Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 19
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai > Čia gyvena viltis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
girene
QUOTE(Satide @ 2009 11 02, 18:03)
Laba diena,
jau kelias dienas seku Jūsų temą ir žaviuosi kokios Jūs visos stiprios...
Jūs taip palaikote vieną kitą, taip įkvepiate jėgų kovoti, Jūsų šiluma jaučiasi net per atstumą..drįstu ir aš įsibrauti į Jūsų temukę..
Praeitą savaitę sužinojau, kad mano mamai 4 stadijos kiaušidžių vėžys. Sužinojom kai gulėjo ligoninėje dėl vandens kaupimosi plaučiuose, būtent paėmę šiek tiek to vandens nustatė kiaušidžių piktybinius pakitimus...
Sužinojusi verkiau kelias dienas, dabar kažkaip nusiraminau, mama laikosi geriau ir nusiteikusi optimistiškai, imu pavyzdį iš jos, nes suprantu, kad mano tokie verkimai ją dar blogiau veikia...
Šiandien buvome Santariškėse tai išstudijavę esamą situaciją bandys užrašyti kompiuterinei tamografijai, po kurios skubiai reikės pradėti taikyti chemoterapiją, nes vanduo plaučiuose toliau kaupiasi  verysad.gif
Kiek supratau taikys kažkokį agresyvų gydymą- kartą suleis vaistų ir paskui 3 savaičių pertrauka  g.gif  Labai bijau kaip jos skrandis ir širdelė ištvers, nes skrandyje opos, o širdelė dar neatsigavo po patirto infarkto...
Turiu daug klausimų į kuriuos ieškau informacijos internete, tačiau ar galėčiau jos neradusi, užklausti Jūsų?  unsure.gif
*

rasi internete,pati ieskojau ir radau.stiprybes tau...
.GABIJA.
Adis tau rytdienai laikau kumštį ir dovanoju gėlę.
Arūne ir tau skiriu šios gėlės rasos lašelius, tegul ji verkia , o tu juokis.
Tikėsiu tau gėlė už tikėjimą ir prisikėlimą.
Julija, Chaiba tegul jums taip pat pražysta po žiedą.
Tegul žiedas prasiskleidžia toms , kurios slaugo artimuosius ir verkia jų ašaromis.
Stiprybės visoms.

user posted image

Satide , aišku gali kreiptis.
Domogintare
QUOTE(arune @ 2009 11 02, 15:15)
Įsivaizduoju, kad pavargai. Bet pasirinkimo nėra - turi eiti pirmyn.  Apkabinu, ir laikykis, kabinkis nors už mažų smulkmenėlių, kas džiugintų. Gerai, kad turi žmogų šalia.

Man šį rudenį kažko nervukai visai pačiuožę - apsiverkt nieko nereiškia.  Kad ir vakar kapinėse - kažkas užklausia paprastą klausimą "kaip gyveni", o aš apsiverkiu. Turbūt visai nereik eit į žmones, kažko išsiderinu...geriausia namie, tarp savų - dukrytės ir kačiuko. Tada viskas gerai.

Kačiukas mūsų dar bevardis. Renkamės tarp Perlo (atrodo, Saulėlydžio taip pat Perlas  tongue.gif ), ir Sniegius (Sniegutis...).. Štai tokie mano džiaugsmeliai.
*

Ruduo, gal del to tos asareles dazniau pasirodo, bet po rudens bus ziema,o po ziemos ir vel pavasaris ir vel bu daugiau sypsenos veide.
Tarp kitko musu katinelis Sniegius, jis taip pat visas baltas ax.gif
speranza
laba,
čia ir vėl aš blush2.gif
džiaugiuosi kai džiaugiatės Jūs ir liūdžiu kartu su Jumis, kai Jums liūdna 4u.gif
paskaityti atslenku dažnai, tik nerašau... nelabai turiu ką. ax.gif

gal kuri nors susidūrėte su radioterapija? ar būsena bus panaši kaip po chemoterapijos?

stiprybės Jums visoms 4u.gif
deepy
rasu lanka,

mes irgi su teciu vedam i lauka.. Vis spaudziam ja, kad eitu. Bet vos praeina pora ratu ir jau "As pavargau", o gryzta, tai sako "oj, kaip pavargau".. O dabar kol dare 5 dienas cemoterapija isvis atsisake vaikscioti, nes mazdaug "kol nueinu i ligonine ir gryztu iki masinos, jau prasivaikstau, to uztenka.." O dabar jinai nori tik guleti ir guleti.. As jai sakau "judek per jega, nes uzsigulesi, bus sunku poto, galva suksis".

JUlija,

o kas yra neutropenija?
Kiek bus chemtoerapiju dar neaisku, vaziuos vel tyrimams uz 2 sav ir tada po tyrimu sakys, kas ir kaip.. O kolkas nulis ziniu.. Ar tai normalu?

Merginos, dar mama mano daznai ismusa karstis. Dabar daviau avokado pavalgyti, ir visa slapia, tok momentinis karsvcio pylimas. Tai normalu?
saulėlydis*
QUOTE(arune @ 2009 11 02, 15:15)
Man šį rudenį kažko nervukai visai pačiuožę - apsiverkt nieko nereiškia.  Kad ir vakar kapinėse - kažkas užklausia paprastą klausimą "kaip gyveni", o aš apsiverkiu. Turbūt visai nereik eit į žmones, kažko išsiderinu...geriausia namie, tarp savų - dukrytės ir kačiuko. Tada viskas gerai.

Kačiukas mūsų dar bevardis. Renkamės tarp Perlo (atrodo, Saulėlydžio taip pat Perlas  tongue.gif ), ir Sniegius (Sniegutis...).. Štai tokie mano džiaugsmeliai.
*

Neužsidaryk Arune, jokiu būdu schmoll.gif Paskui visai sunku bus ir nesinorės bendrauti ir nejaukiai, nesaugiai jausiesi. O dar ruduo.... Nieko nuostabaus ir tos ašarėlės ir nuotaikos nebuvimas. Visom taip nutinka. Dabar dar laikas toks, ir Vėlinės, ir pilnatis...

Taip, taip - mūsų kačiuko vardas Perlas wub.gif Ramybės įsikūnijimas mirksiukas.gif
Ir Sniegius gražu - kaip iš filmo apie peliuką Litlį, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 02, 21:20)
o kas yra neutropenija?
*

Taigi apie neutropenija šiandien Adis paaiškino - puslapis prieš tai. Paskaityk, mieloji mirksiukas.gif

Ir dar Čia - neutropenija lietuviškai

p.s. o man nugara nebeskauda clap.gif 6 savaites skaudėjo, o praėjo per dvi dienas assa.gif Tik dabar svarbu nepamiršti savo pažadų keisti gyvenimo būdą blush2.gif ir mažiau su mezginiu sedėti.
rasų lanka
QUOTE(arune @ 2009 11 02, 16:15)

*

4u.gif Arūne 4u.gif , kibk man į parankę , ir eime kartu toliau minčių ir virtualiais takeliais. Dviese bus smagiau. Gal pamesi liūdesėlį, išbarstysi ašarėles ir našta lengvesnė bus... Stipriai tave apkabinu ir linkiu tos ramybės širdutėje, kurios tu iš tiesų esi nusipelniusi wub.gif Ar jokių vaistukų nebevartoji raminančių, ar nebandai saviįtaigos kokios, ar pratimukų ar šiaip pozityvių minčių? O gal tuom netiki? Man atrodo, kad aš žinau ko tau reikia. mirksiukas.gif Tave mylinčio, tavęs laukiančio ir tave paguodžiančio žmogaus šalia. Linkiu, kad ir tai atsirastų, mieloji mūsų ....
Katinukas gali būti ne tik Sniegius, bet ir Snaigius... ax.gif

