Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

Dar pora klausimų, jei kas pagelbėsit ax.gif
Kaip geraiusia važiuoti iš Stavanger į Bergen?
Kur tas Trolių kelias Nr. 63? Na, kur jis, tai radau, bet mane domina, kuri jo atkarpa "extrym": iš pietų iki Eidsdal ar nuo Linge, Sylte ir aukštyn?
Kol kas tiek... laukiu atsakymų
Atsakyti
Nu man atrodo super maršrutas, pamatysit tikrai daug .. tik va įdomu kokios ten orų tendencijos birželį g.gif

O jūs su navigacija važiuojat ??

Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2008 05 23, 13:30)
Nu man atrodo super maršrutas, pamatysit tikrai daug .. tik va įdomu kokios ten orų tendencijos birželį  g.gif 

O jūs su navigacija važiuojat ??


prognozės g.gif mes nusiteikę blogiausiam - lietui doh.gif bet tikimės ir giedresnių dienų vienos kitos iš tų 18 lotuliukas.gif
šiuo kartu važiuosim super apsišarvavę: navigacija, kompas su daug info ir autorautu (gal), popierine informacija (lankstinukai, zemelapiai) doh.gif jei kur neplanuotai nuklysim, tai man patinka vakare atsisest, pasipalnuot rytdienai ka nors...
Atsakyti
O kurioj vietoj Atlanto kelias? blush2.gif niekaip nerandu...
Atsakyti
kelias Nr. 64
Atsakyti
o kažin kur toks širdies formos akmuo prie jūros yra g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 25 gegužės 2008 - 14:04
o geras, koks akmuo wub.gif
aciu, bet mums nepakeliui itariu verysad.gif
Atsakyti
Aša, tai visas nr.64 yra Atlanto kelias? blush2.gif ar kokia atkarpa...nelabai susigaudau smile.gif čia kažkur prie Andalsnes?
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2008 05 26, 13:12)
Aša, tai visas nr.64 yra Atlanto kelias? blush2.gif ar kokia atkarpa...nelabai susigaudau smile.gif  čia kažkur prie Andalsnes?


Rv. 64 kelio 8,274 km atkarpą sudaro žymusis Atlanterhavsveien (Atlanto kelias). prie Kristiansundo kažkur... va citata:
Iš Kristiansund keltu persikesite į Bremnes ir per Averoya salą važiuosite link Karvag. Vėliau kelionę tęsite įspūdinguoju „Atlanto keliu“ (kelias Nr. 64), kurio 12 tiltų jungia didesnes ir mažesnes salas bei iš vandens kyšančias uolas. Šiuo nauju keliu pasieksite tolimiausią tašką, kur baigiasi žemė ir prasideda vandenynas.
Papildyta:
QUOTE(Dovute @ 2008 05 26, 09:28)
o geras, koks akmuo wub.gif
aciu, bet mums nepakeliui itariu verysad.gif

mums irgi verysad.gif
Atsakyti
Radau bigsmile.gif bet man nuo marsruto apie 100km blink.gif reiks galvot, kaip pravaziuot 4u.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2008 05 26, 14:09)
Radau bigsmile.gif bet man nuo marsruto apie 100km blink.gif reiks galvot, kaip pravaziuot 4u.gif aciu.

tai beveik šalia...
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2008 05 26, 14:09)
Radau bigsmile.gif bet man nuo marsruto apie 100km blink.gif reiks galvot, kaip pravaziuot 4u.gif aciu.

Norvegijos masteliais tai tiesiog salia bigsmile.gif
Atsakyti