Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nosies korekcija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Honey
Klinikos ir chirurgai
Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) www.sugihara.lt 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) www.vitkusclinic.lt 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika www.gkklinika.lt
Baltijos - Amerikos klinika (R. Vaičiūnas) www.plastikoschirurgai.lt

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) www.plastinechirurgija.com 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras (V. Kaikaris, Norkai) www.plastinechirurgija.lt 2500 - 6500 lt
GP klinika (G. Papečkys) www.estetik.lt 1500 - 3500 lt

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas www.plastikoschirurgai.lt

Senosios temos
5-oji tema
4-oji tema
3-oji tema

6-oji tema
7-oji tema

Papildyta:
O aš jau nebeišmanau, ką daryti su ta savo sloga. Pas Vitkų vis neprisiruošiu, bet ir nemanau, kad jis man kuo bepadės, jei op neišsprendė, o taip erzina tas nosies kimšimasis. Kartais net naktį sunku miegoti, kai kvėpuoti per nosį neina smile.gif
Kita
Aciu uz naujus namucius 4u.gif
Gal tada su kitu chirurgu pasikonsultuok... nes jau per ilgai uzsitese, as kasdien jauciu, kad lengviau jau prekvepuoju, o tau nebeturetu taip but... g.gif
Ange
g.gif Honey, kazin kas cia galetu pagelbet...gal Vitkus ka ir patartu, gal cia koks letinis sinusitas ar koks velnias prie taves prikibes...
Flink, man dare uzdara korekcija, o dabar as savo nosimi patenkinta, nors viena snerve kiek auksciau uz kita, bet pradine mano nosies bukle buvo nelabai kokia, tad dabar tikrai geriau nei buvo. Ankstesniuose e-mailuose turetu buti prisegti failai su senaja nosimi, jeigu paspaustum 'atsisiusti prieda' turetu parodyti.
O tavo nosiukas irgi buvo su kuprele? Vitkus dar dare Gisellei - jai taip pat nuiminejo kuprele - labai graziai pavyko, tiesi, daili nugarele...
Ausrie
sveiki 4u.gif , seniai seku tema sia, pati jau buvau konsultacijoje pas dr. Jankuna..nusprendziau po naujuju metu darytis operacija, taciau dabar susidomejau dr. Viksraicio darbais.. ar butu galima i Jusu buri prisijungti, kad galeciau nuotraukytes pamatytio bendrame paste? pati taip pat noreciau savo dabartine nosiuke patalpinti Jusu teismui.. 4u.gif Aciu uz supratinguma.
SOWELU
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif
Archidejos nosyte labai daili smile.gif
BoruzheMamuzhe, man ir dabar grazi tavo nosis mirksiukas.gif

As irgi idejau savo sedevra, kuri reikia tobulinti biggrin.gif Labai uzsidegiau dabar nueiti nors i viena konsultacija. O, sakykit, per pirma konsultacija parodo kokia nosyte galetu padaryti, kaip atrodyciau ir pan. Kaip supratau Radzevicius tik fotografo kontaktus duoda.
Išmanioji
O jeigu daro išorinį pjūvį, tai kokie randeliai lieka? Ar reikia po to maskuoti ar jie beveik nematomi? Gal kur internete galima pažiūrėti kaip atrodo tokie randeliai?
Noriu įkelti savo nosies foto, jei galite parašykite kur kelti ir kokias foto darote iš priekio, iš šono ar dar tarpinį variantą tarp priekio ir šono? g.gif
Honey
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 00:25)
Aciu uz  naujus namucius  4u.gif
Gal tada su kitu chirurgu pasikonsultuok... nes jau per ilgai uzsitese, as kasdien jauciu, kad lengviau jau prekvepuoju, o tau nebeturetu taip but... g.gif
*