QUOTE(adis @ 2009 11 02, 16:55)
Tai va neutrofilų 0,1 ir taip yra po trijų filgrastimų  :tikuosi atsidės neilgam, keliom dienom, vaistukų dar turiu.
Ką tik su dideliu apetitu suvalgiau dubenėlį grikių košės. smile.gif  Daugiau tai į nieką pažiūrėti šiandien nenoriu. schmoll.gif
*

Adis - wub.gif Kad kuo greičiau tau atsistatytų kraujukas. Tada ir jėgų atsiras daugiau. Ar tau ši chemija nepanaikina ar nekeičia skonio receptorių?
Pakentėk dar - rezultatas bus geras šio gydymo... wub.gif

QUOTE(Satide @ 2009 11 02, 19:03)

Turiu daug klausimų į kuriuos ieškau informacijos internete, tačiau ar galėčiau jos neradusi, užklausti Jūsų?  unsure.gif
*

Sveika, Satide 4u.gif Palinkėsiu Jums su mamyte stiprybės įveikti sunkumus , neprarasti tikėjimo. Būtinai kreipkis į mus , jei iškils klausimų. Jei tik žinosime - atsakysime. Čia Mergaitės su didžiuliais patyrimais ir dar didesnėmis širdelėmis...

QUOTE(speranza @ 2009 11 02, 19:54)
gal kuri nors susidūrėte su radioterapija? ar būsena bus panaši kaip po chemoterapijos?

Būsena daug lengvesnė, negu chemoterapijos. Net nėra ką lyginti. Truputis nuovargio, gal apetito stoka. Žinoma labai priklauso nuo to, kokia vieta švitinama. Mamytei , palyginus su chemijomis, švitinimai - tai atostogos buvo...

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 02, 23:04)
p.s. o man nugara nebeskauda clap.gif 6 savaites skaudėjo, o praėjo per dvi dienas  assa.gif Tik dabar svarbu nepamiršti savo pažadų keisti gyvenimo būdą  blush2.gif ir mažiau su mezginiu sedėti.
*

Sveikinu, sveikinu. O vaistukus dar tebenaudoji? Tikriausiai dabar ir pasaulis kitom spalvom nusidažė ir nuotaka kita? thumbup.gif

Shaiba 4u.gif - sveika brangute. Taip malonu susipažinti su tavimi ir tavo aukseliais. Ten tikriausiai pirmoji komunija? Kažkodėl tave įsivaizdavau garbanotais, bet ilgais plaukais... g.gif Nuo ko čia tie įsivaizdavimai tokie... g.gif Bet vis tiek be galo malonu. friends.gif
Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 02, 22:20)
Merginos, dar mama mano daznai ismusa karstis. Dabar daviau avokado pavalgyti, ir visa slapia, tok momentinis karsvcio pylimas. Tai normalu?
*

Dėl viso pikto, kai kitą kartą važiuosit pas gydytoją, apie tai pasakykit. Bet, gali tai būti ir nuo naudojamų vaistukų , nuo menopauzės simptomų, ar tiesiog dėl to, kad mamytė jėgų neturi ir net paprasčiausias valgumas ją išvargina ir dėl to išpila prakaitas.
Mano mamytė prakaituodavo stipriai naktimis prieš randant ligelę (suversdavome tai menopauzei). Po to - chemijų metu kartais, bet jau dienomis - tiesiog tarsi kas kibiriuką vandens suverstų, arba paryčiais truputi išmuša šiluma, bet mano mamytė jau ir metukų turi (66).
-Julija-
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 02, 21:20)
JUlija,

o kas yra neutropenija?
Kiek bus chemtoerapiju dar neaisku, vaziuos vel tyrimams uz 2 sav ir tada po tyrimu sakys, kas ir kaip.. O kolkas nulis ziniu.. Ar tai normalu?

*

Neutropenia vienas is chemijos salutiniu reiskiniu, kai kraujyje sumazeja leukocitu ir neutrofilu. Cia labai trumpai, nesipleciant.
Manau, karscio pylimas galimas. Ir man budavo. Jei karsciavimas su temperatura atsirastu, tada butinai skambinkite gydytojai.
speranza
QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 02, 22:04)
Būsena daug lengvesnė, negu chemoterapijos. Net nėra ką lyginti. Truputis nuovargio, gal apetito stoka. Žinoma labai priklauso nuo to, kokia vieta švitinama. Mamytei , palyginus su chemijomis, švitinimai - tai atostogos buvo...
*

Rasų lanka, dėkui už atsakymą. 4u.gif

šiandien, manau, sužinosiu kas ir kaip.

dar kartą ačiū už tai, kad nepasivarginai parašyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
arune
Nuotaikai pakelti:

user posted image

Taip mano dukra migdo savo kačiuką lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image

Išdykėlis prie kompo. Matosi mūsų SM, ir Rasų lankos žinutė jame tongue.gif

4u.gif
saulėlydis*
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 09:06)
Nuotaikai pakelti:

Taip mano dukra migdo savo kačiuką  lotuliukas.gif

Išdykėlis prie kompo.  Matosi mūsų SM, ir Rasų lankos žinutė jame  tongue.gif

4u.gif
*

lotuliukas.gif
Pūkelis mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 02, 23:04)
Sveikinu, sveikinu. O vaistukus dar tebenaudoji? Tikriausiai dabar ir pasaulis kitom spalvom nusidažė ir nuotaka kita?  thumbup.gif

*

Ačiū, tai jau tikrai. Net nepastebėjau kaip splaio neliko. Nes gyvenau, kad tik dieną prastumti doh.gif . Vaistų nebegeriu. Šiandien paskutinis masažo seansas. Manau, kad tie masažai labai pamačyjo. Per vidurį buvo krizė kai vėl reikėjo nuskausminamųjų, bet po to tik geryn thumbup.gif

Mažeikiuose kaip šalta, bet matosi, kad diena bus saulėta.
Tai ir Jums po saulės spindulėlį 4u.gif
nothing sweet
keletą dienų nebuvau užsukusi, o va kai įlindau - pasaulis sužibo dailiausiom spalvom smile.gif
Tikėsiu wub.gif och, apsižliumbiau gi iš pačio ryto smile.gif
mieloji Tikėsiu wub.gif wub.gif wub.gif
ragnez
arune, net apsiasarojau, koks kaciukas wub.gif
labai noriu katiniuko, bet mano vyriausias alergiskas katei sad.gif

ir dar turim toki labai panasu meskiuka kaip nuotraukoj, mano mazius dabar su juo miega - ta meskiuka as gavau kadaise dar studentavimo laikais nuo vieno mielo zmogucio...
Siracusa
Kaip smagu TIKĖSIU žinutę matyti smile.gif

Ir Arūnės katinėlis fantastiškas smile.gif Koks patriotiškas miegas su vėliava laugh.gif

Ragnez, o dėl vaiko alergijos jokių gyvūnų negalite turėti, ar tik katei alergiškas?

adis
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 09:06)
user posted image

Išdykėlis prie kompo.  Matosi mūsų SM, ir Rasų lankos žinutė jame  tongue.gif

4u.gif
*

Debesėlis??? smile.gif biggrin.gif doh.gif
arune
QUOTE(adis @ 2009 11 03, 16:13)
Debesėlis??? smile.gif  biggrin.gif  doh.gif
*

Irgi variantas tongue.gif .Ačiū. Įtrauksiu į sarašą 4u.gif

Kaipgi, Adis, šiandien, ar jau žinai, kada chemija?
SVETA K.
arune ,koks grozis wub.gif

