Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(labins @ 2009 10 21, 15:18)
o mums chemoterapiautė dave siuntimą pas urologus... nu bet jie mus ir pas onkologus ir atsiuntė... gal todėl...

mums irgi drinks_cheers.gif ir pas urologa, ir pas neurologą, ir scintigramai, ir ekoschopams. ir šiaip labai maloni gydytoja, rūpestinga, atsakinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 20, 22:28)
onkoginekologytę


smile.gif

QUOTE(arune @ 2009 10 21, 13:33)
Ėmiausi naujo hobio - į dekupažą gilintis pradėjau.  tongue.gif  Padeda  thumbup.gif


Apie meno veiklos, kaip terapijos priemone ir psichoterapeutai kalba. Nei vienai jusu nerekomendavo? Mano kai su kurybine veikla profesija susijusi ir kai pasakiau, kad prapuole noras kazka daryti, psichoterapeute kaip tik rekomendavo uzsiiminti - sako labai gerai veikia bet kokia kuribine veikla: piesimas, tapymas. Na bet kai mano tai ir profesija, tai gal sunku ja kaip terapija ir hobi naudoti, tai as sudokus sprendziu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės, wub.gif koks pagyvėjimas šiandien...

Adis tongue.gif tongue.gif - labutis. Kaip gera, kad užsukai ir dar geriau, kad žinom, kad nuotaikėlė pasitaisė. Na, padės tau tas Avastinas - tikrai padės... drinks_cheers.gif


QUOTE(arune @ 2009 10 21, 01:01)
Katinėlio žvalgomės... Nors buvom nutarę neskubėt, bet negalim be gyvūno, tokie tušti namai tapo. Įsirangydavo vakare tarp mūsų į lovą, taip miela buvo. Dukra nori tokio pat kačiuko - balto... tai ir ieškom. Šiaip ji išgyvena labai, net vardo kačiuko neminime,- kai kalbame sakome "Jis".  unsure.gif

*********
Rasų lanka, jei mamytė dar neblogai mato, tai gal nedarykite tos operacijos,? Mano mamai jau prieš 4 metus buvo pasakyta, kad reikia operuot, o ji va kiek metų vis neprisiruošė. Skyriuje buvo keli žmogeliai, kurie visai nebematė, o po operacijos praregėjo kažkiek. Žiūrint, kokio laipsnio yra mamytės ligelė.Kad ir nesunki ta operacija, bet vistiek - narkozė, įtampa mamytei, pinigai pagaliau,...

Linkiu kuo greičiau susirasti naują , baltą pūkutį - šeimos draugą. Kad užsipildytų tuštuma... 4u.gif
Mamytei prieš metus akių gydytojas minėjo, kad reiks anksčiau ar vėliau akelę operuoti, kad jokie vaistai nepadės, o bus tik blogiau ir blogiau... Tai dabar jau ir yra blogiau ir blogiau... ax.gif (pagalvoju ir apie mts galvelėje ...tfu,tfu,tfu...) Mamytei abi akys po chemijų pablogėjo, bet viena mažiau, kita daugiau. Keista, kad dabar sparčiai pradėjo blogėti ta akelė, kuri buvo geresnė... Mūsų gydytoja sako , kad regėjimą gali labai bloginti jos vartojamas Letrozolis (Femara). Tai vėl daug klausimų ir vienas iš jų - ar po operacijos, jei toliau bus geriami šie vaistukai, vėl nebus tas pats rezultatas, kaip ir prieš operaciją...
QUOTE(labins @ 2009 10 21, 01:22)
gal tie daktarai tikrai laikosi teisingos pozicijos - neskubėt, o aš tik panikuoju.

