido bruozai skiriasi..mano veidas toks smailas, smulkus, tai manau tik tiesi, nors labai grazios riestos man nosikes blush2.gif ...
katytee-kriste, priminkite, ka norite savo npsytei padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2009 12 16, 13:35)
mano veikda yra pailgas, toks smulkokas, tai speju man riesta netiktu, nors labai man jos grazios lotuliukas.gif ..manau tiesi...na bet as ir nepasitikiu nei tais maketais, manau daktaras padarys, kaip matys, kas man prie veido tinka 4u.gif
Papildyta:
na taip, nemanau , kad padarys tip mtop, nes ir veido bruozai skiriasi..mano veidas toks smailas, smulkus, tai manau tik tiesi, nors labai grazios riestos man nosikes blush2.gif ...
katytee-kriste, priminkite, ka norite savo npsytei padaryti 4u.gif

na gyd.sake kad nuimtu kuprele kad tiesi butu nosis,tada reik ja siek tiek pakelti kad nukarusi nesigautu ir svarbiausia as ja noriu susiaurinti.noriu tiesios nedideles nosytes,bet bijau del to prieko kaip ji man padarytu gyd. unsure.gif noriu normalaus tokio.seip kaip rode pvz.viana nosi parode, o sakau nenoriu tokios perdaug pakeltos,nu ne ne sako nebus tavo tokia,sako yra zmoniu kurie uzsimano tokiu,nu atseit grazu,ne ne sakau man tokios nereikai biggrin.gif tai sako kiek pasako zmogus taip ir darai.o seip riestos tai man nelabai patinka,bet cia mano nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katytee-kriste: 16 gruodžio 2009 - 13:22
manau viska panasiai ir man darytu, va tik man ir del galiuko labiausiai neramu, jis toks apvalus, didokas, tai nenoriu, kad visai nusmailintu, na reikes va kai eisiu vel, dar pasikonsultuooti..cia ne i tema, bet mane kai savo knygeleje uzsirase gyditojas, tai maciau pries tai buvo parasyta 19 d. sausio ir kazkokia operacija, tai speju cia Jus , nes minejote , kad ta diena biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrie: 16 gruodžio 2009 - 13:55
schmoll.gif ne ne as dar nesu uzsirasiusi tik apie ta diena galvoju ir ta diena noreciau pasidaryti...dabar kad pasakete susikrimtau...nes gyd.turbut per diena tik viena op. daro.ar paskui nesigaus taip kad galvosiu galvosiu ir liksiu be nieko.na jei kas galima dar ir 20d.uzsirasyti.
Atsakyti
sveikos, mergaites 4u.gif
Ruosiates Kaledoms, kad taip tylu? smile.gif

na stai ir as sapnavau, kad op padare. Bet siaubingai - vienas daktaras, be pirstiniu. Apipjauste nosi ir paleido, sake, pabaigsim ryt. Pamaciau save veidrody ir prabudau lotuliukas.gif Bet nubudau su tokiu jausmu baisiu, kad bijojau vel uzsimerkti blink.gif

Kita,
o tau dabar reiks dar Viksraiciui pasirodyti kada, ar jau viskas? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, prisijungsiu prie jusu, nes taip pat turiu bedu del nosies sad.gif. Po svenciu ketinu uzsirasyti konsultacijai pas viksraiti, nes is tiesu esu girdejusi daug apie ji geru atsiliepimu. Kaip supratau yra kazkoks fotoalbumas su jusu nosytemis, gal galetumete kas nors mane per AZ informuoti apie slaptazodi, noreciau, ikelti savo foto, ir sulaukti nuomoniu, ypatingai is merginu, kurios trumpinosi panasiai atrodancia nosi, taip pat is tu, kurios aplamai operavosi pas viksraiti. Beje, gal kas nors jau susimokejote ar ketinate operacijos kaina moketi lizingu? Dekui smile.gif.
Atsakyti