Mes irgi turim n pliusiniu meskiukiu,kaciuku,bet pas mus suniukai valdo biggrin.gif
siracusa ,prajokinai su patriotisku miegu lotuliukas.gif

adis
QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 02, 23:04)
Adis -  : Ar tau ši chemija nepanaikina ar nekeičia skonio receptorių?
*

Šią chemiją priskirčiau lengvųjų kategorijai, tik skiria ne pagal lengvą grafiką, kas savaitę: –12 savaičių iš eilės. Pagal vaisto anotaciją – didysis kraujo kritimas (turi net savo pavadinimą – nadyras) 7–14 parą. Man 8 parą jau lašinama nauja dozė. Gydytoja sakė, jog paprastai vyresniems žmonėms skiria kas 2–3 savaites. Geroji jos pusė: sulaša per 6 min. Nekeičia skonio. Tiesiog nuostabu: valgai ir jį jauti tokį, koks ir turi būti. Beveik nekrenta plaukai. Mano spėjo ūgtelėti iki 2 cm, žili neatlaikė – iškrito, dabar esu kaip jaunystėj tamsiaplaukė, tik praretėjusi. smile.gif Ryšiu skarytes toliau, nes šąla galva. Blogoji – dega venos, negrįžtamai. Labai skauda po sulašinimo, prasideda uždegimas visa parausta, pabrinksta. Kairės rankos jau poros venų nebėra – sklerozavo, net kraujas beveik nebėga, kai bando paimti, įdurti įduria, bet tik sunkiasi. Plaštaka visa pamėlusi. Dešinę taupau labiau, mažiau lašinu, nes nebus net iškur kraujo paimti. Kaip žinai, mano abi operuotos, tad pagal rekomendacijas iš tikrųjų negalima lašinti nė į vieną. Lašinam. Porto dabar niekas man nedėtų, nes buvo problemų su perikardu ir visa sritis, kur deda portą, apimta ligos. Nesiimtų dėti, kad nepaplistų dar labiau.
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 16:45)
Kaipgi, Adis, šiandien, ar jau žinai, kada chemija?
*

Leidžiuos neupogeną toliau, bandysiu ketvirtadienį kartoti kraują ir jei geras – tuoj pat į Kauną.
SVETA K.
adis ,o gal pabandyti i kojos viena lasinti? g.gif
adis
QUOTE(SVETA K. @ 2009 11 03, 16:51)
adis ,o gal pabandyti i kojos viena lasinti?  g.gif
*

Gydytoja griežtai prieš.
arune
QUOTE(adis @ 2009 11 03, 16:49)
Leidžiuos neupogeną toliau, bandysiu ketvirtadienį kartoti kraują ir jei geras - tuoj pat į Kauną.
*

Kaip ir sakei - kelioms dienoms. Taip ir bus,tikėkime. O dabar tinginiauk, ilsėkis, lepink save, ką, manau, ir darai smile.gif
Papildyta:
Dar, [B]Adis, specialiai tau, nuotraukytė, kad pakeltų nuotaikėlę ir plačiai nusišypsotum:[/B]

Mano kačiukas bijo žuvytės biggrin.gif

user posted image
romantikė
arune, koks mielas katinelis...

ragnez, yra kaciu be poplaukio. Jie nealergizuoja.

adis, apkabinu.

TIKESIU, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybes.

Laikykites, merginos! Siunciu baliona teigiamu emociju 4u.gif
saulėlydis*
ADIS wub.gif
Į katinų temą Tau - mano mielas, šiltas, švelnutis, širdukas - Perliukas. Kad sumažėtų Tavo sielos ir kūno skausmas.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 17:03)
Mano kačiukas bijo žuvytės   biggrin.gif

*

Visada galvojau, kad man šunys labiau prie širdies, bet "susilydau" dėl katinų lotuliukas.gif
adis
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 17:03)
Mano kačiukas bijo žuvytės   biggrin.gif
user posted image
*

biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif ačiū, ačiū, tą ir darau visą dieną žiūrėdama į tavo gražuolio nuotraukytes, toks pat mielas ir nedrąsus kaip mažoji šeimininkė. Pamatysi po kelerių metų taip abu išdrąsės, jog ilgėsies šitų ramių dienų. Manoji jaunėlė-ramuolė prieš pora mėnesių pabuvojo policijoje. Tėvelis važiavo pasiimti, nes su draugais vasaros pabaigoje miesto parkelyje „girtavo“sepyniese turėjo 1 alaus butelį. Įpūtė 0,1 promilės, mokėjom baudą 30 Lt, teismas vyko, nes vieša vieta...ji buvo dar neplinametė, trūko dviejų mėnesių. Visus draugus paleido, tik jos ne...Grėsė draugams bauda už nepilnamečio girdymą, nes ji vienintelė tokia tarp jų buvo. Visiems draugams po 18. Prisiėmė atsakomybę, jog pati tą alų atsinešė...va tokios istorijos būna su dukromis. Gyvenime nebūčiau pagalvojusi, tyli, rami, miela. Atsiprašė, sakė, jog labai gėda...
*****dabar ir į saulėlydžio žiūrėsiu tongue.gif tongue.gif : thumbup.gif
************spinduliuojat visos neišpasakytu supratimu ir gerumu. Ašaros byra. Ne tu viena, arune, ašaroji. mirksiukas.gif
arune
QUOTE(adis @ 2009 11 03, 17:24)
...va tokios istorijos būna su dukromis. Gyvenime nebūčiau pagalvojusi, tyli, rami, miela. Atsiprašė, sakė, jog labai gėda...
*

blink.gif blink.gif blink.gif jooooo, tie vaikai, nežinosi, kaip viskas apsivers, ir kada ką iškrės, ir kuo pataps...

O, tu, Adis, šypsokis, šypsokis, mes su Saulėlydžiu vis pasistengsim. Ačiū, kad šypsais. smile.gif

_________

Oi, Saulėlydi, koks tavo fainuolis...taip ir norisi į kailį įsikniaubt...rankas įkišt...
Siracusa
ADIS, laikykis. Aš ir atnešu Tau pūkuotą mielybę nuotaikos palaikymui smile.gif

user posted image

--
Kitą savaitę laukia profilaktinė punkcija. Neatsistebiu, kaip greit metai praėjo nuo paskutinio tyrimo.. Guodžiuos, kad tik ilgas bakst, ir viskas cool.gif
Apsimesiu drąsiu zuikiu hihihi.gif
Liutukeee
Labutis!
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 30, 01:23)
Labas vakaras! Jau girdejau apie ta aparata o dabar radau kur paskaityti  4u.gif

http://nordeurope.kp.ru/online/news/556305/
*

Perskaiciau ta straipsniuka,bet nelabai supratau koks tai aparatas?Kam ir kuo konkreciai jis padeda?Prasau parasykit!Gal mano mamai padetu!
QUOTE(TIKESIU @ 2009 10 31, 17:09)
Aš pamenu, kaip angelas sparnus pametęs

*

wub.gif
QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 01, 16:23)
Sveikutės, Meragaitės  4u.gif ,
Gal žinot, ar Lietuvoje yra parduodami kokie preparatai su barsuko taukais (kapsulės, tepalai)? Bandyčiau nupirkti mamytei - kosulys išvargino, ir sloga vėl pradeda lipti ...  Ieškau  internete, bet ar nemoku ieškoti ar jų nėra.  g.gif
*

QUOTE(SVETA K. @ 2009 11 01, 17:23)
Pas mus tai Klaipedoje parduoda turguje kapsules,ir galima uzsakyti skystu 4u.gif

