Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikia vaikučiai po pamokų?

Sveiki...noriu paklaust mamyciu uk,ar leidziat savo mazasias atzalas i kokius uzsiemimus...jei taip tai kad papasakosit i kokius ir kaip vaikuciai jauciasi...musu dukrytei 4 ,gyvenam rytu londone ir nusprendem leist i baleta...eina tik karta i savaite ,bet labai patenkinta..dar noretumem pabandyt su aerobika...
Atsakyti
4u.gif
mazoji lanko gimnastikos burely,ir bibliotekoje skaitome pasakas,ir dainuoja daineles smile.gif
didesne dukryte eina i sporto uzsiemimus,ir i dailes burely smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Amore Dea**: 01 spalio 2009 - 15:18
Kaligrafijos ir kovos menus
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2009 10 01, 15:08)
Sveiki...noriu paklaust mamyciu uk,ar leidziat savo mazasias atzalas i kokius uzsiemimus...jei taip tai kad papasakosit i kokius ir kaip vaikuciai jauciasi...musu dukrytei 4 ,gyvenam rytu londone ir nusprendem leist i baleta...eina tik karta i savaite ,bet labai patenkinta..dar noretumem pabandyt su aerobika...

Labukas.Mano suneliui uz 3men. bus 4m.Lankom pre-school kas ryta biggrin.gif Tenai mokosi visko.Ir raidziu jau pazista,Abecele visa dainuoja,skaiciuoja,buna muzikos pamokeles-daineliu moka nemazai,story time,kasdien i namus po nauja knygale gaunam is mokyklos bibliotekos(ideda i school bag)..Mokyklele turi Outstanding ivertinima,todel mokytojos linksmos,siltos..Vaikai lb.noriai eina.Tiesiog jauciasi nubaustas,jei neinam imokyklele del ligos smile.gif Tiesa,pati esu Aukse.Malonu,kad turiu mazaja bendravarde thumbup.gif Nedaug teko gyvenime sutikti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2009 10 01, 15:08)
Sveiki...noriu paklaust mamyciu uk,ar leidziat savo mazasias atzalas i kokius uzsiemimus...jei taip tai kad papasakosit i kokius ir kaip vaikuciai jauciasi...musu dukrytei 4 ,gyvenam rytu londone ir nusprendem leist i baleta...eina tik karta i savaite ,bet labai patenkinta..dar noretumem pabandyt su aerobika...


Po pamoku mano devynmete dvi dienas lanko after-school club (ten juos uzima kovos menais, IT, t.t..). Kitas dienas lanko prancuzu, plaukima ir skautus.

Mano penkiametis dvi dienas eina i ta pati kluba ir dar lanko prancuzu, plaukima ir futbola.

Veiklos uztenka! Penktadienius palieku laisvus seimai ir draugams biggrin.gif
Atsakyti
malonu kad atsiliepe mamytes....viena is mamyciu minejot kad leidziat i gimtastikos bureli..norejau suzinot nuo kokio amziaus leidziat...
Atsakyti
manoji penkiamete lanko plaukimo pamokas - karta i savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Didzke : skautai ir rankinis
Maze: gimnastika
Atsakyti
Manoji lanko baseina 1k i savaite. dar artimoj ateity baletas smile.gif
Atsakyti
Panos, o is kur suzinoti apie burelius? Mes is west Londono. Cia reikia mokykloje klausti ar kaip suzinoti? nezinau ko ir kur klaust blush2.gif
Atsakyti
galima internete paziureti artimiausius baseinus, ar bent ivesti YMCA ( ten bureliu gausa- baletas, iv sokiai, aerobika ir tt). buna ir mokyklose, ar per pazistamus (pianino ar kt muzikos pamokos privaciai). tad pasiula didele- internetas visagalis mirksiukas.gif
Atsakyti
ar yra mamyciu is rytu londono?
Atsakyti