Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

QUOTE(just_angel @ 2007 07 03, 23:07)
Merginos , ar galioja asmens tapatybes kortele skrendant i Norvegija?  g.gif Vienam tinkapyje raso kad galioja, kitam-kad reikia turet pasa... O as turiu tik kortele unsure.gif


na pati nebandziau, bet maciau ne karta, kad pasu kontrolei paduoda asmens tapatybes kortele ir praeina be problemu. Na Norvegija nera EU, bet ten galioja daugelis EU taisykliu ir sutarciu ir t.t. Siaip geranoriski jie zmones, nesikabineja be reikalo smile.gif
Atsakyti
Labas merginos, keliavusios po Norvegijos gamtą,

gal galit patarti, ar tikrai verta pirkti trackingo batus?
ar uzteks sportinių batelių?
Atsakyti
jei maršrutas tradicinis (trolių kelias, geirangeris, atlanto kelias etc.), tai tikrai neverta. man buvo gerai ir su kedais mirksiukas.gif
Atsakyti
Ursulia, prasitrink žinutes-nepriima siunčiamų.
Atsakyti
Jau pratryniau zinutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 07 04, 00:46)
na pati nebandziau, bet maciau ne karta, kad pasu kontrolei paduoda asmens tapatybes kortele ir praeina be problemu. Na Norvegija nera EU, bet ten galioja daugelis EU taisykliu ir sutarciu ir t.t. Siaip geranoriski jie zmones, nesikabineja be reikalo  smile.gif


Aciu, nuraminai 4u.gif
Atsakyti
O aš bestudijuodama kelius ir maršrutus visai pasimečiau. Sakykit, iš kurio kelio pasieksim Briksdalio ledyną? Iš 55 nuo Gaupnes kylant į viršų (pagal žemėlapį), ar 60 kely ties Olden leidžiantis žemyn? O gal be Briksdalio, kokį kitą rekomenduojate aplankyt?
Ir kokį keltą (iš kur ir į kur) geriau pasirinkt, norint persikelti nuo Jostedalio parko link Voss? (po ledynų planuoju, kad važiuosim link Bergeno).
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 07 06, 23:19)
O aš bestudijuodama kelius ir maršrutus visai pasimečiau. Sakykit, iš kurio kelio pasieksim Briksdalio ledyną? Iš 55 nuo Gaupnes kylant į viršų (pagal žemėlapį), ar 60 kely ties Olden leidžiantis žemyn? O gal be Briksdalio, kokį kitą rekomenduojate aplankyt?
Ir kokį keltą (iš kur ir į kur) geriau pasirinkt, norint persikelti nuo Jostedalio parko link Voss? (po ledynų planuoju, kad važiuosim link Bergeno).


kiek aš dabar žiūriu į žemėlapį, tai tik Olden leidžiantis žemyn yra kažkoks keliukas, vedantis tiesiai į Briksdalio ledyną. o jei nuo Gaupnes kylant į viršų, tai tas keliukas kažkur dingsta unsure.gif

dar rekomenduočiau pravažiuot keliuku Nr. 258 thumbup.gif

yra dar kažkokia Dalsnibos viršukalnė. va čia merginos pasakoja:
http://www.supermama...?...36126&st=80
man rodos, visai verta dėmesio būtų.

tu apie keltą šnekį paprastą? tai jie ten kursuoja kas pusvalandį. iki 22 val., jei neklystu. neberandu Voss žemėlapyje doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 07, 07:29)
dar rekomenduočiau pravažiuot keliuku Nr. 258  thumbup.gif 


nerandu šio keliuko g.gif Gal gali parašyti nuo kokio miestuko pasukt ir link kokio važiuot. O tai, gal kelio numeris pas mane nepažymėtas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 07 07, 09:30)
nerandu šio keliuko  g.gif Gal gali parašyti nuo kokio miestuko pasukt ir link kokio važiuot. O tai, gal kelio numeris pas mane nepažymėtas  blush2.gif

Kitam žemėlapy pati radau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytike @ 2007 05 15, 13:30)
Sveikutes

marsruta kelionei jau turim Norejau pasiklausti gal zinote koks oras Norvegijoje buna birzelio men?



Papasakok, kur buvai, ar patiko ax.gif ?
Aš irgi važiuosiu rugpjūčio pradžioje į Norgę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2007 07 15, 19:20)
Papasakok, kur buvai, ar patiko ax.gif ?
Aš irgi važiuosiu rugpjūčio pradžioje į Norgę drinks_cheers.gif


O geras as irgi rugpjucio pradzioj islekiu i Norvegija bigsmile.gif drinks_cheers.gif Kaip laukiu wub.gif Bet man labai idomu,koks oras Norvegijoj rugpjuti ?!:hm
Atsakyti