Turi galvoje LOR'ą ar kt plastikos chirurgą? Nes LORus jau kone visus savo mieste apėjau, sulašina tokių vaistukų, kurie tam kartui padeda, po valandos vėl tas pats. Man Vitkus operavo kažkokias kriaukles, nes nuo jų ta sloga ir buvo. O dabar pradėjau galvoti, gal man tiesiog kokia alergija nuo dulkių, nes ypač paūmėja ta sloga vasarą arba visokiuose prekybos centruose ilgiau pabuvus. Žodžiu, už poros sav važiuoju į konsultaciją pas V ir tada žiūrėsiu ką daryt smile.gif

QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 09:18)
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus  thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif
*

drinks_cheers.gif

QUOTE(Blogytė @ 2009 09 29, 09:38)
O jeigu daro išorinį pjūvį, tai kokie randeliai lieka? Ar reikia po to maskuoti ar jie beveik nematomi? Gal kur internete galima pažiūrėti kaip atrodo tokie randeliai?
*

Nelieka randelių. Man darė atvirą op, tai net nereikėjo jokiu tepaliuku tept, po kelių sav nieko nebesimatė visai.
SOWELU
Honey, o tavo nosyte galima pamatyt?? 4u.gif
Honey
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 13:45)
Honey, o tavo nosyte galima pamatyt?? 4u.gif
*

Šią sav MB parveš man usb laidą, tai įmesiu kelias foto smile.gif
Papildyta:
Įdėjau kelias foto, darytos po op ~4 mėn, kai kurios čia jau tikriausiai matė jas smile.gif
SOWELU
QUOTE(Honey @ 2009 09 29, 14:13)
Šią sav MB parveš man usb laidą, tai įmesiu kelias foto smile.gif
Papildyta:
Įdėjau kelias foto, darytos po op ~4 mėn, kai kurios čia jau tikriausiai matė jas smile.gif
*

Labai daili nosyte wub.gif kad man tokia smile.gif
Kita
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 07:18)
Sveikos!
Labiausiai suzavejo Kita pokyciai.. Nu visai kitas zmogus  thumbup.gif Labai grazu, labai tinka!! Nors ir pries tai nebuvo labai baisiai kazkaip smile.gif
Archidejos nosyte  labai daili  smile.gif
BoruzheMamuzhe, man ir dabar grazi tavo nosis  mirksiukas.gif

As irgi idejau savo sedevra, kuri reikia tobulinti biggrin.gif Labai uzsidegiau dabar nueiti nors i viena konsultacija. O, sakykit, per pirma konsultacija parodo kokia nosyte galetu padaryti, kaip atrodyciau ir pan. Kaip supratau Radzevicius tik fotografo kontaktus duoda.
*

Labutis, aciu blush2.gif
O pas tave nosis tiesi kaip matau tik nori susiaurinti ir pamazinti? Neturetu buti ilga op, pertvara neiskrypus?
Na S.V bande per konsultacija rodyt kaip galetu atrodyt, mazdaug galima isivaizduoti
SOWELU
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 14:38)

O pas tave nosis tiesi kaip matau tik nori susiaurinti ir pamazinti? Neturetu buti ilga op, pertvara neiskrypus?
Na S.V bande per konsultacija rodyt kaip galetu atrodyt, mazdaug galima isivaizduoti
*

Na nera ji visai tiesi, yra toks kalniukas mazas smile.gif Bet man jis beveik netrukdo. Nors, tiesa sakant, jei jau ryzciausi tai daryciau tada viska..siaip pagrinde noriu trumpesnes nosytes, siaurint nenoriu. Bet turbut darant ja trumpesne automatiskai ji paplates g.gif
Pertvara mano gera smile.gif
Bandysiu pas SV registruotis konsultacijai. Bet gal dar ankstoka, nes operuotis noreciau po metu, kai mazylis paaugs smile.gif
Kita
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 12:51)
Na nera ji visai tiesi, yra toks kalniukas mazas smile.gif Bet man jis beveik netrukdo. Nors, tiesa sakant, jei jau ryzciausi tai daryciau tada viska..siaip pagrinde noriu trumpesnes nosytes, siaurint nenoriu. Bet turbut darant ja trumpesne automatiskai ji paplates  g.gif
Pertvara mano gera smile.gif
Bandysiu pas SV registruotis konsultacijai. Bet gal dar ankstoka, nes operuotis noreciau po metu, kai mazylis paaugs  smile.gif
*

