Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(speranza @ 2009 10 26, 08:44)
labas rytas

šiaip kaip tokioj situacijoj gerai atrodo. na kol kas rankos ir kojos nevaldo, bet jaučia ir pirštukus judina. o tai gerai. vadinas, atsistatys.



Speranza, na, matai, šviesuliukas smile.gif Ir toliau šitaip kad būtų.

Sveikatos visoms, daugybės. Širdim visad su Jumis.
Atsakyti
Apie bulvinius šnekate, mano irgi tai vienas mėgstamiausių patiekalų biggrin.gif O skaniausi man jie su virtų braškių ( tik ne šadytų) uogiene ir pienu - vaikystės įpratimas smile.gif Nors iš bėdos ir su grietine valgau tongue.gif

Merginos, jei reiks dar TIKĖSIU kraujo, rašykite - pusseserės kaip tik toks ir gyvena ji netoli nuo Santa. Be vargo atvažiuotų pagelbėti wink.gif

Atsakyti
Sveikos,

Sian mamai padare pirmaja chemoterapija..Suleido vaistu nuo pykinimo.. KOlkas jauciasi neblogiau nei vakar.. Rytoj vel... BEt jai jau nebera taip baisu, kaip buvo pries tai..
Atsakyti
QUOTE(Švilpa @ 2009 10 26, 10:30)
Speranza, na, matai, šviesuliukas smile.gif Ir toliau šitaip kad būtų.

Sveikatos visoms, daugybės. Širdim visad su Jumis.


Švilpa 4u.gif

ką tik sužinojau, kad ranką jau per alkūnę sulenkia. smile.gif
Atsakyti
Laba diena.

Sakykit, kas nors sviezius putpeliu kiausinius valgot?

Mano vienai pazistamai patare daktare po svitinimo kasdien po 1-2 putpeliu kiausinius ryte valgyt.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 10 26, 18:17)
Sakykit, kas nors sviezius putpeliu kiausinius valgot?

Mano vienai pazistamai patare daktare po svitinimo kasdien po 1-2 putpeliu kiausinius ryte valgyt.

Šviežius, turi galvoje žalius? Aš valgau putpelių kiaušinius po 1 laikas nuo laiko. Žinau, jog siūlo ne žalius, o su visu lukštu valgyti. Lukštas plonas ir jame daug Ca. (Aš taip nevalgau schmoll.gif rolleyes.gif ), siūlo ir virti trumpai ~2 min. Aš verdu visas 5. smile.gif . Putpelių kiaušiniai maistingi: 1 atstoja 2-3 vištos kiaušinius ir nealergizuoja, todėl tinka mažiems vaikučiams ir į alergijas linkusiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 spalio 2009 - 17:42
Labas rytas,
iškilo dar ir man klausimų - kaip laikosi Jūsų kepenis nuo tokio vaistų krūvio?
Mano vyrui beveik visą gydimo laikotarpį tai daugiau, tai mažiau buvo padidėję AST ir ALT kepenų fermentai. Retą kartą tilpdavo į normą. Niekas nieko dėl to nesakė. Dabar, kai reikia pradėti gerti 6-Merktapoturiną, prabilo, kad padidėję fermentai ir liepė laukti 3 savaites. Tik laukti unsure.gif Na, jis geria Balvočiūtės arbatą Nr.5. Aišku, su maitinimusi reikėtų irgi tvarkytis, nes dabar valgo ką nori ir kiek nori ir daug. Gal moterys labiau kreipai dėmesį į maitinimąsį. Man su juo neina susitarti tuo klausimu - kerta rūkytą šoninę su marinuotais agurkais ir nesuka galvos doh.gif

Tai va ir noriu pasidomėti Jūsų kaip saugote savo kepenėles.

Geros dienos (Mažeikiuose taip tamsu ir drėgna, gerai, kad bent šilta)

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 10 26, 17:42)
Šviežius, turi galvoje žalius? Aš valgau putpelių kiaušinius po 1 laikas nuo laiko. Žinau, jog siūlo ne žalius, o su visu lukštu valgyti.  Lukštas plonas ir jame daug Ca. (Aš taip nevalgau schmoll.gif  rolleyes.gif ), siūlo ir virti trumpai ~2 min. Aš verdu visas 5. smile.gif . Putpelių kiaušiniai maistingi: 1 atstoja 2-3 vištos kiaušinius ir nealergizuoja, todėl tinka mažiems vaikučiams ir į alergijas linkusiems smile.gif

As cia biski ne i tema isiterpsiu, bet zaliu putpeliu kiausiniu, tai nerekomenduociau. Mama dar pries operacija augino 4 putpeles balkone ir kasdien zalius kiausinius gerdavom, tai skrandi neblogai buvo apgadine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 10 26, 17:42)
Šviežius, turi galvoje žalius? Aš valgau putpelių kiaušinius po 1 laikas nuo laiko. Žinau, jog siūlo ne žalius, o su visu lukštu valgyti.  Lukštas plonas ir jame daug Ca. (Aš taip nevalgau schmoll.gif  rolleyes.gif ), siūlo ir virti trumpai ~2 min. Aš verdu visas 5. smile.gif . Putpelių kiaušiniai maistingi: 1 atstoja 2-3 vištos kiaušinius ir nealergizuoja, todėl tinka mažiems vaikučiams ir į alergijas linkusiems smile.gif

Jo, zalius turejau omeny.

QUOTE(Požiūris @ 2009 10 27, 14:32)
As cia biski ne i tema isiterpsiu, bet zaliu putpeliu kiausiniu, tai nerekomenduociau. Mama dar pries operacija augino 4 putpeles balkone ir kasdien zalius kiausinius gerdavom, tai skrandi neblogai buvo apgadine doh.gif

Kodel manote, kad nuo putpeliu kiausiniu?
Klausiu, nes mano aplinkoje kaip tik geri pavyzdziai ir rezultatai...

Pati dabar kasryt po 1-2 suvalgau su lukstais.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 10 27, 15:43)
Jo, zalius turejau omeny.
Kodel manote, kad nuo putpeliu kiausiniu?
Klausiu, nes mano aplinkoje kaip tik geri pavyzdziai ir rezultatai...

Pati dabar kasryt po 1-2 suvalgau su lukstais.


Jei kalba apie žalius, tai ko gero galioja ta pati taisyklė - tik tada kai neutrofilai nenukritę.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 10 27, 10:52)
Tai va ir noriu pasidomėti Jūsų kaip saugote savo kepenėles.

Daug vandens, laiks nuo laiko J. Balvočiūtės arbata Nr.5, .alkoholio nevartoju...
Daugiau nieko.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 10 27, 14:43)
Jo, zalius turejau omeny.
Kodel manote, kad nuo putpeliu kiausiniu?
Klausiu, nes mano aplinkoje kaip tik geri pavyzdziai ir rezultatai...

Pati dabar kasryt po 1-2 suvalgau su lukstais.


Kad daugiau nelabai nuo ko ir galejo sustreikuoti tas skrandukas. Baigus vartoti tuos kiausinius vel viskas susitvarke. Gal sunkiai virskino zalia kiausini, todel labai stiprus skausmai uzeidavo. Gal dar priklauso ir nuo to, kiek laiko juos vartoja. Nes mes tai visa vasara juos gerem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 27 spalio 2009 - 18:08