Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 08:41)
A ko tu ziuri i Austrijas,Vengrijas,Suomijas.Tu geriau isiziurek  ka daro lietuviai issigimeliai Lietuvoje .I toli matai ,o kas salia nosies daros -ne ?
Papildyta:



paminėjau juk ir Lietuvą.
Na, tiek to, gal argumentų pritrūkau biggrin.gif , gal kantrybės, o iš tikrųjų laiko gaila.
Sėkmės, kad ir kur bebūtumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 10 04, 23:01)
burbanti, nu negi anglijoj net naivumas jus apėmęs...kam man reik forume kažkokį kietą įvaizdį rodyt...taip, man net jokio paveikslo kišt nesinori, net smailų, kaip medinis, vengiu. gyvenu realybėj, ir per savo prisijungimo per 6metus laikotarpį, nesurinkau milijono postų, nes negyvenu virtualioj erdvėj, bet užbėgu čia tik bangom, ištisi pora metų net pertraukos būna...
bet visgi neatsakėt, o kaip vaikas, ginatės. bet koks psichol. jums atsakytų ( į jūsų teiginį: "tu dar nežinai kaip mes bendraujam kitose temose"): nesvarbu, jei kitur ir gražiai bendrauji, jei išlenda laiks nuo laiko tokie, sakyčiau, įdomūs būdvardžiai, nu tai per daug išduoda , kad jumyse kažkas ne taip.
beje, pas visus mus kažkas ne taip.
bet visgi, taip prasivardžiuot. na prisimenu, 15metes-16metes iš liūdnų šeimų...jos taip isteriškai rėkalodavo vaikystės kiemuose na bet suaugusiai ir brandžiai ir laimingai moteriai kad taip  g.gif

Nu zinote ,ponicka...mes skiriames,labai....as po vyriskas forumu temas nelakstrau ,o jums ,matosi ,demesys vyriskas tiesiog butinas biggrin.gif biggrin.gif ...(permeciau cia ,kur jus vaikstinejat ,pasidomejau ,o kuo gi mes skiriames... g.gif biggrin.gif )O budvardziai tai tikrai idomus biggrin.gif ,juose yra kazkas ,kas privercia forumiecius nelikti abejingais ir isreiksti savo nuomone,nebuti vien pasyviais skaitovais .Nejaugi ne taip?
Kodel jums susidare tokis ispudis ,jog as rekauju?Matote,madam,kiekvienas galvoja pagal savo sugedimo laipsni.Gyvenime ,greiciausiai,jus esat labai nesukalbama ir pikta,amziais rekianti asmenybe ,todel ir galvojate ,jog ir kiti tuo paciu tepti ...Paanalizuokite sia situacija.
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 09:46)
paminėjau juk ir Lietuvą.
Na, tiek to, gal argumentų pritrūkau  biggrin.gif , gal kantrybės, o iš tikrųjų laiko gaila.
Sėkmės, kad ir kur bebūtumėt  4u.gif

Ne ne...tu siulei man apsidairyti ir neziureti vien i Lietuva tada,kai as tau priminiau ,kad ne tik muslimai ziaurus(ka tu bandei irodineti ),bet ir Lietuvoje issigimeliu ir ziauriu vyru pilna.Ir ne laiko tau truksta ,o paprasciausio nesugebejimo pasakyti -as klydau.
Papildyta:
QUOTE(vesterna @ 2009 10 05, 04:13)
Lietuvoj man geriausia.. Lietuvoj man artima kultūra, artimas lietuvių mentalitetas. Ir niekaip negaliu suprasti, kaip žmonės gali sakyti, kad jiem geriau gyventi, tarkim, Anglijoje, kai gyvena po 8-10 viename name? Gali būti, kad taip susiklostė, jog beliko emigruoti tam, kad užsidirbti.. bet kad jie ten geriau gyvena..? Dauguma meluoja smile.gif
Mažai sutikau lietuvių, kurie jau turi įsigiję savo būstą ir įsilieję i pilnavertį visuomeninį gyvenimą.

O koks susirenka kontingentas Jungtinėj Karalystėj galima pamatyti (labiau pasiklausyti, nors blizgūs D&G užrašai ir auksinės kaklo 'grandinių' imitacijos taipogi daug ką parodo :]) skrendant su Ryanair į Lietuvą smile.gif

Daugiausia išsilavinusių lietuvių Anglijoje - tai studentai. Va ten žmonių tikrai protingų yra. Ir dar vienetai dirbančių. Bet tai - mažuma.

Iš mano pažįstamų emigravo daugiausia tie, kurie išėjo iš mokyklos po 10 klasių.

Tai šitokiems gal ir tas pats ar angliškas gatves šluoti, ar lietuviškas. Tai finansiniu požiūriu jiem lengviau pragyventi JK. Bet žmonėms, baigusiems mokslus Lietuvoje ir ten jau dirbusiems geresnį darbą, manau, geriau yra Lietuvoje ir likti. Taigi tie protingesni likę Lietuvoj supranta, kad niekas išskėstom rankom jų užsieny nelaukia (su retom išimtim).

Tad atsakant į temos klausimą, man didesnį moralinį/psichologinį pasitenkinimą ir stabilumą sutiekia buvimas savoj aplinkoj girdint gimtąją kalbą negu keliais procentais didesnis atlyginimas neaišku kokį darbą dirbant.. O paklausius emigrantų skundus, atrodo, kad ir jiem taip :]

Finansiniu požiūriu - Lietuvoj sunkiau pragyventi nei Vakarų Europos šalyse, bet dauguma gyvena juk gana padoriai smile.gif O valstybės valdyme visose šalyse pilna netobulumų.