Na jei po metu tai ankstoka, pamirs apie ka jus ten taretes, o siaip geriausia manyciau konsultuotis 2-1men iki op.
Nepaplates, sumazins galiuka mazinant kremzles
SOWELU
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 14:56)
Na jei po metu tai ankstoka, pamirs apie ka jus ten taretes, o siaip geriausia manyciau konsultuotis 2-1men iki op.
Nepaplates, sumazins galiuka mazinant kremzles
*

O galiuka mazinant turbut viskas lengviau ir pigiau??
Nezinau ar pakaks man tik galiuko..nes nosis tikrai nemaza... verysad.gif
Kita
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 13:04)
O galiuka mazinant turbut viskas lengviau ir pigiau??
Nezinau ar pakaks man tik galiuko..nes nosis tikrai nemaza... verysad.gif
*

Beveik per puse pigiau, chirurgas nuspres ka reikia daryti, kad atrodytu proporcingai.

Va cia gyjimo procesas kaip keiciasi nosis begant laikui 1foto pries 2 po op 10d 3 po op 4 men. Man 2 graziausias bent is sono
SOWELU
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 15:07)
Beveik per puse pigiau, chirurgas nuspres ka reikia daryti, kad atrodytu proporcingai.

Va cia gyjimo procesas kaip keiciasi nosis begant laikui 1foto pries 2 po op 10d 3 po op 4 men. Man 3 graziausias bent is sono
*

Nu jo..trecia idealiai tinkanti prie merginos veido smile.gif

Ka tik gavau atsakyma is SV, sutarsim laika del konsultacijos smile.gif

Bet kaip as dziaugiuosi pati savimi ar nezinau kuo, kad taip nusprendziau tongue.gif Atrodo jau seniai noriu, bet visada galvojau, kad neman plastines operacijos biggrin.gif Dabar suprantu, kad reikia ti kpasiryzimo ir noro stipraus. Pinigeliu neturiu sukaupusi, jei ka paskola paimsiu ax.gif
Desert
Registruojuos naujoje temeleje, aciu Honey 4u.gif

Riesta nosyte labai atjaunina veida, ane? smile.gif Va ir tavo nuorodoj, Kita, pirmoje foto panele kaip mokinuke atrodo smile.gif Bet man vistiek 2 nuotraukoj geriausiai, gal netobula, bet kazkaip svelnesni bruozai.

PS mergaites ar jus geret pries ir po operacijos arnikos zirnelius? ar padeda nuo patinimu?
Išmanioji
Kita, nosytė atrodo nuostabiai bigsmile.gif
Kai kurių nosytės ir prieš op atrodė normaliai, na bet kiekvienas savaip save vertina.
Įdėjau savo foto, kad op reikia ir taip jau aišku, tik gal kas panašias bėdas turėjo, tai gal gali patirtim pasidalinti ax.gif
Kita
QUOTE(Desert @ 2009 09 29, 14:41)
Registruojuos naujoje temeleje, aciu Honey  4u.gif

Riesta nosyte labai atjaunina veida, ane?  smile.gif  Va ir tavo nuorodoj, Kita, pirmoje foto panele kaip mokinuke atrodo  smile.gif  Bet man vistiek 2 nuotraukoj geriausiai, gal netobula, bet kazkaip svelnesni bruozai.