Jau arune parase mirksiukas.gif

Jeigu dar nebandete ir jeigu mamytei galima,tai pabandykite ACC,man nuo kosulio labai padeda.
*

QUOTE(arune @ 2009 11 01, 17:36)
Tikrai yra Mažeikiuose tų rusiškų vaistų pardavėjų, pasidomėkite. Mano draugei, kaip sakiau, jau 2 mėn. nepraeina tie simptomai, tai onkologė sakė mest į šalį tuos visus paskirtus antibiotikus, ir ieškot barsuko taukų. Būtent taukų, o ne kapsulių, tepalų,... nes gryni barsuko taukai efektingesni. Ryt paiešokite, sėkmės paieškose  4u.gif

*

QUOTE(Satide @ 2009 11 02, 18:03)

*

O gal kas pzistat medziotoja ar siaip kas parduoda barsuko taukus Vilniuje?Mamai tas tepalas nepadeda,ACC irgi. verysad.gif
QUOTE(speranza @ 2009 11 02, 18:54)

stiprybės Jums visoms  4u.gif
*

Kai mamai po operacijas svytino krutine-tai isvis jokiu pasaliniu poveikiu nebuvo,o kai sisyk smegenis-tai nuovargis kamavo,galva skaudejo,bet netaip bjauru kaip chemija.

Kaip mamyte?
Irreelle
Sveikos
kiek gražių mažuliukų pridėta temoje wub.gif

Ačiū mergaitės, kad šiltai priėmėte 4u.gif

Ryt važiuojame su mamyte daryti kompiuterinės tamografijos, per pažįstamus pavyko skubiai ją gauti, tada darys kraujuką ir poryt jau turbūt pradės taikyti chemoterapiją...ir noriu, kad greičiau kažką darytų ir labai bijau tuo pačiu kaip jos organizmas reaguos... unsure.gif Spėju ji bus labai stipri, jei gydytojai tikisi, kad po vieno karto jau matysis pokyčiai, o mama jaudinasi dėl plaukų, sako, dabar bent į žmogų panaši, bet raminu ją, kad bus tų plaukučių, dabar ne tai svarbiausia..

Pinacea
Arune, tavo kaciukas primena musu Spirgiu - irgi baltas grazuolis buvo.. Spirgiu pavadinom, nes labai nekantrus buvo, ir "spirgejo".... lotuliukas.gif
Adis, laikykis, mano mamytei irgi problemos su venom buvo.. bet neleido nei i koja, nei kitur... idomu kodel g.gif: As turbut tai paveldejau, ir viena mano dukra - pas abi venu ieskojimas prilygsta "lobio paieskom" - dazniausiai duria "is lempos", ir pataiko kas 5 karta doh.gif neduok dieve, reiktu kas savaite badytis doh.gif
Tikesiu, meldziaus uz Tave kiekviena diena... dziugu, ne tas zodis.. biggrin.gif 4u.gif Tikiu, kad pats blogiausias metas praeityje..
Idomu, kaip Ugninei sekas.....
arune
Liutukeee, įvesk paieškos žodžius per google " Barsuko taukai Vilniuje", suras info, kur jų gauti. Štai kad ir ČIA.

Satide, nesijaudinkit taip labai, nieko dabar nesužinosit, kaip ten bus, kad ir kaip begalvotumėt. Nereikia jaudintis dėl to, ko dar nežinot, ar bus, kaip bus...jei bus, tada ir spręsite...su gydytojos ar mūsų pagalba...
Liutukeee
QUOTE(arune @ 2009 11 03, 22:41)
Liutukeee, įvesk paieškos žodžius per google " Barsuko taukai Vilniuje", suras info, kur jų gauti.  Štai kad ir ČIA.

*

Aciu jums!Tik vat beda-nepasitikiu as nepazistamais zmonemis :geda2: ,galvoju kaip pirkt vaistus,kuriuos reiks gert is neaiskiu prekiautoju.Kad itrinimui-tai dar nieko.Bet juk reiks gert :hm
Ka manot?Patarkit!O tai as nezinau :hm ,norisi,kad nors kazkas rekomenduotu,pazinotu. :geda2:
Papildyta:
QUOTE(Satide @ 2009 11 03, 21:46)
Sveikos
kiek gražių mažuliukų pridėta temoje  wub.gif

Ačiū mergaitės, kad šiltai priėmėte  4u.gif

Ryt važiuojame su mamyte daryti kompiuterinės tamografijos, per pažįstamus pavyko  skubiai ją gauti, tada darys kraujuką ir poryt jau turbūt pradės taikyti chemoterapiją...ir noriu, kad  greičiau kažką darytų ir labai bijau tuo pačiu kaip jos organizmas reaguos...  unsure.gif Spėju ji bus labai stipri, jei gydytojai tikisi, kad po vieno karto jau matysis pokyčiai, o mama jaudinasi dėl plaukų, sako, dabar bent į žmogų panaši, bet raminu ją, kad bus tų plaukučių, dabar ne tai svarbiausia..
*

O kaip mamytei nustate,kad plauciuose vandenys kaupiasi?Kaipnors blogai pasijaute-kosejo,pavargdavo ar kazkokie kiti simptomai buvo?Kaip aplamai ji jautesi ir jauciasi?

Stiprybes,sveikatytes jums ir jusu mamytei!
SVETA K.
Liutukee ,nu as irgi supratau tik tiek ,kiek ten raso smile.gif Kad labai efektivus radiologinis aparatas,kai su paprastu reikia 30 seansu,tai su situ tik 1 ir kad nenaikina sveikiu lasteliu,kad ypac "taiklus".kas anksciau imanoma buvo tik chirurginiu budu.Latvija netoli ir summa 1200 euru aisku labai didele,bet visgi tokia daugmaz reali,ne 100 000.
vi_
Liutukeee, šįryt per LTV užgirdau, kad yra tokia VšĮ "Kartu lengviau", skirta, kaip jie sako, žmonėms, sergantiems centrinės nervų sistemos navikais bei jų artimiesiems, padėti. Čia gali rasti jų svetainę "Kartu lengviau". Jų atstovas per TV kalbėjo, kad jie turi neurologus konsultantus, kurie atsako į sergančiųjų bei jų artimųjų klausimus. Manau, jog ten galėsi sužinoti daug dalykų, apie kuriuos mes čia nežinom.
Beje, ar pavyko užrašyti mamą neurochirurgo konsultacijai?

.GABIJA.

user posted image

Labas mergaitės.Dar vienoje fronto linijoje reikia apkasus kastis.Matot kariūnai jau iškrito nuo kiaulių gripo.Kai leidausi chemo per paukščių gripo paniką, tai viena sakė , kad jei atlaikė chemo, tai tokiai nesamonei nepasiduos.

Vis rašot apie barsuko taukus.Nieko nežinau apie jų galią, bet jei pirkti ,tai iš pažįstamo medžiotojo.Ar įsivaizduojat kokio tai dydžio žvėrelis ir kiek jų galima sumedžioti, kad turgai pilni šių taukų.Fermose- ne kiaulės , jų neaugina.Neapsigaukit.
saulėlydis*
Kliaulių gripo grėsmė ir skiepai
Rimantes
Sveikos mergaites,
noreciau pasiteitauti tu, kurios susidure su plauciu veziu.
As antri metai gydziausi kruties (4 operacijos, 6 chemoterapijos, spinduliavimas), o vasara atsirado metastazes kepenyse ir plauciuose. Dabar plauciuose du navikai. Liga zaibiskai progresuoja. Isoperuoti ju neimanoma, dar plius kruva padidejusiu limfmazgiu... Kas dvi savaites punktuoja vandenis is tarpuplaucio.. Desinys plautis veikia 50%, kairi baigia uzspaust. Kuo gali padet medikai, tai tik idet stenta, kuris praplestu kairi plauti ir butu lengviau kvepuot. Jeigu organizmas ji toleruos... daugiau jie bejegiai, prognozes liudnos.. verysad.gif Bet as is tu nepataisomu optimisciu.. Meldziuosi ir zinau kad issikapstysiu. Turiu uzaugint vaikiukus.

