Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

Na as manau kad reiketu sauskelniu padovanoti lelliukuj vizdelto ju reikia dauk ipac pirmomis dienomis smile.gif beto an sauskelniu labaj dauk pinigeliu isleidzia tevelej smile.gif
Atsakyti
Na as uz gelytes mamai ir sauskelnes mazyliui thumbup.gif Mane drauge pamoke, kad sauskelniu reik reikalauti cool.gif ju reikia daug, o pinigelius kainuoja ax.gif Tad mano lankytojai jau nuo pirmo leliaus zino ka nesti, tik del dydziu pasitikslina biggrin.gif Zinoma kitu daikteliu irgi nenurasom rolleyes.gif
Atsakyti
Mamai geliu, o mazyliui pampersu 4u.gif
Atsakyti
Nereikia pamirsti palepinti ir Mamytes biggrin.gif nevarbu ar tai geles ar seip kokia smulkmenele.O leliukui reiketu atsargei pasiteirauti mamytes ko visgi jiems siuo metu labiausei reiketu.kad nebutu 5 ranksluoscei biggrin.gif
Atsakyti
o gal zinote neklaidziojant kur galeciau rasti albuma seimos/vaikelio...su visokiais komentarais ar uzrasiukais? kad idomiau butu, nes tos vadinamos kudykiu knygos jau visiems zinomos 4u.gif
Atsakyti
Na vaikuciui tai isties reiketu sauskelniu,nors pati megstu vaikams dovanoti zaisliukus,galbut ateityje nebus teveliams pinigeliu,negales nupirkti kazkokiu zaislu,o vat tarkim nupirkus zaisla i prieki,jis bus padetas ir saugomas.
Mamytei tai tikriausiai padovanociau gele ir galbut kazkoki papuosala,juk visais laikais mamos megsta atrodyti grazios smile.gif
Manau,tokios dovanos tiktu ir mamytei ir vaikuciui smile.gif
Atsakyti
as irgi visu prasiau ,kad nestu pamperius,tai tike pamperiu gavom su pirmuoju,kad metus pirkti nereikejo lotuliukas.gif tai man labai patiko smile.gif
ne sprinesa pvz rubu ne mano skonio,tai galvok kam atiduoti blush2.gif tas pats su zaislais blush2.gif gal isranki tiesiog esu blush2.gif

va tik viena drauge buvo atnesus aplankyti leliuko:
TECIUI - kvepalu
MAMI- seksovu pedkelniu lotuliukas.gif ir ORCHIDEJA, RAFAELLO
LELIUI - ZAISLA, PINIGU, IR IS JAV maitintuva ax.gif

TAI SIOM dovanom visi likom patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
jei leliukui, tai paklausti iskart ko reikia, nes kai gauni dvi knygas vienodas ir pns, tai kazkaip... unsure.gif
pvaz mano tevai y GN atnese man - vaisiu, bet ne citrusiniu; sulciu kubus, slyvu (kad viduriai nebutu kieti ir butu lengviau, cia mama is patirties kai zino kas laukia kai eisi y vc); ir halvos - kad pienas gamintusi thumbup.gif niu ir geliu...
Papildyta:
o jei leliu kai eina jau lankyti, tai irgi - pamperiu, bet pasiklausti kokio dydzio, nes jei visi pirks 1 tai nebus ju kur deti... o jei nenorit pamperiu tai lengviausia ceky kazkur , nei bereiklingu daiktu ax.gif bet geriausia pasiklausti ko reikia 4u.gif
Atsakyti
As uz lavinamuosius zaislus thumbup.gif Kad ir i prieki. Pati tokiu gavau, saugojau iki laikas tinkamas ateis pradeti zasiti. Tokie zaislai gan brangus, ne visos mamos gali sau leisti, o vaikui nauda didele...
Artimiausiu laiku zadu eiti aplankyti naujai iskeptos mamos. Kadangi jie visko turi ir su kaupu, tai nusprendziau mazajam pagaminti vardini pakabuka (pati gaminsiu is fimo modelino). Gal patiks blush2.gif Manau bus originali dovanele... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-freya- @ 2009 06 27, 12:58)
blink.gif tai tada prieš ateinant svečiams praneškit, kad pas mane su šūdais iš maximos ir pigiais žaislais neitumėt... Man kažkaip durnai skamba, kai per leliaus gimimą taip sureikšminami piniginiai dalykai.

tikrai ne piniginiai dalykai schmoll.gif
paprasciausiai daznai buna prinesa to ko tevam tikrai nereikia schmoll.gif
kam mum daiktai kuriu nenaudosime pvz mirksiukas.gif

todel geriausiai yra pasiklausti,ko butent noretu, pas mus visi ir klause,tai visiems atsakem tapati, viska turime, o ko ne -nusipikrsime smile.gif todel visiems sakem ,kad nestu pampersus smile.gif
dar pinigais dauguma kas nese,tikrai tai buvo geriausias variantas,nes deje skoniai daugelio ir poreikiai tikrai skirtingi mirksiukas.gif

del zaislu,mes perkam tik fiminius ir brangius, ne del to ,kad jei seip sau brangus, o del to ,kad SAUGUS vaikui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 27 birželio 2009 - 13:20
Visada gerai yra dovanu cekis i vaiku parduotuv, nes ziurek vaikas auga ir ko nors prireikia..va tai prie maitinimo kedes prisideta, tai dar prie kokio reikalingo daikto..Lavinamasis zaislas irgi yra gerai- ypatingai vyresniems leliukams...pampiai visada sueina 4u.gif

Mamai- geles visad proga pasidziaugti, gal but gerai butu knyga apie vaikiuko auginima( nes visada klausimu iskyla), ar siaip kokia miela smulkmnea- kaip kuno kremas ar siaip kosmetika..
teciui- gero vyno buteles ar sampanas...
Atsakyti
QUOTE(Letaa @ 2009 06 27, 18:25)
Visada gerai yra dovanu cekis i vaiku parduotuv, nes ziurek vaikas auga ir ko nors prireikia..va tai prie maitinimo kedes prisideta, tai dar prie kokio reikalingo daikto..Lavinamasis zaislas irgi yra gerai- ypatingai vyresniems leliukams...pampiai visada sueina 4u.gif

Mamai- geles visad proga pasidziaugti, gal but gerai butu knyga apie vaikiuko auginima( nes visada klausimu iskyla), ar siaip kokia miela smulkmnea- kaip kuno kremas ar siaip kosmetika..
teciui- gero vyno buteles ar sampanas...

daugumai cekiai labai patinka drinks_cheers.gif
bet man nelabai,nes esi priristas prie tos parduotuves
\pvz dag kas megsta dovanoti kotrynos,cipolino cekius,o kainos ten kosmines,tai man gaila butu ten ji isleisti biggrin.gif biggrin.gif kai zinai ,kad kitur tapacia preke vos ne perpus pygiau gali nusipirkti blush2.gif

bet pastebejau daugumai cekiai patinka ax.gif
Atsakyti