Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(dev @ 2009 10 11, 17:08)
buvo ir bus blogai nera cia net ka ir besakyti situo atveju,kol bus durneliu dirbanciu uz minimuma ir jiem tai bus daugiau nei sociai, tol ir liks daugelio algos 3 kartus mazesnes negu is tikro turetu buti smile.gif as asmeniskai nesuku del to galvos,nes tikrai nezadu cia pasilikti,mano profesija uzsienyje tikrai perspektyvi ir darba kad gausiu tikrai net neabejoju smile.gif


Pritariu, jei žmonės nedirbtu už minimumą tai darbdavys neturėtu pats už ką duonos nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(dev @ 2009 10 11, 15:08)
buvo ir bus blogai nera cia net ka ir besakyti situo atveju,kol bus durneliu dirbanciu uz minimuma ir jiem tai bus daugiau nei sociai, tol ir liks daugelio algos 3 kartus mazesnes negu is tikro turetu buti smile.gif as asmeniskai nesuku del to galvos,nes tikrai nezadu cia pasilikti,mano profesija uzsienyje tikrai perspektyvi ir darba kad gausiu tikrai net neabejoju smile.gif

tikriausia esate labai jaunas zmogus, ar tiesiog nesugebate suprasti kad zmones turi seimas ir jaucia atsakomybe. Nors yra tokiu kurie pagal jus yra protingi ir nedirba uz minimuma... Mano pagarba zmoniems dirbantiems ir jauciantiems atsakmybes jausma, nesvarbu uz minimuma ar daugiau... As pati dirbciau uz minimuma jei nebutu pasirinkimo kito, ir tuo metu bandyciau gauti kazka geriau, nei sedeciau namie kazkam ant sprando ir laukciau kazko...
Papildyta:
QUOTE(Donatute @ 2009 10 13, 15:01)
Pritariu, jei žmonės nedirbtu už minimumą tai darbdavys neturėtu pats už ką duonos nusipirkti.

na jei darbdavys netures uz ka duonos nusipirkt, tai iseitu kad ir darbo nebus ir zmoniu tada netgi nereikes.
manau kad darbadaviai naudojasi tokia situacija, bet kad zmones yra kvaili dirbdami uz minimuma tai visiskai nepritariu.
Atsakyti
QUOTE(vanessa @ 2009 10 13, 17:13)
As pati dirbciau uz minimuma jei nebutu pasirinkimo kito, ir tuo metu bandyciau gauti kazka geriau, nei sedeciau namie kazkam ant sprando ir laukciau kazko...

kai nera kito pasirinkimo ir pinigu verkiant reikia pragyvenimui tai cia jau visai kita kalba...savaime aisku kad zmogus nesedes ir nelauks geresniu laiku,o eis ir dirbs uz ta minimuma..
Atsakyti
Vienintelis labai blogas dalykas Lietuvoje yra tas, kad žmogus baigęs mokslus (pvz. aš) negali rasti darbo, nes dabar tokia situacija, atrankos į bet koką darbo vietą beprotiškos, reikalavimų labai daug, patirties reikia, o kaip jos įgyti, jei niekas nepriima į darbą? doh.gif
Kol kas tai vienintelis dalykas, kuris varo mane į neviltį...
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2009 10 14, 11:51)
Vienintelis labai blogas dalykas Lietuvoje yra tas, kad žmogus baigęs mokslus (pvz. aš) negali rasti darbo, nes dabar tokia situacija, atrankos į bet koką darbo vietą beprotiškos, reikalavimų  labai daug, patirties reikia, o kaip jos įgyti, jei niekas nepriima į darbą?  doh.gif
Kol kas tai vienintelis dalykas, kuris varo mane į neviltį...


Įdomu būtų sužinoti, kaip su šituo dalyku yra užsieny...
Atsakyti
Aš Amerikoje prisilaikau šiuo metu. Tai dar neteko sutikti žmogaus, kuris būtų pradėjęs dirbti nuo savo įgytos specialybės. Ne, po baigimo, tai gauna darbo pagal specialybę, bet iki to laiko dirba visokius darbelius: greito maisto srityje, viešbučiuose ir t.t., daug savanoriško darbo ir visa tai eina į darbo patirtį, į rekomendacijas, kuriose atsispindi ne tai ką tu darei, bet koks tu buvai žmogus.
Atsakyti
Nėra čia taip blogai, kaip garsiai mes šaukiam.. Aišku visada norisi geriau, bet ir Amerikoj ne doleriais lyja... Visur reikia dirbt, užsidirbt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2009 10 14, 10:51)
Vienintelis labai blogas dalykas Lietuvoje yra tas, kad žmogus baigęs mokslus (pvz. aš) negali rasti darbo, nes dabar tokia situacija, atrankos į bet koką darbo vietą beprotiškos, reikalavimų  labai daug, patirties reikia, o kaip jos įgyti, jei niekas nepriima į darbą?  doh.gif
Kol kas tai vienintelis dalykas, kuris varo mane į neviltį...