Gydausi VOI. Greiciausiai pirmadieni gudys stentavimo operacijai. Gal kuri esat susidurus kaip ten viskas vyksta, kaip savijauta po operacijos ir t.t. ka tureciau zinoti. Mane zada operuot sk vedejas Cicenas ir gyd. Tamasauskas. Ka galit apie juos gero pasakyt? blush2.gif Aisku domintu ir operaciju ikainiai.. blush2.gif
Lauksiu zinuciu i a.z. Aciu.

Stiprebes visoms 4u.gif meldziuosi kasdien uz jus.
SVETA K.
Rimantes ,laikykis mieloji,tik nepasiduok 4u.gif Butinai turi uzauginti vaikus.Patarti nieko negaliu,mano liga kitokia.Gal musu adis tau pades,nes jai buvo vanduo plauciuose.

Pinacea ,kaip atostogos Lietuvoje? rolleyes.gif
Liutukeee
QUOTE(SVETA K. @ 2009 11 04, 01:07)
Liutukee ,nu as irgi supratau tik tiek ,kiek ten raso smile.gif Kad labai efektivus radiologinis aparatas,kai su paprastu reikia 30 seansu,tai su situ tik 1 ir kad nenaikina sveikiu lasteliu,kad ypac "taiklus".kas anksciau imanoma buvo tik chirurginiu budu.Latvija netoli ir summa 1200 euru aisku labai didele,bet visgi tokia daugmaz reali,ne 100 000.
*

Aciu,as irgi supratau ka raso.Bet mane domina kokiais atvejais tas aparatas naudojamas,kokiu budu veikia g.gif

QUOTE(vi_ @ 2009 11 04, 10:36)
Liutukeee, šįryt per LTV užgirdau, kad yra tokia VšĮ "Kartu lengviau", skirta, kaip jie sako, žmonėms, sergantiems centrinės nervų sistemos navikais bei jų artimiesiems, padėti.  Čia gali rasti jų svetainę "Kartu lengviau". Jų atstovas per TV kalbėjo, kad jie turi neurologus konsultantus, kurie atsako į sergančiųjų bei jų artimųjų klausimus. Manau, jog ten galėsi sužinoti daug dalykų, apie kuriuos mes čia nežinom.
Beje, ar pavyko užrašyti mamą neurochirurgo konsultacijai?
*

Aciu labai! 4u.gif Reiks pasinagrinet.

Neuzregistravau.Mama nori i Kauna,o mes nuvezt negalim,nes esu viena su vaikais,be masinos.Nors skradziai zeme prasmek blush2.gif
Pirmadieni buvo pas savo miesto seimos gydytoja-tai siuntimo pas neurochirurga nedave,tik pas neurologa.Ka cia ir besakyt kai net vaistu nuo spaudimo nesugeba israsyt.Israse,jie kompensuojami,o kai mama nuejo nusipirkt-tai pasirodo,kad blogai parase,tai reikejo paciai 50litu susimoket arba atgal vaziuot i poliklinika(o tam nebuvo jegu),kad gydytoja perrasytu recepta.Ai,nesiseka mamai su tais gydytojais.O gal ir bendraut nemoka,jai kaip zmogui uzimanciam vadovaujancias pareigas,sunku nusileist iki tokio lygio kai turi maldaut gydytoja"daktareli,bukit geras,parasykit man siuntima,man tikrai reikia".Zinau,kad taip ir neturetu buti,koks cia gali buti maldavimas kai zmogui augliai galvoje,o gydytojas nenori rasyt siuntimo pas neurochirurga ? g.gif .Na,zinokit,man jau taip pikta darosi,kad negaliu. blush2.gif Ir aplamai paskutinem dienom jauciuosi bjauriai-niekuo negaliu padet mamai,o be manes daugiau niekas negali padet,visiems dzin,nors mama visiems visada padedavo,net perdaug,o kai jei reikia-tai visi galvoja,kad ai,pades kiti.

QUOTE(Rimantes @ 2009 11 04, 16:59)
Sveikos mergaites,
As antri metai gydziausi kruties (4 operacijos, 6 chemoterapijos, spinduliavimas), o vasara atsirado metastazes kepenyse ir plauciuose. Dabar plauciuose du navikai. Liga zaibiskai progresuoja. Isoperuoti ju neimanoma, dar plius kruva padidejusiu limfmazgiu... Kas dvi savaites punktuoja vandenis is tarpuplaucio.. Desinys plautis veikia 50%, kairi baigia uzspaust. Kuo gali padet medikai, tai tik idet stenta, kuris praplestu kairi plauti ir butu lengviau kvepuot. Jeigu organizmas ji toleruos... daugiau jie bejegiai, prognozes liudnos..  verysad.gif Bet as is tu nepataisomu optimisciu.. Meldziuosi ir zinau kad issikapstysiu. Turiu uzaugint vaikiukus.

Gydausi VOI. Greiciausiai pirmadieni gudys stentavimo operacijai. Gal kuri esat susidurus kaip ten viskas vyksta, kaip savijauta po operacijos ir t.t. ka tureciau zinoti. Mane zada operuot sk vedejas Cicenas ir gyd. Tamasauskas. Ka galit apie juos gero pasakyt?  blush2.gif  Aisku domintu ir operaciju ikainiai..  blush2.gif
Lauksiu zinuciu i a.z. Aciu.

*

Mamai -kruties metastazes plauciuose ir galvoje.Bet vanduo nesikaupia.Bet jei plauciuose daug augliuku,todel neoperuoja.O mums sake,kad jei butu nedaug-tai operuotu. g.gif .Mama yra buvusi pas Cicena.

O jums okia chemija taike?Pas kokia gydytoja lankotes?Nes mama irgi VOI.
Gal galit smulkiau papasakot apie savo liga-simptomus ir t.t.Kaip nustate,kad metastazes plauciuose?Kosejat ar ne?Mama labai koseja,bet taip ir nesuprantam ar tai del plauciu,ar del sirdies,nes kiekvienasyk pries uzeinant kosulio priepuoliui kazkaip keistai sudiegia sirdi.Jai ir sirdy buvo mioma,bet po chemiju beveik sunyko.

Sveikatytes jums! 4u.gif
deepy
Sian atvare viena mergina i darba, pasakojo, kad jos teciui augliu vezys. Pasakojo, kad nepripazhysta chemo ir dabar gydosi pas Blauznelyte?
AR ka nors girdejot apie ja???
Jos situacija itin bloga.. Teciui duoda pora men..
Liutukeee
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 11 04, 11:41)

Vis rašot apie barsuko taukus.Nieko nežinau apie jų galią, bet jei pirkti ,tai iš pažįstamo medžiotojo.Ar įsivaizduojat kokio tai dydžio žvėrelis  ir kiek jų galima sumedžioti, kad turgai pilni šių taukų.Fermose- ne kiaulės , jų neaugina.Neapsigaukit.
*

Uztat ir negaliu pasitiket nepazistamuju skelbimais. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 04, 20:57)
Sian atvare viena mergina i darba, pasakojo, kad jos teciui augliu vezys. Pasakojo, kad nepripazhysta chemo ir dabar gydosi pas Blauznelyte?
AR ka nors girdejot apie ja???
Jos situacija itin bloga.. Teciui duoda pora men..
*

Koks vezys?Gal smegenu?

