Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

QUOTE(arune @ 2009 11 01, 18:36)
Kapeliuose buvome, neseniai grįžome.  O katinuką jau turime  2 dienos - mažulytį 1,5 mėn. baltuką, tokį pat, kaip turėjome. Šiaip dar norėjome palaukti šiek tiek, bet taip išėjo, kad pasiūlė toks žmogus, kuris sužinojo per kitus, kad ieškosime ateity tokio katinuko... Taigi turime gražuoliuką. O kai atvežė kačiuką, tai buvęs šeimininkas  apsiverkė,kai reikėjo perduot jį  unsure.gif ,  pabučiavo  ir  peržegnojo ...  blink.gif ..Yra gi mylinčių gyvūnus žmonių  tongue.gif . Dukrai lėlių nebereikia jau antra diena...

Taip - rytoj mesiuos į barsuko gerų dalykų paieškas. smile.gif

Kaip džiaugiuosi dėl katinuko. Tikiuosi, kad sulauksime ir nuotraukytės ... user posted image Aukit linksmi ir žaismingi... 4u.gif
Atsakyti
Kiek daug geru ziniu, ypac dziaugiuosiu del TIKESIU, mes tikejom Tavim brangioji, Tu esi tikra stipruole.
Arune smagu, kad turit namie dziaugsmeli, mes ir turejom balta katineli, bet nusprendem, kad bute jam per maza vietos ir dabar gyvena pas vyro tevus, tai karaliauja dabar ten, labai isdykes jis pas mus.
Rasu lankele, jeigu negausit parasykit, pas mus Kaune yra kas prekiauja rusiskais vaistais, tai atsiusciau Jums.
Sveta dziaugiuosu uz Tave, kad viskas puikiai einasi 4u.gif

Man siandien sunki dienele, daug metu buvo tradicija, kad vaziuojam i kapus pas senelius, o tetis sia diena cepelinu priverda ir laukia musu, o siandien reikejo ant jo kapelio vaziuoti, Kaip pasikeicia gyvenimas po artimo zmogaus netekties, kiekviena diena jau nebe tokia ...........
Atsakyti
Tikesiu,

smagu, kad tu cia!


Mano mamai baigesi 5 d chemoterapija. Treciadieny ir ketvirtadieny buvo itin prastai, bet vat penktadieny jau buvo geriau. Jau syspsosi, jau kalba, kad lapkricio men puseseres gimtadienis ir kad jinia jau ateis..

Liudna tik, kad jniai nesiklia is lovos.. Labai norisi, kad is visu jegu stengtusi judeti, o visai nenori..

Atsakyti
Tykėsiu kaip gerai kad atsistato sveikatėlė.
Domogintarė labai suprantu kad sunku ir nuoširdžiai užjaučiu.
Šiandien pas tėvus atvažiavo sesės kaip ir kiekvienais metais sėdom prie stalo ir tėtis pradėjo verkt kad matai šiemet negali nueit į kapus , visos pradėjo ramint ,o aš ir sakau ,kad nieko nuostabesnio nėra kaip matyt tave vis dar kartu prie to stalo ,ir tikrai verkt nereikia ,o tik džiaugtis kad vis dar esam kartu ,o nereikia eit žvakutės uždegt .
bet taip visada širdi suspaudžia kaip apie tai kalba pasisuka .
Arune smagu kad turit nauja gyventoja.
bbg23 gal mamai silpna nuo vaistų? nepergivenk viskas bus gerai ,svarbiausiai kad jau atsiranda ateities planai.
rasų lanka gerų paieškos rezultatų.
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 11 01, 21:48)
Rasu lankele, jeigu negausit parasykit, pas mus Kaune yra kas prekiauja rusiskais vaistais, tai atsiusciau Jums.