Na, šiuo atveju gal tikrai geriau pasikliauti daugiau gydytojais. Ir stengtis kuo mažiau galvoti apie blogą rezultatą, padės ar nepadės, kokios bus šventės ir t.t. Gyvenkit šiandien ir nekartinkit šios dienos liūdnomis prognozėmis... Laikykitės tvirtai ir nepasiduokit nevilčiai. wub.gif
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 21, 11:52)
RASELE , kadangi labai daug bendrauji su onko ligoniukais , tai manau dėl to ir mintys  negeros sukasi.Mano draugei gimdoje du kartus cistas operavo ir jokio vėžio nebuvo.Nesiteršk savo pasamonės mintimis apie ligą, galvok apie sveikatą.

Kruopas nutraukiau po 11-os dienų, vienos dienos nebeištvėriau.Dabar pasidariau vitamininį papildą su spanguolėmis , graikiškais riešutais ir t.t.Nukritau virš 3 kg., kadangi reikia kartoti kas ketvirtį, tai taip ir išnykti galima.Na bet dabar atsigausiu.maistas po tokio maratono nereliai skanus.

Na, dėl tos vienos dienelės.... rolleyes.gif Vis tiek esate mūsų skyrelio dietų ir valios GURU. thumbup.gif
O mintys apie savo ligas sukasi ratu ,nepriklausomai nuo to ar daugiau bendrauju su onkoligoniukais ar mažiau... Ypatingai tas ratas įsisuka prieš konsultacijas ir tyrimus... Esu jau minėjusi, kad ne ligelių bijau, o kad sirgdama skaudinsiu ir liūdinsiu artimųjų širdeles, ypatingai tėvelių, kad negalėsiu jiems padėti taip kaip padedu ir pan. Mūsų šeimos ratelis labai mažulytis ax.gif Esu venturtė , ir vaikelių su vyru neturime... ax.gif
QUOTE(arune @ 2009 10 21, 14:33)
nothing sweet, o va aš buvau pas psichoterapeutą, tai mano būsena , galima sakyt, suprastėjo, - anksčiau geriau jaučiausi. Tuos jo paskirtus vaistus gėriau gal 2 mėn, dabar nebegeriu. Žinau, blogai, bet juos geriant rezultato irgi nebuvo.  Pasakiau sau griežtą stop tom ašarom, nerimams, "pasikalbėjau " su savim, ...Ėmiausi naujo hobio - į dekupažą gilintis pradėjau.  tongue.gif  Padeda  thumbup.gif kol kas .

Šaunuolė, Arūne, thumbup.gif Labai, labai lauksime ne tik tavo siuvinėlių bet ir dekupažo foto mūsų albumiuke arba čia...
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 21, 15:10)
aš su naujienom - mamos kaulų scintigrama nerodo jokių pakitimu 

Tai vis tiek gerai - bent jau šis dalykas atkrenta - verta pasidžiaugti... 4u.gif
QUOTE(-Julija- @ 2009 10 21, 18:47)
Mano kai su kurybine veikla profesija susijusi ir kai pasakiau, kad prapuole noras kazka daryti, psichoterapeute kaip tik rekomendavo uzsiiminti - sako labai gerai veikia bet kokia kuribine veikla: piesimas, tapymas. Na bet kai mano tai ir profesija, tai gal sunku ja kaip terapija ir hobi naudoti, tai as sudokus sprendziu smile.gif

Smalsu, nekantru blush2.gif blush2.gif - o kokia tavo profesija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 21 spalio 2009 - 21:02
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 21, 20:57)
Na, šiuo atveju gal tikrai geriau pasikliauti daugiau gydytojais. Ir stengtis kuo mažiau galvoti apie blogą rezultatą, padės ar nepadės, kokios bus šventės ir t.t. Gyvenkit šiandien ir nekartinkit šios dienos liūdnomis prognozėmis... Laikykitės tvirtai ir nepasiduokit nevilčiai.  wub.gif


