Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

Draugė pagimdė dvynukus thumbup.gif o aš nunešiau tik gėlių ir atviruką (ir tą su užrašu: "sveikinam susilaukus mažylio", o pas ją du). Suprantu, jog svarbiausia dėmesys, bet...? Ką atnešė jums, ar ko tikėtumėtės? TURBŪT NIEKO NEBEREIKIA, KAI LELIUKĄ ANT RANKŲ LAIKAI. Bet visvien unsure.gif
Atsakyti
sau gavau geliu ir sokolado, visa kita buvo skirta daugiau kudikiui: higienos priemones kudikiui, sauskelnes, zaislai
Atsakyti
geles butu pats tas,na ir keli saldainiukai biggrin.gif
Atsakyti
Gal padės tai, jei parašysiu ką mes gavom dovanų ir nepanaudojom...
Buteliukai, termosiukas pienui buteliukuose, čiulptukai (maitinu pati).

Vos kartą spėjom užsivilkti mažiausio dydžio (56) drabužėlius - kaip mat išaugo.

Labiausiai "naudojami" visi padovanoti žaisliukai. Tik ne tie pūkuoti sintetiniai.
Labai patiko vaikiškas albumas su vieta komentarams.
Atsakyti
manau, kad tas vaiko gimimas yra ir paciai gimdyvei tikrai didziule proga jos gyvenime...o dovaneles nesa visi vaikuciams...ateje draugai, kai as pagimdziau atnesdavo kaip susitare sokolado ir vaisiu, kad jegas atgauciau rolleyes.gif

mano tevai padovanojo mazyles gimimo proga atvirute su zodziais dukrai + 500 litu ir kita atvirute su zodziais +500 litu mums - pirmagimes proga.

vyras man padovanojo irgi kai ka uz 600 lt biggrin.gif


vis del to, einant pas naujagimi nereiktu uzmirsti ir mamos - nesvarbu ar tai sokoladas ar kokia knygute apie kudikiu auginima, ar zurnalo prenumerata...
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 04 14, 09:59)

Labai patiko vaikiškas albumas su vieta komentarams.

kokį albumą mačiau (Vilniuje, Fabioniškių "IKI") niu ten, tai super truper. Su užrašėliais ir paveikslėliais, pvz.: mes vonioje, mano seneliai ir t.t. Nors ir kaina truperinė biggrin.gif 48lt.
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 04 14, 10:59)
Labai patiko vaikiškas albumas su vieta komentarams.

Shi turejai omeny?

--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
sauskelnes, saldainukai, geles tikrai tiks thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
zanetux, as toki nusipirkau, bet paskui padovanojau, prastas jis, tik, kad graziai atrodo, o vietos mazai komentaram, lapu gal tik 10 ( nu 15) nepatiko jis man ir kaina..
Ju kaune knygyne yra, hyper Maximoj maciau, daug fainesne yra Toys Markete 16 kainuoja, lapu daug, issamiau viskas
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 04 14, 10:05)

vis del to, einant pas naujagimi nereiktu uzmirsti ir mamos - nesvarbu ar tai sokoladas ar kokia knygute apie kudikiu auginima, ar zurnalo prenumerata...

O ash mamytei nesciau geru vitaminu kompleksa. Ishrinkciau pacia didziausia "bonkaa" ir padovanociau. thumbup.gif
Atsakyti
Aha, aciu gavau ir nusiunciau tau atsakyma. O del dovanu....Mes kelioms draugems irgi dovanojom zurnalu mamoms prenumeratas. Buvo labai patenkintos! book.gif Nes pabuvus namuose vienai su vaiku, sako stogas vaziuoja. Todel tie zurnaliukai lyg ir savotiskai prablasko...P.S. O kaip tu idedi paveiksleli prie savo vardo? Nerandu... huh.gif
Atsakyti
o as nieku gyvu nedovanociau vitaminu. tiesiog nekenciu gauti dovanu vitaminu ar kazkokiu vaistu.
mane tiesiog erzina vitaminu dovanojimas...kazkaip man ne kiekvieni patinka, todel jauciu priesiskuma dovanotiems...
bet zinoma yra kam patinka, todel pries nesdamos vitaminus issiaiskinkit ar draugei tai tiks:)
Atsakyti