Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kas cia do per tie -babuganai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cantlive @ 2009 10 05, 14:08)
O taip šneka turbūt tik tie, kurie išvažiavo gal patys tik 8 klases baigę  biggrin.gif

virtualioj erdvėj visi mes kieti ir visi mes galim būti baigę po tris aukštuosius. Čia kiekvieno sąžinės reikalas kaip save pateikti. mirksiukas.gif Man tai dzin, galiu pasakyti, kad baigiau 6 klases, bet užtat užteko proto nesėdėti tėvams ant sprando su dviem vaikais, užteko proto susitvarkyti gyvenimą taip, kaip noriu ir nežiūrint į menką išsilavinimą lotuliukas.gif dar sugebu lauktuvėmis apdalinti vargšus tautiečius, kurie pešasi dėl išgyvenimo...
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 13:12)
Ale as pagrazinau ...nieko cia tokio  biggrin.gif

tai taip, žinoma.

Fui, juk jūs irgi esat to stebuklų krašto dalis.. Su visais šunų kakučiais ir pasikėlusiais žmonėm.
Atsakyti
turiu daug pazistamu, kurie emigrave - pasitvirtino vienas dalykas - tie, kurie issilavine zmones (ne tik diploma turintys), niekada neš...a ant Lietuvos. O tiems, kuriems Lietuvoj buvo blogai - tiems ir uzsienyje blogai, tik i Lietuva atostogu (pas gydytojusir stomatologus) gryze, apie tai jokiu budu nepasakoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 14:18)
tai taip, žinoma.

Fui, juk jūs irgi esat to stebuklų krašto dalis.. Su visais šunų kakučiais ir pasikėlusiais žmonėm.

ačiū dievui, bet deja jau nebeesu ta dalis, nes nevaikštau prišaikiota žole ir mano vaikas gali džiaugtis tvarkingu, neišlaužytu namo kiemu. Ir patys neniokojame nieko, kas mus supa, va gal tuo ir skiriamės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 14:17)
dar sugebu lauktuvėmis apdalinti vargšus tautiečius, kurie pešasi dėl išgyvenimo...

pinigai - vienintelis zmoniu vertinimo kriterijus? ax.gif
o siaip - apie lauktuves biggrin.gif is uzsienio visada stengiuosi parvezti ka nors, ko musu parduotuviu asortimente nera ir nematau tame nieko didvyrisko biggrin.gif ir nevartoju sitoj vietoj zodziu "dar sugebu" - perkat lauktuves is paskutiniuju,kad tik nieks nepagalvotu, kad jums uzsienyje pinigais nelyja? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 14:20)
ačiū dievui, bet deja jau nebeesu ta dalis, nes nevaikštau prišaikiota žole ir mano vaikas gali džiaugtis tvarkingu, neišlaužytu namo kiemu. Ir patys neniokojame nieko, kas mus supa, va gal tuo ir skiriamės mirksiukas.gif

na as irgi neiko neniokoju, ir net suns neturiu biggrin.gif ir mano kvartale zole neprisikaliota biggrin.gif
bet mes vis tiek skiriames biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 14:18)
tai taip, žinoma.



Esu tokia ...ir man visai gerai mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 14:23)
- perkat lauktuves is paskutiniuju,kad tik nieks nepagalvotu, kad jums uzsienyje pinigais nelyja?  biggrin.gif


Ach tu rupuzna ,reiks greit pirkti bilietus atgaliosna,mes vargsai turime dirbti issijuose ,kad pragyventume ,o cia pasirodo,Lietuvoje pinigais lyja-dirbt nereikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 13:26
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 13:20)
ačiū dievui, bet deja jau nebeesu ta dalis, nes nevaikštau prišaikiota žole ir mano vaikas gali džiaugtis tvarkingu, neišlaužytu namo kiemu. Ir patys neniokojame nieko, kas mus supa, va gal tuo ir skiriamės mirksiukas.gif

tai ačiū dievui ar deja?
Aš ne apie fizinį būvį kalbėjau.

Tik nesuprantu vieno. Kodėl taip dergiama valstybė, bet vengiama pasakyt,kad pats žmogus galbūt kažko nesugebėjai? Ar kiekvienam turi būt takelis nutiestas?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 14:19)
turiu daug pazistamu, kurie emigrave - pasitvirtino vienas dalykas - tie, kurie issilavine zmones (ne tik diploma turintys), niekada neš...a ant Lietuvos. O tiems, kuriems Lietuvoj buvo blogai - tiems ir uzsienyje blogai, tik i Lietuva atostogu (pas gydytojusir stomatologus) gryze, apie tai jokiu budu nepasakoja  biggrin.gif

Grįžti atostogų kiekvienas turime teisę. Kodėl emigrantai pasidaro geri tada, kai reikia arklio brolio tetą įdarbint užsienį, surast kampą, ir tt? O ir neblogai per kalėdas kai dovanų pažeria. Nu gi gerai turėti tokį giminaitį emigrantą? ane? O dėl gydytojų, nebijokite, liko ir jums jų paslaugų, neišnaudojome iki paskutinio.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 14:24)
Ach tu rupuzna ,riks greit pirkti bilietus atgaliosna,mes vargsai turime dirbti issijuose ,kad pragyventume ,o cia pasirodo,Lietuvoje pinigais lyja-dirbt nereikia  g.gif

oj, tik nereikia savaip zodziu interpretuoti - niekur nerasiau,kad dirbt nereikia, bet...
pazistu viena moteri... turejo Lietuvoj darba, nebloga toki visai, jai su vaiku normaliai pragyvenimui ir pramogoms uzteko...buta turejo, draugus, seima...
sugalvojo isvaziuoti i uzsieni.
nuomojasi penkiese namuka, darba sioki toki turi, pragyvenimui uztenka, pramogoms labai taupo...seima ir draugai - toli... ar laimingesne dabar? kazkodel abejoju...
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 14:24)
Grįžti atostogų kiekvienas turime teisę. Kodėl emigrantai pasidaro geri tada, kai reikia arklio brolio tetą įdarbint užsienį, surast kampą, ir tt? O ir neblogai per kalėdas kai dovanų pažeria. Nu gi gerai turėti tokį giminaitį emigrantą? ane? O dėl gydytojų, nebijokite, liko ir jums jų paslaugų, neišnaudojome iki paskutinio.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Va va...tikra tiesa.Daug tokiu skambinanciu :Labas,cia as petrute,nu atsimeni, matemes viena karta pries 15 metu .Kaip gyveni?(ir is karto ,nesulaukus atsakymo ,kaip as gyvenu) Ar gali idarbinti mano vyra irt.t... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 14:24)
tai ačiū dievui ar deja?
Aš ne apie fizinį būvį kalbėjau.

Tik nesuprantu vieno. Kodėl taip dergiama valstybė, bet vengiama pasakyt,kad pats žmogus galbūt kažko nesugebėjai? Ar kiekvienam turi būt takelis nutiestas?

nespjaunu į lietuvą. Ir be galo trokštu, kad kuo greičiau likę ponai inteligentai kažką darytų, kad valstybė neišnyktų, arba jos nesuvalgytų kokia Rusija lotuliukas.gif Bet noriu tik vieną pabrėžti, kad lietuviai yra pikta tauta, net ir viertualiai jaučiasi žiežirbos ir ugnys, jau nekalbu apie bandravimą gyvai. Jei būtume nors kiek tolerantškesni vienas kitam, galėtume pety petin surėmę kažką pakeisti.
Atsakyti