Ačiu už gerus žodžius wub.gif o nežinojimas taip žudo taip žudo, net labiau nei žinojimas.
juk tokiose situacijose noris greit ir teigiamo rezultato. bet tai retai būna. reikia mokėt laukt. man dar reikia išmokt console.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 21, 21:57)
(pagalvoju ir apie mts galvelėje ...tfu,tfu,tfu...) Mamytei abi akys po chemijų pablogėjo, bet viena mažiau, kita daugiau. Keista, kad dabar sparčiai pradėjo blogėti ta akelė, kuri buvo geresnė... Mūsų gydytoja sako , kad regėjimą gali labai bloginti jos vartojamas Letrozolis (Femara). Tai vėl daug klausimų ir vienas iš jų - ar po operacijos, jei toliau bus geriami šie vaistukai, vėl nebus tas pats rezultatas, kaip ir prieš operaciją...



Ar dėl šventos ramybės nebūtų gerai padaryti galvos KT arba MRT? Pabandykit konsultuotis Kaune pas okulistus, pripažinti kaip ir neurologai. Femara gal galima keisti kitais vaistais, pvz. aromasin, arimidex.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 21 spalio 2009 - 22:26
QUOTE(nothing sweet @ 2009 10 21, 14:10)
1.aš su naujienom - mamos kaulų scintigrama nerodo jokių pakitimu  blink.gif 

2.kaip čia taip? unsure.gif neduoda siuntimo net prašoma?  g.gif labai keista...
o MR mamytei darė?


1.Smagu girdeti,kad kauluose nerado pakitimu.O del tu skausmu-tai mamos bendradarbei siaubingai skauda galva ,nugara,visa kuna-jau visus galimus tyrimus padare-viso kuno magnetini rezonansa ir nieko neranda doh.gif ,o skausmai tokie,kad ji nei paeit negali,nei gyvent nebenori,tik guli ir vaistus geria.Jai visa gyvenima skaudedavo galva,bet galejo ir dirbt,ir visa kita,o dabar verysad.gif .Gydytojai sako,kad kazkas su kokiunors nervu,bet...nieko konkretaus

2.MR nedarem,brangu labai blush2.gif
Dare tik KT kai ma istiko epilepsijos priepolis,dare KT ligoninej-tada ir nustate metastazes smegenyse,antrasyk dare praejus keliems menesiams po spinduliavo,pasake,kad stabilu ir tiek.Labai noreciau nueit su mama pas gydytoja ir pasidomet kas tas "stabilu",tik vis neturiu galimybes. blush2.gif
QUOTE(vi_ @ 2009 10 21, 14:12)
VGPUL'e yra tokia
Konsultacijų tarnybos registratūra   (8-5)  216 94 55 (I-V nuo 8.00 val. iki 14.00 val.)

Gal vertetu ten paskambinti, pakalbeti ir pameginti uzsiregistruoti konsultacijai. Konsultuoja pas juos tik geriausi profai.


Labai jums aciu! 4u.gif
QUOTE(adis @ 2009 10 21, 14:16)
Liutukeee, o Jūs negalit prašyti mamos šeimos gydytojo siuntimo ir vykti konsultacijai į Kauno klinikas pas neurologą arba neurochirurgą? Klinikų neurologai turi labai gerą patirtį ir vardą...Užsiregistruoti galima per www.sergu.lt. Taip pat ir Santariškėse galima užsiregistruoti šiame tinklaalapyje, tik siuntimą turėkit.

Teoriskai galim,o praktiskai nelabai,nebent po gero menesio.MB isvyksta keletui savaiciu is Lietuvos,as lieku su mazais vaikais viena,be masinos,o daugiau nera kam nuvezt mamos.O ir prisiregistruot nezinociau kokiam laikui,nes po chemiju mama net paeit negali
Siandien kaiptik ziurejau per sergu.lt,bet pas mums rekomenduotus neurochirurgus nedave prisiregistruot,raso,kad o rezervuotu,bet neismeta ir laisvu apsilankymo laiku,reik skambint ir klaust.
Bet aciu uz patarima! 4u.gif