PS mergaites ar jus geret pries ir po operacijos arnikos zirnelius? ar padeda nuo patinimu?
*

Aga svelniai riesta nosyte jaunina, vakar daug info skaiciau apie tai mirksiukas.gif, bet ne visiems tinka, matyt ir S.V sumaste, kad man tiks thumbup.gif nors as maniau ne, dbr nebenoriu, kad keistusi, noriu lengvai riestos rolleyes.gif ax.gif blush2.gif
As 1savaite iki op ir 2 savaites po geriau arnikos zirniukus, o po op tepiausi arnikos kremu kasdien, tikrai padejo, daug greiciau viskas nuslugo, jei viso to buciau nedariusi turbut dar ir dbr su melynem vaiksciojau.
Papildyta:
QUOTE(Blogytė @ 2009 09 29, 15:22)
Kita, nosytė atrodo nuostabiai  bigsmile.gif
Kai kurių nosytės ir prieš op atrodė normaliai, na bet kiekvienas savaip save vertina.
Įdėjau savo foto, kad op reikia ir taip jau aišku, tik gal kas panašias bėdas turėjo, tai gal gali patirtim pasidalinti  ax.gif
*

Aciu bigsmile.gif
Pabandyk nusiusti foto kokiam chirurgui, kad pakomentuotu, siaip kai kurie mielai bendrauja ir email'ai.
Manau tau reikes tvarkyti pertvara mazinti kuprele ir galiuka, taip iseina reikes pilnos nosies op.
flink
Man toks klausimukas "iskilo", ar jums neatrodo, kad S.Viksraicio "pagrazintos" nosytes panasios, taip atrodo, jog jis naudoja ta pacia technika visiems, turiu omeni, kad visos, kiek maciau, truputi riestos, nors Kitos nosytes nuotrauka(berods) po 2 sav., tai gal galiukas dar nusileis. Bet siaip, jai super, tinka! As asmeniskai nenoriu riestos, tai va del to, del S.Viksraicio abejojiu ax.gif
Ka jus manot?
Kita
QUOTE(flink @ 2009 09 29, 17:02)
Man toks klausimukas "iskilo", ar jums neatrodo, kad S.Viksraicio "pagrazintos" nosytes panasios, taip atrodo, jog jis naudoja ta pacia technika visiems, turiu omeni, kad visos, kiek maciau, truputi riestos, nors Kitos nosytes nuotrauka(berods) po 2 sav., tai gal galiukas dar nusileis. Bet siaip, jai super, tinka! As asmeniskai nenoriu riestos, tai va del to, del S.Viksraicio abejojiu  ax.gif
Ka jus manot?
*

As net nzn, manau kiekvienas chirurgas turi atkales savo technika ir ja daro, gal jis kiek riestesnes padaro, bet visu gaunasi vis kitokios, nes juk pries op irgi nebuvo visu vienodos formos, vienos kumpesne, kitos ilgesne ir pan. Manau, supratot, ka turejau omenyje. Bet Archidejos siaip ne riesta g.gif tiesi, grazi nosyte....
Zinai ka, pabandyk uzsukti pas Astrauska toje pacioje klinikoje, girdejau jog jis daro tiesesnes, parodys pavyzdziu, gal patiks, siaip jis irgi liuks chirugas thumbup.gif yra teke susidurti, tik truputi nesnekus biggrin.gif turi klausineti kas tave domina, jei neklausi ir negausi biggrin.gif
Megann
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 15:07)

Va cia gyjimo procesas kaip keiciasi nosis begant laikui 1foto pries 2 po op 10d 3 po op 4 men. Man 2 graziausias bent is sono
*

Kazin kaip tai panelei is tokios riestos nugareles padare tokia tiesia, tai ten implanta dejo, nors treciam variante nosis tai panelei tai idialiai pritaikyta rolleyes.gif
SOWELU
QUOTE(Megann @ 2009 09 29, 19:17)
Kazin kaip tai panelei is tokios riestos nugareles padare tokia tiesia, tai ten implanta dejo, nors treciam variante nosis tai panelei tai idialiai pritaikyta  rolleyes.gif
*

