Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(ifauru @ 2009 10 22, 23:06)

2. kur dariniai? Nes mūsų mamai yra išplitimas į kepenis ir plaučius - per kelias vietas, operuoti sudėtinga, nes vienu kartu niekaip neišopertuotų...


O plauciuose daugybiniai dariniai?Mamai daugybiniai-smulkialastelinis-tai sake neoperuoja,buvom nueje pas ta plauciu chirurga Santariskese-skyriaus vedeja,tik pavarde primirsau.
QUOTE(ramune27 @ 2009 10 22, 23:16)
Sveikutės ,visoms styprybės ir geriausios sveikatėlės.
Ifauru gal galėtum tikslesni receptuką įmes galima ir  į až ,nes tėtis  kolkas tik vyną ir granatų sultis geria . ir dar klausimas iš kur  konjaka perkat? ryt busiu kaune megoj bandysiu gal ten rast .
Tėčiui atidėjo chemo 3 sav. pirmadieni pasidarysim krauja ir skambinsimės hematologei ir pasakis kad lašins.reik tikėtis kad kraujas pokštų nekrės ir galėsim toliau gyditis. tik vienas neramu kad labai neturi tėtis jėgų o ypač asilenkus dusina ,gal tai cemo padariniai? ir šeip jis labai daug guli ir tik po kambari vaikšto ,gal ir dėl to kad jokio fizinio kruvio negauna . tikiu kad viskas bus gerai .
Liutuke  suprantu kaip jauties  console.gif ,bet mes galim tik palaikyt Juos ir tikėt . viskas bus gerai .
visom ,visom ištvermės

Mama irgi be jegu,jos hemoglobinas apie 125buna-tai tikrai ne del mazakraujystes,bet matyt nuo chemijos,nes praejus savaitei atsigauna-gali vaiksciot(o taip tai tik guli,i WC tenueina),bet,kad tada vel chemija-ir vel nera jegu-spaudimas sokineja,pulsas aukstas buna.

Sveikatytes jusu teveliui!O jus kur gyvenat-bute?Tetis pas jus ar kaip?Pastebejau,kad kai vasara nuvaziuodavom su mama i kaimo sodyba-tai ten ji daug geriau jausdavosi nei pas mus bute.Savo bute irgi daugiau judedavo nei musu.Pas mus matyt tiesiog nera ka veikti blush2.gif
QUOTE(speranza @ 2009 10 23, 07:31)
labas Liutukeee,

šiandien mamą operuos. tai visomis mintimis už ją.

prieš tris metus prasidėjo visi tie vargai. pirmus metus : trys kojos operacijos ( pirmą kartą išpjovė tą "guzą", antrą kartą vėl, nes ataugo, o trečią... pasirodo, kad surandėję raumenys buvo. )
antrais metais vasarą operuoti abu plaučiai.
ir šiais metais  vasario mėn. vėl ataugo toje pačioje kojoje auglys ir "moteriškoje zonoje", pavasarį chemoterapija. 6 seansai, berods taip sakoma. jau atrodė, viskas gerai, kiek atsigavus. pradėjo eiti  į darbą.
ir staiga, praeitą savaitę atsirado požymiai kaip insulto. vėluoja kalba, vaizdas liejasi, sveikosios kojos vilkimas.
nusiuntė  į kito miesto ligoninę padaryti galvos kompiuterinę tomografiją, kai grįžo jau gydytojai nebedirbo. o šeštadienį "atėmė" dešinę pusę. tėtis su sese nuvežė į primamąjį, bet niekaip gydytojų neprikvietė, tai išvežė į Klaipėdą.
paguldė be jokių kalbų. galvoje du augliai.
sesė sakė, skaitė išrašą, tai vienoje pusėjė du augliai po 2-2,5 mm.
gydytojai sako, kad po operacijos valdys ir ranką, ir koją, kad tiesiog užspaudė nervus....

na nežinau. pamatysim kaip čia bus.
ai diagnozės neparašiau. sarkoma. kiek teko slapčiom paskaityt, tai kone kasmet vis kitas pavadinimas. tik tiek supratau, kad kraujagyslių, raumenų ir plaučių...

liūdna, aišku, kad labai liūdna.

laikykitės mergaitės  4u.gif

Kaip pasiseke operacija?Meldziuosi,kad viskas butu gerai!Stiprybes jums visiems ir sveikatytes mamai!

