Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 14:43)
Matau ir čia blogų dalykų  biggrin.gif Bet jūs niekad neklausėt,o ir tema ne apie tai.

Kaip keista, kad kalbėdama apie Lietuvą minite tik blogus dalykus, bet kalbėdama apie kitą šalį, kurioje gyvenat - tik gerus.
QUOTE
Tik man nesuprantamas tas aiškinimas kokie mes emigrantai begėdžiai

Aš to niekur nesakiau.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 08, 15:22)
Kaip keista, kad kalbėdama apie Lietuvą minite tik blogus dalykus, bet kalbėdama apie kitą šalį, kurioje gyvenat - tik gerus.

Aš to niekur nesakiau.

Kartoju dar kartą matau blogus dalykus ir čia kur dabar gyvenu,o gyvenu aš kaip žinia ne Lietuvoje.Bet nei viena iš jūsų nepasidomėjo o ir tema ne apie kitas šalis o būtent apie Lietuvą.
Taip,Lietuvoj nematau nieko nepaguodžiančio dėl ko galėčiau jos ilgėtis.
Aš ir nesakau kai tai buvo jūsų postas.
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2009 10 08, 13:18)
1. Na kai pas tave toks mastymas, tai nezinau ne ka ir atsakyti.

2. Bus bus, tik deja tie kurie DABAR yra pensininkai ir Dabar nori gyventi, jie jau bus senai po velena.

1. Na, pvz. vel mano mocute. Ka ji i uzsieni i kelione vaziuos? fotoaparata veidrodini pirks? nors pinigu ji tam ir turi. Ji dziaugiasi uzaudintais vaikais, anukais ir proanukiais, kuriu dabar jau 3.
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 13:31)
Nu ir palyginot apsižioplinimą tokį kaip pravažiavimą per plytą,neužsižiebimą žibintų ar važiuojant ant 60 kai leidžiama 50 (kaip žinia ženklai LT turi tokią sąvybę per naktį pasikeisti) su žmogaus partrenkimu visai beširdė  blink.gif
Galvos glostyti nereikia tam galėtų būti perspėjimas.

Gerai, jus gal is tikruju NETYCIA nepastebesit zenklo, o kitas tycia spaus 60 per miesta. o pagautas sakys OJ, AS NETYCIA
QUOTE(tasha @ 2009 10 08, 13:41)
Tai vat gi, kad ne visi supranta,kad blogai pensininkams, yra tokiu kaip Shatura daug, kurie nesusimasto, kad viena grazia diena ir jie patys taps pensinikais ir neaisku, kaip gyvenimas susiklostys ar nebus kokiu permainu ar visi pensiiniai fondai nedings ir t.t.
Del taisykliu pritariu, jei jau pazeidei tai ir turi uz tai atsakyti, tycia, netycia, bet taisykles tam ir yra, kad ju laikytusi 4u.gif

1. Na, o kas as tada padarysiu, jei man pensijoje nenuskils? Grazinsiu laika ir stosiu jusu pusen? juk nepadarysiu to. del to as dabar darau taip, kad bent is dalies buciau uztikrinta del pensijos. Ir darau tai savo galva, o ne viliuosi, kad VALSTYBE mane islaikys ir gyvensiu vien is pensijos. Kol as jos sulauksiu, tai ir SoDros gali jau nebebut.
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 13:51)
Nu tai nors viena tegul pabando man įrodyti kodėl taip gera Lietuvoje?  wub.gif
Nu kodėl?Nes jūs tik perverčiat mano postus bet nieko doro taip ir nepaminėjot KODĖL GERA LIETUVOJE?

JUS NEATYDZIAI SKAITOT MANO POSTUS. Pasakiau, kodel cia man gerai.
Del to, kad as pazistu sita sali. del to, kad zmoniu budas man yra pazistamas. Paprociai, tradicijos.. Mane pilnai tenkina cia igijamas issilavinimas. Man patinka, kai mano vaikas kiekviena savaitgali matosi su mocute. kita mocute atvaziuoja biskiuka reciau. Man patinka, kai mus aplanko draugai ir gimines.
O kitoj sali ar daznai mus lankytu mano ir vyro tevai? apie draugus jau net nesneku.
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 14:20)
1.Vilniuje visi kalba man nesuprantama kalba  schmoll.gif
2.Sėkmės tavo vyrui  4u.gif