Panasu, kad detas implantas smile.gif nes nera is ko formuoti tiesia nosyte smile.gif
Kita
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 17:20)
Panasu, kad detas implantas smile.gif nes nera is ko formuoti tiesia nosyte smile.gif
*

Man atrodo, jai nueme ta riesta galiuka ir taip gavos, bet jai jau cia pakartotine op dare, daugiau galite pasiskaityti Cia apie implanta neminima.
O man kazkaip 2 variantas svelniausias is visu... bet ten tik 10d po op... tai va kaip dar gali keistis nosis.... g.gif ir vis i idomu koks bus mano galutinis variantas riestesnis ar tiesus galiukas g.gif bet ai irnesakyk.gif cia jau smulkmenos, bet kuriuo atveju bus graziau nei buvo
Ir lyginanat visus 3 etapus, 1 ji atrodo jauna, 2 tokia truputi pabrendus, o 3 subrendus biggrin.gif ( cia taip vaizdziai issireiskiau biggrin.gif )

Uzsukit cia daug pavyzdziu yra
SOWELU
siunciau Viksraiciui savo nosi, tai jis sako, kad nepakanka galiuko..reikia visa kaula mazinti, nes nosis auksta..
Papildyta:
QUOTE(Kita @ 2009 09 29, 19:26)

Uzsukit cia daug pavyzdziu yra
*

Visgi labai grazu man ta riesta nosyte smile.gif As irgi noreciau truputi riestos, jei man tiktu biggrin.gif
Kita
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 17:38)
siunciau Viksraiciui savo nosi, tai jis sako, kad nepakanka galiuko..reikia visa kaula mazinti, nes nosis auksta..
Papildyta:

Visgi labai grazu man ta riesta nosyte smile.gif As irgi noreciau truputi riestos, jei man tiktu  biggrin.gif
*

tai reiskias pilna op... manau gal ir tiktu, reikia klausti chirurgo, jis ten visus apskaiciavimus padarys ir pasakys...
Archideja
Merginos, po kiek laiko jus galejot normaliai pust nosi? As jau seniai puciu, bet pagalvojau, gal per anksti... g.gif
Ir dar klausimelis kilo: kada nusileidzia nosies galas ir tampa minkstesnis. Mano galas nenusileidzia - jis dar kietas ir lyg sutines, nors praejo jau kiek daugiau nei 2 men po op. Vis dar klijuoju pleistrus galui nuleist, bet man atrodo, kad lyginant rezultatus po 1,5 men. ir dabar niekas nepasikeite unsure.gif
angelinka
bigsmile.gif mano reakcija pamacius Kita nosi buvo neapsakoma.Tiesiog negalejau patiketi savo akimis!!Nu tikrai labai gerai pasidarbavo Viksraitis,manau tavo nuotrauka galetu laikyti savo kabionete,kaip savo sedevra.Esi tikra grazuole,seniai nemaciau tokio pasikeitimo!!labai del taves dziaugiuosi!!Viskas,eisiu pas Viksraiti:)
Kita
QUOTE(angelinka @ 2009 09 29, 21:21)
bigsmile.gif  mano reakcija pamacius Kita nosi buvo neapsakoma.Tiesiog negalejau patiketi savo akimis!!Nu tikrai labai gerai pasidarbavo Viksraitis,manau tavo nuotrauka galetu laikyti savo kabionete,kaip savo sedevra.Esi tikra grazuole,seniai nemaciau tokio pasikeitimo!!labai del taves dziaugiuosi!!Viskas,eisiu pas Viksraiti:)
*