O mamai plauciuose daug zidinuku buvo,kad operavo?O tai tuos zidinukus ispjove ar po dali plaucio pjove?Mane labai domina,nes ir mamai metastazes plauciuose,bet jai neoperuoja,tik chemijas vis skiria.O kai rado plauciuose kaip mamyte jautesi?Kosejo ar ne?Nes mano mamai pirmi pozymiai buvo kosulys,dusimas,nuovargis.O kiek sutinkam ligoniu su pazeistais plauciuose-tai nei vienas nekoseja. g.gif

Mamai galvoje 3ar4zidinukai,berod 3,irgi maziukai,bet jai tik spinduliavo,neoperavo,bet 1neurologas minejo,kad turetu operuot,bet liepe kreiptis kazkur kitur,tik nepasake kur.Tai svarstom apie neurochirurgus.

Parasyk,tik nedink niekur is forumo 4u.gif

Laikykite! 4u.gif

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 23, 10:04)
Laba diena, kelias dienas neskaičiau, nebuvau čia užsukusi  blush2.gif

Ir dabar kreipiuosi su prašymu

TIKĖSIU būklė kritiška. Padaryta dar viena operacija. Koma. Reikia kraujo, o jo nėra.....
Gal žinote kas gali padėti? B (III) grupė rezus neigiamas . Duoti Santariškių kraujo centre.

AČIŪ


Meldziuosi uz Tikesiu!
QUOTE(bbg23 @ 2009 10 23, 21:13)
ifauru,

markeris darytas pries menesi. Uzvakar nedare.. Dare tik tomografija ir kraujo tyrima. Tiesa pasakius daug kazko pasakyt negaliu, nes vaziavo tetis, as negalejau.. O tevas man nieko konretaus nesako. Kai vakar mama pasake, kad rasti kazkokie vel navikai toje vietoje. Tai pasak tevo, ten tiesiog uzdegimas o ne navikai. Tai susipykau su tevu, sakau "koks tolkas, jeigu tu nieko nezinai, kam tu vaziuoji i ligonine"..

Liutuke,

nedare echoskopo:( O turejo?

Sveta K,

Tiesiog liudna labai, ka bevalgo, viska isvemia.. Bet turim itarima, kad cia psichologiskai. Nes isgeria MEGACE isvemia. Ypac vakare tas jauciasi. Girdejau, kad vakare zmogaus mintys suintensyveja, todel jam islenda itampa.
Jai reikia sustipreti, o jin normaliai nevalgo..
Sian pasidariau kita plana, pasidariau lentele, valandom 8:00,9:00,10:00 ir t.t ir surasiau, ka valandom jai reikia valgyti ir ka gerti, nes jau nebeturiu kantrybes. SUdariau 5 dienu meniu, ziuresim kaip seksis.

Jei dare KT-tai echoskopijos ir nereik.Gaila,kad tetis nepasako ka is tikruju rado,o gal net pats nesuprato,juk turbut jaudinasi ,o ir isvis vyrai,ir jei dar nera susije su medicina,sunkiai supranta tas diagnozes.Tikiuosi,kad nieko ten rimto mamytei nerado,kad tikrai tik uzdegimas.

O del vemimo-tai neskyre geriamo ZOFRAN?Ar ji tik chemoterapiju metu skiria?Gal kitos labiau zino?Man tik tokia mintis kilo.

Laikykites! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, Mergaitės, 4u.gif Noriu paklausti, kurios baigusios šiuo metu gydymą - ar kai gripuojate ir sloguojate geriate miltukų pvz. Fervex ar ką nors panašaus? Ar tik Paracetamolis ir arbatos? g.gif
Mamytė taip suslogavo šią naktį - ujujuj , gerlė , kad turėjo keltis vidury nakties virtis arbatų... Kaži, ar mes arbatėlėmis apsieisime...?

Visoms geros dienelės. wub.gif

***

TIKĖSIU - meldžiuosi, kad tau Dievulis suteiktų malonę , ir tikiu, kad išsikapstysi...Labai tikiu... heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 08:33
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 09:20)
Labas rytas, Mergaitės, 4u.gif  Noriu paklausti, kurios baigusios šiuo metu gydymą - ar kai gripuojate ir sloguojate geriate miltukų pvz. Fervex ar ką nors panašaus? Ar tik Paracetamolis ir arbatos? g.gif
Mamytė taip suslogavo šią naktį - ujujuj , gerlė , kad turėjo keltis vidury nakties virtis arbatų... Kaži, ar mes arbatėlėmis apsieisime...?

