Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

kai ejau lankyti drauges i ligonine, jai nesiau 15 mazu geltonu lietuvisku rozyciu puokste, kuri atrode super o mazajai damai batukus ir pirstinytes. o kai ejom sveikinti i namus tada dovanojom knyga pirmieji metai ir zaisliuka linguoliuka
Atsakyti
man vyras dovanjo baltu roziu puokste wub.gif , o anyta sidabrine grandinele smile.gif ,o kas lanke, tai niekas net nesidomejo ar ko mums reikia schmoll.gif , tai beveik ir nieko negavom, tik pakeli sauskelniu, grojanti zaisliuka ir kostiumeli, lygiai toki pat, koki buvom nusipirke parsivezimui is ligonines rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pasidalinsiu ir as "patirtimi"....jus tik niekad taip nedarykit rolleyes.gif

pagimdziau anksciau laiko, laukiausi dvieju, liko viena verysad.gif (na bet vistiek puse sirdies dziauges maza mergyte, kuri gulejo inkubatoriuje)

atvaziavo vyro sesuo lankyti (buvo beje liepa),a taveze man orchideja vazone, sokoladiniu saldainiu ir vaikui prie lovytes galo risamu zaislu-sako galesit pakabinti ligoninej doh.gif


galeciau itarti pasityciojima g.gif - orchideja vazone, zinant, kad ligoninej as praleisiu du tris menesius, ir reiks kraustytis is palatos i kita palata, kur nezinia ar isvis galesiu laikyti sia gele del mazo leliuko, ne tik savo, bet ir kaimynes, o be to ta gele boginau su masina i kita lietuvos gala doh.gif zadejau ja ismesti lotuliukas.gif


saldainiai-paprastai maitinancios mamos (o juo labiau, kai leliukas buvo gimes neseniai, pries kelias dienas)ju nevalgo, tai kur man juos deti kai uz lango virs trisdesimties? g.gif aptirpo doh.gif


o leliukui pakabinti ligoninej zaisliuku neimanoma, nes jis gulejo inkubatoriuje, ir ten net rankos negalima buvo ikisti nensusiplovus, apie kitus daiktus negalima net kalbeti...

zinoma, demesi parode, bet....tuo metu butu uzteke ir apkabinimo ir silto zodziu, o daiktu, kurie sukele daugiau vargo...
Atsakyti
Nuo vyro gavau savo mėgstamiausių gėlių - tulpių puokštę, o nuo artimųjų ir draugų visaip:gėlių, dar davė pinigais, kad mažyliui patys ką reikia nupirktume, drabužėlių, nuotraukų albumą ir gražų rėmelį.Dar žinom, kad gausim rankų darbo pleduką smile.gif
Atsakyti
o mes gimdymo namuose gavom labai labai miela dovanele - atvirute su vaikiuko kojytes antspaudu, uzrasyta ugis svoris kada gime. Smulkmena, bet labai silta ir miela dovalene prisiminimui nuo gimdymo namu personalo wub.gif ir labai originalu, tokios niekur daugiau negausi smile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu tema, ka gavo gimdyve g.gif
Tai va, po sunelio gavau raudonu roziu puokste nuo vyro, o po dukreles, kuri gime Kovo 9d, tai nebegavau, nes buvau gavus Moters dienos proga, sakiau nebereikia... smile.gif O nuo artimuju nieko, nes gyvenam ne LT, salia ju nebuvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamos smile.gif

Kol kas dar ne as pati, bet mano geriausia drauge isiliejo i jusu gretas pries pora dienu, o as esu kupina geru noru jai kazka padovanoti. Vienas dalykas, noriu kad dovana butu skirta jai, t.y. ne vaikuciui, ne bendrai seimai, bet jai. Gal siek tiek savanaudiska ir egoistiska, bet manau, vaikuciui davanas ir pati sugalvosiu. Bet va drauge - gyva beda. Patarkit, ko reikia moteriai mazdaug apie 3menesi po gimdymo (tokiu laiku turetume su drauge susimatyti)? Net neisivaizduoju, gal kokiu spec prietaisu ar vitaminu, ar dar ko... Zinokit, tikrai zalio supratimo neturiu kas darosi su moters kunu ar savijauta po gimdymo, tai laba labai lauksiu patarimu smile.gif
Atsakyti
Man kilo mintis apie marskinelius su uzrasu "Pati geriausia mama" ar ka nors pan. smile.gif
Atsakyti
Manau, kad geriausia dovana butu ju kokioms 3 val issitempti is namu kazkur, pasirupinus, kad butu kam paziureti maziuka smile.gif
Atsakyti
joa priklauso ir nuo planuojamos sumos:)

galima i spa, grozio salona kupona (bet cia reik ziureti ar jai yra kas pabutu su vaiku (gali tu pabuti lotuliukas.gif )ar siaip i koki koncerta g.gif
Atsakyti
Geriausia dovana man po gimdymo butu buvusi, svieziai pagaminta vakariene visa menesi. Tada galeciau buti rami, nesukti galvos ka valgyti, o kad kas vakara sveteliai ateitu ne pas mane paesti, o musu naujai seimai atnstu zhviezio namie gaminto maistelio. O dar geriau, kad jie net neitu, o tik maista prie duru paliktu thumbup.gif

Pikta as ania? mirksiukas.gif
Atsakyti
As kaip gimdziau nieko negavau tik geliu,buvo labai liudna:-( bet vyras tai neatnese geliu.. O taip tikejaus gaut bent jau soskyte.. As tai dovanociau multi-mam kompresiuku manau puiki dovana,sokolado , o i namus tai cepelinu,kotletu,baltos misraines ir vokeli:D
Atsakyti