Aciu user posted image nuo tokios gausybes komplimentu isvis uzriesiu nosi lotuliukas.gif
Per anksti dar svesti, vis dar gyjimo stadijoje ax.gif bet pokyciai aisku yra...
Kai apsilankysi parasyk kaip sekesi, idomu ka pasakys 4u.gif
Archideja, as jau dbr paputineju po truputi kai valausi, beje, kada tau sasai nukrito is vidaus? Pas mane dar ten visko pilna ir sasu ir siulu.
Ir dar viena dalyka pastebejau, kai atsikeliu ryte veidas ziauriai riebaluotas, nors anksciau mano veido oda budavo sausa, o dbr lyg taukais istepta. Ar kam nors taip buvo?
kraisle
as tai turbtu dar ilgai seiles varvinsiu ir pavydesiu jums kas jau pasidarete op ir patenkintos esate vaizdeliu savo veiduko bigsmile.gif lekciau tuoj pat i klinika bet mokslai neleidzia to padaryti..juk neisi su gipsu ant veido i paskaitas g.gif
Kita
QUOTE(katytee-kriste @ 2009 09 30, 15:53)
as tai turbtu dar ilgai seiles varvinsiu ir pavydesiu jums kas jau pasidarete op ir patenkintos esate vaizdeliu savo veiduko  bigsmile.gif lekciau tuoj pat i klinika bet mokslai neleidzia to padaryti..juk neisi su gipsu ant veido i paskaitas g.gif
*

Na 2 savaiciu reiktu. g.gif nes man per tiek laiko melynes pranyko, o jei kur buvo likusi zyme tai su makiazu uzmaskuodavau
SOWELU
As tai planuoju kita rudeni smile.gif Nes dar sedesiu motinystes atostogose, tai galesiu ramiai sau namuose grazeti biggrin.gif
Išmanioji
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 30, 18:03)
As tai planuoju kita rudeni smile.gif Nes dar sedesiu motinystes atostogose, tai galesiu ramiai sau namuose grazeti biggrin.gif
*

O aš tikiuosi, kad iki kito rudenio pinigėlių susitaupysiu smile.gif tai galbūt panašiu laiku būsim operuojamos, tai galėsim pasipergyventi smile.gif
Ausrie
sveiki 4u.gif planuoju jei viskas bus gerai po nauju metu darytis operacija..norejau paklausti, kadangi noriu pilnos nosies korekcija darytis ar nosies pertvara ieina i tai? ar galima jos neliesti? nes realiai ji nera kreiva, kvepuoju gerai, tik daznai sloga uzpuola, nors cia nemanau kad del to blush2.gif ... ir tada jau kaina skiriasi zymiai, jei nelieciama pertvara? na gal aiskiai suformulavau klausyma blush2.gif 4u.gif
Kita
QUOTE(Ausrie @ 2009 09 30, 18:30)
sveiki 4u.gif planuoju jei viskas bus gerai po nauju metu darytis operacija..norejau paklausti, kadangi noriu pilnos nosies korekcija darytis ar nosies pertvara ieina i tai? ar galima jos neliesti? nes realiai ji nera kreiva, kvepuoju gerai, tik daznai sloga uzpuola, nors cia nemanau kad del to blush2.gif ... ir tada jau kaina skiriasi zymiai, jei nelieciama pertvara? na gal aiskiai suformulavau klausyma blush2.gif  4u.gif
*

Taip, pertvaros niekas neliecia, jei ji nera iskrypus ir neturi jokiu kvepavimo problemu, o jei ir butu kas ne taip, jei tu nenoretum, neliestu.
Turetu pigiau kainuoti, nosies pertvaros korekcijai yra atskiros kainos.
Archideja
QUOTE(Kita @ 2009 09 30, 00:25)
Archideja, as jau dbr paputineju po truputi kai valausi, beje, kada tau sasai nukrito is vidaus? Pas mane dar ten visko pilna ir sasu ir siulu.
Ir dar viena dalyka pastebejau, kai atsikeliu ryte veidas ziauriai riebaluotas, nors anksciau mano veido oda budavo sausa, o dbr lyg taukais istepta. Ar kam nors taip buvo?
*