1. Kazin kokia ta kalba biggrin.gif Nezinojau, kad Vilniuje kalbama Vilniaus kalba. tiesa pasakius net nezinojau, kad tokia yra biggrin.gif
O ten, kur jus gyvenat turbut VISI kalba lietuviskai? nera nei vietiniu gyventoju, nei lenku, nei vilnieciu, kurie kalba jums nesuprantama kalba lotuliukas.gif
QUOTE(Fui @ 2009 10 08, 15:11)
o aš manau, kad patys likusieji į save labai jau iš aukšto žiūri. Emigrantas nebijo prisipažinti, kad juodą darbą dirba, nebijo prisipažinti, kad emigravo dėl duonos kasnio ir tt. O likęs tautietis tai gali akis iškabint, jei tu apie jį pagalvosi, kad jis neturi ką valgyt. Todėl čia labiausiai ir spardomasi dėl to. Neturim mes kiniečių nuolankumo, neturim...

as niekad nebijojau prisipazint, kad arkliu gardus mieziu. anksciau svetimus, dabar savo. ot, beda.
Atsakyti
[quote=Shatura,2009 10 08, 18:08

1. Kazin kokia ta kalba biggrin.gif Nezinojau, kad Vilniuje kalbama Vilniaus kalba. tiesa pasakius net nezinojau, kad tokia yra biggrin.gif
O ten, kur jus gyvenat turbut VISI kalba lietuviskai? nera nei vietiniu gyventoju, nei lenku, nei vilnieciu, kurie kalba jums nesuprantama kalba lotuliukas.gif


Vilniuje kalba rusų kalba,kurios aš nemoku.
Čia kalbama anglų kalba kaip ir priklauso gerbiant tą šalį kurioje gyveni.
Papildyta:
[quote=pikkolo,2009 10 08, 14:20]
O mažiausiai norėčiau, kad kasininkė klausinėtų kaip mano diena.

Tu pamanyk ,netyčia užklaustų carienės kaip praėjo jos diena,ir kas jai davė tokią teisę!Šitai nieko nebaigusiai apsmurgėlei,dar neduok die paklaustų gal reikia pagalbos prekes susikrauti nu tai išvis absurdas!Turbūt išsikviestum net ir patį generalinį už tokį išsišokimą,ir dar rykščių tokiai raganai, kad žinotų kitąkart!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilliVanilli: 08 spalio 2009 - 18:48
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 19:42)

1. Vilniuje kalba rusų kalba,kurios aš nemoku.
Čia kalbama anglų kalba kaip ir priklauso gerbiant tą šalį kurioje gyveni.

2. Tu pamanyk ,netyčia užklaustų carienės kaip praėjo jos diena,ir kas jai davė tokią teisę!Šitai nieko nebaigusiai apsmurgėlei,dar neduok die paklaustų gal reikia pagalbos prekes susikrauti nu tai išvis absurdas!Turbūt išsikviestum net ir patį generalinį už tokį išsišokimą,ir dar rykščių tokiai raganai, kad žinotų kitąkart!

1. Nu ne tik rusiškai, bet ir lenkiškai. Ir LIETUVIŠKAI ten irgi kalba, jei nežinojot biggrin.gif

2. Aš irgi nemegstu, kai mane be reikalo kalbina pardavėjos, banko kasininkės, eilėje stovintys žmonės ar šalia autobuse sėdintysis. Ir tai visai ne dėl to, kad aš atseit jaučiuosi mandresnė už juos. Tiesiog nematau tikslo ir neturiu noro kalbėt su svetimais žmonėm. Aš nemanau, kad pardavėjos darbas žeminantis ar kad tai kažkokia žemesnė kasta. tikrai ne.
Vilniuje, beje, niekada manęs taip nekalbino ir aš jaučiausi gerai. Kai atsikrausčiau į žemaitiją, man buvo labai keista ir nejauku, kad čia taip visi bendraut nori biggrin.gif
Atsakyti
Tai apie kokį pasikeitimą tada kalbame?Jūs keistis papraščiausiai nenorite,paklausti kaimynės kaip jai sekasi prilygsta tragedijai,Lietuva su tokiu požiūriu niekada nepajudės vakarų pusėn.
O be to, su žemaičiais tai noriai bendraujate,kad ir nepažįstamais?Tai apsipręskite galų gale patinka jums bendrauti su tais nepažįstamais ar ne? g.gif Kaip tai jaučiu jūsų norą prisikabinti prie kiekvieno mano posto,tebūnie,jūsų valia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilliVanilli: 08 spalio 2009 - 20:23
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 21:20)
Tai apie kokį pasikeitimą tada kalbame?Jūs keistis papraščiausiai nenorite,paklausti kaimynės kaip jai sekasi prilygsta tragedijai,Lietuva su tokiu požiūriu niekada nepajudės vakarų pusėn.
O be to, su žemaičiais tai noriai bendraujate,kad ir nepažįstamais?Tai apsipręskite galų gale patinka jums bendrauti su tais nepažįstamais ar ne? g.gif Kaip tai jaučiu jūsų norą prisikabinti prie kiekvieno mano posto,tebūnie,jūsų valia.