Mes bandem patekt pas Bloznelyte.Ji turi privatu kabineta,bet jos asistente musu neregistravo,pasake,kad Bloznelytes gydymas ekspermentinis,todel ji gydo tik"nurasytus"ligonius,kuriu ligos istorijoje yra irasas,kad gydymas nebetaikomas.Mane irgi domina ar imanoma [pas ja patekt jei vis dar yra taikomos chemoterapijos.Cia kitos lyg ir rase,kad reiktu bandyt.Bet kai mums taip nesiseka,visur pries nosi uztrenkiamos durys-tai net nebekyla rankos kazka daryt.

Ai,kazkokia as pesimiste paskutinem dienom,dar depresija isivarysiu-tai visai nekas bus.
ifauru
Sveikos mergaitės,

Tikėsiu 4u.gif Stebuklų būna, ir ne tik per Kalėdas 4u.gif

Arūne, džiaugiuosi, kad jau turit naują draugą. Ruduo toks nedėkingas metas. Orai, tamsa, dar tas nenormalus laikrodžio sukiojimas...Taigi net gydytojai pripažįsta, kad yra rudeninė depresija...Aš irgi per darbus (kuriuos dar dėkui Die turiu) šviesios dienos nematau.
Vaikams per rudens atostogas negalėjau dėmesio skirti. Vieną kiek laisvesnę dieną su mažąja pabuvau, kartu į darbą nusivežiau, tai vaikas paskui džiaugėsi, kad mama su ja dieną praleido. Taip širdį suspaudė. verysad.gif Dirbu, parlekiu iš darbo, gerai, kad dar esam įpratę kartu pavalgyt - ir vėl dažnai prie kompo sėdu....Man ruduo - pats darbymetis. doh.gif Vis guodžiuosi, kad gal pavasarį bus kiek lengviau...Kalėdas pajaučiu (jau kokie treji metai taip) tik kai pradeda kvepėti mandarinai...
Tipa kad merginos, be didelių problemų galėčiau papildyt ašarojančių būrelį (nors dar šiemet ne taip baisiai, bet gi dar iki švenčių pusantro mėnesio doh.gif )

QUOTE(Rimantes @ 2009 11 04, 16:59)
Sveikos mergaites,
As antri metai gydziausi kruties (4 operacijos, 6 chemoterapijos, spinduliavimas), o vasara atsirado metastazes kepenyse ir plauciuose. Bet as is tu nepataisomu optimisciu.. Meldziuosi ir zinau kad issikapstysiu. Turiu uzaugint vaikiukus.

*

Jei iš krūties metestazavo, tai Jūsų ligelė nėra plaučių vėžys - visgi gydoma pagal pradinį naviką. Tikėk, viskas turi būti gerai 4u.gif
O dėl plaučių - jei sėkminga operacija, tai ir prognozės neblogos. Gal jau rašiau, kad tolimam giminaičiui daugiau kaip prieš 2 metu išpjovė dalį plaučio, chemijos gavo tik vieną kartą - inkstai ar kepenys nepakėlė. Ir kruta iki šiol, aną ligą beveik pamiršdamas (kitokių bėdelių dabar turi)...

QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 04, 21:03)
Mes bandem patekt pas Bloznelyte.Ji turi privatu kabineta,bet jos asistente musu neregistravo,pasake,kad Bloznelytes gydymas ekspermentinis,todel ji gydo tik"nurasytus"ligonius,kuriu ligos istorijoje yra irasas,kad gydymas nebetaikomas.Mane irgi domina ar imanoma [pas ja patekt jei vis dar yra taikomos chemoterapijos.Cia kitos lyg ir rase,kad reiktu bandyt.Bet kai mums taip nesiseka,visur pries nosi uztrenkiamos durys-tai net nebekyla rankos kazka daryt.
Ai,kazkokia as pesimiste paskutinem dienom,dar depresija isivarysiu-tai visai nekas bus.
*

Liutukeee, gi žinai turbūt, kad gyvenimas - zebras. Vienas dryžis baltas, kitas juodas...Nulipsi nuo to juodojo, patikėk. Pas Bloznelytę kančių kelius nuėjus patekti įmanoma (ji pati labai savotiškai bendraujantis žmogus - bent jau taip esu girdėjusi). Bet kiek žinau, ji imasi tikrai tik tuos, kuriems jau nieko kiti nebesiūlo. Ir kai kurioms ligoms tai efektyviau (kiek žinau, odos), o kitiems - ne taip....

Adis, gal net ryt galim susimatyti - ryt mamą guldom lašinimui, kraujas atsistatė tik su vaistukais - chemija atsidėjo savaitei...

Rasų lanka, kas Jūsų fronte? Kiek suprantu, darbai nelabai džiugina. Betgi turite tėvelius, dar krutuliojančius 4u.gif Tuo ir pasidžiaukit 4u.gif

Sveta, Gabija, bbg23, vi_, Pinacea, saulėlydis*, ugn*Ine ir kitos, čia paminėtos - mes kartu, ir todėl mes jėga 4u.gif
vi_
QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 04, 20:56)
Neuzregistravau.Mama nori i Kauna,o mes nuvezt negalim,nes esu viena su vaikais,be masinos.Nors skradziai zeme prasmek  blush2.gif
Pirmadieni buvo pas savo miesto seimos gydytoja-tai siuntimo pas neurochirurga nedave,tik pas neurologa.Ka cia ir besakyt kai net vaistu nuo spaudimo nesugeba israsyt.Israse,jie kompensuojami,o kai mama nuejo nusipirkt-tai pasirodo,kad blogai parase,tai reikejo paciai 50litu susimoket arba atgal vaziuot i poliklinika(o tam nebuvo jegu),kad gydytoja perrasytu recepta.Ai,nesiseka mamai su tais gydytojais.O gal ir bendraut nemoka,jai kaip zmogui uzimanciam vadovaujancias pareigas,sunku nusileist iki tokio lygio kai turi maldaut gydytoja"daktareli,bukit geras,parasykit man siuntima,man tikrai reikia".Zinau,kad taip ir neturetu buti,koks cia gali buti maldavimas kai zmogui augliai galvoje,o gydytojas nenori rasyt siuntimo pas neurochirurga ? g.gif .Na,zinokit,man jau taip pikta darosi,kad negaliu. blush2.gif Ir aplamai paskutinem dienom jauciuosi bjauriai-niekuo negaliu padet mamai,o be manes daugiau niekas negali padet,visiems dzin,nors mama visiems visada padedavo,net perdaug,o kai jei reikia-tai visi galvoja,kad ai,pades kiti.
*

Kai nueis pas neurologą, gal jis nusiųs. Gal čia pas juos toks algoritmas patekimui pas neurochirurgą. Ir kitaip negalima. Jei neurologas kartais nesiųstų, vertėtų jį paskatinti. Materialiai...
Buvau nušokus į tą Kartu lengviau puslapiuką. Ten ir išties gydytojas forume atsakinėja į klausimus. Ir gan operatyviai. Jis iš VGPUL. Pamėgink ir tu pasiklausinėti, gal ką patars.
O kad kiti nepadeda, tai gal nežino kaip? Gal reikia jų kažko konkretaus paprašyti?