Man siandien sunki dienele, daug metu buvo tradicija, kad vaziuojam i kapus pas senelius, o tetis sia diena cepelinu priverda ir laukia musu, o siandien reikejo ant jo kapelio vaziuoti, Kaip pasikeicia gyvenimas po artimo zmogaus netekties, kiekviena diena jau nebe tokia ...........

Ačiū, Domogintare 4u.gif Tikiuosi, kad pavyks rasti pas mus... ax.gif

Stipriai tave apkabinu console.gif . Visos dienos be tėvelio jau kitokios ir kur tik eisi, jo trūks... Tik, laikui bėgant , tas pačias - kitokias dieneles - pradės suvienodinti tas pats Laikas... Pamažu išsitrins iš atminties skausmas... Na, neišsitrins, o pasidengs minštu pūkeliu tarsi barchatas, ir taps didžiule Šviesa , Meile, Švelnumu tėveliui... Ir prisiminsit Jį , ne kraujuojančia nuo skausmo širdimi , o šypsodamiesi tarsit viens kitam - "... o prisimeni tu, kaip mus tėvelis pasitikdavo su cepelinais..." Gal ir patys draugėn suėję jų prisivirsit... wub.gif Ir tėvelis visada bus su Jumis...
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 01, 22:27)
Mano mamai baigesi 5 d chemoterapija. Treciadieny ir ketvirtadieny buvo itin prastai, bet vat penktadieny jau buvo geriau. Jau syspsosi, jau kalba, kad lapkricio men puseseres gimtadienis ir kad jinia jau ateis..

Liudna tik, kad jniai nesiklia is lovos.. Labai norisi, kad is visu jegu stengtusi judeti, o visai nenori..

Aš irgi taip manau, kad mamytė jėgų neturi ir visi blogumai nuo chemijos. Bet žiūrėkit - jau penkta bigsmile.gif... Tipu tapu , tipu tapu - su pagulėjimais ir blogumais - bet vis tiek į priekį. Žiūrėsit, kad ir paskutinė chemija jau netoli.
O nesikelti ji gali irgi dėl vaistukų... g.gif Na, tai mano nuomonė. Su mamyte mano taip buvo - tai tarsi savotiška apatija užeina. Gulėdavo - tik valgyti atsikeldavo. Išeiti laukan po truputi pradėdavo tik kai tėtukas ar mes griežtai pasakydavome... blush2.gif O pasivaikščiojusi pusvalanduką, grįžusi į kambarį sakydavo - ach, kaip gerai, dabar kiekvieną dieną eisiu pasivaikščioti... Ateidavo kita diena ir vėl gulėjimas, savo iniciatyvos jokios. Eidavo su mamyte ir tetukas į lauką. Kadangi jėgelių nebūdavo, tai tas vaikščiojimas būdavo apie savo namą, sodelį, keliais žodeliais su kaimyne per tvorą persimesdavo. Paskui, kai viskas išgaravo , mamytė pasakojo, kad tada jai pradėjo patikti nieko neveikti blush2.gif Truputi praeidavo blogumas, ir atrodė, kad gulėjimas pats maloniausias dalykas ir kai liepdavom keltis ir eiti su mumis į lauką, tingėdavo net pagalvoti , kad reiks laiko kol apsirengs ir t.t. Man kažkodėl atrodo, kad tai truputi susiįję su psichika po vaistukų dozės, bet gal aš klystu... Na, gal reikia tokio labai švelnaus spustelėjimo ar įkalbėjimo iš artimųjų. blush2.gif

Sveikatėlės ir kuo didžiausios stiprybės ir, be abejo , kantrybės tavo mamytei... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 lapkričio 2009 - 22:54
QUOTE(Domogintare @ 2009 11 01, 21:48)
Sveta dziaugiuosu uz Tave, kad viskas puikiai einasi  4u.gif

Man siandien sunki dienele, daug metu buvo tradicija, kad vaziuojam i kapus pas senelius, o tetis sia diena cepelinu priverda ir laukia musu, o siandien reikejo ant jo kapelio vaziuoti, Kaip pasikeicia gyvenimas po artimo zmogaus netekties, kiekviena diena jau nebe tokia ...........