Apie koki pasikeitima as kalbejau??? Prie ko cia kaimyne??? as pasakiau, kad su pardavejom, aptarnaujanciu personalu ir viesojo transporto pakeleiviais!!

Jus skaityt mokat??? Kur parasyta, kad as noriai su nepazistamais zemaiciais kalbu. JUK PARASIAU, KAD KEISTA IR NEJAUKU. CITUOJU
QUOTE(Shatura @ 2009 10 08, 20:57)
Vilniuje, beje, niekada manęs taip nekalbino ir aš jaučiausi gerai. Kai atsikrausčiau į žemaitiją, man buvo labai keista ir nejauku, kad čia taip visi bendraut nori biggrin.gif


Man kaip tik atrodo, kad jus prie mano posto prisikabinot, net per savo pykti ir nora but pranasesne net nesugebat perskatyt, kas parasyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shatura: 08 spalio 2009 - 20:42
Shatura man rodos jus tiesiog nelabai suprantate apie koki bendravima kalba MilliVanilli. Bent jau Airijoje yra iprasta sutikus kazkur zmogu (autobuse salia atsisedus, parduotuveje prie kasos, ar banke...) paklausti pas zmogu kaip jam sekasi.bet tai nereiskia, kad turi jam pasakoti visa gyvenimo istorija. angliskai tai tiesiog (how are you?) ir labai paprasti atsakymai (I'm fine, I'm ok ir pan.) ir labai daznas tai naudoja vietoje "labas". Beabejo juk niekas su svetimais zmonemis nepradeda dalintis dienos ispudziais lotuliukas.gif tiesiog ten priimta, draugiskai uzkalbinti zmogu, tam, kad sukurti jaukia atmosfera, o ne tyleti. Tarkim kasoje, kol aptarnauji klienta. Ten gi ir sypsotis pas juos iprasta, eina gatve ir tau sypsosi...
O siaip man labai grazus ir uzstriges toks dalykas. Kad kai tave praleidzia pro pesciuju pereja zmones pakelia ranka, lyg atsidekodami. Arba jei skuba irgi pestieji pakelia ranka ir visi draugiskai praleidzia. Lietuvoje tas dar nelabai iprasta.
Va pries pora dienu vaziuojame su drauge ir na gal koks 7-8m berniukas stovi prie perejos. sustojome jo praleisti, o jis atsisuko i mus ir linktelejo galva. tai su drauge patyrem kazkokia euforija...tai tarsi mums ir pareiga, elementarios taisykles praleisti pestyji, o cia dar taip graziai vaikas padekojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 08, 21:41)
Apie koki pasikeitima as kalbejau??? Prie ko cia kaimyne??? as pasakiau, kad su pardavejom, aptarnaujanciu personalu ir viesojo transporto pakeleiviais!!

Jus skaityt mokat??? Kur parasyta, kad as noriai su nepazistamais zemaiciais kalbu. JUK PARASIAU, KAD KEISTA IR NEJAUKU. CITUOJU
Man kaip tik atrodo, kad jus prie mano posto prisikabinot, net per savo pykti ir nora but pranasesne net nesugebat perskatyt, kas parasyta

Nu nu,kas čia kur pyksta?Kam tos emocijos ?Ramiai diskutuojam ir tiek,galbūt kur nors ir nenuskaičiau, įvyko nesusikalbėjimas nu nereikia gi draskytis ax.gif Tik šiaip man užkliuvo kad daugua mano postų perverčiami,taip sakant gaudomi kabliukai.Prie ko čia tas pranašesnė? g.gif Nu susikirto mūsų nuomonės,jūs užstojate savo aš savo,juk tam ir yra forumas,ar jūs įsivaizduojate temą kad visos viskuo pritartume,sėdim sau kaip avys prie kompo ir linkčiojam galvom.Nugi neįdomu ,diskusija tampa įdomesnė kai šaudo patrankos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilliVanilli: 08 spalio 2009 - 21:33
QUOTE(Shatura @ 2009 10 08, 17:08)
1. Na, pvz. vel mano mocute. Ka ji i uzsieni i kelione vaziuos? fotoaparata veidrodini pirks? nors pinigu ji tam ir turi. Ji dziaugiasi uzaudintais vaikais, anukais ir proanukiais, kuriu dabar jau 3.