QUOTE(Barbutė @ 2009 10 21, 14:33)
onkologai tikrai dabar nesiunčia konsultacijom (bent man taip aiškino), nes viskas perduota šeimos gytytojams. Ir būtent šeimos daktaras turėtų duoti nukreipimą konsultacijai, nes visa tai nesusiję su onkologine liga[FONT=Optima]. Jei dabar prisirašysit Vilniuje, tai gal būt turėsit problemų ateityje, nes juk nevažinėsit visą laiką į Vilnių. Ar po konsultacijos vėl persirašysit atgal? Manau, reiktų kalbėti su šeimos gydytoja, kad duotų siuntimą, jei ne - vertėtų nueiti pas skyriaus vedėją. su siuntimu pinigėlių sutaupytumėt, o jei be jo, tai kur beeisit visur daug kainuos.
Sėkmės ir sveikatytės 4u.gif

Mama beveik visalaik buna pas mus Vilniuje,i savo miesta retai benuvaziuoja.Tai gal geriau butu prisiregistruot Santariskese,kad ir laikinai. g.gif

Bet tai,kad mamai metastazes smegenyse,spinduliavo-tai lyg ir turetu patys chemoterapeutai siust pas neurorologus g.gif ,bentjau man taip atrodo.

Mamos seimos gydytoja net nemano,kad ji kazkuo atsakinga gydant onkologine liga.Ji mano,kad del visko atsakingi Vilniaus onkologinio instituto gydytojai.

Labai prasom tu,kurios prisiregistrave Santariskiu poliklinikoje,kad patartumet kokianors seimos gydytoja.Tikiuosi,kad galim ten persiregistruot,ar gali iskilt kokiunors kliuciu? g.gif
Papildyta:
Gal as kazka netaip darau,kad man nerodo,pvz.Bernoto laisvu apsilankymo laiku,ar ju tiesiog nera,ar isvis neduoda registruotis internetu?

https://ipr.sergu.lt...1.asp?SpecID=15
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 21 spalio 2009 - 22:49
[quote=nothing sweet,2009 10 21, 11:26]
sveikos, mielosios wub.gif

Gabija, aš vis žaviuosi Jumis, kad sugebate sau padėti. labai norėčiau kaip nors prikalbinti mamą apsilankyti pas psichologą, bet jau dvejus metus mano pastangos bevaisės. toks nusistatymas - susitvarkysiu. bet nervai - kaip įtempta styga... gaila man ir jos, ir namiškių - kliūva tėčiui, kliūva broliui kartais atrodo vien už tai, kad neteisingu ritmu mirkčioja smile.gif

.O kas dar gali man padėti?
Tik aš žinau ko man geriausiai reikia.O raminančius ir antidepresantus naudoju , nes nenoriu būti namų furija.Noriu, kad mane atsimintų kaip stabilių emocijų ir tvirtą žmogų, nenoriu šeimoje būti visišku ligoniu.Jau 4-i metai nesibaigiančių operacijų ir chemo.Man tai jau žiauriai atsibodo, bet nenoriu dar savo emocijomis kankinti šeimos, užtenka vien gydymo niuansų prisižiūri.

Linkiu gerų tyrimų, gal ten nieko nebus, tik gydytojų prielaidos.


Papildyta:
[quote=-Julija-,2009 10 21, 17:47]smile.gif
Apie meno veiklos, kaip terapijos priemone ir psichoterapeutai kalba. Nei vienai jusu nerekomendavo? Mano kai su kurybine veikla profesija susijusi ir kai pasakiau, kad prapuole noras kazka daryti, psichoterapeute kaip tik rekomendavo uzsiiminti - sako labai gerai veikia bet kokia kuribine veikla: piesimas, tapymas. Na bet kai mano tai ir profesija, tai gal sunku ja kaip terapija ir hobi naudoti, tai as sudokus sprendziu smile.gif
[/quote]

Kažkuo užsisimti reikia pradėti , kol neįsisiūbavo depresija.Tada jau nieko nesinori.Galvoji , jei mezgi, tai ar nešiosi, ar bereikės ,nesugebėsi to darbo padaryti , nes tai sudėtinga.Jau vien mintis , kad daug darbo ,atima norą , net pirštą judinti.
Todėl reikia pradėti nuo mažų darbelių.
Julija matematikė arba buhalterė ? Aš buhalterė, bet prisigalvoju visokių niekų padaryti.