labins
4u.gif labas smile.gif
nu va - mūsų atostogos ir laukimas suasuio vidurio baigėsi, mes Vilniuje... tegu daktarai pasako dar vieną nuomonę
labai nustebau, kad čia, skirtingfai nei Šiauliuose nereikia turėti savo šaukštų ir šakučių smile.gif net duonos duoda ne pusę riekelės, o visą smile.gif ir palata labai šilta smile.gif mano žmogeliukas labai patenkintas, nes aplinkui daug moteriškių šmirinėja smile.gif jis palatoje kol kas vienas - laisvas plotas smile.gif

rasų lanka
QUOTE(adis @ 2009 11 03, 17:49)
Šią chemiją priskirčiau lengvųjų kategorijai, tik skiria ne pagal lengvą grafiką, kas savaitę: –12 savaičių iš eilės. Pagal vaisto anotaciją – didysis kraujo kritimas (turi net savo pavadinimą – nadyras) 7–14 parą. Man 8 parą jau lašinama nauja dozė. Gydytoja sakė, jog paprastai vyresniems žmonėms skiria kas 2–3 savaites. Geroji jos pusė: sulaša per 6 min. Nekeičia skonio. Tiesiog nuostabu: valgai ir jį jauti tokį, koks ir turi būti.  Beveik nekrenta plaukai. Mano spėjo ūgtelėti iki 2 cm, žili neatlaikė – iškrito, dabar esu kaip jaunystėj tamsiaplaukė, tik praretėjusi. smile.gif Ryšiu skarytes toliau, nes šąla galva. Blogoji – dega venos, negrįžtamai. Labai skauda po sulašinimo, prasideda uždegimas visa parausta, pabrinksta. Kairės rankos jau poros venų nebėra – sklerozavo, net kraujas beveik nebėga, kai bando paimti, įdurti įduria, bet tik sunkiasi. Plaštaka visa pamėlusi. Dešinę taupau labiau, mažiau lašinu, nes nebus net iškur kraujo paimti. Kaip žinai, mano abi operuotos, tad pagal rekomendacijas iš tikrųjų negalima lašinti nė į vieną. Lašinam. Porto dabar niekas man nedėtų, nes buvo problemų su perikardu ir visa sritis, kur deda portą, apimta ligos. Nesiimtų dėti, kad nepaplistų dar labiau.
Papildyta:

Leidžiuos neupogeną toliau, bandysiu ketvirtadienį kartoti kraują ir jei geras – tuoj pat į Kauną.
*

Sveikute, mieloji Adis 4u.gif Po kiek Neopogeno susileidi kas kart? Ar rankelės negali kuom trinti, kad atsistatytų tas pamėlimas. Joooo, šį kartą esi gavusi tokią rungtį.... doh.gif Bet linkiu tau mūsų stipruolio Žydrūno Savicko pergalių - įveikti savo rungtis ir, neabejoju, kad taip bus. drinks_cheers.gif Beje, kiek tau dar liko tų kartų? Su tavim - Švyturėli mūsų. wub.gif Ir nepamiršk savęs palepinti kuo skanesniais valgiais - tu to šitiek nusipelnei...

QUOTE(adis @ 2009 11 03, 18:24)
Manoji jaunėlė-ramuolė prieš pora mėnesių pabuvojo policijoje. Tėvelis važiavo pasiimti, nes su draugais vasaros pabaigoje miesto parkelyje „girtavo“sepyniese turėjo 1 alaus butelį. Įpūtė 0,1 promilės, mokėjom baudą 30 Lt, teismas vyko, nes vieša vieta...ji buvo dar neplinametė, trūko dviejų mėnesių. Visus draugus paleido, tik jos ne...Grėsė draugams bauda už nepilnamečio girdymą, nes ji vienintelė tokia tarp jų buvo. Visiems draugams po 18. Prisiėmė atsakomybę, jog pati tą alų atsinešė...va tokios istorijos būna su dukromis. Gyvenime nebūčiau pagalvojusi, tyli, rami, miela.

Adis, tikriausiai kiekvienos ramuolės gyvenime įvyksta "ekstra įvykis", kuris šiek tiek pamoko. To ramuolėms visiškai pakanka visam gyvenimui... lotuliukas.gif Aš kai studentavau, bendryne buvau Pieštukų aukšto seniūnė. Dar tada tik pradėjau su būsimu vyru draugauti... Tai taip pat buvau supakuota bendrabučio valdžios už svetimų įsileidimą į bendrabutį ir girtavimą - na, alaus tikrai buvo truputi , po to tampymai po dekanatą, begalinės gėdos valandėlės. Buvau išmesta iš bendriko... blush2.gif ax.gif Kai apsiženijom - vėl jau su vyru sugrįžom ten gyventi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ifauru @ 2009 11 04, 22:30)
Rasų lanka, kas Jūsų fronte? Kiek suprantu, darbai nelabai džiugina. Betgi turite tėvelius, dar krutuliojančius 4u.gif Tuo ir pasidžiaukit 4u.gif

Mano fronte gyvenimas , kaip ir buvau minėjusi ,vyksta ant ratų. Gerai, kad dirbame kartu su vyru po pietų. Tai vakar ir šiandien iki pietų - Klaipėdoj - tetuką vežėm pas gydytojus, o po pietų - į darbelį. Vakare, kai grįžtam - tai jau nieko gero iš mūsų nebėra... ax.gif Mamytė laikosi, mums pietus pagamina. Koso mažiau, bet vis tiek nepraeina. Mes - zuikių šeimynėlė blush2.gif - bijom to kiaulių gripo, tai kiekvienas "snargliasvydis" iš nosies - ir akys jau apvalios - kas čia bus toliau... blink.gif Eisiu dabar visų žinučių nuodugniai perskaityti. Tiek brangiausios mergaitės prirašėte - vos akimis permečiau, paskaitysiu ir saulėlydžio straipsnį apie tą gripą... ax.gif
Laikykitės Ifauru ir tavo gražioji mamyte... sveikatytės ir kuo lengvesnių pašalinių poveikių...

gero vakaro ir ramios naktelės mieliausios, wub.gif wub.gif
Liutukeee
QUOTE(vi_ @ 2009 11 04, 22:01)
1.Kai nueis pas neurologą, gal jis nusiųs. Gal čia pas juos toks algoritmas patekimui pas neurochirurgą. Ir kitaip negalima. Jei neurologas kartais nesiųstų, vertėtų jį paskatinti. Materialiai...
2.Buvau nušokus į tą Kartu lengviau puslapiuką. Ten ir išties gydytojas forume atsakinėja į klausimus. Ir gan operatyviai. Jis iš VGPUL. Pamėgink ir tu pasiklausinėti, gal ką patars.
3.O kad kiti nepadeda, tai gal nežino kaip? Gal reikia jų kažko konkretaus paprašyti?
*

1.Labai bjauru kai istisai visus reik paskatint materialiai.Tiesiog slykstu.O blogiausia,kad kai pradedi skatint-tai neduok D.koki syki nepaslkatinsi-tai taip uzraukia nosi,kad jokio gydymo nebegausi.Buvo mums jau taip.Tai nezinau ar geriau skatint,ar ne.

2.Butinai perziuresiu ta foruma.Labai aciu! 4u.gif

3.Ai,kad jau konkreciau ir nebegalima parasyt blush2.gif .Na,bet nesvarbu.

Aciu visoms,kad esat,kad bendraujat!Daug lengviau pasidaro.