Aciu wub.gif

Suprantu del tecio...man panasiai del senelio mirties,irgi liepos menesi isejo...Bet aisku tetis yra tetis..Laikykis,mieloji,tavo dziaugsmas dabar mamyte,vyras,sunelis wub.gif O su laiku tas ilgesis bus svesus ir siltas

bbg23 ,kai tures mamyte daugiau jegu,tada ir prades judeti 4u.gif Tegu daro kaip jai geriau.As prisimenu kai man buvo bloga ir daug kas sakydavo,nu gal eik,pasivaiksiok ir panasiai,o as nenorejau ir tikrai neturejau jegu.O dabar lakstau ir begioju visur tolko tak lotuliukas.gif
rasu lanka ,bbg23 mamytei dar tik pirma chemija g.gif Man atrodo kad ji turejo omeny kad 5d. po chemijos,arba gal cnemija 5 d lasino g.gif

ramune 27 ,aisku gerai kad tetis kartu wub.gif O i kapus sakyk kitais metais nueisim kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 01 lapkričio 2009 - 23:41
user posted image

TIKĖSIU


TIKĖSIU
user posted image


TIKĖSIU
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 01, 21:27)
Mano mamai baigesi 5 d chemoterapija. Treciadieny ir ketvirtadieny buvo itin prastai, bet vat penktadieny jau buvo geriau. Jau syspsosi, jau kalba, kad lapkricio men puseseres gimtadienis ir kad jinia jau ateis..


Po chemijos yra viskas truputi kitaip. Gal net geriau, kad mama guli. Ar nuo jusu chemijos neutropenija negresia? Neperspejo medikai?
As pirma savaite po chemijos visai nesikeliu, bet tai atsargumo priemones, nes po pirmu chemiju su neutropenija uztekdavo truputi pervargti judant ir pakliudavau i ligonine. O saugantis lovoje sugebedavau ligonines isvengti.
Neskubekite. Organizmas dabar dar veikiamas chemijos, svarbu ne tik pati procesa atlaikyti kol chemija lasinama. Man, pvz. blogumai prasidedavo 4 dienoj, ne lasinimo metu
Kiek jums tokiu chemiju medikai zada?

P.S. gal kas zinot kur apie neutropenija pasiskaityti? Per apziuras vis pasako kelinto laipsnio neutropenija buna, noriu pasiskaityti apie tai, bet apie neutropenijos laipsnius internete nieko neradau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Julija-: 02 lapkričio 2009 - 09:32
Rasų lanka , mano kolegė ieškojo barsuko taukų, tai ji rinkosi ne iš tų rusiškų kur turguje pardavinėja (yra ir Mažeikiuose), bet pirko iš medžiotojų. Dabar prieš žiemą barsukai kaip tik riebūs, pats tas taukam. Ieškok medžiotojo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 11 02, 01:27)
rasu lanka ,bbg23 mamytei dar tik pirma chemija g.gif Man atrodo kad ji turejo omeny kad 5d. po chemijos,arba gal cnemija 5 d lasino g.gif

doh.gif Na, tai varna esu... doh.gif Dabar supratau.

Ačiū, Saulėlydi, reiks ieškoti medžiotojo, nes mamytei kasmet po kelis kartus kosuliai užeina.

Visoms Mergelėms geros dienelės... wub.gif
Atsakyti
laba diena smile.gif

daug visko cia vyko, kol nebuvau, kol perskaiciau...

shaiba, aciu uz komplimentus smile.gif maziukai ten nuotraukose mano kudikiai, dabar jau visi vyrai, isauge, pasikeite... smile.gif tu laikykis, 8 aukste busi?

tikesiu, net pasiurpau, skaitydama tavo zinute. tu dar karta PRISIKELEI!

julija, ar bus siandien grupe? negavau jokios zinutes...
Atsakyti