Aš dabar vis tik pradėjau megzti.Tiftik siūlai 100 gr -6 Lt , truputi pūkelio yra .Jei nenusimegsiu , šeimai nedidelis nuostolis.Net pati stebiuosi, kad vis tik pradėjau didelį daiktą.Išsirinkau mylimą raudoną spalvą.Turėtų būti kažkas panašaus, bet pynę pinu iš trijų pynių ir dar atviras palaidų siūlų klausimas.

http://madam.mylivep...i/12203_281.jpg

O tai modelio adresas.
Dar kasdien piešiu paveikslą, po truputi, nes reikia , kad pradžiūtų.
Papildyta:
[quote=labins,2009 10 21, 22:36]Ačiu už gerus žodžius  wub.gif  o nežinojimas taip žudo taip žudo, net labiau nei žinojimas. 
juk tokiose situacijose noris greit ir teigiamo rezultato. bet tai retai būna. reikia mokėt laukt. man dar reikia išmokt    console.gif
[/quote]

Nieko nėra blogiau kaip laukti atsakymo.Jau keturi metai , bet to neišmokau.O kai gerai sekasi ir mokytis nereikia.
Papildyta:
[quote=Liutukeee,2009 10 21, 23:53]1Gal as kazka netaip darau,kad man nerodo,pvz.Bernoto laisvu apsilankymo laiku,ar ju tiesiog nera,ar isvis neduoda registruotis internetu?

https://ipr.sergu.lt...1.asp?SpecID=15
[/quote]

Aš kiek Kauno klinikose bandžiau registruotis internetu , niekas nesigauna.Skambinu telefonu, man tai patikimiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 spalio 2009 - 23:39
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 21, 11:52)
SVETA , ką gali išsitirk privačiai, jei dar neatėjo terminas planinei apžiūrai.Jei dar ne laikas pasidaryk markerį, jei jis tau informatyvus.O pas šeimos gydytoją visada gali kreiptis , pasidaryti rentgeno nuotrauką ar echoskopuotis dar gal nėra problema.Kai tyrimai bus geri praeis ir nervai.
Tavo jausmai dabar 100 proc. atitinka mano paniką  per pirmą remisiją.Ji nuvedė į depresiją.Jei nepadeda žolelės ,tai patariu kreiptis į psichiatrą.Toks nervų suaudrinimas tikrai nėra gera, nes tiesiog alina organizmą ir fiziškai, ypač kenčia širdis, skrandis, imunitetas.

Aciu,Gabija wub.gif Aj,kazkaip visi tie skausmai praejo,siandien isvis gerai jauciuosi rolleyes.gif Pries menesi tik buvau pas savo gydytuoja-hematologe,viskas ka tyre (echoskopija pilvo organu ir kraujas) buvo gerai,tik leukocitai mazi,KT man "priklauso" po Naujuju iskart,markerio man nedaro,seimos gydytuoja manes nemate nuo tos dienos kai nustate diagnoze bijopsija,ie zinau kad pas ja nera prasmes eiti,tik gal reiketu pakeisti gydytuoja g.gif
As net zoleliu nevartuoju joku,reikia pradeti gerti kokius Neuro kapsules gal pradziai,gal ir reikia kreiptis pas psichiatra (pavadinsiu graziau psichoterapeuta biggrin.gif ),bet kazkodel (nezinau net kodel) nenoriu antidepresantu gerti rolleyes.gif

adis smile.gif ,smagu kad nuotaika jau gereja wub.gif

nothing sveet , thumbup.gif del scintigramos


Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 22, 01:29)

thumbup.gif Parodysi kai baigsi blush2.gif Manau labai graziai bus raudona wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 22, 00:41)
psichoterapeuta biggrin.gif ),bet kazkodel (nezinau net kodel) nenoriu antidepresantu gerti rolleyes.gif

