Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

Adis, pašniukštinėjau dėl skysčių (nesunku buvo, nes MB turėjo šitų problemų). Reikėtų daugiau judėti, bet jei neišeina, skysčius gerai varo špinatų sriuba. Balerinos prieš spektaklius per naktį taip daugiau nei kg numeta. O šlapimą varantys vaistai nėra gėris (greičiau, blogis). Bet aišku, skysčiai be priežasties nesikaupia. Su priežastimi reikia kažkaip dorotis. Nežinau tavosios, bet berods vaistų neatlaikanti širdis?

Atsakyti
kokios mielos Ugn*Ines naujienos smile.gif
Atsakyti

Arūne - wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 11 spalio 2009 - 21:47
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 11, 20:58)
Sveikutės, Mergaitėswub.gif Visoms, kam reikia šiuo metu - te palaiko Jus aukštesnės jėgos ir tesuteikia dvasios ramybės ir išeities radimą...

Jau grįžo Ugn*Inukė... 4u.gif Naujienos jos puslapiuke...


O ar nebūtų tikslinga Ugn*Inei dabar sugrįžti su rekomendacijomis pas savus onkologus.Juk ir Nijolė Veličkienė, pasikonsultavusi užsienyje, Maskvoje, chemijos grįžo į Lietuvą, nes gydymo chemos buvo tos pačios.Juk turbūt išdavė kažkokį ligos aprašą, ar galima jį gauti.O delsti gal nereikia.

Vietoj šiitake grybukų, tai aš dabar geriu musmirę ir ugniažolę.Taigi turit gyvą eksperimentinį pavyzdį.Matysim kiek tęsis remisija.Atkritimas reiškia grįžimą prie pradinių gydymo chemų, prie kurių jau mano draugelis įpratęs, o chemo toksiška.

Pradėjau kruopų košių 12-os dienų maratoną.Deja užbaigiau tik vieną košę ir liko 9 dienos.dabar kramtau grikius be jokių priedų.Šlykštu.Mano pažįstamos bandė , tai ištempė 3 dienas.Bet dabar kaip maisto skonis užaštrėjęs.Paimi mažytį duonos gabaliuką į burną , tai atrodo nieko skaniau negali būti.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 10 11, 21:06)
Bet aišku, skysčiai be priežasties nesikaupia. Su priežastimi reikia kažkaip dorotis. Nežinau tavosios, bet berods vaistų neatlaikanti širdis?

Skysčius varančius vaistus naudoju. Kiek klausiau, kodėl kaupiasi skysčiai - atsakymas- tai dėl Jūsų ligos. Širdies problemos dėl to paties, skysčių pleuroje. Onkologė sakė, kad jei būna abipusis kaupimasis pleuroje, tai perikararde, kaip taisyklė, taip pat kaupiasi. Padarė nupunktuoto pleuros ir perikardo skysčio tyrimą, ląstelės tos pačios: adenokarcenoma. Man vis kildavo įtarimų, kad gal pasikeitusi naviko kilmė, pvz. limfoma. Ne...
Tad suvaldžius pagrindinė priežastį, onkoligą ir bus rezultatai.
********
Namie taip šalta, brr, niekaip neįjungia šildymo. Taupo bendrija, bet, kas iš tokio taupymo, ką sutaupai vaistams nuo peršalimo išleidi...
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 12, 10:31)
Pradėjau kruopų košių  12-os dienų maratoną.Deja užbaigiau tik vieną košę ir liko 9 dienos.dabar kramtau grikius be jokių priedų.


Kas cia per dieta? Kas kazkiek dienu vienodas kruopas valgyti? Turbut nesirysiu tokiems eksperimentams su valia, bet zinoti gal reiketu.
Atsakyti
QUOTE(-Julija- @ 2009 10 12, 13:51)
Kas cia per dieta? Kas kazkiek dienu vienodas kruopas valgyti? Turbut nesirysiu tokiems eksperimentams su valia, bet zinoti gal reiketu.

Taunytė akcentuoja badavimą gydant vėžį.Kadangi aš to neištverčiau, tai alternatyva grūdų dieta.Taunytė tai prilygina badavimui ir skaito , kad nuo 4-os paros pradeda maisto stigti ir vėžinėms lastelėms.Be to valosi organizmas.Aš šios dietos laikiausi metų pradžioje, bet reikia kartoti kas ketvirtį.Kadangi po to sekė operacija ir chemo, tai dabar išsityrusi kraują vėl pradėjau.
Aprašysiu praeito kruopinimosi patirtį.
Grūdų dieta iš Taunytės knygos 9/10 laimės ar kažko …nepamenu
1-ą dieną nuo savęs valgiau daržoves ir vaisius
3-dienos avižų dribsniai
3-dienos grikiai
3-dienos soros
3-dienos ryžiai arba miežinės kruopos.