As didziaja dali sukresejusio kraujo gabaliuku istraukiau is nosies jau 3 diena po op. rolleyes.gif Vienas kitas liko, tai istraukiau juos kazkur po 1-1,5 men. Siulai balti issitraukdavo kartu su kresuliais ar kitokiu nosies turiniu smile.gif Vienas siulas ilgai uzsibuvo. Nenorejau jo per prievarta su skausmu traukt, laukiau kol neskausmingai lengvai issitrauks - tai atsitiko beveik po 2 men. biggrin.gif
Man tik kakta ir nosis riebalojasi, bet ir anksciau pas mane riebi kaktos oda buvo - taip vadinama T zona
-DolceVita-
QUOTE(VILTE20 @ 2009 09 29, 08:18)
Sveikos!
Archidejos nosyte  labai daili  smile.gif
BoruzheMamuzhe, man ir dabar grazi tavo nosis  mirksiukas.gif

*

aciu tau, man irgi ji butu gera, jei butu trecdaliu mazesne lotuliukas.gif 4u.gif
-DolceVita-
na as planuou po nauju darytis, islaikysiu valstybinius egzus, ir pas Viksraiti smile.gif kad diplomo gint eiciau su grazia nosimi lotuliukas.gif gal pades lotuliukas.gif o ir mazius dar ugtels, nes kol kas dar baisu man su juo butu, nes vis daro ir daro man "pyp" doh.gif wub.gif lotuliukas.gif
taip sunku islaukti.....
Kita
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 09 30, 20:48)
aciu tau, man irgi ji butu gera, jei butu trecdaliu mazesne  lotuliukas.gif  4u.gif
*

nu nu biggrin.gif vaizdziai pasakyta, keliais milimetrais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 09 30, 21:08)
taip sunku islaukti.....
*

Prabegs greitai, nepajusi, o jau op... as apie metus planavau biggrin.gif blush2.gif birzeli konsultacijoj buvau, o va dbr tik op blush2.gif
Kita
Archideja, o kaip tau forma keiciasi? Sutinimas jau nuslugo?
flink
Aha, man irgi idomu ax.gif ,nes foto maciau, tai ten nelabai daug laiko po operacijos, bet siaip graziai manau pavyko, nosyte stipriai pasikeite, idomu kaip dabar smile.gif
SOWELU
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 09 30, 23:08)
na as planuou po nauju darytis, islaikysiu valstybinius egzus, ir pas Viksraiti smile.gif kad diplomo gint eiciau su grazia nosimi  lotuliukas.gif  gal pades  lotuliukas.gif  o ir mazius dar ugtels, nes kol kas dar baisu man su juo butu, nes vis daro ir daro man  "pyp"  doh.gif  wub.gif  lotuliukas.gif
taip sunku islaukti.....
*

O tu jau konsultacijoje buvai? smile.gif
-DolceVita-
realiai nebuvau, tik svajonese blush2.gif lotuliukas.gif
laukiu kol vyras atostogu eis, nes as is VLN, o Viksraitis Kaune verysad.gif o as i Kauna ivaziavus, tikrai is jo nebeisvaziuociau doh.gif o dar su beibiu... manau po kokio menesiuko bandysiu tartis su daktaru del konsultacijos mirksiukas.gif ir spausiu vyra, kad imtu iseigine kokia...