2. Na, o kas as tada padarysiu, jei man pensijoje nenuskils? Grazinsiu laika ir stosiu jusu pusen? juk nepadarysiu to. del to as dabar darau taip, kad bent is dalies buciau uztikrinta del pensijos. Ir darau tai savo galva, o ne viliuosi, kad VALSTYBE mane islaikys ir gyvensiu vien is pensijos. Kol as jos sulauksiu, tai ir SoDros gali jau nebebut.


1. Jei tavo mociute turi pinigu kelionems i uzseini ir beangiems daiktams, tada ji matyt is seniau turi santaupu, nes is pensijos be sansu jai butu. Ir kodel gi ji negaletu i uzseini vaziuoti? Cia ka amziaus limitas yra? Mano babyte pamenu pries 10 metu apkeliavo Latvija ir Estija, jai tada 80 metu buvo, ir ka ir dar keliautu jei sveikata leistu. Visada svajojo i Kanada nuvykti brolio kapa aplankyti, deja jei babyte ir butu gavusi viza, mes su broliu tada dar jos nebutume gave, o mama ar tevelis be kalbos nebutu keliave. Mano mama su mielu noru pakeliauna, buna is baznycios tai i Vatikana, tai i Luvra keliones. Pati viena is savo pensijos neisgaletu niekaip. nereikia tik tai nurasyti pensininku, jie irgi turi dar svajoniu ir neisiipildziusiu noru.

2. Na as ir nesakau, kad tu pereisi i kazkieno puse, tiesiog kai paciai bus 65 metai vargu ar jau taip nieko nebesinores. O del pensijos pritariu 100% reikia dirbti ir stengtis uzsitikrinti,kad senatveje bus is ko gyventi. Lygiai ta pati ir mes emigrave darom, dirbam, savo galvom galvojam, mokam pilnus mokescius, kad atejus laikui gautumem pensijas. Beje jei gauni pensija, tai ne valstybe tave islaiko, juk visa gyvenimeli mokam mokescius tam ,kad senatveje pensija gautumem.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2009 10 08, 22:09)
Shatura man rodos jus tiesiog nelabai suprantate apie koki bendravima kalba MilliVanilli. Bent jau Airijoje yra iprasta sutikus kazkur zmogu (autobuse salia atsisedus, parduotuveje prie kasos, ar banke...) paklausti pas zmogu kaip jam sekasi.bet tai nereiskia, kad turi jam pasakoti visa gyvenimo istorija. angliskai tai tiesiog (how are you?) ir labai paprasti atsakymai (I'm fine, I'm ok ir pan.) ir labai daznas tai naudoja vietoje "labas". Beabejo juk niekas su svetimais zmonemis nepradeda dalintis dienos ispudziais lotuliukas.gif  tiesiog ten priimta, draugiskai uzkalbinti zmogu, tam, kad sukurti jaukia atmosfera, o ne tyleti. Tarkim kasoje, kol aptarnauji klienta. Ten gi ir sypsotis pas juos iprasta, eina gatve ir tau sypsosi...
O siaip man labai grazus ir uzstriges toks dalykas. Kad kai tave praleidzia pro pesciuju pereja zmones pakelia ranka, lyg atsidekodami. Arba jei skuba irgi pestieji pakelia ranka ir visi draugiskai praleidzia. Lietuvoje tas dar nelabai iprasta.
Va pries pora dienu vaziuojame su drauge ir na gal koks 7-8m berniukas stovi prie perejos. sustojome jo praleisti, o jis atsisuko i mus ir linktelejo galva. tai su drauge patyrem kazkokia euforija...tai tarsi mums ir pareiga, elementarios taisykles praleisti pestyji, o cia dar taip graziai vaikas padekojo wub.gif