[


Man antidepresantai jokio blogo poveikio neturėjo.Pasidariau stabili emociškai, nebereikia bliauti į dieną po kelis kartus.O nuo atprantama palaipsniui mažinant dozę, keičiant silpnesniais .Tiesiog nenoriu , jau ir taip įtempto gyvenimo darytis dar juodesniu.Noriu kuo normalesnės gyvenimo kokybės.
Jei netenkina šeimos gydytoja , tikrai reikia keisti.Aš taip savu laiku išsiaiškinau , kad turiu didelę problemą su skydliauke, ko nematė ankstesnė.

ADIS linkiu vis didesnių ir stipresnių žingsnių.Šaunuolė pirmyn 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 21 spalio 2009 - 23:48
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 21, 22:57)
O mintys apie savo ligas sukasi ratu ,nepriklausomai nuo to ar daugiau bendrauju su onkoligoniukais ar mažiau... Ypatingai tas ratas įsisuka prieš konsultacijas ir tyrimus... Esu jau minėjusi, kad ne ligelių bijau, o kad sirgdama skaudinsiu ir liūdinsiu artimųjų širdeles, ypatingai tėvelių, kad negalėsiu jiems padėti taip kaip padedu ir pan. Mūsų šeimos ratelis labai mažulytis  ax.gif Esu venturtė , ir vaikelių su vyru neturime...  ax.gif

Laikysiu kumstukus pirmadieni 4u.gif Tikiuosi nieko blogo neras ir nereikes operuotis 4u.gif Mano pirma mintys iskart kai pradejau sirgti ir dabar kai baimes aplanko-kaip gyvens be manes mano mazoji,saltas prakaitas musa iskart doh.gif Nemaziau myliu vyresniaja wub.gif Bet ji jau didele,manau jai bus lengviau jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 22, 00:52)
Laikysiu kumstukus pirmadieni 4u.gif Tikiuosi nieko blogo neras ir nereikes operuotis 4u.gif Mano pirma mintys iskart kai pradejau sirgti ir dabar kai baimes aplanko-kaip gyvens be manes mano mazoji,saltas prakaitas musa iskart doh.gif Nemaziau myliu vyresniaja wub.gif Bet ji jau didele,manau jai bus lengviau jau blush2.gif


Tai gi turi turi tikslą būti sveika ir daugiau nesirgti ir ilgai gyventi .Tai tavo mažylė.Bandyk užsirašyti į jogą , pozytyvias knygas jau gal perskaitei.Juk šis tikslas tai didžiausias vaistas.Išnaudok jį.
Medituok, įsivaizduok save sveiką , mažylę dukrą - didelę su jaunosios nuometu ir save laiminančią ją naujam gyvenimui.
Nesiprogramuok savęs blogai ateičiai, kas bus jei bus.Nieko to ką tu galvoji gali nebūti, gali būti taip kaip mes net negalvojam.Tai kam kurti juodą gyvenimo modelį?Blogos mintys tik alina tavo sveikatą , nervus.O juk tu nori būti sveika.
Ryt iš ryto atsistoji , prieš veidrodį ir tol šypsaisi, kol tikrai pasidarys linksma. thumbup.gif

Na atrodo , jau tikrai noriu miego.
labanakt
Atsakyti
Sveikutės, Mergytės, 4u.gif visoms geros dienelės ir vakarėlio...

Ugn*Inė kai ką parašė savo puslapėlyje. smile.gif Linkiu tau, Ugn*Inuk Sėkmės, Dievo palaimos, Angelų Sargų apsaugos ir viso ko geriausio ir reikalingiausio tau ... wub.gif
Atsakyti