dar noriu, kad organizmas siek tiek atsigautu po maitinimo krutimi, tai geriu cia tokius vitaminus, nuo plauku slinkimo, nes nuejo kuokstais vietom per puse metu cray.gif cray.gif

tai realiai reiketu ir krutu inplantu, ir plauku persodinimo operacijos, bet apie tai kitoje temoje tikriausi reiketu diskutuoti rolleyes.gif
SOWELU
Oi Boruzhe, tu man busi pavyzdys smile.gif Nes greiciau uz mane darysies smile.gif
As irgi galvoju baigsiu maitinti kita vasara..tai bandysiu iki rudens sustipreti. Taip pat bijau, del plauku..nes dabar slenka..po narkozes vel gi gali slinkti. O del krutines, tai turbut po trecio vaiko grazintis reikes biggrin.gif
-DolceVita-
na mes abi po du "biciukus" turim drinks_cheers.gif as nezinau ar rysiuos treciam, bet nesakau ir NE rolleyes.gif

tikiuosi, kad busiu vykes pavyzdys biggrin.gif
Archideja
QUOTE(Kita @ 2009 09 30, 23:57)
Archideja, o kaip tau forma keiciasi? Sutinimas jau nuslugo?
*

Man atrodo, kad nuo galo tinimas dar nenuslugo, nes jis kietas.
O keitesi nosis taip: kai nueme gipsa (10 d. po op.) ji buvo visiskai tiesi. Po kazkur menesio ta vieta, kur anksciau buvo kaulas biski nusedo, o galas liko toks koks buvo, ir del to nosis pasidare biski lenkta. Tai matosi toj foto, kuri ideta i albuma. Dabar, praejus 2 men. po op., ji kazkokia riestai kumpa is vieno sono ir biski riesta is kito sono unsure.gif Man labiausiai patiko nosis kai ka tik nueme gipsa - visiskai tiesi...
Kita
QUOTE(Archideja @ 2009 10 01, 19:53)
O keitesi nosis taip: kai nueme gipsa (10 d. po op.) ji buvo visiskai tiesi. Po kazkur menesio ta vieta, kur anksciau buvo kaulas biski nusedo, o galas liko toks koks buvo, ir del to nosis pasidare biski lenkta. Tai matosi toj foto, kuri ideta i albuma. Dabar, praejus 2 men. po op., ji kazkokia riestai kumpa is vieno sono ir biski riesta is kito sono unsure.gif Man labiausiai patiko nosis kai ka tik nueme gipsa - visiskai tiesi...
*

Matai, kaip kiekvienam skirtingai gyja ir traukiasi g.gif , as po gipso nuemimo giliausioj depresijoj buvau ir diena is dienos meldziausi, kad nors kiek pageretu situacija. Dbr truputi jau geriau, bet neaisku kaip bus veliau g.gif , kad nepradetu lysti kas kur nereikia.
Gal tau dar pasitaisys... g.gif Ka S.V sako?
Archideja
QUOTE(Kita @ 2009 10 01, 22:02)
Matai, kaip kiekvienam skirtingai gyja ir traukiasi  g.gif , as po gipso nuemimo giliausioj depresijoj buvau ir diena is dienos meldziausi, kad nors kiek pageretu situacija. Dbr truputi jau geriau, bet neaisku kaip bus veliau  g.gif , kad nepradetu lysti kas kur nereikia.
Gal tau dar pasitaisys...  g.gif  Ka S.V sako?
*

Per paskutine konsultacija sake ateit po 6 men. ir apie menesi klijuot pleistra. Dar palauksiu 1-2 savaites, paklijuosiu pleistra, ir jei neissitiesins, - eisiu i konsultacija nelaukiant 6 men.
Desert
QUOTE(Archideja @ 2009 10 01, 21:53)
*

Na jai galiukas dar patines, tai tikrai dar keisis tavo nosyte 4u.gif , as taip isivaizduoju (is to ka parasei, nes nuotraukos nemaciau), kad galiukas nusileis biskuti ir bus ji tiesesne, dar labai mazai laiko praejo po operacijos, primink, tau atvira dare?
Neringa25
sakykit, mergaitės, kuriom jau panašiai link metų gijimas eina, ar jums nosys yra skaudžios? Man nosis yra gana skausminga, jei ją stipriau palieti, nosies galas vis dar kietas unsure.gif Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.