Tikiuosi atsiras nusimananciu apie ta stebuklinga radiologini aparata! blush2.gif
SVETA K.
QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 05, 00:56)
Tikiuosi atsiras nusimananciu apie ta stebuklinga radiologini aparata! blush2.gif
*

Liutukee,nedepresuok nono.gif Taves dar reikia vaikams ir mamai.Gal i Kauna kaip nors galima mama nuvezti g.gif Gal koki pazistama paprasyti,koki giminaiti ar panasiai,manau tu tik paprasyk ir atsiras norinciu padeti 4u.gif
Tas aparatas kaip supratau ir yra labai efektivus su neurologiniais problemais g.gif Ta reportaza rode per laida "Litovskoe vremia" 1s baltijos (tas rusu)kanalas.gal ten parasyti laiska internetinej svetaineje g.gif nes kiek pagooglinau,neradau nieko blush2.gif

mergaites ,visoms jums user posted image
rasų lanka
user posted image

Adis - ir aš tau siunčiu savo katuką Keksą. Tiesa, jis jau senjoras. smile.gif Ir linkiu tau sveikimo, ramaus poilsio, malonumų ir kad tie didieji rūpestėliai baigtųsi ir prasidėtų tikros katino dienos.... wub.gif

Sveikutės, Mergaitės hi.gif wub.gif
... Žiema žiemaaaa
snaigės veidą bučiuojaaaaaa
gera man su Jumiiis
o kodėl - nežinauuuu....

Su pirmuoju sniegeliu.

Arūne - ačiū ... mirksiukas.gif
Liutukeee
Kiek daug graziu katineliu wub.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2009 11 05, 01:24)
Liutukee,nedepresuok nono.gif Taves dar reikia vaikams ir mamai.Gal i Kauna kaip nors galima mama nuvezti g.gif Gal koki pazistama paprasyti,koki giminaiti ar panasiai,manau tu tik paprasyk ir atsiras norinciu padeti 4u.gif
Tas aparatas kaip supratau ir yra labai efektivus su neurologiniais problemais g.gif Ta reportaza rode per laida "Litovskoe vremia" 1s baltijos (tas rusu)kanalas.gal ten parasyti laiska internetinej svetaineje g.gif nes kiek pagooglinau,neradau nieko blush2.gif

*

Aciukas! 4u.gif Bandau ieskot internetines svetaines.

Vakar uzlausio gyd.Sitkausko toje svetaineje"Kartu...",ziuresiu ka atsakys.
Papildyta:
Katik uzklausiau(Sitkausko) ir apie ta aparata,gal atsakys.Labai lauksiu atsakymo,pakolkas el.pasto dezute tuscia.
Papildyta:
O LITOVSKOJE VREMIA nerandu internetines svetaines blush2.gif .nemoku turbut ieskot.Vat ka reiskia neziuret TV. doh.gif
adis
QUOTE(Liutukeee @ 2009 11 05, 15:35)
Kiek daug graziu katineliu  wub.gif
Aciukas! 4u.gif Bandau ieskot internetines svetaines.
Vakar uzlausio gyd.Sitkausko toje svetaineje"Kartu...",ziuresiu ka atsakys.
*

Mano vyras aiškinosi, labai sudėtingai rado informaciją, kažin, ar sugebėsi. Per paiešką uždėjo staripsnyje nurodyto gydytojo pavardę, paieškoje uždėjo latvių kalbą. Tada išmetė daug straipsnių latvių kalba. Apie šitą įrengimą buvo bent keli straipsniai. Svetos K. nurodytas straipsnis tik trumpa santrauka.Tada padarė kompiuterinį vertimą iš latvių į lietuvių kalbą. Trumpai man pasakė, kas tuose straipsniuose: nurodytas konkretus įrengimo pavadinimas, aiškintas jo veikimo principas (bet ar tai svarbu) - esminis skirtumas nuo dabartinių, tai, kad spinduliuojama labai tiksliai į naviko paveiktus audinius. Mūsų įrengimai paveikia ir šalia esančius sveikuosius audinius (platus spindulių srautas), pvz. man kliuvo viršutinei plaučių sričiai ir po kiek laiko prasidėjo fibrozė, plaučių randėjimas. Dėl to sumažėja plaučių tūris. Pagal straipsnius latvių įrengimas sveikųjų audinių neliečia. Man ši Svetos K. informacija ir buvo labai aktuali, nes mano procesas manoma šiuo metu yra daugiau paviršinis, todėl galvojau, gal gali reguliuoti spindulių patekimo gylį, bet kiek vyras suprato, tai ne.
O jūsų mamai ar taikytas bent koks spinduliavimas, nes šiaip nelabai nori kartoti šitą gydymą antrą kartą.

Ifauru, aš važiuoju į Kauną ryt. Kraujas atsistatė po 5 ampulių. Bet spėjau pajusti neutrofilų stygių. Turėjau labai lengvą slogą, tai nukritus neutrofilams ji atūžė kaip uraganas visu smarkumu: su temperatūra su galvos paskaudėjimais. Neutrofilai atsistatė ir slogos beveik neliko.

liutukee, man ir kyla klausimų, nejau negali padėti Jūsų vyro giminės, mamos giminės - pavežti mamą iki Kauno. netoli juk 100 km ir sugaiš tik kokį pusdienį, ar Jūs tokios išdidžios ir negalit paprašyti pagalbos, nejau neturit draugų, pagaliau bendradarbių. pagaliau kreiptis į socialinių paslaugų tarnybas, caritą. Nesykį klinikose mačiau pagyvenusius žmones, kuriuos lydi ne giminės, o socialiniai darbuotojai. Už transporatvimą ir paslaugą aišku reikės susimokėti...

Apie metastazes žinau tiek: kokiame organe bebūtų, gali būti operuojamos, gali būti neoperuojamos. Priklauso nuo vietos, kur yra: pakraštyje, centre, šalia svarbių arterijų, venų ar kraujagyslių rezginių (pvz. jei plaučių, kepenų pakraštyje - tada operuos be problemų).
Dydžio, ar peraugę patį organą ir aplinkinius audinius, kiek. Jei labai smarkiai, tada jau sudėtinga. Skaičiaus: viena-dvi - esant palankioms ankstesnėms mano minėtoms sąlygoms - operuos, jei daugybė smulkių - kažin. Jei mamytės metastazės yra šalia labai svarbių smegenų centrų, gali dėl to neoperuoti, arba jos išsiraizgę kaip voratinklis užima didelį paviršių, o ne soldiinis mazgas.

Nepaisant mano samprotavimų - neurologo konsultacija ar Vilniuje, ar Kaune būtina. Kaip Vi_ rašė, šeimos gydytoja gal neturi teisės rašyti siuntimo pas neurochirurgą; nenorit duoti kyšių, neturit ryšių- yra oficiali galimybė patekti pas tam tikrą gydytoją greičiau, apmokant konsultaciją. Tik reikia ilgai laukti priėmimo dieną -apmokamus pacientus priima, kai yra tarpelis arba darbo gale. Esu pati kreipusis pora kartų, regisrtarūroje pasakai noriu mokamos konsultacijos.
adis
Liutukeee, ką tik pasižiūrėjau Kauno klinikose konsulatcinėje poliklinikos tiek neurologo, tiek neurochirurgo konsultacija kainuoja 42,1 Lt. Ar tai nepasenusi kaina, nežinau, nes gali būti, jog neatnaujinta svetainė. Bet svarbiausia, tokia galimybė yra!!!
KMUK
Nervų sistemos ligų ambulatorinio skyriaus registratūros tel.: (8-37) 326984
Neurochirurgijos klinikos poliklinikos darbo grafikas
Registratūros telefonai: (8-37) 326984, (8-37) 326783

Žinau, jog norit patekti pas konkretų gydytoją, bet jei jis nekonsultuoja arba nepavyksta jo pasiekti, tai gal geriau bet koks kitas, nei joks?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.