Visoms geros dienelės.  wub.gif

***

TIKĖSIU - meldžiuosi, kad tau Dievulis suteiktų malonę ,  ir tikiu, kad išsikapstysi...Labai tikiu... heart.gif  heart.gif  heart.gif


Labas
Nuo slogos aš naudoju labai žiaurų metodą.Išsunkiu svogūnų sulčių ir atskiedžiu pusiau vandeniu.Po to įsilašinu bent 3 lašus.Graužia žiauriai, bet skystimas greit baigiasi, pasidaro tiršta.Į dieną užtektų gal karto.
Gerklei perku purškalą, gerai su bičių produktais.Ir čiulpiu tabletes Dekatilen.O iš vaistų gėriau Oksilokoksin.Nežinau ar aš įsitikinusi , bet jį naudoju.Jis tinka net profilaktikai, o kai sergi jau dozės didesnės.Bet jie brangūs.
Sveikatos.

Man buvo metastazės pliauroje ne pačiuose plaučiuose, tai gavau visą kursą chemijos.Ačių Dievui užkalkėjo.

Visoms tiek daug problemų, kad nežinau nė atsakymų.

Tikėsiu maldos už Tave.

Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2009 10 24, 00:13)
O plauciuose daugybiniai dariniai?Mamai daugybiniai-smulkialastelinis-tai sake neoperuoja,buvom nueje pas ta plauciu chirurga Santariskese-skyriaus vedeja,tik pavarde primirsau.

Mama irgi be jegu,jos hemoglobinas apie 125buna-tai tikrai ne del mazakraujystes,bet matyt nuo chemijos,nes praejus savaitei atsigauna-gali vaiksciot(o taip tai tik guli,i WC tenueina),bet,kad tada vel chemija-ir vel nera jegu-spaudimas sokineja,pulsas aukstas buna.


Pas mus ne vienas židinukas, bet irgi neoperuoja, nes jei operuotų plaučius, vis tiek kepenyse lieka arba atvirkščiai. "Dveji vartai" - kaip paskė gydytoja.

AR vartojat ką nors nuo spaudimo? Mamai kardiologė rekomendavo į chemijos pabaigą pasididint vaistukų nuo spaudimo dozes, kad paskui spaudimas taip neužkiltų ir jo nereiktų labai mušt - vis tiek apkrova šidžiai. Žodžiu, jau pora chemijų taip bando, daug geriau pavyksta - po to neužkyla tiek daug....

Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 23, 08:03)
  Labins - labai gražus tavo paveiksliukas, ypatigai spalviniu deriniu... smile.gif

wub.gif
radau kažkokiam rusų portale apie visokias ligeles... bet labai išplaukes toks, nemoku dydžių sureguliuot.
vakar buvau ligonine pas drauge - po operacijos padėjau susigaudyti pasaulyje... smile.gif medikai jai dar nieko nesako, bet voratinkliai jai išsikeroję... sakė skirs spindulius ir viskas. dar vienas smugis man. kas čia darosi? kas per velniava. verysad.gif net horoskopai nieko nesako.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 09:20)
Labas rytas, Mergaitės, 4u.gif  Noriu paklausti, kurios baigusios šiuo metu gydymą - ar kai gripuojate ir sloguojate geriate miltukų pvz. Fervex ar ką nors panašaus? Ar tik Paracetamolis ir arbatos? g.gif
Mamytė taip suslogavo šią naktį - ujujuj , gerlė , kad turėjo keltis vidury nakties virtis arbatų... Kaži, ar mes arbatėlėmis apsieisime...?

Preitą žiemą kai buvau įsisirgus, nepadėjo jokie purškalai bei paracetamolis. Tada skambinau savo daktarytei onkologei, ji telefonu pasakė 2 vaistukus - Dekatylen gerklei bei Ciprinol tabletės. Pradėjo gerėti nuo pirmos tabl. Tai tokia mano patirtis, Rasų lanka .
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 24 spalio 2009 - 14:39
Ačiū , Gabija, 4u.gif - Oksilokoksin - man neranda tokio vaistuko...