Stai ,[pagaliau...Nors viena pataike i desimtuka .As ir kalbejau stai apie tokius lietuvius ,kurie rujomis gyvena,5 dienas dirba ir 2 geria.Del tokiu individu kartais geda kam sakyti ,jog esi lietuvis.Kai kal;ba iseina su kaimynais ar bendraujame su kitais savo salies "atstovais" biggrin.gif -drasiai sakau- ne.Ir del to man sirdies neskauda.
O ,kad geriausia gyventi namie-niekas ir nesigincina,bet kartais gyvenimas susiklosto visiskai ne tasip ,kaip noretusi (ir nekiskit cia tos financines puses,ji cia maziausiai turi reiksmes)
Jus pasidomekit imoniu ikurimo salygomis Lietuvoje ir Anglijoje .Kaip diena nuo nakties skiriasi ...ir neriks tada kalbeti nesamoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 08:58
Blogai Lietuvoje gyventi tik burbantiems biggrin.gif
Atsakyti
Beviltiška.
Niekur nieko neįrodinėjau, keista, kad jums taip pasirodė. Tik bandžiau pažvelgt objektyviai, kai metėt pavyzdį apie pedofilus.
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 05, 09:33)
Labas rytas smile.gif
Prisijungiu ir as prie diskusijos smile.gif

Nejaukiai nuskambejo

Jus emigruokit emigruokit biggrin.gif musu ekonomikai tai tik i gera biggrin.gif O mes, durneliai, cia dziaugsimes labai biggrin.gif

Manau, kad mano nuomone siuo klausimu jus jau supratot smile.gif Niekada nesakau niekada, bet planu vaziuot is cia neturiu smile.gif Labai jau man cia gera smile.gif
Savu laiku buvau isvaziavusi is Lietuvos, bet tik pusei metu. ir minciu ten pasilikt visam laikui net nekylo. Ir vaziavau vien todel, kad buvo proga tobuleti ir stazuotis smile.gif
O del vaiku palikimo... Irgi niekada nesakau niekada, bet jei jau taip prispaustu, kad reiktu vaziuot be vaiko (nors nezinau, kaip taip gali buti), tai sirdis kraujais apsipiltu ir kai tik galeciau, tuoj pat pasiimciau ja pas save.
Juk... truksta zodziu. Nedalyvauji vaiko gyvenime, auklejime. nematai visu jo pasiekimu. Nematai dziaugsmo, nebuni salia, kai jam blogai ir reikia teveliu...

Visai neimu i plaucius ,kaip skamba...is dainos zodziu neismesi...
Tai mes iremigruojam ,emigruojam...jums nuo to nei silta ,nei salta... biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 05, 10:01)
Blogai Lietuvoje gyventi tik burbantiems biggrin.gif

O kokia kaimo bobute jums pasake,kad isvaziuoja tik tie ,kuriems blogai gyvenasi Lietuvoje? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:02)
Beviltiška.
Niekur nieko neįrodinėjau, keista, kad jums taip pasirodė. Tik bandžiau pažvelgt objektyviai, kai metėt pavyzdį apie pedofilus.

"Objektyviai" cia vadinasi ?Koks gali buti "objektyviai" ,kai jus sakote ,jog vaika siusti myriop yra baisu,a vot jau prievartauti ,nu nera jau taip baisu ....
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 09:13)


"Objektyviai" cia vadinasi ?Koks gali buti "objektyviai" ,kai jus sakote ,jog vaika siusti myriop yra baisu,a vot jau prievartauti ,nu nera jau taip baisu ....

o vat dabar pacituokit, kur aš taip sakiau.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:16)
o vat dabar pacituokit, kur aš taip sakiau.

Grazuole tu mano ..perskaityk pati savo postus ir mano atsakymus i juos .Ne as tave pirma citavau,o tu mane ...taip kad nereikia cia tu isvedinejimu.
Atsakyti
Negera darosi vien dėl bendravimo tono. Todėl daugiau "diskutuot" nematau prasmės.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 10:23)
Negera darosi vien dėl bendravimo tono. Todėl daugiau "diskutuot" nematau prasmės.

Kodel gi?Ne mano tonas vercia jus begti ...oi ne tame esme... ane?
Niekada nesupratau ir nesuprasiu tokiu moteru,kurios skriaudas vaikui skirsto i galimas ir negalimas .Baisu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 09:28
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 10:26)
Kodel gi?Ne mano tonas vercia jus begti ...oi ne tame esme... ane?

Tame, <burbanti>, tame. Su jumis nemalonu diskutuoti, nes jūs nesugebate suprasti kas jums rašoma. Pasijauti kaip bendraudamas su psichiškai neįgaliu žmogumi, o tai nemalonu.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 10 05, 10:29)
Tame, <burbanti>, tame. Su jumis nemalonu diskutuoti, nes jūs nesugebate suprasti kas jums rašoma. Pasijauti kaip bendraudamas su psichiškai neįgaliu žmogumi, o tai nemalonu.

Tai zinai .... mes ,kaip vienodai psichiskai neigalus, niekad bendros kalbos nerasim biggrin.gif biggrin.gif
As ir nepernesu tokiu ,kurie nesededami uzsienyje geriau zino kaip ir kas ten ...Koks aiskiaregiskumas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 09:31
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 09:26)

Niekada nesupratau ir nesuprasiu tokiu moteru,kurios skriaudas vaikui skirsto i galimas ir negalimas .Baisu ...

jums neatrodo, kad įžeidinėt pradedat?
Atsakyti