Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

QUOTE(maziulele @ 2008 07 17, 11:20)
Ryt jau islekiam thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Smagios keliones!!! Uch, kaip faina. Cia mano svajoniu salis! thumbup.gif O as leksiu kita savaite. Siandien uzsisakysim bilietus is Talino i Stokholma.

Gal kuri is buvusiuju man gali pasakyti, kuris tiksliai kelias yra Atlantic road? As apytiksliai jau zinau, bet kaip supratau, jis nera labai ilgas, tai kur ten tiksliai... g.gif Dekui! bigsmile.gif
Atsakyti
gal padės... http://www.atlanterh...no/e_index.html
bet jei jums labai iš kelio, tai nežinau, ar verta specialiai važiuoti, nes įspūdinga ir tėra ta vienintelė atvirukinė "kilpa" unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 17 liepos 2008 - 15:53
QUOTE(AŠA @ 2008 07 17, 16:50)
gal padės... http://www.atlanterh...no/e_index.html
bet jei jums labai iš kelio, tai nežinau, ar verta specialiai važiuoti, nes įspūdinga ir tėra ta vienintelė atvirukinė "kilpa" unsure.gif

Aciu! mirksiukas.gif cionais parasyta labai tiksliai. Na, mes dabar deliojames marsruta, kur vaziuoti ir kolkas domines viskuo. Bet kiek as skaiciau, tai tas kelias visas yr alabai ispudingas g.gif ir sitam dar forume viena mamyte rase, kad labai daznai stojo vaziuodami ir fotkindami, aikciodami lotuliukas.gif ziuresim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nu ir kas @ 2008 07 17, 21:21)
Aciu!  mirksiukas.gif cionais parasyta labai tiksliai. Na, mes dabar deliojames marsruta, kur vaziuoti ir kolkas domines viskuo. Bet kiek as skaiciau, tai tas kelias visas yr alabai ispudingas  g.gif ir sitam dar forume viena mamyte rase, kad labai daznai stojo vaziuodami ir fotkindami, aikciodami  lotuliukas.gif ziuresim smile.gif

na, tikrai neatkalbinėju - pamatyt verta, bet mūsų jis nesužavėjo taip, kaip tikėjomės schmoll.gif ir trumputis jis ax.gif stot, žinom daug kur yr, fotkint irgi, bet kai sustoji tu grandiozinių vaizdų tai tik keliose vietose, o kitur eilinis sustojimas... nebent iš karto ten atsidurt, dar NO nemačius, tada tai būtų aikčiojimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 07 17, 21:29)
na, tikrai neatkalbinėju - pamatyt verta, bet mūsų jis nesužavėjo taip, kaip tikėjomės schmoll.gif ir trumputis jis ax.gif stot, žinom daug kur yr, fotkint irgi, bet kai sustoji tu grandiozinių vaizdų tai tik keliose vietose, o kitur eilinis sustojimas... nebent iš karto ten atsidurt, dar NO nemačius, tada tai būtų aikčiojimo biggrin.gif


sutinku 100 proc
ir mane truputi jis nuvyle
jau buvau pradejusi galvoti, kad kazko nemaciau..bet tikrai ispudingas tas vienas tiltas
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2008 07 18, 12:32)
sutinku 100 proc 
ir mane truputi jis nuvyle
jau buvau pradejusi galvoti, kad kazko nemaciau..bet tikrai ispudingas tas vienas tiltas

O vaizdai aplink? bigsmile.gif As galiu nemiegot ilgiausiai visa kelione, kad tik man per langa leistu ziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas vaziavot i norvegija... O rozetes ten standartines? Ar reikia veztis koki tai adapteri? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 07 19, 10:40)
Kas vaziavot i norvegija... O rozetes ten standartines? Ar reikia veztis koki tai adapteri?  blush2.gif

Mums visur, kur apsistodavom, tikdavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 07 19, 10:40)
Kas vaziavot i norvegija... O rozetes ten standartines? Ar reikia veztis koki tai adapteri?  blush2.gif

standartines
Atsakyti
Man kilo dar vienas klausimelis! 4u.gif Gal vaziavusios matete kazkur internete sarasiuka leidziamu/draudziamu veiksmu norvegijoje? Turiu omeny iv. ugnies kurenimus gamtoje ir pan. Lygtais sioje temoje (ar kitoje panasioje) skaiciau, kad buvo apie tai siek tiek kalbeta, bet labai mazai blush2.gif nuskaiciau, kad lygtais primuso negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nu ir kas @ 2008 07 21, 06:14)
Man kilo dar vienas klausimelis!  4u.gif Gal vaziavusios matete kazkur internete sarasiuka leidziamu/draudziamu veiksmu norvegijoje? Turiu omeny iv. ugnies kurenimus gamtoje ir pan. Lygtais sioje temoje (ar kitoje panasioje) skaiciau, kad buvo apie tai siek tiek kalbeta, bet labai mazai  blush2.gif nuskaiciau, kad lygtais primuso negalima  biggrin.gif


nemačiau schmoll.gif bet manu, kad ko negalima daryt čia, to negalima ir ten, pvz., negalima kurti laužą tam neskirtoje vietoje
o dėl "primusų", kūrė juos žmonės ir valgyt virė net poilsio aikštelėse, savo akim mačiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 07 21, 08:06)
nemačiau schmoll.gif bet manu, kad ko negalima daryt čia, to negalima ir ten, pvz., negalima kurti laužą tam neskirtoje vietoje
o dėl "primusų", kūrė juos žmonės ir valgyt virė net poilsio aikštelėse, savo akim mačiau tongue.gif

che che smile.gif na bet sita tai tikrai maciau kazkas rase.
Oj kaip laukiu savo keliones ir jau dabar liudziu, kad neturesime daug laiko toje nuostabioje salyje smile.gif
Atsakyti