Avižų dribsnius užtenka prieš pusvalandį užpilti verdančiu vandeniu, kitas kruopas užpildavau iš vakaro , o ryte vandenį nupildavau , o likusį nugarindavau, viriau vienintelius ryžius.
Nesideda jokie priedai , net druska.Arbata be cukraus.Reikia gerti daug vandens, to jau organizmas reikalaus.Košės valgai kiek nori, bet daugiau nieko negalima.Reikia pasirūpinti laisvinančiais , nes užkietės viduriai.
Pirmas tris dienas gali kristi kraujospūdis ir atsirasti silpnumo jausmas, rašo , kad gali būti burnoje acetono kvapas.Tai reiškia , kad valosi organizmas.Didelio alkio jausmo nebuvo, nors ruošiau valgyti vyrui, bet pati tik paragaudavau sriubą ir to pusės šaukštelio užtekdavo.Tiesa esu sugriešijusi, per tą laiką- 12 dienų suvalgiau porą obuolių ir mandarinų /į dieną po pora skiltelių/ ir kelis kasnius juodos duonos .Nes pasiilgdavau maisto skonio.
Per 3 dienas dingo alerginė sloga.
Paskutinė kompiterinė tomografija parodė, kad atsistatė kepenys, o buvo išdidėję, labai atsigavo sąnariai, nes kai pradėdavau pasėdėjus eiti- šlubuodavau.
Nukritau –4 kg, ir jie ataugo bet negreit.
Be to Taunytė akcentuoja , kad kuo “prastesnis” maistas, tuo geriau gydomos nervų sistemos ligos.

Šiandien suvalgiau juodos duonos plutelė, buvo žvėriškai skanu.Nusidėjau.Bet Grikiai žiauriai nepatinka.
Linkiu kuo geriausios kloties visoms (-iems). 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mažumėlė info apie Šiitake grybus.
Atsakyti
Vi ,ten parasyta "Tačiau gydomąsias savybes turi tik ant kaštonų augantys Šiitake grybai",o dabar zinok kur augina grybus Lietuvoje g.gif

adis drinks_cheers.gif del silumos.Pas mus irgi nerealiai salta,nuo rytojaus zada pradeti sildyti,o didzioji grizo is mokyklos,tai sake mokykloje sildyma jungs tik po atostogu,lapkricio 4 ar kazkokia ten diena,sako neimanoma buti,ypac koridoriuose,kazkoks kosmaras blink.gif
Atsakyti
VI,rasot apie Bloznelyte.Gal esat susidure su ja?As norejau mama priregistruot pas ja,bet asistente grieztai pasake,kad Bloznelyte gydo tik tuos,kuriems jau netaikomas joks gydymas,kad turim atnest ligos istorija,kurioje parasyta,kad gydymas baigtas.Gal tai ne tioesa?Nes kai skambinom pries keleta menesiu-tai taip nesake.Mamai metastazes galvos smegenyse.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 12, 16:25)
Vi ,ten parasyta "Tačiau gydomąsias savybes turi tik ant kaštonų augantys Šiitake grybai",o dabar zinok kur augina grybus Lietuvoje g.gif

Čia tik vienas straipsnis. Ir dar Delfyje. Tiesiog reikia inete pasirankioti daugiau info ir pasigaminti savo nuomonę. Be Shiitake juk yra dar kitų grybų - maitake, reishi, dar kažkokie. Lietuvoje jų yra ir šviežių, vietinės gamybos, ir džiovintų japoniškų, yra šių grybų ekstraktų. Bijau, kad niekas nepasakys, kas ir kaip geriau, nes niekas to nežino. Nežinau ir aš. Džiaugiuosi tik tiek, jog po 4 metų įkalbinėjimo maniškis irgi pasikabino ant šitų grybų, ir dabar puls rankiotis ir analizuoti info. Jis tai sugeba itin gerai. Kai bus išvados, parašysiu.
Atsakyti
mirksiukas.gif Adis, faina, kad jau pasirodai eteryje... 4u.gif kažkaip lengviau ant širdies, nes jau aišku, kaip pačiai sekas...
gerai, kad ir iš Inesos žinių yra

aš noriu paklausti jūsų, kaip atsidėkojat gydytojams? man tai gresia ir nežinau, ką daryti... reikia duot "į priekį" - už būsimą priežiūrą, o ne po visko... galva neišneša.



Atsakyti