QUOTE(Cantlive @ 2009 10 14, 15:23)
Įdomu būtų sužinoti, kaip su šituo dalyku yra užsieny...



QUOTE(RamuneM @ 2009 10 14, 15:40)
Aš Amerikoje prisilaikau šiuo metu. Tai dar neteko sutikti žmogaus, kuris būtų pradėjęs dirbti nuo savo įgytos specialybės. Ne, po baigimo, tai gauna darbo pagal specialybę, bet iki to laiko dirba visokius darbelius: greito maisto srityje, viešbučiuose ir t.t., daug savanoriško darbo ir visa tai eina į darbo patirtį, į rekomendacijas, kuriose atsispindi ne tai ką tu darei, bet koks tu buvai žmogus.


Papasakosiu trumpai kaip pas mus Vokietijoj. Man patinka, kad pas mus daugiau praktikos nei teorijos. Tai yra, jau nuo 14 metu turi galimybe isbandyti, apsiziureti dominancia sriti. Sakykim nori vaiku darzeli dirbti , mokykla duoda viena savaite laiko apsiziureti, susirandi , kur nor atlikti praktika,ir eini tokias pat valandas kaip ir i mokykla. Duoda lengvu uzduociu ir kaip sakant padirbi savaite ir supranti tau tinka arne . Kitais metais gali kitur isbandyti jei nepatiko na kokioj kirpykloj, ligoninej...
Toliau sprendi nori studijuoti, ar tik profesija igyti. Studijoms turi atitikti issilavinimas.
Turejau progos pabendrauti su mergina, kuri nori gydytoja, ginekologe tapti ir savo gimdymo namu atidaryti. Baigusi vidurini moksla pradeda siekti tikslo. Taciau visu pirma jei reikia seseles specialybe isigyti, trunka apie 2 metus. Ir mokytis pradeda praktiskai ,o ne teoriskai. Reikia per daug ligoniniu pereiti , su ivairiais pacientais dirbti. Kaip pvz . vaiku klinikas, serganciais veziu, sllaugyti po ivairiu operaciju. Tokiam praktikantui paskiria patyrusia sesele, kuri viska aiskina ir kartu globoja pacientus. Karta i menesi , ar netgi reciau mokosi ir teorijos kokia savaite, raso darbus. Nors to zmogaus tikslas nera tiesiogiai su tais dalykais susijes. Man patinka, kad realiai pamatai, kas vyksta uz kitu duru.
Baigusi seseles specialybe studijuos gydytoja. Kur taip pat daug su praktika susije.
Vienu zodziu praktiskai paruosia gerai, taciau baigus studijas taipogi sunku gauti darba, jeigu viena ar kita sritis perpildyta. Jei gerai sekasi dazniausiai ten ir pasilieki kur praktika atlikai,o jei ne tai prasideda paieskos.
Na o ir cia vieniems sekasi geriau, kitiems blogiau. Mes pvz. daug pinigu atiduodam mokesciams. Na o kainas palyginus tai lietuvoje pasakyciau, kad brangu cool.gif . Nesvarbu kur tu gyveni , svarbu, kaip tu pats jautiesi biggrin.gif
Atsakyti
tegu duoda man ta minimuma eisiu dirbt ir per daug nemastysiu schmoll.gif valgyt tai norisi.as niekaip negaliu iseiti i darba.vaikas ilgiau kaip 3 dienu darzelio neislanko vis suserga.nuo pernai metu bandau verysad.gif jei taip bus toliau ilysim i santaupas,o tada doh.gif doh.gif dabar sededama namie as negaunu nieko.seip nuo minimumo man liktu tik kokie 300,bet liktu!
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 10 14, 21:07)
Nėra čia taip blogai, kaip garsiai mes šaukiam.. Aišku visada norisi geriau, bet ir Amerikoj ne doleriais lyja... Visur reikia dirbt, užsidirbt.  ax.gif

drinks_cheers.gif
Ir Amerikoje yra skurdo. Gal net daugiau nei pas mus
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 16, 11:44)
drinks_cheers.gif
Ir Amerikoje yra skurdo. Gal net daugiau nei pas mus

http://www.delfi.lt/...u.d?id=24773255
Ar gali būti dar daugiau skurdo, nei yra? doh.gif Negyvenkite iliuzijose...
Atsakyti
Nors ir labai blogai bus Lietuvoj, svetur nevaziuosiu net jeigu kas sumoketu ax.gif
Atsakyti