Arūne 4u.gif ,Ačiū , bet skaitau, kad Ciprinol - chemoterapinės srities vaistukas, naikinantis virusus... g.gif Kaip čia suprasti... g.gif

***

Grįžom iš tėvelių... Nusižengėm visom mitybos taisyklėm... blush2.gif ax.gif Prikepiau didžiausią bliūdą bulvinių blynų... kad prikirtom su obuolių koše ... Mamytė taip senai norėjo. Gal nuo vieno karto nieko tokio - na, čia taip pasiguodžiam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 15:18
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 17:10)
Arūne 4u.gif ,Ačiū , bet skaitau, kad Ciprinol - chemoterapinės srities vaistukas, naikinantis virusus... g.gif  Kaip čia suprasti... g.gif

Rasu lanka,ciprinol cia tik antibijotikas 4u.gif As beveik visa gydyma ji geriau ir amoksiklava kartu (sis stipresnis).Va ir dabar turiu namie ciprinoli,man gydytuoja visada israso atsargai,kad tureciau.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 24, 17:14)
Rasu lanka,ciprinol cia tik antibijotikas 4u.gif As beveik visa gydyma ji geriau ir amoksiklava kartu (sis stipresnis).Va ir dabar turiu namie ciprinoli,man gydytuoja visada israso atsargai,kad tureciau.

Ačiū 4u.gif , aišku dabar. Bet gal su antibiotikais dar palauksime... O tu jau gerai jautiesi - išsveikai nuo virusiukų?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 17:18)
Ačiū  4u.gif , aišku dabar. Bet gal su antibiotikais dar palauksime... O tu jau gerai jautiesi - išsveikai nuo virusiukų?

Aciu,jau beveik pasveikau,dar sloga yra,bet jau zymiai mazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 24, 15:10)
Ačiū , Gabija4u.gif - Oksilokoksin -  man neranda tokio vaistuko...

Grįžom iš tėvelių... Nusižengėm visom mitybos taisyklėm...  blush2.gif  ax.gif  Prikepiau didžiausią bliūdą bulvinių blynų... kad prikirtom su obuolių koše ... Mamytė taip senai norėjo.  Gal nuo vieno karto nieko tokio - na, čia taip pasiguodžiam...

Gabija tikriausiai turejo omeny http://www.vaistai.l...d=homeopatiniai

Man pediatre patare siuo metu vartot ir vaikams duot profilaktiskai.

As irgi buvau smarkiai sirgus. Zoleliu arbatom gydziausi, skalavau gerkle daug, ciulpiau Propolki su vit. C. Nosi purskiau Olynth, jei kvepuot buvo sunku. Dar Gelomyrtol kapsules vartojau. Uzsitese 2 savaitem, bet apsiejau be antibiotiku (nors seimos daktare primygtinai siule).

rasu lanka, o Jus taip labai labai priziurit maista? Man geda, bet valgyt pradejau kaip sveika... Tik mesos beveik nebevalgau, nes nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 24 spalio 2009 - 16:07
QUOTE(romantikė @ 2009 10 24, 18:06)
Gabija tikriausiai turejo omeny http://www.vaistai.l...d=homeopatiniai

Man pediatre patare siuo metu vartot ir vaikams duot profilaktiskai.

As irgi buvau smarkiai sirgus. Zoleliu arbatom gydziausi, skalavau gerkle daug, ciulpiau Propolki su vit. C. Nosi purskiau Olynth, jei kvepuot buvo sunku. Dar Gelomyrtol kapsules vartojau. Uzsitese 2 savaitem, bet apsiejau be antibiotiku (nors seimos daktare primygtinai siule).

rasu lanka, o Jus taip labai labai priziurit maista? Man geda, bet valgyt pradejau kaip sveika... Tik mesos beveik nebevalgau, nes nenoriu.

doh.gif Tie vaistukai tikriausiai ir yra. Visai juos užmiršau. Man jie seniau padėdavo ir kai mamytei chemijos būdavo juos esu davusi... Ot tai galvelė. Na, va, per kelias mergytes ir išsiaiškinau... Tik dabar jie taip subringę.
Šeimos gydytojai mažai su ligoniukais užsiima - jei daugiau snarglių ar gerklė - tai iškart antibiotikus siūlo... Taip paprasčiau... smile.gif

Nesilaikom jau to maisto. Mamytė valgo viską - ir mėsytės taip pat . Tėveliai - žuviniai, bulviniai mėsėdžiai... wub.gif Tik tiek ,kad dažniausiai tai troškiniai ar tirštos sriubytės. Keptas maistas neramina, bet jei taip norisi - nuo reto karto ...
irnesakyk.gif Gydytoja buvo minėjusi, kad jei labai norisi, nekankinti organizmo , o imti ir suvalgyti. Tada iki kito karto ir ramu bus ir nuotaika gera bus...
Ir dar esu girdėjusi iš medikės, kad kuo jaunesnis žmogus, tuo jam lengviau pakeisti mitybos įpročius. Bet kaip yra iš tikrųjų - kas čia bežinos. Nebent mūsų šaunioji Gabija... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 24 spalio 2009 - 16:37