As zinau, apie ta How are you. Man labiau priimtina, kaip Norvegijoje tiesiog nusisypso. o jei priseda salia, tai pasako Hi ir tiek.
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 22:32)
Nu nu,kas čia kur pyksta?Kam tos emocijos ?Ramiai diskutuojam ir tiek,galbūt kur nors ir nenuskaičiau, įvyko nesusikalbėjimas nu nereikia gi draskytis  ax.gif Tik šiaip man užkliuvo kad daugua mano postų perverčiami,taip sakant gaudomi kabliukai.Prie ko čia tas pranašesnė?  g.gif Nu susikirto mūsų nuomonės,jūs užstojate savo aš savo,juk tam ir yra forumas,ar jūs įsivaizduojate temą kad visos viskuo pritartume,sėdim sau kaip avys prie kompo ir linkčiojam galvom.Nugi neįdomu ,diskusija tampa įdomesnė kai šaudo patrankos  bigsmile.gif

ne, nu tai taip biggrin.gif jei nebutu "diskusiju" tai ir manes cia nebutu. Matai, as dar is tos kategorijos zmoniu, kuriems gyvybiskai svarbu diskutuot, gincytis, o svarbiausia zutbut primesti savo nuomone kitam biggrin.gif lotuliukas.gif
Skelbiu paliaubas 000189.gif .
QUOTE(tasha @ 2009 10 08, 23:30)
1. Jei tavo mociute turi pinigu kelionems i uzseini ir beangiems daiktams, tada ji matyt is seniau turi santaupu, nes is pensijos be sansu jai butu. Ir kodel gi ji negaletu i uzseini vaziuoti? Cia ka amziaus limitas yra? Mano babyte pamenu pries 10 metu apkeliavo Latvija ir Estija, jai tada 80 metu buvo, ir ka ir dar keliautu jei sveikata leistu. Visada svajojo i Kanada nuvykti brolio kapa aplankyti, deja jei babyte ir butu gavusi viza, mes su broliu tada dar jos nebutume gave, o mama ar tevelis be kalbos nebutu keliave. Mano mama su mielu noru pakeliauna, buna is baznycios tai i Vatikana, tai i Luvra keliones. Pati viena is savo pensijos neisgaletu niekaip. nereikia tik tai nurasyti pensininku, jie irgi turi dar svajoniu ir neisiipildziusiu noru.

2. Beje jei gauni pensija, tai ne valstybe tave islaiko, juk visa gyvenimeli mokam mokescius tam ,kad senatveje pensija gautumem.

1. Is kur is anksciau? rublius gal atsidejus i banka turi? kazkaip jin sugeba sutaupyt. o po uzsienius nevaziuoja ne del amziaus limito. tiesiog yra zmoniu, kurie 70ties ramu gyvenima gyvena, nes sveikata neleidzia, o yra tokiu, kurie ir 90 sugeba su parasiutu issokt.
2. taip turetu but. bet kazkodel pensininkus laiko islaikytiniais. As daugiau vilciu dedu i privatu pensijos fonda, nei i sodra
Atsakyti
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 10 08, 19:42)
Vilniuje kalba rusų kalba,kurios aš nemoku.

Nežinojau, kad Lietuvoje yra ne viena nacionalinė kalba. Dirbu Vilniuje jau beveik trys metai, bet su manim visi kalba lietuviškai. Taip rusakalbių ir lenkakalbių yra, pas mus valgykloj visos rusės dirba, tačiau su klientais kalba TIK lietuviškai. Kaip beje ir parduotuvėse. Jau praėjo tie laikai, kai pardavėjos kalbėjo tik rusiškai. O kokia kalba jos kalbasi tarpusavyje man visiškai neįdomu. Arba kokia kalba kalbasi vaikai eidami į mokyklą, daug jų yra kitatatučių, bet tai yra labai šaunu, kad gyvendami svetimoje šalyje sugeba išlaikyti savo kalbą. Ar jūsų vaikai užsienyje su jumis kalbasi tik angliškai?
QUOTE
Tu pamanyk ,netyčia užklaustų carienės kaip praėjo jos diena,ir kas jai davė tokią teisę!Šitai nieko nebaigusiai apsmurgėlei,dar neduok die paklaustų gal reikia pagalbos prekes susikrauti nu tai išvis absurdas!Turbūt išsikviestum net ir patį generalinį už tokį išsišokimą,ir dar rykščių tokiai raganai, kad žinotų kitąkart!

Nu ir nusišnekate doh.gif O paskui dar stebitės iš kur toks požiūris į emigrantus, tai kad patys tokį susikuriate savo štai tokiais postais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 09 spalio 2009 - 07:32